Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
KUP HRVATSKE 2009. - seniorke (2009./2010.)
1. kolo
  1. utakmica (30. rujna 2009.)
1. OK PLAVI ZMAJ - HAOK RIJEKA CO 0:3 (15:25,12:25,17:25)
2. ŽOK VIBROBETON - ŽOK ENNA VUKOVAR 0:3 (16:25,21:25,20:25)
3. ŽOK ŠIBENIK - ŽOK SPLIT 1700 0:3 (23:25,13:25,13:25)
4. OK MARINA KAŠTELA - ŽOK OSIJEK I 3:0 (bez borbe)
5. OK ZAGREB - ŽOK AZENA VELIKA GORICA 0:3 (10:25,10:25,18:25)
6. OK KAŠTELA - HAOK MLADOST 1:3 (13:25,25:22,14:25,23:25)
7. OK KOSTRENA - OK PULA 0:3 (19:25,10:25,19:25)
8. ŽOK MARSONIA - OK GROBNIČAN 3:2 (25:21,17:25,25:20,18:25,15:12)
  2. utakmica (3. listopada 2009., 4. listopada 2009.)
9. HAOK RIJEKA CO - OK PLAVI ZMAJ 3:0 (25:6,25:15,25:12)
10. ŽOK ENNA VUKOVAR - ŽOK VIBROBETON 3:1 (25:15,25:15,21:25,25:18)
11. ŽOK SPLIT 1700 - ŽOK ŠIBENIK 3:0 (25:7,25:12,25:14)
12. ŽOK OSIJEK I - OK MARINA KAŠTELA 0:3 (bez borbe)
13. ŽOK AZENA VELIKA GORICA - OK ZAGREB 3:0 (25:19,25:12,25:11)
14. HAOK MLADOST - OK KAŠTELA 3:0 (25:17,25:16,25:14)
15. OK PULA - OK KOSTRENA 3:0 (25:16,25:11,25:12)
16. OK GROBNIČAN - ŽOK MARSONIA 3:0 (25:13,25:14,25:11)
2. kolo
  1. utakmica (11. studenog 2009., 12. studenog 2009.)
17. ŽOK AZENA VELIKA GORICA - HAOK RIJEKA CO 0:3 (11:25,9:25,12:25)
18. HAOK MLADOST - ŽOK ENNA VUKOVAR 3:2 (25:27,24:26,26:24,25:17,15:13)
19. OK GROBNIČAN - ŽOK SPLIT 1700 0:3 (22:25,16:25,20:25)
20. OK PULA - OK MARINA KAŠTELA 3:0 (25:19,25:17,25:19)
  2. utakmica (18. studenog 2009., 19. studenog 2009.)
21. HAOK RIJEKA CO - ŽOK AZENA VELIKA GORICA 3:1 (25:10,22:25,25:19,25:18)
22. ŽOK ENNA VUKOVAR - HAOK MLADOST 3:2 (15:25,20:25,25:21,25:22,15:13)
23. ŽOK SPLIT 1700 - OK GROBNIČAN 3:0 (25:23,25:11,25:19)
24. OK MARINA KAŠTELA - OK PULA 2:3 (25:23,20:25,22:25,25:21,12:15)
POLUFINALE (11. prosinca 2009., 12. prosinca 2009.)
25. HAOK RIJEKA CO - ŽOK SPLIT 1700 3:0 (25:16,25:14,25:12)
26. HAOK MLADOST - OK PULA 3:1 (25:12,23:25,25:10,25:11)
ZA TREĆE MJESTO
27. OK PULA - ŽOK SPLIT 1700 0:3 (15:25,24:26,23:25)
FINALE
28. HAOK MLADOST - HAOK RIJEKA CO 0:3 (20:25,17:25,20:25)
 
KONAČNI POREDAK
1. HAOK RIJEKA CO
2. HAOK MLADOST
3. ŽOK SPLIT 1700
4. OK PULA
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 9. srpnja 2020., 11,51
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem