Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
HRVATSKA LUTRIJA-PRVA HRVATSKA LIGA U ODBOJCI NA PIJESKU – seniorke
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. ner. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. KOP SIGET 10 4 6 0 32 13 2.4615 861 703 1.2248 14
2. KOP ČAKOVEC 10 3 7 0 30 18 1.6667 856 816 1.0490 13
3. KOP OPATIJA 10 3 7 0 28 18 1.5556 805 788 1.0216 13
4. KOP ŽNJAN 10 3 5 2 25 22 1.1364 827 809 1.0222 11
5. OOK FAŽANA 10 2 6 2 22 25 0.8800 821 848 0.9682 10
6. ŽKOP JARUN 10 2 5 3 21 25 0.8400 801 825 0.9709 9
7. HAOK ŽAL BANJOLE 10 1 6 3 19 27 0.7037 785 816 0.9620 8
8. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 10 0 2 8 8 37 0.2162 713 864 0.8252 2
1. kolo
1. KOP SIGET – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 2:0 (setovi: 4:0; poeni: 84:69)
1.-1. Čuček/Vuk – Kesar/Šoš 2:0 (21:16,21:17)
1.-2. Ovčina/Vrbanc – Ilin/Lizak 2:0 (21:19,21:17)
2. KOP ŽNJAN – KOP ČAKOVEC 1:1 (setovi: 2:3; poeni: 82:90)
2.-1. Bečić/Terze – Jularić/Kovač 2:1 (18:21,21:17,15:10)
2.-2. Ćubelić/Ćubelić – Bulović/Hranilović 0:2 (9:21,19:21)
3. ŽKOP JARUN – KOP OPATIJA 0:2 (setovi: 0:4; poeni: 63:85)
3.-1. Ninčević/Ninčević – Devčić/Volarić 0:2 (20:22,16:21)
3.-2. Dešković/Kalinić – Lukežić/Šahinović 0:2 (12:21,15:21)
4. OOK FAŽANA – HAOK ŽAL BANJOLE 1:1 (setovi: 2:3; poeni: 92:94)
4.-1. Ćosić/Ivanović – Mrkić/Šverko 2:1 (21:18,23:25,15:9)
4.-2. Ćopić/Rakić – Delimehić/Drviš 0:2 (15:21,18:21)
2. kolo
5. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – HAOK ŽAL BANJOLE 0:2 (setovi: 1:4; poeni: 77:92)
5.-1. Ilin/Lizak – Mrkić/Šverko 0:2 (15:21,15:21)
5.-2. Kesar/Šoš – Delimehić/Drviš 1:2 (21:14,15:21,11:15)
6. KOP OPATIJA – OOK FAŽANA 1:1 (setovi: 2:2; poeni: 74:78)
6.-1. Devčić/Volarić – Ćorić/Rakić 2:0 (21:19,21:17)
6.-2. Lukežić/Šahinović – Ćosić/Ivanović 0:2 (13:21,19:21)
7. KOP ČAKOVEC – ŽKOP JARUN 2:0 (setovi: 4:1; poeni: 96:82)
7.-1. Jularić/Kovač – Ninčević/Ninčević 2:0 (21:19,21:16)
7.-2. Babok/Hranilović – Dešković/Kalinić 2:1 (21:17,18:21,15:9)
8. KOP SIGET – KOP ŽNJAN 2:0 (setovi: 4:1; poeni: 98:86)
8.-1. Bosnar Zelenika/Vrbanc – Bečić/Terze 2:1 (16:21,25:23,15:13)
8.-2. Čuček/Vuk – Ćubelić/Marković 2:0 (21:18,21:11)
3. kolo
9. KOP ŽNJAN – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 2:0 (setovi: 4:0; poeni: 84:61)
9.-1. Bečić/Terze – Lizak/Šoš 2:0 (21:13,21:16)
9.-2. Ćubelić/Ćubelić – Ilin/Kesar 2:0 (21:16,21:16)
10. ŽKOP JARUN – KOP SIGET 1:1 (setovi: 2:3; poeni: 74:87)
10.-1. Dešković/Kalinić – Bosnar Zelenika/Vrbanc 0:2 (11:21,9:21)
10.-2. Ninčević/Ninčević – Čuček/Vuk 2:1 (21:15,18:21,15:9)
11. OOK FAŽANA – KOP ČAKOVEC 1:1 (setovi: 2:3; poeni: 79:93)
11.-1. Ćosić/Ivanović – Jularić/Kovač 2:1 (19:21,22:20,15:10)
11.-2. Ćorić/Rakić – Bulović/Hranilović 0:2 (11:21,12:21)
12. HAOK ŽAL BANJOLE – KOP OPATIJA 1:1 (setovi: 2:2; poeni: 76:73)
12.-1. Mrkić/Šverko – Devčić/Volarić 2:0 (21:13,21:14)
12.-2. Delimehić/Drviš – Lukežić/Šahinović 0:2 (11:21,23:25)
4. kolo
13. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – KOP OPATIJA 0:2 (setovi: 0:4; poeni: 66:84)
13.-1. Ilin/Kesar – Devčić/Volarić 0:2 (17:21,13:21)
13.-2. Lizak/Šoš – Lukežić/Šahinović 0:2 (18:21,18:21)
14. KOP ČAKOVEC – HAOK ŽAL BANJOLE 1:1 (setovi: 2:2; poeni: 65:72)
14.-1. Bulović/Jularić – Mrkić/Šverko 0:2 (8:21,15:21)
14.-2. Babok/Hranilović – Delimehić/Drviš 2:0 (21:15,21:15)
15. KOP SIGET – OOK FAŽANA 1:1 (setovi: 3:2; poeni: 96:76)
15.-1. Bosnar Zelenika/Vrbanc – Ćosić/Ivanović 1:2 (21:13,21:23,12:15)
15.-2. Čuček/Vuk – Rakić/Rojnić 2:0 (21:16,21:9)
16. KOP ŽNJAN – ŽKOP JARUN 2:0 (setovi: 4:0; poeni: 85:62)
16.-1. Ćubelić/Marković – Dešković/Kalinić 2:0 (21:17,21:18)
16.-2. Bečić/Terze – Ninčević/Ninčević 2:0 (21:7,22:20)
5. kolo
17. ŽKOP JARUN – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 2:0 (setovi: 4:1; poeni: 99:81)
17.-1. Banić/Kalinić – Ilin/Lizak 2:1 (17:21,25:23,15:7)
17.-2. Ninčević/Ninčević – Markota/Šoš 2:0 (21:18,21:12)
18. OOK FAŽANA – KOP ŽNJAN 2:0 (setovi: 4:0; poeni: 84:59)
18.-1. Ćosić/Ivanović – Ćubelić/Terze 2:0 (21:17,21:13)
18.-2. Milinović/Rakić – Ćubelić/Rašić 2:0 (21:15,21:14)
19. HAOK ŽAL BANJOLE – KOP SIGET 0:2 (setovi: 0:4; poeni: 64:89)
19.-1. Mrkić/Šverko – Bosnar Zelenika/Vrbanc 0:2 (15:21,13:21)
19.-2. Delimehić/Drviš – Čuček/Vuk 0:2 (24:26,12:21)
20. KOP OPATIJA – KOP ČAKOVEC 1:1 (setovi: 2:3; poeni: 77:88)
20.-1. Grčević/Šahinović – Jularić/Kovač 0:2 (16:21,15:21)
20.-2. Devčić/Volarić – Hranilović/Malović 2:1 (10:21,21:17,15:8)
6. kolo
21. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – KOP ČAKOVEC 0:2 (setovi: 1:4; poeni: 88:95)
21.-1. Ilin/Markota – Jularić/Kovač 0:2 (17:21,21:23)
21.-2. Lizak/Šoš – Bulović/Hranilović 1:2 (21:15,19:21,10:15)
22. KOP SIGET – KOP OPATIJA 1:1 (setovi: 3:2; poeni: 87:71)
22.-1. Bosnar Zelenika/Vrbanc – Koraca/Šahinović 2:0 (21:16,21:9)
22.-2. Čuček – Devčić/Volarić 1:2 (21:10,14:21,10:15)
23. KOP ŽNJAN – HAOK ŽAL BANJOLE 2:0 (setovi: 4:2; poeni: 103:96)
23.-1. Rašić/Terze – Mrkić/Šverko 2:1 (21:18,17:21,15:11)
23.-2. Ćubelić/Marković – Delimehić/Drviš 2:1 (14:21,21:18,15:7)
24. ŽKOP JARUN – OOK FAŽANA 1:1 (setovi: 3:2; poeni: 87:82)
24.-1. Banić/Dešković – Ćosić/Ivanović 1:2 (12:21,21:19,12:15)
24.-2. Ninčević/Ninčević – Milinović/Rakić 2:0 (21:13,21:14)
7. kolo
25. OOK FAŽANA – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 2:0 (setovi: 4:1; poeni: 97:78)
25.-1. Ćosić/Ivanović – Lizak/Šoš 2:0 (21:19,21:11)
25.-2. Ćopić/Rojnić – Ilin/Markota 2:1 (18:21,21:13,16:14)
26. HAOK ŽAL BANJOLE – ŽKOP JARUN 0:2 (setovi: 0:4; poeni: 66:84)
26.-1. Drviš/Šverko – Banić/Dešković 0:2 (19:21,19:21)
26.-2. Delimehić/Mrkić – Ninčević/Ninčević 0:2 (11:21,17:21)
27. KOP OPATIJA – KOP ŽNJAN 1:1 (setovi: 2:3; poeni: 76:92)
27.-1. Grčević/Koraca – Rašić/Terze 0:2 (10:21,9:21)
27.-2. Devčić/Volarić – Ćubelić/Marković 2:1 (20:22,21:14,16:14)
28. KOP ČAKOVEC – KOP SIGET 1:1 (setovi: 2:3; poeni: 68:93)
28.-1. Bulović/Malović – Bosnar Zelenika/Vrbanc 0:2 (12:21,13:21)
28.-2. Jularić/Kovač – Čuček/Fatorić 2:1 (21:17,7:21,15:13)
8. kolo
29. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – KOP SIGET 0:2 (setovi: 0:4; poeni: 55:84)
29.-1. Šoš/Sudarić – Matusina/Vrbanc 0:2 (17:21,7:21)
29.-2. Ilin/Lizak – Čuček/Vuk 0:2 (17:21,14:21)
30. KOP ČAKOVEC – KOP ŽNJAN 1:1 (setovi: 3:2; poeni: 90:85)
30.-1. Jularić/Malović – Rašić/Terze 1:2 (16:21,21:15,10:15)
30.-2. Bulović/Hranilović – Ćubelić/Ćubelić 2:0 (22:20,21:14)
31. KOP OPATIJA – ŽKOP JARUN 1:1 (setovi: 3:3; poeni: 102:98)
31.-1. Koraca/Šahinović – Banić/Dešković 2:1 (13:21,21:14,16:14)
31.-2. Devčić/Volarić – Ninčević/Ninčević 1:2 (17:21,21:12,14:16)
32. HAOK ŽAL BANJOLE – OOK FAŽANA 1:1 (setovi: 2:3; poeni: 86:92)
32.-1. Mrkić/Šverko – Ćosić/Ivanović 2:1 (17:21,21:16,15:13)
32.-2. Delimehić/Drviš – Milinović/Rakić 0:2 (18:21,15:21)
9. kolo
33. HAOK ŽAL BANJOLE – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 1:1 (setovi: 2:2; poeni: 58:62)
33.-1. Mrkić/Šverko – Ilin/Markota 2:0 (21:8,21:12)
33.-2. Delimehić/Drviš – Lizak/Šoš 0:2 (9:21,7:21)
34. OOK FAŽANA – KOP OPATIJA 0:2 (setovi: 0:4; poeni: 59:84)
34.-1. Ćosić/Ivanović – Koraca/Šahinović 0:2 (19:21,14:21)
34.-2. Ćopić/Rojnić – Devčić/Volarić 0:2 (11:21,15:21)
35. ŽKOP JARUN – KOP ČAKOVEC 1:1 (setovi: 2:2; poeni: 76:74)
35.-1. Banić/Dešković – Jularić/Malović 0:2 (19:21,15:21)
35.-2. Ninčević/Ninčević – Bulović/Hranilović 2:0 (21:13,21:19)
36. KOP ŽNJAN – KOP SIGET 1:1 (setovi: 2:2; poeni: 64:76)
36.-1. Rašić/Terze – Bosnar Zelenika/Vrbanc 2:0 (21:18,21:16)
36.-2. Marković/Zubanović – Čuček/Vuk 0:2 (12:21,10:21)
10. kolo
37. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – KOP ŽNJAN 1:1 (setovi: 2:3; poeni: 76:87)
37.-1. Ilin/Markota – Ćubelić/Ćubelić 2:1 (21:16,12:21,15:8)
37.-2. Lizak/Šoš – Rašić/Terze 0:2 (11:21,17:21)
38. KOP SIGET – ŽKOP JARUN 1:1 (setovi: 2:2; poeni: 67:76)
38.-1. Čuček/Vuk – Banić/Dešković 2:0 (21:16,21:18)
38.-2. Bosnar Zelenika/Vrbanc – Ninčević/Ninčević 0:2 (15:21,10:21)
39. KOP ČAKOVEC – OOK FAŽANA 2:0 (setovi: 4:1; poeni: 97:82)
39.-1. Jularić/Malović – Ćosić/Ivanović 2:1 (21:19,18:21,15:9)
39.-2. Babok/Kovač – Milinović/Rakić 2:0 (21:13,22:20)
40. KOP OPATIJA – HAOK ŽAL BANJOLE 1:1 (setovi: 3:2; poeni: 79:81)
40.-1. Koraca/Šahinović – Mrkić/Šverko 1:2 (21:18,10:21,6:15)
40.-2. Devčić/Volarić – Drviš/Drviš 2:0 (21:10,21:17)
11. kolo
41. KOP OPATIJA – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC subota 3. kolovoza 2024.
41.-1. KOP OPATIJA – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC subota 3. kolovoza 2024. u 8,00
41.-2. KOP OPATIJA – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC subota 3. kolovoza 2024. u 8,50
42. HAOK ŽAL BANJOLE – KOP ČAKOVEC subota 3. kolovoza 2024.
42.-1. HAOK ŽAL BANJOLE – KOP ČAKOVEC subota 3. kolovoza 2024. u 9,40
42.-2. HAOK ŽAL BANJOLE – KOP ČAKOVEC subota 3. kolovoza 2024. u 10,30
43. OOK FAŽANA – KOP SIGET subota 3. kolovoza 2024.
43.-1. OOK FAŽANA – KOP SIGET subota 3. kolovoza 2024. u 11,20
43.-2. OOK FAŽANA – KOP SIGET subota 3. kolovoza 2024. u 12,10
44. ŽKOP JARUN – KOP ŽNJAN subota 3. kolovoza 2024.
44.-1. ŽKOP JARUN – KOP ŽNJAN subota 3. kolovoza 2024. u 13,00
44.-2. ŽKOP JARUN – KOP ŽNJAN subota 3. kolovoza 2024. u 13,50
12. kolo
45. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – ŽKOP JARUN subota 3. kolovoza 2024.
45.-1. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – ŽKOP JARUN subota 3. kolovoza 2024. u 18,00
45.-2. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – ŽKOP JARUN subota 3. kolovoza 2024. u 18,50
46. KOP ŽNJAN – OOK FAŽANA subota 3. kolovoza 2024.
46.-1. KOP ŽNJAN – OOK FAŽANA subota 3. kolovoza 2024. u 19,40
46.-2. KOP ŽNJAN – OOK FAŽANA subota 3. kolovoza 2024. u 20,30
47. KOP SIGET – HAOK ŽAL BANJOLE subota 3. kolovoza 2024.
47.-1. KOP SIGET – HAOK ŽAL BANJOLE subota 3. kolovoza 2024. u 16,20
47.-2. KOP SIGET – HAOK ŽAL BANJOLE subota 3. kolovoza 2024. u 17,10
48. KOP ČAKOVEC – KOP OPATIJA subota 3. kolovoza 2024.
48.-1. KOP ČAKOVEC – KOP OPATIJA subota 3. kolovoza 2024. u 14,40
48.-2. KOP ČAKOVEC – KOP OPATIJA subota 3. kolovoza 2024. u 15,30
13. kolo
49. KOP ČAKOVEC – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC nedjelja 4. kolovoza 2024.
49.-1. KOP ČAKOVEC – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC nedjelja 4. kolovoza 2024. u 8,00
49.-2. KOP ČAKOVEC – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC nedjelja 4. kolovoza 2024. u 8,50
50. KOP OPATIJA – KOP SIGET nedjelja 4. kolovoza 2024.
50.-1. KOP OPATIJA – KOP SIGET nedjelja 4. kolovoza 2024. u 9,40
50.-2. KOP OPATIJA – KOP SIGET nedjelja 4. kolovoza 2024. u 10,30
51. HAOK ŽAL BANJOLE – KOP ŽNJAN nedjelja 4. kolovoza 2024.
51.-1. HAOK ŽAL BANJOLE – KOP ŽNJAN nedjelja 4. kolovoza 2024. u 11,20
51.-2. HAOK ŽAL BANJOLE – KOP ŽNJAN nedjelja 4. kolovoza 2024. u 12,10
52. OOK FAŽANA – ŽKOP JARUN nedjelja 4. kolovoza 2024.
52.-1. OOK FAŽANA – ŽKOP JARUN nedjelja 4. kolovoza 2024. u 13,00
52.-2. OOK FAŽANA – ŽKOP JARUN nedjelja 4. kolovoza 2024. u 13,50
14. kolo
53. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – OOK FAŽANA nedjelja 4. kolovoza 2024.
53.-1. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – OOK FAŽANA nedjelja 4. kolovoza 2024. u 18,00
53.-2. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – OOK FAŽANA nedjelja 4. kolovoza 2024. u 18,50
54. ŽKOP JARUN – HAOK ŽAL BANJOLE nedjelja 4. kolovoza 2024.
54.-1. ŽKOP JARUN – HAOK ŽAL BANJOLE nedjelja 4. kolovoza 2024. u 19,40
54.-2. ŽKOP JARUN – HAOK ŽAL BANJOLE nedjelja 4. kolovoza 2024. u 20,30
55. KOP ŽNJAN – KOP OPATIJA nedjelja 4. kolovoza 2024.
55.-1. KOP ŽNJAN – KOP OPATIJA nedjelja 4. kolovoza 2024. u 16,20
55.-2. KOP ŽNJAN – KOP OPATIJA nedjelja 4. kolovoza 2024. u 17,10
56. KOP SIGET – KOP ČAKOVEC nedjelja 4. kolovoza 2024.
56.-1. KOP SIGET – KOP ČAKOVEC nedjelja 4. kolovoza 2024. u 14,40
56.-2. KOP SIGET – KOP ČAKOVEC nedjelja 4. kolovoza 2024. u 15,30
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem