Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
PRVENSTVO HRVATSKE – kadeti
KADETSKA LIGA
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK MLADOST 15 15 0 43 2 21.5000 1116 614 1.8176 43
2. MOK RIJEKA 15 14 1 36 9 4.0000 1068 795 1.3434 36
3. OK SISAK 15 12 3 36 9 4.0000 1060 823 1.2880 36
4. MOK MURSA - OSIJEK 15 11 4 30 15 2.0000 1056 859 1.2293 30
5. OK RIBOLA KAŠTELA 15 10 5 32 13 2.4615 1047 897 1.1672 32
6. MOK GROBNIČAN 15 10 5 30 15 2.0000 1027 884 1.1618 30
7. OK SPLIT 15 10 5 28 17 1.6471 1022 917 1.1145 28
8. MOK MARSONIA 15 9 6 24 21 1.1429 966 993 0.9728 24
9. OK ZADAR 15 6 9 19 26 0.7308 931 1005 0.9264 19
10. OK ZRINSKI NUŠTAR 15 6 9 18 27 0.6667 954 998 0.9559 18
11. OK CRATIS VARAŽDIN 15 4 11 14 31 0.4516 884 1039 0.8508 14
12. OK GORICA 15 4 11 11 34 0.3235 848 1057 0.8023 11
13. OK ROVINJ 15 3 12 13 32 0.4063 838 1067 0.7854 13
14. OK CROATIA 15 3 12 12 33 0.3636 864 1082 0.7985 12
15. OK MEDICINAR TRNJE 15 3 12 10 35 0.2857 782 1085 0.7207 10
16. OKM CENTROMETAL 15 0 15 4 41 0.0976 758 1106 0.6854 4
1. kolo (22. listopada 2023.)
1. OK CROATIA – MOK RIJEKA 1:2 (14:25,16:25,25:23)
2. HAOK MLADOST – MOK GROBNIČAN 3:0 (25:10,25:19,25:9)
3. OK CROATIA – MOK GROBNIČAN 0:3 (20:25,14:25,19:25)
4. HAOK MLADOST – MOK RIJEKA 2:1 (25:15,21:25,25:12)
5. OKM CENTROMETAL – OK SISAK 0:3 (11:25,14:25,19:25)
6. OK CRATIS VARAŽDIN – MOK MARSONIA 1:2 (15:25,22:25,25:16)
7. OKM CENTROMETAL – MOK MARSONIA 0:3 (8:25,16:25,23:25)
8. OK CRATIS VARAŽDIN – OK SISAK 0:3 (14:25,15:25,17:25)
9. OK ZADAR – OK SPLIT 1:2 (20:25,26:24,11:25)
10. OK ROVINJ – OK RIBOLA KAŠTELA 0:3 (22:25,14:25,21:25)
11. OK ZADAR – OK RIBOLA KAŠTELA 0:3 (20:25,22:25,22:25)
12. OK ROVINJ – OK SPLIT 1:2 (25:22,19:25,19:25)
13. OK GORICA – MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (15:25,15:25,20:25)
14. OK MEDICINAR TRNJE – OK ZRINSKI NUŠTAR 1:2 (20:25,14:25,25:21)
15. OK GORICA – OK ZRINSKI NUŠTAR 0:3 (23:25,23:25,21:25)
16. OK MEDICINAR TRNJE – MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (10:25,8:25,14:25)
2. kolo (12. studenog 2023.)
17. OK MEDICINAR TRNJE – HAOK MLADOST 0:3 (11:25,8:25,10:25)
18. OK GORICA – OK CROATIA 2:1 (25:20,22:25,25:22)
19. OK MEDICINAR TRNJE – OK CROATIA 2:1 (23:25,25:20,25:22)
20. OK GORICA – HAOK MLADOST 0:3 (7:25,11:25,13:25)
21. OK ROVINJ – OK ZRINSKI NUŠTAR 1:2 (27:25,23:25,13:25)
22. OK ZADAR – MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (17:25,22:25,20:25)
23. OK ROVINJ – MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (7:25,3:25,14:25)
24. OK ZADAR – OK ZRINSKI NUŠTAR 2:1 (25:16,13:25,25:23)
25. OK RIBOLA KAŠTELA – OK SISAK 0:3 (18:25,18:25,17:25)
26. OK SPLIT – MOK MARSONIA 2:1 (11:25,25:13,25:20)
27. OK RIBOLA KAŠTELA – MOK MARSONIA 0:3 (24:26,22:25,24:26)
28. OK SPLIT – OK SISAK 0:3 (18:25,21:25,23:25)
29. MOK RIJEKA – OKM CENTROMETAL 3:0 (25:14,25:7,25:12)
30. MOK GROBNIČAN – OK CRATIS VARAŽDIN 3:0 (25:12,25:19,25:17)
31. MOK RIJEKA – OK CRATIS VARAŽDIN 3:0 (25:11,25:8,25:10)
32. MOK GROBNIČAN – OKM CENTROMETAL 3:0 (25:11,25:13,25:17)
3. kolo (10. prosinca 2023.)
33. OK ZADAR – HAOK MLADOST 0:3 (14:25,8:25,16:25)
34. OK ROVINJ – OK CROATIA 1:2 (10:25,25:19,20:25)
35. OK ZADAR – OK CROATIA 3:0 (25:16,28:26,25:10)
36. OK ROVINJ – HAOK MLADOST 0:3 (16:25,15:25,13:25)
37. OK ZADAR – OK ROVINJ 2:1 (23:25,25:17,25:16)
38. OK SISAK – OK MEDICINAR TRNJE 3:0 (30:28,25:12,25:18)
39. MOK MARSONIA – OK GORICA 3:0 (25:13,25:21,25:15)
40. OK SISAK – OK GORICA 2:1 (25:20,14:25,25:17)
41. MOK MARSONIA – OK MEDICINAR TRNJE 2:1 (25:16,25:17,22:25)
42. OK SISAK – MOK MARSONIA 1:2 (25:27,23:25,25:22)
43. MOK MURSA - OSIJEK – MOK RIJEKA 1:2 (20:25,25:17,22:25)
44. OK ZRINSKI NUŠTAR – MOK GROBNIČAN 1:2 (23:25,8:25,25:23)
45. MOK MURSA - OSIJEK – MOK GROBNIČAN 2:1 (25:21,25:21,21:25)
46. OK ZRINSKI NUŠTAR – MOK RIJEKA 0:3 (12:25,23:25,24:26)
47. OK CRATIS VARAŽDIN – OK RIBOLA KAŠTELA 0:3 (13:25,21:25,18:25)
48. OKM CENTROMETAL – OK SPLIT 0:3 (22:25,15:25,17:25)
49. OK CRATIS VARAŽDIN – OK SPLIT 1:2 (21:25,25:20,19:25)
50. OKM CENTROMETAL – OK RIBOLA KAŠTELA 0:3 (24:26,19:25,15:25)
4. kolo (11. veljače 2024.)
51. OKM CENTROMETAL – OK CRATIS VARAŽDIN 1:2 (23:25,25:22,22:25)
52. OK ZRINSKI NUŠTAR – MOK MURSA - OSIJEK 1:2 (21:25,21:25,25:19)
53. OK CROATIA – HAOK MLADOST 0:3 (15:25,13:25,14:25)
54. OK MEDICINAR TRNJE – OK GORICA 1:2 (17:25,25:21,13:25)
55. OK SPLIT – OK RIBOLA KAŠTELA 0:3 (15:25,18:25,19:25)
56. MOK GROBNIČAN – MOK RIJEKA 1:2 (25:16,20:25,14:25)
5. kolo (3. ožujka 2024.)
57. OK ZRINSKI NUŠTAR – HAOK MLADOST 0:3 (12:25,18:25,12:25)
58. MOK MURSA - OSIJEK – OK CROATIA 2:1 (25:19,28:26,22:25)
59. OK ZRINSKI NUŠTAR – OK CROATIA 2:1 (25:22,22:25,25:19)
60. MOK MURSA - OSIJEK – HAOK MLADOST 0:3 (15:25,22:25,12:25)
61. OK SPLIT – OK MEDICINAR TRNJE 3:0 (25:11,25:22,25:20)
62. OK GORICA – OK RIBOLA KAŠTELA 0:3 (21:25,10:25,14:25)
63. OK SPLIT – OK GORICA 3:0 (25:8,25:18,25:14)
64. OK RIBOLA KAŠTELA – OK MEDICINAR TRNJE 3:0 (25:15,25:15,25:12)
65. OK CRATIS VARAŽDIN – OK ROVINJ 2:1 (25:19,25:15,21:25)
66. OKM CENTROMETAL – OK ZADAR 0:3 (22:25,22:25,21:25)
67. OK CRATIS VARAŽDIN – OK ZADAR 2:1 (20:25,27:25,25:15)
68. OKM CENTROMETAL – OK ROVINJ 1:2 (25:20,10:25,17:25)
69. MOK GROBNIČAN – OK SISAK 1:2 (18:25,20:25,25:18)
70. MOK RIJEKA – MOK MARSONIA 2:1 (25:16,25:27,25:16)
71. MOK GROBNIČAN – MOK MARSONIA 3:0 (25:12,25:22,25:14)
72. MOK RIJEKA – OK SISAK 2:1 (22:25,25:12,25:19)
6. kolo (24. ožujka 2024.)
73. MOK MARSONIA – HAOK MLADOST 0:3 (11:25,16:25,13:25)
74. OK SISAK – OK CROATIA 3:0 (25:7,25:8,25:17)
75. MOK MARSONIA – OK CROATIA 1:2 (22:25,25:20,16:25)
76. OK SISAK – HAOK MLADOST 0:3 (17:25,15:25,12:25)
77. OK ROVINJ – MOK RIJEKA 0:3 (16:25,22:25,9:25)
78. OK ZADAR – MOK GROBNIČAN 0:3 (11:25,20:25,18:25)
79. OK ROVINJ – MOK GROBNIČAN 0:3 (23:25,19:25,18:25)
80. OK ZADAR – MOK RIJEKA 0:3 (13:25,8:25,29:31)
81. OK GORICA – OK CRATIS VARAŽDIN 2:1 (16:25,25:22,25:14)
82. OK MEDICINAR TRNJE – OKM CENTROMETAL 3:0 (25:16,25:21,25:21)
83. OK GORICA – OKM CENTROMETAL 2:1 (26:24,27:25,22:25)
84. OK MEDICINAR TRNJE – OK CRATIS VARAŽDIN 2:1 (25:20,25:21,9:25)
85. OK RIBOLA KAŠTELA – MOK MURSA - OSIJEK 1:2 (20:25,25:20,28:30)
86. OK SPLIT – OK ZRINSKI NUŠTAR 3:0 (25:19,25:22,25:22)
87. OK RIBOLA KAŠTELA – OK ZRINSKI NUŠTAR 3:0 (25:21,25:13,25:18)
88. OK SPLIT – MOK MURSA - OSIJEK 3:0 (25:20,25:12,29:27)
7. kolo (14. travnja 2024.)
89. HAOK MLADOST – OK RIBOLA KAŠTELA 3:0 (25:14,25:12,25:7)
90. OK CROATIA – OK SPLIT 0:3 (12:25,16:25,18:25)
91. HAOK MLADOST – OK SPLIT 3:0 (25:13,25:12,25:22)
92. OK CROATIA – OK RIBOLA KAŠTELA 0:3 (15:25,15:25,16:25)
93. MOK MURSA - OSIJEK – OK CRATIS VARAŽDIN 3:0 (25:14,25:23,25:18)
94. OKM CENTROMETAL – OK ZRINSKI NUŠTAR 0:3 (7:25,15:25,8:25)
95. MOK MURSA - OSIJEK – OKM CENTROMETAL 3:0 (25:8,25:7,25:13)
96. OK ZRINSKI NUŠTAR – OK CRATIS VARAŽDIN 2:1 (25:17,23:25,25:16)
97. MOK GROBNIČAN – OK GORICA 2:1 (25:19,22:25,25:14)
98. MOK RIJEKA – OK MEDICINAR TRNJE 3:0 (25:13,25:14,25:10)
99. MOK GROBNIČAN – OK MEDICINAR TRNJE 3:0 (25:16,25:20,25:11)
100. MOK RIJEKA – OK GORICA 3:0 (25:12,25:21,25:12)
101. OK ZADAR – MOK MARSONIA 1:2 (26:24,20:25,23:25)
102. OK ROVINJ – OK SISAK 0:3 (13:25,12:25,9:25)
103. OK ZADAR – OK SISAK 0:3 (22:25,6:25,13:25)
104. OK ROVINJ – MOK MARSONIA 1:2 (21:25,19:25,25:23)
8. kolo (12. svibnja 2024.)
105. HAOK MLADOST – OK CRATIS VARAŽDIN 2:1 (25:10,20:25,25:16)
106. OK CROATIA – OKM CENTROMETAL 2:1 (13:25,25:22,25:23)
107. HAOK MLADOST – OKM CENTROMETAL 3:0 (25:8,25:13,25:13)
108. OK CROATIA – OK CRATIS VARAŽDIN 1:2 (15:25,24:26,27:25)
109. MOK RIJEKA – OK SPLIT 2:1 (25:16,25:20,16:25)
110. MOK GROBNIČAN – OK RIBOLA KAŠTELA 0:3 (20:25,20:25,22:25)
111. MOK RIJEKA – OK RIBOLA KAŠTELA 2:1 (15:25,25:20,25:22)
112. OK SPLIT – MOK GROBNIČAN 1:2 (21:25,23:25,25:18)
113. MOK MARSONIA – MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (10:25,12:25,16:25)
114. OK SISAK – OK ZRINSKI NUŠTAR 3:0 (25:14,25:18,25:9)
115. MOK MARSONIA – OK ZRINSKI NUŠTAR 2:1 (26:24,25:20,23:25)
116. OK SISAK – MOK MURSA - OSIJEK 3:0 (25:22,25:23,25:21)
117. OK ROVINJ – OK GORICA 2:1 (25:23,14:25,25:23)
118. OK ZADAR – OK MEDICINAR TRNJE 3:0 (25:14,25:16,25:14)
119. OK ROVINJ – OK MEDICINAR TRNJE 3:0 (25:16,25:23,25:22)
120. OK ZADAR – OK GORICA 3:0 (25:11,25:19,25:16)
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem