Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
PRVENSTVO HRVATSKE U ODBOJCI NA PIJESKU – kadetkinje
GRUPA A
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. ner. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 3 1 2 0 8 4 2.0000 212 150 1.4133 4
2. KOP OPATIJA 3 1 2 0 8 5 1.6000 221 209 1.0574 4
3. HAOK ŽAL BANJOLE 3 0 3 0 8 7 1.1429 265 246 1.0772 3
4. KOP VELIKA GORICA 3 0 1 2 3 11 0.2727 179 272 0.6581 1
1. kolo
1. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – KOP VELIKA GORICA 2:0 (setovi: 4:0; poeni: 84:25)
1.-1. Lizak/Markota – Pocrnić/Pocrnić 2:0 (21:6,21:6)
1.-2. Šoš/Vranjković – Juretić/Malbaša 2:0 (21:10,21:3)
2. KOP OPATIJA – HAOK ŽAL BANJOLE 1:1 (setovi: 2:3; poeni: 79:94)
2.-1. Grčević/Jorgić – Delimehić/Drviš 2:1 (18:21,21:19,15:11)
2.-2. Crancich/Šimunić – Mrkić/Šarić 0:2 (20:22,5:21)
2. kolo
5. KOP VELIKA GORICA – HAOK ŽAL BANJOLE 1:1 (setovi: 3:3; poeni: 106:104)
5.-1. Juretić/Malbaša – Božić/Šarić 1:2 (19:21,21:19,13:15)
5.-2. Pocrnić/Pocrnić – Mrkić/Šarić 2:1 (21:16,17:21,15:12)
6. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – KOP OPATIJA 1:1 (setovi: 2:2; poeni: 67:58)
6.-1. Markota/Sudarić – Grčević/Jorgić 0:2 (9:21,16:21)
6.-2. Lizak/Šoš – Crancich/Šimunić 2:0 (21:7,21:9)
3. kolo
9. KOP OPATIJA – KOP VELIKA GORICA 2:0 (setovi: 4:0; poeni: 84:48)
9.-1. Crancich/Šimunić – Juretić/Malbaša 2:0 (21:10,21:7)
9.-2. Grčević/Jorgić – Pocrnić/Pocrnić 2:0 (21:16,21:15)
10. HAOK ŽAL BANJOLE – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 1:1 (setovi: 2:2; poeni: 67:61)
10.-1. Mrkić/Šarić – Lizak/Šoš 0:2 (16:21,9:21)
10.-2. Delimehić/Drviš – Markota/Zelić 2:0 (21:10,21:9)
GRUPA B
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. ner. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. KOP RETFALA 3 3 0 0 12 1 12.0000 265 199 1.3317 6
2. KOP ŽNJAN 3 2 0 1 9 4 2.2500 254 206 1.2330 4
3. KOP VUKOVAR 3 1 0 2 4 9 0.4444 216 239 0.9038 2
4. KOP ČAKOVEC 3 0 0 3 1 12 0.0833 164 255 0.6431 0
1. kolo
3. KOP ŽNJAN – KOP VUKOVAR 2:0 (setovi: 4:0; poeni: 84:62)
3.-1. Biuk/Šego – Ošust/Peulić 2:0 (21:11,21:16)
3.-2. Babić/Ivelić – Marčeta/Stefanović 2:0 (21:18,21:17)
4. KOP RETFALA – KOP ČAKOVEC 2:0 (setovi: 4:0; poeni: 84:46)
4.-1. Biljan/Sudarić – Držanić/Jelenić 2:0 (21:15,21:14)
4.-2. Ćurak/Rukovanjski – Horvat/Tarandek 2:0 (21:10,21:7)
2. kolo
7. KOP VUKOVAR – KOP ČAKOVEC 2:0 (setovi: 4:1; poeni: 87:68)
7.-1. Ošust/Stefanović – Držanić/Jelenić 2:0 (21:13,21:8)
7.-2. Marčeta/Peulić – Mesarić/Vidović 2:1 (9:21,21:16,15:10)
8. KOP ŽNJAN – KOP RETFALA 0:2 (setovi: 1:4; poeni: 86:94)
8.-1. Dugandžić/Dugandžić – Biljan/Sudarić 0:2 (17:21,20:22)
8.-2. Biuk/Šego – Ćurak/Rukovanjski 1:2 (17:21,21:15,11:15)
3. kolo
11. KOP RETFALA – KOP VUKOVAR 2:0 (setovi: 4:0; poeni: 87:67)
11.-1. Biljan/Sudarić – Marčeta/Peulić 2:0 (21:19,21:11)
11.-2. Đurić/Rukovanjski – Ošust/Stefanović 2:0 (24:22,21:15)
12. KOP ČAKOVEC – KOP ŽNJAN 0:2 (setovi: 0:4; poeni: 50:84)
12.-1. Mesarić/Vidović – Biuk/Šego 0:2 (12:21,13:21)
12.-2. Horvat/Tarandek – Dugandžić/Ivelić 0:2 (7:21,18:21)
RAZIGRAVANJE – kadetkinje
Utakmice za plasman od 5. do 8. mjesta
1. kolo
13. HAOK ŽAL BANJOLE – KOP ČAKOVEC 2:0 (setovi: 4:0; poeni: 84:25)
13.-1. Mrkić/Šarić – Držanić/Jelenić 2:0 (21:6,21:6)
13.-2. Delimehić/Drviš – Mesarić/Vidović 2:0 (21:8,21:5)
14. KOP VUKOVAR – KOP VELIKA GORICA 2:0 (setovi: 4:0; poeni: 84:51)
14.-1. Ošust/Stefanović – Pocrnić/Pocrnić 2:0 (21:8,21:14)
14.-2. Marčeta/Peulić – Juretić/Malbaša 2:0 (21:15,21:14)
POLUFINALE
1. kolo
15. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – KOP ŽNJAN 1:1 (setovi: 3:2; poeni: 90:71)
15.-1. Markota/Vranjković – Biuk/Šego 1:2 (22:20,16:21,10:15)
15.-2. Lizak/Šoš – Dugandžić/Ivelić 2:0 (21:12,21:3)
16. KOP RETFALA – KOP OPATIJA 1:1 (setovi: 2:3; poeni: 88:92)
16.-1. Biljan/Sudarić – Grčević/Jorgić 0:2 (13:21,18:21)
16.-2. Ćurak/Rukovanjski – Crancich/Šimunić 2:1 (21:15,21:23,15:12)
Utakmice za poredak
ZA SEDMO MJESTO
17. KOP ČAKOVEC – KOP VELIKA GORICA 1:1 (setovi: 2:2; poeni: 60:67)
17.-1. Mesarić/Vidović – Juretić/Malbaša 2:0 (21:12,21:13)
17.-2. Horvat/Tarandek – Pocrnić/Pocrnić 0:2 (11:21,7:21)
ZA PETO MJESTO
18. HAOK ŽAL BANJOLE – KOP VUKOVAR nedjelja 23. lipnja 2024.
18.-1. HAOK ŽAL BANJOLE – KOP VUKOVAR nedjelja 23. lipnja 2024. u 14,40
18.-2. HAOK ŽAL BANJOLE – KOP VUKOVAR nedjelja 23. lipnja 2024. u 15,30
ZA TREĆE MJESTO
19. KOP ŽNJAN – KOP RETFALA nedjelja 23. lipnja 2024.
19.-1. KOP ŽNJAN – KOP RETFALA nedjelja 23. lipnja 2024. u 16,20
19.-2. KOP ŽNJAN – KOP RETFALA nedjelja 23. lipnja 2024. u 17,10
FINALE
20. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – KOP OPATIJA nedjelja 23. lipnja 2024.
20.-1. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – KOP OPATIJA nedjelja 23. lipnja 2024. u 18,00
20.-2. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – KOP OPATIJA nedjelja 23. lipnja 2024. u 18,50
 
KONAČNI POREDAK
7. KOP VELIKA GORICA
8. KOP ČAKOVEC
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem