Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
3. LIGA - REGIJA ISTOK
1. - 6. mjesto
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK OSIJEK III 10 10 0 30 6 5.0000 856 654 1.3089 20
2. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III 9 6 3 21 11 1.9091 746 651 1.1459 12
3. ŽOK NOVA GRADIŠKA 9 4 5 14 18 0.7778 704 690 1.0203 8
4. OK BILJE 7 3 4 11 12 0.9167 483 501 0.9641 6
5. ŽOK NAŠICE II 9 3 6 12 19 0.6316 628 698 0.8997 6
6. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC IV 8 0 8 2 24 0.0833 421 644 0.6537 0
1. kolo (3. veljače 2024., 4. veljače 2024.)
1. OK BILJE – ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:0 (25:18,25:10,25:22)
2. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III – ŽOK NAŠICE II 3:1 (25:16,25:18,23:25,25:20)
3. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC IV – ŽOK OSIJEK III 0:3 (20:25,23:25,10:25)
2. kolo (17. veljače 2024., 18. veljače 2024.)
4. ŽOK NOVA GRADIŠKA – ŽOK OSIJEK III 1:3 (25:15,24:26,21:25,19:25)
5. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC IV 3:0 (25:16,25:19,25:8)
6. OK BILJE – ŽOK NAŠICE II 3:0 (25:15,25:20,25:20)
3. kolo (2. ožujka 2024., 3. ožujka 2024.)
7. ŽOK NAŠICE II – ŽOK NOVA GRADIŠKA 0:3 (19:25,18:25,12:25)
8. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC IV – OK BILJE 0:3 (12:25,15:25,16:25)
9. ŽOK OSIJEK III – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III 3:1 (25:19,26:24,18:25,25:21)
4. kolo (9. ožujka 2024., 10. ožujka 2024.)
10. ŽOK NOVA GRADIŠKA – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III 0:3 (21:25,13:25,20:25)
11. OK BILJE – ŽOK OSIJEK III 0:3 (10:25,14:25,12:25)
12. ŽOK NAŠICE II – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC IV 3:1 (25:20,23:25,25:15,25:20)
5. kolo (23. ožujka 2024., 24. ožujka 2024.)
13. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC IV – ŽOK NOVA GRADIŠKA 1:3 (13:25,25:21,12:25,10:25)
14. ŽOK OSIJEK III – ŽOK NAŠICE II 3:1 (23:25,25:6,25:23,25:16)
15. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III – OK BILJE 3:0 (25:22,25:16,25:20)
6. kolo (6. travnja 2024., 7. travnja 2024.)
16. ŽOK NOVA GRADIŠKA – OK BILJE 3:1 (25:20,25:22,29:31,25:17)
17. ŽOK NAŠICE II – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III 3:0 (25:15,25:19,25:20)
18. ŽOK OSIJEK III – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC IV 3:0 (25:9,25:21,25:10)
7. kolo (20. travnja 2024., 21. travnja 2024.)
19. ŽOK OSIJEK III – ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:0 (25:14,25:18,25:14)
20. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC IV – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III 0:3 (14:25,21:25,21:25)
21. ŽOK NAŠICE II – OK BILJE nedjelja 26. svibnja 2024. u 17,00
8. kolo (27. travnja 2024., 28. travnja 2024.)
22. ŽOK NOVA GRADIŠKA – ŽOK NAŠICE II 3:1 (25:21,25:18,22:25,25:12)
23. OK BILJE – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC IV četvrtak 23. svibnja 2024. u 20,00
24. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III – ŽOK OSIJEK III 2:3 (22:25,25:14,23:25,25:20,11:15)
9. kolo (11. svibnja 2024., 12. svibnja 2024.)
25. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III – ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:1 (32:30,25:20,17:25,25:18)
26. ŽOK OSIJEK III – OK BILJE 3:1 (24:26,25:19,25:18,25:11)
27. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC IV – ŽOK NAŠICE II 0:3 (12:25,14:25,20:25)
10. kolo (18. svibnja 2024., 19. svibnja 2024.)
28. ŽOK NOVA GRADIŠKA – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC IV odgođeno
29. ŽOK NAŠICE II – ŽOK OSIJEK III 0:3 (9:25,20:25,22:25)
30. OK BILJE – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III odgođeno
7. - 12. mjesto
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK ENNA VUKOVAR III 10 9 1 28 5 5.6000 799 545 1.4661 18
2. ŽOK VINKOVCI III 9 8 1 24 7 3.4286 729 581 1.2547 16
3. OK DONJI MIHOLJAC 9 5 4 16 15 1.0667 629 645 0.9752 10
4. ŽOK VITEZ 11 10 5 5 19 19 1.0000 765 810 0.9444 10
5. OK LINGA II 10 1 9 8 29 0.2759 735 871 0.8439 2
6. ŽOK VALLIS AUREA II 10 1 9 7 27 0.2593 596 801 0.7441 2
1. kolo (3. veljače 2024., 4. veljače 2024.)
1. OK DONJI MIHOLJAC – ŽOK VITEZ 11 3:0 (25:7,25:17,25:9)
2. ŽOK VALLIS AUREA II – ŽOK VINKOVCI III 1:3 (25:13,19:25,17:25,20:25)
3. OK LINGA II – ŽOK ENNA VUKOVAR III 0:3 (15:25,18:25,14:25)
2. kolo (17. veljače 2024., 18. veljače 2024.)
4. ŽOK VITEZ 11 – ŽOK ENNA VUKOVAR III 2:3 (25:19,13:25,12:25,28:26,5:15)
5. ŽOK VINKOVCI III – OK LINGA II 3:0 (25:19,25:15,25:16)
6. OK DONJI MIHOLJAC – ŽOK VALLIS AUREA II 3:0 (25:20,25:17,25:20)
3. kolo (2. ožujka 2024., 3. ožujka 2024.)
7. ŽOK VALLIS AUREA II – ŽOK VITEZ 11 1:3 (13:25,18:25,25:15,21:25)
8. OK LINGA II – OK DONJI MIHOLJAC 2:3 (25:20,26:24,22:25,22:25,10:15)
9. ŽOK ENNA VUKOVAR III – ŽOK VINKOVCI III 3:0 (25:16,25:14,25:23)
4. kolo (9. ožujka 2024., 10. ožujka 2024.)
10. ŽOK VITEZ 11 – ŽOK VINKOVCI III 1:3 (16:25,25:18,15:25,20:25)
11. OK DONJI MIHOLJAC – ŽOK ENNA VUKOVAR III 0:3 (19:25,17:25,5:25)
12. ŽOK VALLIS AUREA II – OK LINGA II 2:3 (23:25,15:25,27:25,25:18,12:15)
5. kolo (23. ožujka 2024., 24. ožujka 2024.)
13. OK LINGA II – ŽOK VITEZ 11 2:3 (28:26,25:20,18:25,22:25,13:15)
14. ŽOK ENNA VUKOVAR III – ŽOK VALLIS AUREA II 3:0 (25:13,25:6,25:22)
15. ŽOK VINKOVCI III – OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:9,25:15,25:18)
6. kolo (6. travnja 2024., 7. travnja 2024.)
16. ŽOK VITEZ 11 – OK DONJI MIHOLJAC 3:1 (25:14,16:25,25:17,25:16)
17. ŽOK VINKOVCI III – ŽOK VALLIS AUREA II 3:0 (25:6,25:12,25:5)
18. ŽOK ENNA VUKOVAR III – OK LINGA II 3:0 (25:23,25:23,25:8)
7. kolo (20. travnja 2024., 21. travnja 2024.)
19. ŽOK ENNA VUKOVAR III – ŽOK VITEZ 11 3:0 (25:17,25:19,25:19)
20. OK LINGA II – ŽOK VINKOVCI III 0:3 (22:25,22:25,25:27)
21. ŽOK VALLIS AUREA II – OK DONJI MIHOLJAC 0:3 (19:25,22:25,22:25)
8. kolo (27. travnja 2024., 28. travnja 2024.)
22. ŽOK VITEZ 11 – ŽOK VALLIS AUREA II 3:0 (25:9,25:14,25:23)
23. OK DONJI MIHOLJAC – OK LINGA II 3:1 (25:11,22:25,25:13,25:22)
24. ŽOK VINKOVCI III – ŽOK ENNA VUKOVAR III 3:1 (22:25,25:20,25:23,25:21)
9. kolo (11. svibnja 2024., 12. svibnja 2024.)
25. ŽOK VINKOVCI III – ŽOK VITEZ 11 3:1 (21:25,25:23,25:18,25:10)
26. ŽOK ENNA VUKOVAR III – OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:21,25:14,25:8)
27. OK LINGA II – ŽOK VALLIS AUREA II 0:3 (22:25,23:25,20:25)
10. kolo (18. svibnja 2024., 19. svibnja 2024.)
28. ŽOK VITEZ 11 – OK LINGA II 3:0 (25:18,25:19,25:23)
29. ŽOK VALLIS AUREA II – ŽOK ENNA VUKOVAR III 0:3 (6:25,13:25,12:25)
30. OK DONJI MIHOLJAC – ŽOK VINKOVCI III nedjelja 26. svibnja 2024. u 17,00
13. - 18. mjesto
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK BILJE II 10 9 1 29 7 4.1429 849 642 1.3224 18
2. OK ČEPIN II 10 8 2 27 9 3.0000 831 669 1.2422 16
3. OK BELIŠĆE II 10 5 5 19 18 1.0556 813 810 1.0037 10
4. OK VALPOVKA II 8 3 5 10 15 0.6667 511 544 0.9393 6
5. OK OSIJEK JUG 2 9 3 6 10 22 0.4545 603 736 0.8193 6
6. OK KOLONIJA II 9 0 9 3 27 0.1111 520 726 0.7163 0
1. kolo (3. veljače 2024., 4. veljače 2024.)
1. OK OSIJEK JUG 2 – OK BELIŠĆE II 0:3 (20:25,18:25,20:25)
2. OK ČEPIN II – OK VALPOVKA II 3:0 (25:22,25:15,26:24)
3. OK KOLONIJA II – OK BILJE II 0:3 (16:25,16:25,17:25)
2. kolo (17. veljače 2024., 18. veljače 2024.)
4. OK BELIŠĆE II – OK BILJE II 1:3 (17:25,19:25,26:24,24:26)
5. OK VALPOVKA II – OK KOLONIJA II nedjelja 26. svibnja 2024. u 17,00
6. OK OSIJEK JUG 2 – OK ČEPIN II 0:3 (26:28,9:25,16:25)
3. kolo (2. ožujka 2024., 3. ožujka 2024.)
7. OK ČEPIN II – OK BELIŠĆE II 3:1 (21:25,25:10,25:11,25:10)
8. OK KOLONIJA II – OK OSIJEK JUG 2 0:3 (23:25,19:25,17:25)
9. OK BILJE II – OK VALPOVKA II 3:0 (25:22,25:5,25:17)
4. kolo (9. ožujka 2024., 10. ožujka 2024.)
10. OK BELIŠĆE II – OK VALPOVKA II 3:1 (25:20,27:25,22:25,25:14)
11. OK OSIJEK JUG 2 – OK BILJE II 0:3 (14:25,12:25,13:25)
12. OK ČEPIN II – OK KOLONIJA II 3:0 (25:17,25:11,25:19)
5. kolo (23. ožujka 2024., 24. ožujka 2024.)
13. OK KOLONIJA II – OK BELIŠĆE II 1:3 (17:25,26:24,23:25,21:25)
14. OK BILJE II – OK ČEPIN II 3:2 (25:7,18:25,24:26,25:20,15:10)
15. OK VALPOVKA II – OK OSIJEK JUG 2 3:0 (25:18,25:16,25:17)
6. kolo (6. travnja 2024., 7. travnja 2024.)
16. OK BELIŠĆE II – OK OSIJEK JUG 2 2:3 (25:27,23:25,25:11,26:24,12:15)
17. OK VALPOVKA II – OK ČEPIN II 0:3 (14:25,13:25,16:25)
18. OK BILJE II – OK KOLONIJA II 3:0 (25:11,25:17,25:20)
7. kolo (20. travnja 2024., 21. travnja 2024.)
19. OK BILJE II – OK BELIŠĆE II 3:0 (25:16,25:20,25:18)
20. OK KOLONIJA II – OK VALPOVKA II 0:3 (20:25,7:25,8:25)
21. OK ČEPIN II – OK OSIJEK JUG 2 3:0 (25:15,25:14,25:21)
8. kolo (27. travnja 2024., 28. travnja 2024.)
22. OK BELIŠĆE II – OK ČEPIN II 3:1 (25:22,25:17,25:27,25:20)
23. OK OSIJEK JUG 2 – OK KOLONIJA II 3:2 (26:24,14:25,22:25,25:16,15:7)
24. OK VALPOVKA II – OK BILJE II 0:3 (18:25,19:25,15:25)
9. kolo (11. svibnja 2024., 12. svibnja 2024.)
25. OK VALPOVKA II – OK BELIŠĆE II 3:0 (25:19,27:25,25:14)
26. OK BILJE II – OK OSIJEK JUG 2 3:1 (25:17,25:17,16:25,25:16)
27. OK KOLONIJA II – OK ČEPIN II 0:3 (18:25,20:25,15:25)
10. kolo (18. svibnja 2024., 19. svibnja 2024.)
28. OK BELIŠĆE II – OK KOLONIJA II 3:0 (25:18,25:14,25:13)
29. OK ČEPIN II – OK BILJE II 3:2 (23:25,25:20,19:25,25:19,15:12)
30. OK OSIJEK JUG 2 – OK VALPOVKA II odgođeno
Grupa A
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK BILJE 8 8 0 24 0 600 322 1.8634 16
2. ŽOK NAŠICE II 8 7 1 21 6 3.5000 615 518 1.1873 14
3. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC IV 8 6 2 19 11 1.7273 663 595 1.1143 12
4. OK DONJI MIHOLJAC 8 5 3 17 9 1.8889 574 495 1.1596 10
5. ŽOK VALLIS AUREA II 8 4 4 14 15 0.9333 585 571 1.0245 8
6. OK LINGA II 8 3 5 10 18 0.5556 517 619 0.8352 6
7. OK OSIJEK JUG 2 8 2 6 9 20 0.4500 552 656 0.8415 4
8. OK ČEPIN II 8 1 7 9 21 0.4286 577 659 0.8756 2
9. OK KOLONIJA II 8 0 8 1 24 0.0417 375 623 0.6019 0
1. kolo (7. listopada 2023., 8. listopada 2023.)
1. OK OSIJEK JUG 2 – 0 -
2. ŽOK NAŠICE II – OK ČEPIN II 3:0 (25:22,25:23,25:21)
3. OK DONJI MIHOLJAC – ŽOK VALLIS AUREA II 3:0 (25:13,25:21,25:17)
4. OK BILJE – OK LINGA II 3:0 (25:14,25:8,25:14)
5. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC IV – OK KOLONIJA II 3:0 (25:23,25:22,25:19)
2. kolo (14. listopada 2023., 15. listopada 2023.)
6. 0 – OK KOLONIJA II -
7. OK LINGA II – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC IV 1:3 (13:25,14:25,25:21,18:25)
8. ŽOK VALLIS AUREA II – OK BILJE 0:3 (15:25,15:25,9:25)
9. OK ČEPIN II – OK DONJI MIHOLJAC 0:3 (19:25,13:25,11:25)
10. OK OSIJEK JUG 2 – ŽOK NAŠICE II 0:3 (22:25,13:25,21:25)
3. kolo (21. listopada 2023., 22. listopada 2023.)
11. ŽOK NAŠICE II – 0 -
12. OK DONJI MIHOLJAC – OK OSIJEK JUG 2 3:0 (25:18,25:18,25:17)
13. OK BILJE – OK ČEPIN II 3:0 (25:13,25:16,25:15)
14. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC IV – ŽOK VALLIS AUREA II 3:0 (25:18,25:19,25:19)
15. OK KOLONIJA II – OK LINGA II 1:3 (25:23,14:25,9:25,17:25)
4. kolo (4. studenog 2023., 5. studenog 2023.)
16. 0 – OK LINGA II -
17. ŽOK VALLIS AUREA II – OK KOLONIJA II 3:0 (25:7,25:20,25:13)
18. OK ČEPIN II – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC IV 0:3 (9:25,19:25,19:25)
19. OK OSIJEK JUG 2 – OK BILJE 0:3 (21:25,14:25,9:25)
20. ŽOK NAŠICE II – OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:22,25:21,25:9)
5. kolo (18. studenog 2023., 19. studenog 2023.)
21. OK DONJI MIHOLJAC – 0 -
22. OK BILJE – ŽOK NAŠICE II 3:0 (25:9,25:23,25:10)
23. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC IV – OK OSIJEK JUG 2 3:2 (25:21,25:14,18:25,24:26,15:8)
24. OK KOLONIJA II – OK ČEPIN II 0:3 (9:25,14:25,21:25)
25. OK LINGA II – ŽOK VALLIS AUREA II 0:3 (10:25,15:25,15:25)
6. kolo (25. studenog 2023., 26. studenog 2023.)
26. 0 – ŽOK VALLIS AUREA II -
27. OK ČEPIN II – OK LINGA II 2:3 (17:25,25:19,25:16,14:25,12:15)
28. OK OSIJEK JUG 2 – OK KOLONIJA II 3:0 (25:11,25:19,25:18)
29. ŽOK NAŠICE II – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC IV 3:1 (25:23,17:25,25:18,25:19)
30. OK DONJI MIHOLJAC – OK BILJE 0:3 (18:25,20:25,12:25)
7. kolo (2. prosinca 2023., 3. prosinca 2023.)
31. OK BILJE – 0 -
32. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC IV – OK DONJI MIHOLJAC 3:2 (26:28,21:25,25:17,25:17,15:10)
33. OK KOLONIJA II – ŽOK NAŠICE II 0:3 (8:25,14:25,17:25)
34. OK LINGA II – OK OSIJEK JUG 2 3:0 (25:16,25:20,25:23)
35. ŽOK VALLIS AUREA II – OK ČEPIN II 3:2 (25:23,21:25,19:25,25:21,15:11)
8. kolo (9. prosinca 2023., 10. prosinca 2023.)
36. 0 – OK ČEPIN II -
37. OK OSIJEK JUG 2 – ŽOK VALLIS AUREA II 1:3 (15:25,9:25,25:22,12:25)
38. ŽOK NAŠICE II – OK LINGA II 3:0 (25:11,25:18,31:29)
39. OK DONJI MIHOLJAC – OK KOLONIJA II 3:0 (25:16,25:12,25:18)
40. OK BILJE – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC IV 3:0 (25:15,25:11,25:12)
9. kolo (16. prosinca 2023., 17. prosinca 2023.)
41. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC IV – 0 -
42. OK KOLONIJA II – OK BILJE 0:3 (10:25,12:25,7:25)
43. OK LINGA II – OK DONJI MIHOLJAC 0:3 (13:25,13:25,14:25)
44. ŽOK VALLIS AUREA II – ŽOK NAŠICE II 2:3 (17:25,12:25,25:17,25:18,8:15)
45. OK ČEPIN II – OK OSIJEK JUG 2 2:3 (25:21,23:25,26:24,21:25,9:15)
3. LIGA - REGIJA ISTOK
Grupa B
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK OSIJEK III 8 8 0 24 1 24.0000 624 352 1.7727 16
2. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III 8 7 1 21 4 5.2500 612 370 1.6541 14
3. ŽOK NOVA GRADIŠKA 8 6 2 18 7 2.5714 573 457 1.2538 12
4. ŽOK ENNA VUKOVAR III 8 5 3 17 11 1.5455 607 569 1.0668 10
5. ŽOK VINKOVCI III 8 4 4 14 15 0.9333 584 614 0.9511 8
6. ŽOK VITEZ 11 8 3 5 10 16 0.6250 512 587 0.8722 6
7. OK BILJE II 8 2 6 9 20 0.4500 545 651 0.8372 4
8. OK VALPOVKA II 8 1 7 4 23 0.1739 431 644 0.6693 2
9. OK BELIŠĆE II 8 0 8 4 24 0.1667 417 661 0.6309 0
1. kolo (7. listopada 2023., 8. listopada 2023.)
1. OK BELIŠĆE II – 0 -
2. OK VALPOVKA II – OK BILJE II 0:3 (22:25,23:25,13:25)
3. ŽOK VINKOVCI III – ŽOK VITEZ 11 3:1 (25:17,24:26,25:18,25:19)
4. ŽOK OSIJEK III – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III 3:0 (25:21,25:21,25:21)
5. ŽOK NOVA GRADIŠKA – ŽOK ENNA VUKOVAR III 3:1 (22:25,25:18,25:14,25:14)
2. kolo (14. listopada 2023., 15. listopada 2023.)
6. 0 – ŽOK ENNA VUKOVAR III -
7. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III – ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:0 (25:15,25:20,25:23)
8. ŽOK VITEZ 11 – ŽOK OSIJEK III 0:3 (9:25,22:25,18:25)
9. OK BILJE II – ŽOK VINKOVCI III 2:3 (22:25,25:19,13:25,25:18,12:15)
10. OK BELIŠĆE II – OK VALPOVKA II 2:3 (25:22,21:25,25:15,20:25,11:15)
3. kolo (21. listopada 2023., 22. listopada 2023.)
11. OK VALPOVKA II – 0 -
12. ŽOK VINKOVCI III – OK BELIŠĆE II 3:0 (25:16,25:11,25:18)
13. ŽOK OSIJEK III – OK BILJE II 3:0 (25:12,25:3,25:12)
14. ŽOK NOVA GRADIŠKA – ŽOK VITEZ 11 3:0 (25:10,25:16,25:11)
15. ŽOK ENNA VUKOVAR III – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III 0:3 (12:25,13:25,23:25)
4. kolo (4. studenog 2023., 5. studenog 2023.)
16. 0 – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III -
17. ŽOK VITEZ 11 – ŽOK ENNA VUKOVAR III 0:3 (16:25,25:27,20:25)
18. OK BILJE II – ŽOK NOVA GRADIŠKA 0:3 (23:25,18:25,14:25)
19. OK BELIŠĆE II – ŽOK OSIJEK III 0:3 (5:25,14:25,8:25)
20. OK VALPOVKA II – ŽOK VINKOVCI III 0:3 (13:25,20:25,18:25)
5. kolo (18. studenog 2023., 19. studenog 2023.)
21. ŽOK VINKOVCI III – 0 -
22. ŽOK OSIJEK III – OK VALPOVKA II 3:0 (25:11,25:5,25:17)
23. ŽOK NOVA GRADIŠKA – OK BELIŠĆE II 3:0 (25:15,25:13,25:16)
24. ŽOK ENNA VUKOVAR III – OK BILJE II 3:1 (25:12,21:25,25:23,25:11)
25. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III – ŽOK VITEZ 11 3:0 (25:6,25:13,25:20)
6. kolo (25. studenog 2023., 26. studenog 2023.)
26. 0 – ŽOK VITEZ 11 -
27. OK BILJE II – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III 0:3 (12:25,21:25,11:25)
28. OK BELIŠĆE II – ŽOK ENNA VUKOVAR III 0:3 (6:25,12:25,17:25)
29. OK VALPOVKA II – ŽOK NOVA GRADIŠKA 0:3 (18:25,15:25,11:25)
30. ŽOK VINKOVCI III – ŽOK OSIJEK III 0:3 (9:25,11:25,17:25)
7. kolo (2. prosinca 2023., 3. prosinca 2023.)
31. ŽOK OSIJEK III – 0 -
32. ŽOK NOVA GRADIŠKA – ŽOK VINKOVCI III 3:0 (25:19,25:20,25:17)
33. ŽOK ENNA VUKOVAR III – OK VALPOVKA II 3:0 (25:19,25:15,25:15)
34. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III – OK BELIŠĆE II 3:0 (25:9,25:6,25:7)
35. ŽOK VITEZ 11 – OK BILJE II 3:0 (25:19,25:21,29:27)
8. kolo (9. prosinca 2023., 10. prosinca 2023.)
36. 0 – OK BILJE II -
37. OK BELIŠĆE II – ŽOK VITEZ 11 0:3 (18:25,14:25,19:25)
38. OK VALPOVKA II – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III 0:3 (13:25,6:25,7:25)
39. ŽOK VINKOVCI III – ŽOK ENNA VUKOVAR III 1:3 (24:26,25:16,14:25,19:25)
40. ŽOK OSIJEK III – ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:0 (25:19,25:9,25:15)
9. kolo (16. prosinca 2023., 17. prosinca 2023.)
41. ŽOK NOVA GRADIŠKA – 0 -
42. ŽOK ENNA VUKOVAR III – ŽOK OSIJEK III 1:3 (21:25,10:25,26:24,16:25)
43. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III – ŽOK VINKOVCI III 3:1 (25:12,24:26,25:6,25:14)
44. ŽOK VITEZ 11 – OK VALPOVKA II 3:1 (25:10,17:25,25:21,25:12)
45. OK BILJE II – OK BELIŠĆE II 3:2 (25:13,23:25,25:23,21:25,15:5)
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem