Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
SUPERLIGA – seniori
Prvi krug natjecanja
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK MLADOST 18 18 0 54 13 4.1538 1614 1296 1.2454 36
2. OK RIBOLA KAŠTELA 18 15 3 47 13 3.6154 1448 1168 1.2397 30
3. MOK MURSA - OSIJEK 18 14 4 49 18 2.7222 1595 1334 1.1957 28
4. OKM CENTROMETAL 18 13 5 43 22 1.9545 1503 1360 1.1051 26
5. OK CRATIS VARAŽDIN 18 11 7 41 32 1.2813 1648 1579 1.0437 22
6. MOK MARSONIA 18 10 8 37 33 1.1212 1577 1517 1.0396 20
7. MOK RIJEKA 18 6 12 34 43 0.7907 1685 1728 0.9751 12
8. OK ROVINJ 18 6 12 27 38 0.7105 1376 1470 0.9361 12
9. OK MEDICINAR TRNJE 17 6 11 26 41 0.6341 1384 1458 0.9492 12
10. OK SISAK 18 5 13 18 45 0.4000 1256 1483 0.8469 10
11. OK SPLIT 19 4 15 17 47 0.3617 1278 1505 0.8492 8
12. OK ZADAR 18 0 18 6 54 0.1111 990 1456 0.6799 0
1. kolo (30. rujna 2023., 1. listopada 2023.)
1. OK CRATIS VARAŽDIN – OK MEDICINAR TRNJE 3:1 (25:17,25:19,20:25,25:21)
2. OK ZADAR – OK RIBOLA KAŠTELA 0:3 (7:25,15:25,22:25)
3. MOK RIJEKA – MOK MURSA - OSIJEK 1:3 (25:18,16:25,12:25,21:25)
4. MOK MARSONIA – OKM CENTROMETAL 0:3 (22:25,17:25,15:25)
5. OK ROVINJ – HAOK MLADOST 0:3 (18:25,18:25,19:25)
6. OK SPLIT – OK SISAK 1:3 (24:26,27:25,19:25,19:25)
2. kolo (7. listopada 2023., 8. listopada 2023.)
7. OK SISAK – OK MEDICINAR TRNJE 3:2 (16:25,25:20,23:25,25:18,15:11)
8. HAOK MLADOST – OK SPLIT 3:0 (25:16,25:17,25:13)
9. OKM CENTROMETAL – OK ROVINJ 3:1 (25:18,25:20,21:25,25:16)
10. MOK MURSA - OSIJEK – MOK MARSONIA 3:1 (25:21,25:27,27:25,25:23)
11. OK RIBOLA KAŠTELA – MOK RIJEKA 3:1 (21:25,25:12,25:17,25:20)
12. OK CRATIS VARAŽDIN – OK ZADAR 3:0 (25:12,25:18,25:15)
3. kolo (14. listopada 2023., 15. listopada 2023.)
13. OK ZADAR – OK MEDICINAR TRNJE 0:3 (18:25,21:25,15:25)
14. MOK RIJEKA – OK CRATIS VARAŽDIN 2:3 (22:25,25:23,27:25,27:29,16:18)
15. MOK MARSONIA – OK RIBOLA KAŠTELA 1:3 (25:17,19:25,22:25,21:25)
16. OK ROVINJ – MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (18:25,25:27,9:25)
17. OK SPLIT – OKM CENTROMETAL 0:3 (25:27,13:25,16:25)
18. OK SISAK – HAOK MLADOST 0:3 (16:25,14:25,23:25)
4. kolo (21. listopada 2023., 22. listopada 2023.)
19. OK MEDICINAR TRNJE – HAOK MLADOST 2:3 (25:17,25:23,23:25,12:25,7:15)
20. OKM CENTROMETAL – OK SISAK 3:0 (25:12,25:17,25:22)
21. OK SPLIT – MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (13:25,20:25,13:25)
22. OK RIBOLA KAŠTELA – OK ROVINJ 3:0 (25:22,25:14,25:20)
23. OK CRATIS VARAŽDIN – MOK MARSONIA 3:1 (25:23,22:25,25:19,27:25)
24. OK ZADAR – MOK RIJEKA 2:3 (25:16,16:25,15:25,25:23,10:15)
5. kolo (28. listopada 2023., 29. listopada 2023.)
25. MOK RIJEKA – OK MEDICINAR TRNJE 2:3 (25:21,24:26,22:25,25:22,13:15)
26. MOK MARSONIA – OK ZADAR 3:0 (25:9,25:9,25:18)
27. OK CRATIS VARAŽDIN – OK ROVINJ 0:3 (23:25,20:25,23:25)
28. OK SPLIT – OK RIBOLA KAŠTELA 0:3 (12:25,15:25,17:25)
29. OK SISAK – MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (16:25,20:25,17:25)
30. HAOK MLADOST – OKM CENTROMETAL 3:1 (22:25,25:21,30:28,25:13)
6. kolo (4. studenog 2023., 5. studenog 2023.)
31. OK MEDICINAR TRNJE – OKM CENTROMETAL 0:3 (25:27,15:25,22:25)
32. MOK MURSA - OSIJEK – HAOK MLADOST 2:3 (28:26,24:26,18:25,25:20,11:15)
33. OK RIBOLA KAŠTELA – OK SISAK 3:0 (25:12,25:21,25:18)
34. OK CRATIS VARAŽDIN – OK SPLIT 3:0 (25:23,25:21,25:16)
35. OK ZADAR – OK ROVINJ 1:3 (20:25,21:25,25:22,23:25)
36. MOK RIJEKA – MOK MARSONIA 2:3 (29:31,26:28,25:22,25:13,13:15)
7. kolo (11. studenog 2023., 12. studenog 2023.)
37. MOK MARSONIA – OK MEDICINAR TRNJE 3:0 (25:20,25:21,25:21)
38. OK ROVINJ – MOK RIJEKA 1:3 (25:22,17:25,24:26,20:25)
39. OK SPLIT – OK ZADAR 3:0 (25:13,25:19,25:23)
40. OK SISAK – OK CRATIS VARAŽDIN 1:3 (25:21,16:25,20:25,15:25)
41. HAOK MLADOST – OK RIBOLA KAŠTELA 3:1 (25:19,25:21,23:25,25:22)
42. OKM CENTROMETAL – MOK MURSA - OSIJEK 3:1 (18:25,25:20,25:22,25:22)
8. kolo (25. studenog 2023., 26. studenog 2023.)
43. OK MEDICINAR TRNJE – MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (22:25,12:25,22:25)
44. OK RIBOLA KAŠTELA – OKM CENTROMETAL 3:0 (25:23,25:15,25:21)
45. OK CRATIS VARAŽDIN – HAOK MLADOST 2:3 (24:26,24:26,26:24,25:23,8:15)
46. OK ZADAR – OK SISAK 1:3 (19:25,25:18,17:25,20:25)
47. MOK RIJEKA – OK SPLIT 3:2 (20:25,21:25,25:15,25:12,23:21)
48. MOK MARSONIA – OK ROVINJ 3:2 (16:25,25:14,24:26,25:16,15:10)
9. kolo (2. prosinca 2023., 3. prosinca 2023.)
49. OK ROVINJ – OK MEDICINAR TRNJE 2:3 (25:22,16:25,22:25,25:15,10:15)
50. OK SPLIT – MOK MARSONIA 1:3 (15:25,25:18,18:25,19:25)
51. OK SISAK – MOK RIJEKA 3:2 (25:23,25:22,20:25,21:25,15:12)
52. HAOK MLADOST – OK ZADAR 3:0 (25:16,25:8,25:16)
53. OKM CENTROMETAL – OK CRATIS VARAŽDIN 3:2 (25:21,24:26,25:22,23:25,15:11)
54. MOK MURSA - OSIJEK – OK RIBOLA KAŠTELA 3:0 (26:24,25:19,25:18)
10. kolo (9. prosinca 2023., 10. prosinca 2023.)
55. OK RIBOLA KAŠTELA – OK MEDICINAR TRNJE 3:0 (25:22,25:22,25:14)
56. OK CRATIS VARAŽDIN – MOK MURSA - OSIJEK 1:3 (20:25,18:25,25:19,15:25)
57. OK ZADAR – OKM CENTROMETAL 0:3 (21:25,12:25,16:25)
58. MOK RIJEKA – HAOK MLADOST 1:3 (14:25,26:24,23:25,13:25)
59. MOK MARSONIA – OK SISAK 3:0 (25:19,25:17,25:17)
60. OK ROVINJ – OK SPLIT 3:0 (25:13,25:18,25:17)
11. kolo (16. prosinca 2023., 17. prosinca 2023.)
61. OK SPLIT – OK MEDICINAR TRNJE 3:0 (25:16,25:21,25:16)
62. OK SISAK – OK ROVINJ 0:3 (20:25,19:25,22:25)
63. HAOK MLADOST – MOK MARSONIA 3:1 (25:17,20:25,25:23,25:19)
64. OKM CENTROMETAL – MOK RIJEKA 3:1 (27:29,25:22,25:17,25:22)
65. MOK MURSA - OSIJEK – OK ZADAR 3:0 (25:13,25:18,25:18)
66. OK RIBOLA KAŠTELA – OK CRATIS VARAŽDIN 3:1 (26:24,23:25,25:22,25:18)
12. kolo (27. siječnja 2024., 28. siječnja 2024.)
67. OK MEDICINAR TRNJE – OK CRATIS VARAŽDIN 2:3 (15:25,25:21,25:22,17:25,14:16)
68. OK RIBOLA KAŠTELA – OK ZADAR 3:0 (25:10,25:10,25:17)
69. MOK MURSA - OSIJEK – MOK RIJEKA 3:0 (25:16,25:19,25:19)
70. OKM CENTROMETAL – MOK MARSONIA 3:1 (25:17,25:16,23:25,25:19)
71. HAOK MLADOST – OK ROVINJ 3:0 (25:19,25:18,25:19)
72. OK SISAK – OK SPLIT 3:0 (25:18,32:30,25:22)
13. kolo (3. veljače 2024., 4. veljače 2024.)
73. OK MEDICINAR TRNJE – OK SISAK 3:2 (21:25,23:25,25:18,25:13,18:16)
74. OK SPLIT – HAOK MLADOST 0:3 (25:27,19:25,21:25)
75. OK ROVINJ – OKM CENTROMETAL 0:3 (14:25,22:25,20:25)
76. MOK MARSONIA – MOK MURSA - OSIJEK 3:2 (22:25,25:18,25:21,19:25,15:12)
77. MOK RIJEKA – OK RIBOLA KAŠTELA 1:3 (28:26,22:25,14:25,18:25)
78. OK ZADAR – OK CRATIS VARAŽDIN 0:3 (19:25,13:25,15:25)
14. kolo (7. veljače 2024.)
79. OK MEDICINAR TRNJE – OK ZADAR 3:0 (25:14,25:11,25:17)
80. OK CRATIS VARAŽDIN – MOK RIJEKA 3:2 (22:25,22:25,25:20,25:23,15:12)
81. OK RIBOLA KAŠTELA – MOK MARSONIA 3:0 (25:17,25:21,25:23)
82. MOK MURSA - OSIJEK – OK ROVINJ 3:2 (31:33,29:31,25:21,25:23,15:12)
83. OKM CENTROMETAL – OK SPLIT 3:1 (25:10,25:22,24:26,25:16)
84. HAOK MLADOST – OK SISAK 3:0 (25:11,25:19,25:18)
15. kolo (10. veljače 2024., 11. veljače 2024.)
85. HAOK MLADOST – OK MEDICINAR TRNJE 3:0 (25:18,25:14,25:22)
86. OK SISAK – OKM CENTROMETAL 0:3 (27:29,21:25,21:25)
87. MOK MURSA - OSIJEK – OK SPLIT 3:0 (25:16,25:16,25:18)
88. OK ROVINJ – OK RIBOLA KAŠTELA 0:3 (11:25,19:25,18:25)
89. MOK MARSONIA – OK CRATIS VARAŽDIN 2:3 (23:25,26:24,21:25,25:18,12:15)
90. MOK RIJEKA – OK ZADAR 3:0 (25:14,25:14,25:16)
16. kolo (17. veljače 2024., 18. veljače 2024.)
91. OK MEDICINAR TRNJE – MOK RIJEKA 1:3 (23:25,22:25,25:13,22:25)
92. OK ZADAR – MOK MARSONIA 1:3 (22:25,13:25,25:14,9:25)
93. OK ROVINJ – OK CRATIS VARAŽDIN 3:1 (25:22,23:25,25:16,28:26)
94. OK RIBOLA KAŠTELA – OK SPLIT 3:0 (25:11,27:25,25:14)
95. MOK MURSA - OSIJEK – OK SISAK 3:0 (25:11,25:15,25:16)
96. OKM CENTROMETAL – HAOK MLADOST 0:3 (8:25,20:25,14:25)
17. kolo (21. veljače 2024.)
97. OKM CENTROMETAL – OK MEDICINAR TRNJE 2:3 (21:25,25:21,25:19,23:25,11:15)
98. HAOK MLADOST – MOK MURSA - OSIJEK 3:2 (24:26,23:25,25:23,26:24,17:15)
99. OK SISAK – OK RIBOLA KAŠTELA 0:3 (16:25,21:25,20:25)
100. OK SPLIT – OK CRATIS VARAŽDIN 3:1 (23:25,25:19,25:17,25:18)
101. OK ROVINJ – OK ZADAR 3:0 (25:14,25:12,25:19)
102. MOK MARSONIA – MOK RIJEKA 3:1 (25:19,23:25,25:20,44:42)
18. kolo (24. veljače 2024., 25. veljače 2024.)
103. OK MEDICINAR TRNJE – MOK MARSONIA nedjelja, 25. veljače 2024. u 16,00
104. MOK RIJEKA – OK ROVINJ 3:1 (25:13,26:24,18:25,25:19)
105. OK ZADAR – OK SPLIT 1:3 (14:25,25:23,13:25,21:25)
106. OK CRATIS VARAŽDIN – OK SISAK 3:0 (25:22,25:14,25:23)
107. OK RIBOLA KAŠTELA – HAOK MLADOST 1:3 (16:25,25:22,21:25,23:25)
108. MOK MURSA - OSIJEK – OKM CENTROMETAL 3:1 (25:15,25:15,19:25,25:22)
19. kolo (2. ožujka 2024., 3. ožujka 2024.)
109. MOK MURSA - OSIJEK – OK MEDICINAR TRNJE termin nije određen
110. OKM CENTROMETAL – OK RIBOLA KAŠTELA termin nije određen
111. HAOK MLADOST – OK CRATIS VARAŽDIN termin nije određen
112. OK SISAK – OK ZADAR subota, 2. ožujka 2024. u 13,00
113. OK SPLIT – MOK RIJEKA termin nije određen
114. OK ROVINJ – MOK MARSONIA termin nije određen
20. kolo (6. ožujka 2024.)
115. OK MEDICINAR TRNJE – OK ROVINJ termin nije određen
116. MOK MARSONIA – OK SPLIT 3:0 (25:20,25:22,25:19)
117. MOK RIJEKA – OK SISAK termin nije određen
118. OK ZADAR – HAOK MLADOST termin nije određen
119. OK CRATIS VARAŽDIN – OKM CENTROMETAL termin nije određen
120. OK RIBOLA KAŠTELA – MOK MURSA - OSIJEK termin nije određen
21. kolo (9. ožujka 2024., 10. ožujka 2024.)
121. OK MEDICINAR TRNJE – OK RIBOLA KAŠTELA termin nije određen
122. MOK MURSA - OSIJEK – OK CRATIS VARAŽDIN termin nije određen
123. OKM CENTROMETAL – OK ZADAR termin nije određen
124. HAOK MLADOST – MOK RIJEKA termin nije određen
125. OK SISAK – MOK MARSONIA termin nije određen
126. OK SPLIT – OK ROVINJ termin nije određen
22. kolo (16. ožujka 2024., 17. ožujka 2024.)
127. OK MEDICINAR TRNJE – OK SPLIT termin nije određen
128. OK ROVINJ – OK SISAK termin nije određen
129. MOK MARSONIA – HAOK MLADOST termin nije određen
130. MOK RIJEKA – OKM CENTROMETAL termin nije određen
131. OK ZADAR – MOK MURSA - OSIJEK termin nije određen
132. OK CRATIS VARAŽDIN – OK RIBOLA KAŠTELA termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem