Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
PRVA B LIGA - SKUPINA JUG – seniorke
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK SPLIT II 21 18 3 58 16 3.6250 1764 1345 1.3115 36
2. ŽOK TROGIR 21 18 3 57 19 3.0000 1810 1434 1.2622 36
3. OK BRDA II 18 16 2 49 16 3.0625 1527 1288 1.1856 32
4. OK MARINA KAŠTELA II 18 12 6 39 23 1.6957 1388 1239 1.1203 24
5. ŽOK RIBOLA KAŠTELA II 18 11 7 40 29 1.3793 1505 1435 1.0488 22
6. OK ŠIBENIK '91 18 11 7 37 30 1.2333 1481 1371 1.0802 22
7. OK GUSAR 20 10 10 35 34 1.0294 1485 1499 0.9907 20
8. OK VODICE 22 8 14 37 44 0.8409 1738 1784 0.9742 16
9. OK KAŠTEL LUKŠIĆ 20 5 15 23 47 0.4894 1364 1589 0.8584 10
10. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 19 4 15 17 48 0.3542 1204 1528 0.7880 8
11. OK MAKARSKA 20 3 17 16 53 0.3019 1271 1621 0.7841 6
12. ŽOK ŠIBENIK 19 1 18 7 56 0.1250 1107 1511 0.7326 2
1. kolo (7. listopada 2023., 8. listopada 2023.)
1. ŽOK TROGIR – OK SPLIT II 3:1 (16:25,25:20,25:23,25:19)
2. OK KAŠTEL LUKŠIĆ – OK VODICE 1:3 (18:25,25:14,19:25,25:27)
3. OK MARINA KAŠTELA II – ŽOK RIBOLA KAŠTELA II 3:0 (25:17,25:21,25:17)
4. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA – ŽOK ŠIBENIK 2:3 (25:17,13:25,12:25,25:23,9:15)
5. OK BRDA II – OK GUSAR 3:1 (25:18,25:12,22:25,25:17)
6. OK ŠIBENIK '91 – OK MAKARSKA 3:1 (25:15,18:25,25:15,25:9)
2. kolo (14. listopada 2023., 15. listopada 2023.)
7. OK SPLIT II – OK MAKARSKA 3:0 (25:12,25:13,25:13)
8. OK GUSAR – OK ŠIBENIK '91 3:1 (25:19,16:25,29:27,25:23)
9. ŽOK ŠIBENIK – OK BRDA II 1:3 (25:22,8:25,19:25,18:25)
10. ŽOK RIBOLA KAŠTELA II – ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:0 (25:14,25:23,25:19)
11. OK VODICE – OK MARINA KAŠTELA II 0:3 (23:25,14:25,21:25)
12. ŽOK TROGIR – OK KAŠTEL LUKŠIĆ 3:0 (25:20,25:9,25:17)
3. kolo (21. listopada 2023., 22. listopada 2023.)
13. OK KAŠTEL LUKŠIĆ – OK SPLIT II 0:3 (6:25,9:25,15:25)
14. OK MARINA KAŠTELA II – ŽOK TROGIR 0:3 (12:25,17:25,23:25)
15. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA – OK VODICE 0:3 (17:25,10:25,7:25)
16. OK BRDA II – ŽOK RIBOLA KAŠTELA II 3:2 (22:25,25:16,23:25,26:24,15:9)
17. OK ŠIBENIK '91 – ŽOK ŠIBENIK 3:0 (25:10,25:18,25:22)
18. OK MAKARSKA – OK GUSAR 0:3 (15:25,24:26,22:25)
4. kolo (28. listopada 2023., 29. listopada 2023.)
19. OK SPLIT II – OK GUSAR 3:0 (25:12,25:18,25:16)
20. ŽOK ŠIBENIK – OK MAKARSKA 0:3 (22:25,20:25,16:25)
21. ŽOK RIBOLA KAŠTELA II – OK ŠIBENIK '91 3:1 (25:9,15:25,25:21,25:20)
22. OK VODICE – OK BRDA II 1:3 (25:18,21:25,19:25,23:25)
23. ŽOK TROGIR – ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:1 (25:16,17:25,25:13,25:19)
24. OK MARINA KAŠTELA II – OK KAŠTEL LUKŠIĆ 3:0 (25:12,25:18,25:16)
5. kolo (4. studenog 2023., 5. studenog 2023.)
25. OK MARINA KAŠTELA II – OK SPLIT II 1:3 (22:25,25:19,19:25,14:25)
26. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA – OK KAŠTEL LUKŠIĆ 0:3 (24:26,21:25,9:25)
27. OK BRDA II – ŽOK TROGIR 0:3 (23:25,17:25,19:25)
28. OK ŠIBENIK '91 – OK VODICE 0:3 (14:25,23:25,18:25)
29. OK MAKARSKA – ŽOK RIBOLA KAŠTELA II 0:3 (16:25,16:25,17:25)
30. OK GUSAR – ŽOK ŠIBENIK 3:0 (25:8,25:10,25:20)
6. kolo (11. studenog 2023., 12. studenog 2023.)
31. OK SPLIT II – ŽOK ŠIBENIK 3:0 (25:16,25:20,25:19)
32. ŽOK RIBOLA KAŠTELA II – OK GUSAR 3:0 (25:13,25:20,25:23)
33. OK VODICE – OK MAKARSKA 3:0 (25:21,25:15,25:19)
34. ŽOK TROGIR – OK ŠIBENIK '91 3:0 (25:9,25:21,25:19)
35. OK KAŠTEL LUKŠIĆ – OK BRDA II 2:3 (22:25,25:19,25:19,20:25,11:15)
36. OK MARINA KAŠTELA II – ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:0 (25:17,25:17,27:25)
7. kolo (18. studenog 2023., 19. studenog 2023.)
37. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA – OK SPLIT II 0:3 (20:25,11:25,12:25)
38. OK BRDA II – OK MARINA KAŠTELA II 3:0 (25:16,25:23,25:21)
39. OK ŠIBENIK '91 – OK KAŠTEL LUKŠIĆ 3:1 (25:8,25:19,18:25,25:14)
40. OK MAKARSKA – ŽOK TROGIR 0:3 (14:25,15:25,15:25)
41. OK GUSAR – OK VODICE 3:1 (25:16,25:23,25:27,25:9)
42. ŽOK ŠIBENIK – ŽOK RIBOLA KAŠTELA II 0:3 (16:25,25:27,17:25)
8. kolo (25. studenog 2023., 26. studenog 2023.)
43. OK SPLIT II – ŽOK RIBOLA KAŠTELA II 2:3 (23:25,16:25,25:23,25:21,12:15)
44. OK VODICE – ŽOK ŠIBENIK 3:0 (25:22,25:14,25:14)
45. ŽOK TROGIR – OK GUSAR 3:1 (25:27,25:10,25:19,25:20)
46. OK KAŠTEL LUKŠIĆ – OK MAKARSKA 3:1 (25:19,23:25,25:20,25:23)
47. OK MARINA KAŠTELA II – OK ŠIBENIK '91 0:3 (17:25,14:25,17:25)
48. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA – OK BRDA II 0:3 (22:25,19:25,22:25)
9. kolo (2. prosinca 2023., 3. prosinca 2023.)
49. OK BRDA II – OK SPLIT II 3:1 (25:19,25:19,18:25,28:26)
50. OK ŠIBENIK '91 – ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:1 (25:19,26:28,25:15,25:11)
51. OK MAKARSKA – OK MARINA KAŠTELA II 0:3 (17:25,21:25,25:27)
52. OK GUSAR – OK KAŠTEL LUKŠIĆ 3:0 (25:19,25:13,25:22)
53. ŽOK ŠIBENIK – ŽOK TROGIR 0:3 (13:25,15:25,14:25)
54. ŽOK RIBOLA KAŠTELA II – OK VODICE 3:0 (25:14,25:11,25:10)
10. kolo (9. prosinca 2023., 10. prosinca 2023.)
55. OK SPLIT II – OK VODICE 3:0 (25:22,25:19,28:26)
56. ŽOK TROGIR – ŽOK RIBOLA KAŠTELA II 3:0 (25:17,25:18,25:21)
57. OK KAŠTEL LUKŠIĆ – ŽOK ŠIBENIK 3:1 (25:13,23:25,27:25,25:18)
58. OK MARINA KAŠTELA II – OK GUSAR 3:0 (25:14,25:13,25:10)
59. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA – OK MAKARSKA 3:0 (25:13,25:20,25:21)
60. OK BRDA II – OK ŠIBENIK '91 3:1 (28:26,21:25,25:15,25:17)
11. kolo (16. prosinca 2023., 17. prosinca 2023.)
61. OK ŠIBENIK '91 – OK SPLIT II 1:3 (25:23,15:25,15:25,12:25)
62. OK MAKARSKA – OK BRDA II 0:3 (19:25,12:25,10:25)
63. OK GUSAR – ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:0 (25:16,25:19,25:7)
64. ŽOK ŠIBENIK – OK MARINA KAŠTELA II 0:3 (18:25,22:25,8:25)
65. ŽOK RIBOLA KAŠTELA II – OK KAŠTEL LUKŠIĆ 3:1 (25:20,10:25,25:18,25:18)
66. OK VODICE – ŽOK TROGIR 2:3 (22:25,24:26,30:28,31:29,12:15)
12. kolo (3. veljače 2024., 4. veljače 2024.)
67. OK SPLIT II – ŽOK TROGIR 3:0 (25:23,25:17,25:14)
68. OK VODICE – OK KAŠTEL LUKŠIĆ 3:1 (25:13,21:25,25:21,25:23)
69. ŽOK RIBOLA KAŠTELA II – OK MARINA KAŠTELA II 1:3 (29:27,23:25,17:25,15:25)
70. ŽOK ŠIBENIK – ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 0:3 (30:32,18:25,18:25)
71. OK GUSAR – OK BRDA II 0:3 (23:25,27:29,23:25)
72. OK MAKARSKA – OK ŠIBENIK '91 3:0 (25:16,25:23,27:25)
13. kolo (10. veljače 2024., 11. veljače 2023.)
73. OK MAKARSKA – OK SPLIT II 0:3 (10:25,22:25,10:25)
74. OK ŠIBENIK '91 – OK GUSAR 3:0 (25:19,25:16,25:16)
75. OK BRDA II – ŽOK ŠIBENIK 3:0 (25:15,25:19,25:13)
76. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA – ŽOK RIBOLA KAŠTELA II 3:2 (25:19,23:25,25:21,20:25,15:11)
77. OK MARINA KAŠTELA II – OK VODICE 3:1 (25:12,25:15,23:25,25:12)
78. OK KAŠTEL LUKŠIĆ – ŽOK TROGIR 1:3 (25:22,16:25,13:25,16:25)
14. kolo (17. veljače 2024., 18. veljače 2024.)
79. OK SPLIT II – OK KAŠTEL LUKŠIĆ 3:0 (25:23,25:15,25:22)
80. ŽOK TROGIR – OK MARINA KAŠTELA II 3:0 (25:19,25:13,25:16)
81. OK VODICE – ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 1:3 (21:25,20:25,25:21,18:25)
82. ŽOK RIBOLA KAŠTELA II – OK BRDA II utorak 16. travnja 2024. u 21,30
83. ŽOK ŠIBENIK – OK ŠIBENIK '91 0:3 (19:25,13:25,16:25)
84. OK GUSAR – OK MAKARSKA 3:1 (30:28,25:11,18:25,25:20)
15. kolo (24. veljače 2024., 25. veljače 2024.)
85. OK GUSAR – OK SPLIT II 0:3 (22:25,15:25,15:25)
86. OK MAKARSKA – ŽOK ŠIBENIK 3:2 (15:25,25:15,25:21,15:25,15:9)
87. OK ŠIBENIK '91 – ŽOK RIBOLA KAŠTELA II 3:1 (25:18,23:25,25:23,25:23)
88. OK BRDA II – OK VODICE 3:0 (25:21,25:16,25:14)
89. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA – ŽOK TROGIR 0:3 (16:25,17:25,15:25)
90. OK KAŠTEL LUKŠIĆ – OK MARINA KAŠTELA II 0:3 (21:25,13:25,12:25)
16. kolo (2. ožujka 2024., 3. ožujka 2024.)
91. OK SPLIT II – OK MARINA KAŠTELA II 3:2 (22:25,24:26,25:16,25:18,15:9)
92. OK KAŠTEL LUKŠIĆ – ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:0 (25:18,25:19,25:12)
93. ŽOK TROGIR – OK BRDA II 1:3 (12:25,25:27,25:19,24:26)
94. OK VODICE – OK ŠIBENIK '91 2:3 (25:23,15:25,26:24,18:25,5:15)
95. ŽOK RIBOLA KAŠTELA II – OK MAKARSKA 3:0 (25:16,25:22,25:15)
96. ŽOK ŠIBENIK – OK GUSAR 0:3 (14:25,24:26,20:25)
17. kolo (9. ožujka 2024., 10. ožujka 2024.)
97. ŽOK ŠIBENIK – OK SPLIT II 0:3 (10:25,17:25,14:25)
98. OK GUSAR – ŽOK RIBOLA KAŠTELA II 2:3 (21:25,25:20,25:19,18:25,12:15)
99. OK MAKARSKA – OK VODICE 0:3 (13:25,19:25,22:25)
100. OK ŠIBENIK '91 – ŽOK TROGIR 3:2 (25:22,25:21,11:25,17:25,21:19)
101. OK BRDA II – OK KAŠTEL LUKŠIĆ 3:0 (25:11,25:13,25:23)
102. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA – OK MARINA KAŠTELA II 1:3 (22:25,25:22,21:25,12:25)
18. kolo (16. ožujka 2024., 17. ožujka 2024.)
103. OK SPLIT II – ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:0 (25:16,25:12,25:14)
104. OK MARINA KAŠTELA II – OK BRDA II odgođeno
105. OK KAŠTEL LUKŠIĆ – OK ŠIBENIK '91 1:3 (25:23,15:25,17:25,15:25)
106. ŽOK TROGIR – OK MAKARSKA 3:2 (25:17,16:25,25:12,26:28,15:5)
107. OK VODICE – OK GUSAR 1:3 (27:25,15:25,23:25,24:26)
108. ŽOK RIBOLA KAŠTELA II – ŽOK ŠIBENIK odgođeno
19. kolo (23. ožujka 2024., 24. ožujka 2024.)
109. ŽOK RIBOLA KAŠTELA II – OK SPLIT II 1:3 (25:18,20:25,16:25,23:25)
110. ŽOK ŠIBENIK – OK VODICE 0:3 (16:25,21:25,18:25)
111. OK GUSAR – ŽOK TROGIR 1:3 (25:23,24:26,11:25,14:25)
112. OK MAKARSKA – OK KAŠTEL LUKŠIĆ 0:3 (14:25,18:25,22:25)
113. OK ŠIBENIK '91 – OK MARINA KAŠTELA II odgođeno
114. OK BRDA II – ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:0 (25:16,25:14,25:13)
20. kolo (6. travnja 2023., 7. travnja 2024.)
115. OK SPLIT II – OK BRDA II 3:1 (23:25,25:11,25:17,25:18)
116. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA – OK ŠIBENIK '91 nedjelja 14. travnja 2024. u 16,00
117. OK MARINA KAŠTELA II – OK MAKARSKA 3:2 (25:12,25:27,25:17,15:25,15:13)
118. OK KAŠTEL LUKŠIĆ – OK GUSAR 0:3 (24:26,12:25,14:25)
119. ŽOK TROGIR – ŽOK ŠIBENIK 3:0 (25:18,25:13,25:11)
120. OK VODICE – ŽOK RIBOLA KAŠTELA II 2:3 (25:14,25:18,23:25,23:25,12:15)
21. kolo (13. travnja 2024., 14. travnja 2024.)
121. OK VODICE – OK SPLIT II 1:3 (22:25,25:14,12:25,24:26)
122. ŽOK RIBOLA KAŠTELA II – ŽOK TROGIR nedjelja 14. travnja 2024. u 19,45
123. ŽOK ŠIBENIK – OK KAŠTEL LUKŠIĆ subota 13. travnja 2024. u 16,00
124. OK GUSAR – OK MARINA KAŠTELA II subota 13. travnja 2024. u 14,00
125. OK MAKARSKA – ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA subota 13. travnja 2024. u 13,00
126. OK ŠIBENIK '91 – OK BRDA II subota 13. travnja 2024. u 18,00
22. kolo (20. travnja 2024., 21. travnja 2023.)
127. OK SPLIT II – OK ŠIBENIK '91 termin nije određen
128. OK BRDA II – OK MAKARSKA srijeda 17. travnja 2024. u 18,00
129. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA – OK GUSAR termin nije određen
130. OK MARINA KAŠTELA II – ŽOK ŠIBENIK termin nije određen
131. OK KAŠTEL LUKŠIĆ – ŽOK RIBOLA KAŠTELA II termin nije određen
132. ŽOK TROGIR – OK VODICE 3:1 (25:21,25:21,24:26,25:23)
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem