Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
KADETSKA LIGA – kadeti
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. MOK MURSA - OSIJEK 7 7 0 21 0 525 297 1.7677 21
2. MOK RIJEKA 7 6 1 18 3 6.0000 495 324 1.5278 18
3. OK SPLIT 8 6 2 18 6 3.0000 567 454 1.2489 18
4. HAOK MLADOST 5 5 0 14 1 14.0000 375 220 1.7045 14
5. OK RIBOLA KAŠTELA 8 5 3 14 10 1.4000 507 446 1.1368 14
6. OK ROVINJ 7 4 3 11 10 1.1000 452 442 1.0226 11
7. OK SISAK 8 3 5 11 13 0.8462 488 490 0.9959 11
8. MOK MARSONIA 8 4 4 10 14 0.7143 490 503 0.9742 10
9. OK ZADAR 4 2 2 8 4 2.0000 279 203 1.3744 8
10. OK MEDICINAR TRNJE 4 2 2 6 6 1.0000 230 257 0.8949 6
11. OK CROATIA 5 2 3 6 9 0.6667 298 349 0.8539 6
12. OK ZRINSKI NUŠTAR 7 1 6 4 17 0.2353 386 506 0.7628 4
13. OKM CENTROMETAL 8 0 8 0 24 0.0000 311 600 0.5183 0
14. OK KITRO VARAŽDIN 8 0 8 0 24 0.0000 288 600 0.4800 0
1. kolo (23. listopada 2022.)
1. OK ZRINSKI NUŠTAR – MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (9:25,14:25,8:25)
2. OK ROVINJ – OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:10,25:15,25:11)
3. MOK RIJEKA – OKM CENTROMETAL 3:0 (25:6,25:14,25:9)
4. OKM CENTROMETAL – OK ROVINJ 0:3 (16:25,15:25,17:25)
5. OK KITRO VARAŽDIN – MOK RIJEKA 0:3 (10:25,9:25,1:25)
6. MOK MARSONIA – HAOK MLADOST 0:3 (10:25,15:25,9:25)
7. OK SISAK – OK CROATIA 1:2 (18:25,25:19,23:25)
8. OK CROATIA – MOK MARSONIA 3:0 (25:17,25:20,25:23)
9. HAOK MLADOST – OK SISAK 3:0 (25:12,25:6,25:13)
10. OK RIBOLA KAŠTELA – OK MEDICINAR TRNJE 3:0 (25:15,25:10,25:15)
11. OK SPLIT – OK ZADAR 2:1 (25:18,25:23,22:25)
12. OK ZADAR – OK RIBOLA KAŠTELA 1:2 (20:25,25:13,18:25)
13. OK MEDICINAR TRNJE – OK SPLIT 0:3 (9:25,15:25,16:25)
2. kolo (27. studenog 2022.)
15. HAOK MLADOST – OK RIBOLA KAŠTELA 3:0 (25:18,25:22,25:12)
16. OK CROATIA – OK SPLIT 0:3 (20:25,23:25,14:25)
17. OK SPLIT – HAOK MLADOST 1:2 (27:25,16:25,20:25)
18. OK RIBOLA KAŠTELA – OK CROATIA 2:1 (22:25,25:8,26:24)
19. OK KITRO VARAŽDIN – MOK MARSONIA 0:3 (8:25,12:25,15:25)
20. OKM CENTROMETAL – OK SISAK 0:3 (10:25,13:25,15:25)
21. OK SISAK – OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:13,25:8,25:9)
22. MOK MARSONIA – OKM CENTROMETAL 3:0 (25:16,25:10,25:11)
23. OK ZRINSKI NUŠTAR – OK ROVINJ 1:2 (17:25,24:26,25:23)
24. MOK MURSA - OSIJEK – MOK RIJEKA 3:0 (25:23,25:9,25:13)
25. OK ROVINJ – MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (10:25,16:25,16:25)
26. MOK RIJEKA – OK ZRINSKI NUŠTAR 3:0 (25:9,25:19,25:15)   video-prijenos
3. kolo (11. prosinca 2022.)
27. OK ROVINJ – MOK RIJEKA 0:3 (15:25,12:25,20:25)
28. MOK MARSONIA – OK ZRINSKI NUŠTAR 2:1 (25:17,25:23,17:25)
29. OK SISAK – MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (10:25,16:25,13:25)
30. OK ZRINSKI NUŠTAR – OK SISAK 0:3 (20:25,19:25,16:25)
31. MOK MURSA - OSIJEK – MOK MARSONIA 3:0 (25:18,25:21,25:15)
32. OK RIBOLA KAŠTELA – OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:6,25:19,25:12)
33. OK SPLIT – OKM CENTROMETAL 3:0 (25:11,25:14,25:16)
34. OK KITRO VARAŽDIN – OK SPLIT 0:3 (12:25,8:25,23:25)
35. OKM CENTROMETAL – OK RIBOLA KAŠTELA 0:3 (12:25,9:25,9:25)
36. OK MEDICINAR TRNJE – HAOK MLADOST odgođeno
37. OK ZADAR – OK CROATIA odgođeno
38. OK CROATIA – OK MEDICINAR TRNJE odgođeno
39. HAOK MLADOST – OK ZADAR odgođeno
4. kolo (29. siječnja 2023.)
40. HAOK MLADOST – OK CROATIA 3:0 (25:8,25:18,25:14)
41. OK KITRO VARAŽDIN – OK MEDICINAR TRNJE 0:3 (17:25,21:25,19:25)
42. OKM CENTROMETAL – OK ZADAR 0:3 (12:25,14:25,12:25)
43. OK ZADAR – OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:10,25:10,25:10)
44. OK MEDICINAR TRNJE – OKM CENTROMETAL 3:0 (25:11,25:16,25:23)
45. OK ZRINSKI NUŠTAR – OK RIBOLA KAŠTELA 2:1 (17:25,25:14,27:25)   video-prijenos
46. MOK MURSA - OSIJEK – OK SPLIT 3:0 (25:16,25:23,25:17)
47. OK SPLIT – OK ZRINSKI NUŠTAR 3:0 (25:15,25:18,26:24)   video-prijenos
48. OK RIBOLA KAŠTELA – MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (13:25,8:25,9:25)
49. OK ROVINJ – MOK MARSONIA 1:2 (25:23,21:25,20:25)
50. MOK RIJEKA – OK SISAK 3:0 (25:20,25:19,25:19)
51. OK SISAK – OK ROVINJ 1:2 (25:22,24:26,20:25)
52. MOK MARSONIA – MOK RIJEKA 0:3 (16:25,16:25,20:25)
5. kolo (26. veljače 2023.)
14. OK MEDICINAR TRNJE – OK ZADAR termin nije određen
53. MOK MARSONIA – OK SISAK termin nije određen
54. OK RIBOLA KAŠTELA – OK ROVINJ termin nije određen
55. OK SPLIT – MOK RIJEKA termin nije određen
56. MOK RIJEKA – OK RIBOLA KAŠTELA termin nije određen
57. OK ROVINJ – OK SPLIT termin nije određen
58. OK MEDICINAR TRNJE – OK ZRINSKI NUŠTAR termin nije određen
59. OK ZADAR – MOK MURSA - OSIJEK termin nije određen
60. OK ZRINSKI NUŠTAR – OK ZADAR termin nije određen
61. MOK MURSA - OSIJEK – OK MEDICINAR TRNJE termin nije određen
62. HAOK MLADOST – OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
63. OK CROATIA – OKM CENTROMETAL termin nije određen
64. OKM CENTROMETAL – HAOK MLADOST termin nije određen
65. OK KITRO VARAŽDIN – OK CROATIA termin nije određen
6. kolo (26. ožujka 2023.)
66. OKM CENTROMETAL – OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
67. OK ZRINSKI NUŠTAR – HAOK MLADOST termin nije određen
68. MOK MURSA - OSIJEK – OK CROATIA termin nije određen
69. HAOK MLADOST – MOK MURSA - OSIJEK termin nije određen
70. OK CROATIA – OK ZRINSKI NUŠTAR termin nije određen
71. OK ROVINJ – OK MEDICINAR TRNJE termin nije određen
72. MOK RIJEKA – OK ZADAR termin nije određen
73. OK MEDICINAR TRNJE – MOK RIJEKA termin nije određen
74. OK ZADAR – OK ROVINJ termin nije određen
75. MOK MARSONIA – OK RIBOLA KAŠTELA termin nije određen
76. OK SISAK – OK SPLIT termin nije određen
77. OK SPLIT – MOK MARSONIA termin nije određen
78. OK RIBOLA KAŠTELA – OK SISAK termin nije određen
7. kolo (23. travnja 2023.)
79. OK SPLIT – OK RIBOLA KAŠTELA termin nije određen
80. OK MEDICINAR TRNJE – MOK MARSONIA termin nije određen
81. OK ZADAR – OK SISAK termin nije određen
82. OK SISAK – OK MEDICINAR TRNJE termin nije određen
83. MOK MARSONIA – OK ZADAR termin nije određen
84. OK ROVINJ – HAOK MLADOST termin nije određen
85. MOK RIJEKA – OK CROATIA termin nije određen
86. OK CROATIA – OK ROVINJ termin nije određen
87. HAOK MLADOST – MOK RIJEKA termin nije određen
88. OK KITRO VARAŽDIN – OK ZRINSKI NUŠTAR termin nije određen
89. OKM CENTROMETAL – MOK MURSA - OSIJEK termin nije određen
90. MOK MURSA - OSIJEK – OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
91. OK ZRINSKI NUŠTAR – OKM CENTROMETAL termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem