Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
3. LIGA - REGIJA ISTOK
Grupa B
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK OSIJEK III 8 8 0 24 1 24.0000 624 352 1.7727 16
2. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III 8 7 1 21 4 5.2500 612 370 1.6541 14
3. ŽOK NOVA GRADIŠKA 8 6 2 18 7 2.5714 573 457 1.2538 12
4. ŽOK ENNA VUKOVAR III 8 5 3 17 11 1.5455 607 569 1.0668 10
5. ŽOK VINKOVCI III 8 4 4 14 15 0.9333 584 614 0.9511 8
6. ŽOK VITEZ 11 8 3 5 10 16 0.6250 512 587 0.8722 6
7. OK BILJE II 8 2 6 9 20 0.4500 545 651 0.8372 4
8. OK VALPOVKA II 8 1 7 4 23 0.1739 431 644 0.6693 2
9. OK BELIŠĆE II 8 0 8 4 24 0.1667 417 661 0.6309 0
1. kolo (7. listopada 2023., 8. listopada 2023.)
1. OK BELIŠĆE II – 0 -
2. OK VALPOVKA II – OK BILJE II 0:3 (22:25,23:25,13:25)
3. ŽOK VINKOVCI III – ŽOK VITEZ 11 3:1 (25:17,24:26,25:18,25:19)
4. ŽOK OSIJEK III – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III 3:0 (25:21,25:21,25:21)
5. ŽOK NOVA GRADIŠKA – ŽOK ENNA VUKOVAR III 3:1 (22:25,25:18,25:14,25:14)
2. kolo (14. listopada 2023., 15. listopada 2023.)
6. 0 – ŽOK ENNA VUKOVAR III -
7. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III – ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:0 (25:15,25:20,25:23)
8. ŽOK VITEZ 11 – ŽOK OSIJEK III 0:3 (9:25,22:25,18:25)
9. OK BILJE II – ŽOK VINKOVCI III 2:3 (22:25,25:19,13:25,25:18,12:15)
10. OK BELIŠĆE II – OK VALPOVKA II 2:3 (25:22,21:25,25:15,20:25,11:15)
3. kolo (21. listopada 2023., 22. listopada 2023.)
11. OK VALPOVKA II – 0 -
12. ŽOK VINKOVCI III – OK BELIŠĆE II 3:0 (25:16,25:11,25:18)
13. ŽOK OSIJEK III – OK BILJE II 3:0 (25:12,25:3,25:12)
14. ŽOK NOVA GRADIŠKA – ŽOK VITEZ 11 3:0 (25:10,25:16,25:11)
15. ŽOK ENNA VUKOVAR III – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III 0:3 (12:25,13:25,23:25)
4. kolo (4. studenog 2023., 5. studenog 2023.)
16. 0 – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III -
17. ŽOK VITEZ 11 – ŽOK ENNA VUKOVAR III 0:3 (16:25,25:27,20:25)
18. OK BILJE II – ŽOK NOVA GRADIŠKA 0:3 (23:25,18:25,14:25)
19. OK BELIŠĆE II – ŽOK OSIJEK III 0:3 (5:25,14:25,8:25)
20. OK VALPOVKA II – ŽOK VINKOVCI III 0:3 (13:25,20:25,18:25)
5. kolo (18. studenog 2023., 19. studenog 2023.)
21. ŽOK VINKOVCI III – 0 -
22. ŽOK OSIJEK III – OK VALPOVKA II 3:0 (25:11,25:5,25:17)
23. ŽOK NOVA GRADIŠKA – OK BELIŠĆE II 3:0 (25:15,25:13,25:16)
24. ŽOK ENNA VUKOVAR III – OK BILJE II 3:1 (25:12,21:25,25:23,25:11)
25. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III – ŽOK VITEZ 11 3:0 (25:6,25:13,25:20)
6. kolo (25. studenog 2023., 26. studenog 2023.)
26. 0 – ŽOK VITEZ 11 -
27. OK BILJE II – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III 0:3 (12:25,21:25,11:25)
28. OK BELIŠĆE II – ŽOK ENNA VUKOVAR III 0:3 (6:25,12:25,17:25)
29. OK VALPOVKA II – ŽOK NOVA GRADIŠKA 0:3 (18:25,15:25,11:25)
30. ŽOK VINKOVCI III – ŽOK OSIJEK III 0:3 (9:25,11:25,17:25)
7. kolo (2. prosinca 2023., 3. prosinca 2023.)
31. ŽOK OSIJEK III – 0 -
32. ŽOK NOVA GRADIŠKA – ŽOK VINKOVCI III 3:0 (25:19,25:20,25:17)
33. ŽOK ENNA VUKOVAR III – OK VALPOVKA II 3:0 (25:19,25:15,25:15)
34. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III – OK BELIŠĆE II 3:0 (25:9,25:6,25:7)
35. ŽOK VITEZ 11 – OK BILJE II 3:0 (25:19,25:21,29:27)
8. kolo (9. prosinca 2023., 10. prosinca 2023.)
36. 0 – OK BILJE II -
37. OK BELIŠĆE II – ŽOK VITEZ 11 0:3 (18:25,14:25,19:25)
38. OK VALPOVKA II – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III 0:3 (13:25,6:25,7:25)
39. ŽOK VINKOVCI III – ŽOK ENNA VUKOVAR III 1:3 (24:26,25:16,14:25,19:25)
40. ŽOK OSIJEK III – ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:0 (25:19,25:9,25:15)
9. kolo (16. prosinca 2023., 17. prosinca 2023.)
41. ŽOK NOVA GRADIŠKA – 0 -
42. ŽOK ENNA VUKOVAR III – ŽOK OSIJEK III 1:3 (21:25,10:25,26:24,16:25)
43. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III – ŽOK VINKOVCI III 3:1 (25:12,24:26,25:6,25:14)
44. ŽOK VITEZ 11 – OK VALPOVKA II 3:1 (25:10,17:25,25:21,25:12)
45. OK BILJE II – OK BELIŠĆE II 3:2 (25:13,23:25,25:23,21:25,15:5)
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem