Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
PRVENSTVO HRVATSKE ZA KADETKINJE - kadetkinje (2014./2015.)
GRUPA - A
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK DUBROVNIK 4 4 0 8 0 203 145 1.4000 12
2. OK UMAG 4 2 2 5 4 1.2500 192 171 1.1228 7
3. ŽOK VUKOVAR 4 2 2 5 6 0.8333 182 221 0.8235 5
4. OK KITRO VARAŽDIN 4 2 2 4 5 0.8000 191 172 1.1105 5
5. OK SISAK 4 0 4 1 8 0.1250 148 207 0.7150 1
1. kolo (21. svibnja 2015.)
1. OK SISAK - 0 -
2. OK UMAG - ŽOK DUBROVNIK 0:2 (25:27,14:25)
3. OK KITRO VARAŽDIN - ŽOK VUKOVAR 2:1 (25:10,23:25,15:8)
2. kolo (21. svibnja 2015.)
4. 0 - ŽOK VUKOVAR -
5. ŽOK DUBROVNIK - OK KITRO VARAŽDIN 2:0 (25:20,25:21)
6. OK SISAK - OK UMAG 0:2 (11:25,15:25)
3. kolo (21. svibnja 2015.)
7. OK UMAG - 0 -
8. OK KITRO VARAŽDIN - OK SISAK 2:0 (25:12,25:17)
9. ŽOK VUKOVAR - ŽOK DUBROVNIK 0:2 (15:25,12:25)
4. kolo (21. svibnja 2015.)
10. 0 - ŽOK DUBROVNIK -
11. OK SISAK - ŽOK VUKOVAR 1:2 (25:15,16:25,14:16)
12. OK UMAG - OK KITRO VARAŽDIN 2:0 (25:19,25:18)
5. kolo (22. svibnja 2015.)
13. OK KITRO VARAŽDIN - 0 -
14. ŽOK VUKOVAR - OK UMAG 2:1 (16:25,25:16,15:12)
15. ŽOK DUBROVNIK - OK SISAK 2:0 (25:14,26:24)
GRUPA - B
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK OSIJEK 3 3 0 6 0 150 93 1.6129 9
2. OK BRDA 3 2 1 4 3 1.3333 148 132 1.1212 5
3. OK NEBO 3 1 2 3 4 0.7500 128 149 0.8591 4
4. ŽOK DRENOVA 3 0 3 0 6 0.0000 98 150 0.6533 0
1. kolo (21. svibnja 2015.)
1. ŽOK OSIJEK - OK NEBO 2:0 (25:13,25:17)
2. ŽOK DRENOVA - OK BRDA 0:2 (18:25,16:25)
2. kolo (21. svibnja 2015.)
3. OK NEBO - OK BRDA 1:2 (21:25,25:22,2:15)
4. ŽOK OSIJEK - ŽOK DRENOVA 2:0 (25:12,25:15)
3. kolo (21. svibnja 2015.)
5. ŽOK DRENOVA - OK NEBO 0:2 (18:25,19:25)
6. OK BRDA - ŽOK OSIJEK 0:2 (17:25,19:25)
GRUPA - C
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK POREČ 4 4 0 8 1 8.0000 211 174 1.2126 11
2. OK ZADAR 4 3 1 7 2 3.5000 211 173 1.2197 10
3. OK FORTIS VOLTA 4 2 2 4 5 0.8000 189 200 0.9450 5
4. ŽOK VRBOVEC 4 1 3 3 7 0.4286 178 215 0.8279 3
5. OK VODNJAN 4 0 4 1 8 0.1250 184 211 0.8720 1
1. kolo (21. svibnja 2015.)
1. ŽOK VRBOVEC - 0 -
2. OK VODNJAN - OK POREČ 0:2 (22:25,20:25)
3. OK FORTIS VOLTA - OK ZADAR 0:2 (15:25,24:26)
2. kolo (21. svibnja 2015.)
4. 0 - OK ZADAR -
5. OK POREČ - OK FORTIS VOLTA 2:0 (25:19,25:20)
6. ŽOK VRBOVEC - OK VODNJAN 2:1 (25:16,20:25,15:13)
3. kolo (21. svibnja 2015.)
7. OK VODNJAN - 0 -
8. OK FORTIS VOLTA - ŽOK VRBOVEC 2:1 (21:25,25:23,15:8)
9. OK ZADAR - OK POREČ 1:2 (25:21,22:25,12:15)
4. kolo (21. svibnja 2015.)
10. 0 - OK POREČ -
11. ŽOK VRBOVEC - OK ZADAR 0:2 (18:25,10:25)
12. OK VODNJAN - OK FORTIS VOLTA 0:2 (22:25,21:25)
5. kolo (22. svibnja 2015.)
13. OK FORTIS VOLTA - 0 -
14. OK ZADAR - OK VODNJAN 2:0 (26:24,25:21)
15. OK POREČ - ŽOK VRBOVEC 2:0 (25:15,25:19)
GRUPA - D
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK MLADOST 3 3 0 6 0 150 102 1.4706 9
2. HAOK RIJEKA CO 3 2 1 4 3 1.3333 150 118 1.2712 5
3. OK BELIŠĆE 3 1 2 3 4 0.7500 141 160 0.8813 4
4. OK KAŠTELA DC 3 0 3 0 6 0.0000 96 157 0.6115 0
1. kolo (21. svibnja 2015.)
1. HAOK MLADOST - OK KAŠTELA DC 2:0 (25:10,25:16)
2. HAOK RIJEKA CO - OK BELIŠĆE 2:1 (21:25,25:20,15:2)
2. kolo (21. svibnja 2015.)
3. OK KAŠTELA DC - OK BELIŠĆE 0:2 (19:25,30:32)
4. HAOK MLADOST - HAOK RIJEKA CO 2:0 (25:23,25:16)
3. kolo (21. svibnja 2015.)
5. HAOK RIJEKA CO - OK KAŠTELA DC 2:0 (25:12,25:9)
6. OK BELIŠĆE - HAOK MLADOST 0:2 (23:25,14:25)
GRUPA - E - RAZIGRAVANJE OD 9. DO 12. MJESTA
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK FORTIS VOLTA 3 3 0 6 0 150 117 1.2821 9
2. OK NEBO 3 2 1 4 2 2.0000 146 126 1.1587 6
3. OK BELIŠĆE 3 1 2 2 4 0.5000 121 145 0.8345 3
4. ŽOK VUKOVAR 3 0 3 0 6 0.0000 122 151 0.8079 0
1. kolo (22. svibnja 2015.)
1. ŽOK VUKOVAR - OK BELIŠĆE 0:2 (19:25,24:26)
2. OK NEBO - OK FORTIS VOLTA 0:2 (22:25,22:25)
2. kolo (22. svibnja 2015.)
3. OK BELIŠĆE - OK FORTIS VOLTA 0:2 (14:25,15:25)
4. ŽOK VUKOVAR - OK NEBO 0:2 (18:25,17:25)
3. kolo (23. svibnja 2015.)
5. OK NEBO - OK BELIŠĆE 2:0 (27:25,25:16)
6. OK FORTIS VOLTA - ŽOK VUKOVAR 2:0 (25:22,25:22)
GRUPA - F - RAZIGRAVANJE OD 13. DO 18. MJESTA
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK KITRO VARAŽDIN 2 2 0 4 1 4.0000 112 75 1.4933 5
2. ŽOK DRENOVA 2 1 1 3 2 1.5000 98 98 1.0000 4
3. OK VODNJAN 2 0 2 0 4 0.0000 63 100 0.6300 0
1. kolo (22. svibnja 2015.)
1. OK KITRO VARAŽDIN - 0 -
2. ŽOK DRENOVA - OK VODNJAN 2:0 (25:22,25:14)
2. kolo (22. svibnja 2015.)
3. 0 - OK VODNJAN -
4. OK KITRO VARAŽDIN - ŽOK DRENOVA 2:1 (25:9,21:25,16:14)
3. kolo (23. svibnja 2015.)
5. ŽOK DRENOVA - 0 -
6. OK VODNJAN - OK KITRO VARAŽDIN 0:2 (17:25,10:25)
GRUPA - G - RAZIGRAVANJE OD 13. DO 18. MJESTA
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK VRBOVEC 2 2 0 4 0 100 73 1.3699 6
2. OK KAŠTELA DC 2 1 1 2 2 1.0000 88 95 0.9263 3
3. OK SISAK 2 0 2 0 4 0.0000 82 102 0.8039 0
1. kolo (22. svibnja 2015.)
1. ŽOK VRBOVEC - 0 -
2. OK KAŠTELA DC - OK SISAK 2:0 (27:25,25:20)
2. kolo (22. svibnja 2015.)
3. 0 - OK SISAK -
4. ŽOK VRBOVEC - OK KAŠTELA DC 2:0 (25:18,25:18)
3. kolo (23. svibnja 2015.)
5. OK KAŠTELA DC - 0 -
6. OK SISAK - ŽOK VRBOVEC 0:2 (15:25,22:25)
RAZIGRAVANJE OD 1. DO 8. MJESTA
ČETVRTFINALE
1. ŽOK DUBROVNIK - OK BRDA 2:0 (25:19,25:15)
2. OK UMAG - ŽOK OSIJEK 0:2 (11:25,17:25)
3. OK POREČ - HAOK RIJEKA CO 1:2 (27:29,25:16,10:15)
4. OK ZADAR - HAOK MLADOST 0:2 (5:25,16:25)
POLUFINALE
. ŽOK DUBROVNIK - ŽOK OSIJEK 1:3 (13:25,25:23,19:25,17:25)
. HAOK RIJEKA CO - HAOK MLADOST 0:3 (13:25,14:25,19:25)
RAZIGRAVANJE OD 5. DO 8. MJESTA
1. kolo
1. OK UMAG - OK BRDA 1:2 (25:22,19:25,8:15)
2. OK POREČ - OK ZADAR 0:2 (17:25,18:25)
UTKMICE ZA PLASMAN
ZA 17. MJESTO
. OK SISAK - OK VODNJAN 2:1 (25:23,17:25,15:9)
ZA 15. MJESTO
. ŽOK DRENOVA - OK KAŠTELA DC 2:0 (25:23,26:24)
ZA 13. MJESTO
. ŽOK VRBOVEC - OK KITRO VARAŽDIN 2:1 (27:25,7:25,15:12)
ZA SEDMO MJESTO
. OK UMAG - OK POREČ 2:1 (25:13,24:26,15:13)
ZA PETO MJESTO
. OK ZADAR - OK BRDA 2:0 (25:22,25:13)
ZA TREĆE MJESTO
. HAOK RIJEKA CO - ŽOK DUBROVNIK 1:3 (22:25,14:25,25:22,21:25)
FINALE
. HAOK MLADOST - ŽOK OSIJEK 3:1 (15:25,25:20,25:17,25:23)
 
KONAČNI POREDAK
1. HAOK MLADOST
2. ŽOK OSIJEK
3. ŽOK DUBROVNIK
4. HAOK RIJEKA CO
5. OK ZADAR
6. OK BRDA
7. OK UMAG
8. OK POREČ
9. OK FORTIS VOLTA
10. OK NEBO
11. OK BELIŠĆE
12. ŽOK VUKOVAR
13. ŽOK VRBOVEC
14. OK KITRO VARAŽDIN
15. OK KAŠTELA DC
16. ŽOK DRENOVA
17. OK SISAK
18. OK VODNJAN
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 9. srpnja 2020., 11,51
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem