Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA ISTOK – seniorke
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK VALLIS AUREA 4 4 0 12 1 12.0000 330 242 1.3636 12
2. ŽOK ENNA VUKOVAR II 5 4 1 12 6 2.0000 397 353 1.1246 11
3. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 5 3 2 13 7 1.8571 451 376 1.1995 11
4. OK SLAVONSKI BROD 5 3 2 10 7 1.4286 379 366 1.0355 9
5. ŽOK BARANJA 5 3 2 10 8 1.2500 422 371 1.1375 8
6. AOK OSIJEK II 5 1 4 5 12 0.4167 309 391 0.7903 3
7. OK BILJE 5 1 4 3 12 0.2500 288 329 0.8754 3
8. ŽOK OSIJEK III 4 0 4 0 12 0.0000 152 300 0.5067 0
1. kolo (15. listopada 2022., 16. listopada 2022.)
1. ŽOK ENNA VUKOVAR II – ŽOK OSIJEK III 3:0 (25:6,25:9,25:15)
2. AOK OSIJEK II – OK SLAVONSKI BROD 0:3 (16:25,14:25,10:25)
3. ŽOK VALLIS AUREA – ŽOK BARANJA 3:0 (25:18,25:23,25:19)
4. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II – OK BILJE 3:0 (25:21,25:12,25:22)
2. kolo (22. listopada 2022., 23. listopada 2022.)
5. ŽOK OSIJEK III – OK BILJE 0:3 (7:25,10:25,11:25)
6. ŽOK BARANJA – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 3:2 (25:17,21:25,25:22,26:28,17:15)
7. OK SLAVONSKI BROD – ŽOK VALLIS AUREA 1:3 (13:25,25:20,9:25,33:35)
8. ŽOK ENNA VUKOVAR II – AOK OSIJEK II 3:1 (25:17,25:18,19:25,25:22)
3. kolo (5. studenog 2022., 6. studenog 2022.)
9. AOK OSIJEK II – ŽOK OSIJEK III 3:0 (25:18,25:23,25:18)
10. ŽOK VALLIS AUREA – ŽOK ENNA VUKOVAR II 3:0 (25:14,25:20,25:22)
11. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II – OK SLAVONSKI BROD 3:0 (25:9,25:20,25:16)
12. OK BILJE – ŽOK BARANJA 0:3 (19:25,13:25,18:25)
4. kolo (19. studenog 2022., 20. studenog 2022.)
13. ŽOK OSIJEK III – ŽOK BARANJA 0:3 (8:25,12:25,15:25)
14. OK SLAVONSKI BROD – OK BILJE 3:0 (25:15,25:17,25:16)
15. ŽOK ENNA VUKOVAR II – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II 3:2 (25:18,12:25,17:25,27:25,15:13)
16. AOK OSIJEK II – ŽOK VALLIS AUREA 0:3 (16:25,22:25,8:25)
5. kolo (26. studenog 2022., 27. studenog 2022.)
17. ŽOK VALLIS AUREA – ŽOK OSIJEK III nedjelja, 27. studenog 2022. u 11,00
18. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II – AOK OSIJEK II 3:1 (25:18,25:12,13:25,25:11)
19. OK BILJE – ŽOK ENNA VUKOVAR II 0:3 (20:25,24:26,16:25)
20. ŽOK BARANJA – OK SLAVONSKI BROD 1:3 (18:25,27:29,25:20,28:30)
6. kolo (10. prosinca 2022., 11. prosinca 2022.)
21. ŽOK OSIJEK III – OK SLAVONSKI BROD termin nije određen
22. ŽOK ENNA VUKOVAR II – ŽOK BARANJA termin nije određen
23. AOK OSIJEK II – OK BILJE termin nije određen
24. ŽOK VALLIS AUREA – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II termin nije određen
7. kolo (17. prosinca 2022., 18. prosinca 2022.)
25. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II – ŽOK OSIJEK III termin nije određen
26. OK BILJE – ŽOK VALLIS AUREA termin nije određen
27. ŽOK BARANJA – AOK OSIJEK II termin nije određen
28. OK SLAVONSKI BROD – ŽOK ENNA VUKOVAR II termin nije određen
8. kolo (4. veljače 2022., 5. veljače 2023.)
29. ŽOK OSIJEK III – ŽOK ENNA VUKOVAR II termin nije određen
30. OK SLAVONSKI BROD – AOK OSIJEK II termin nije određen
31. ŽOK BARANJA – ŽOK VALLIS AUREA termin nije određen
32. OK BILJE – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II termin nije određen
9. kolo (18. veljače 2022., 19. veljače 2023.)
33. OK BILJE – ŽOK OSIJEK III termin nije određen
34. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II – ŽOK BARANJA termin nije određen
35. ŽOK VALLIS AUREA – OK SLAVONSKI BROD termin nije određen
36. AOK OSIJEK II – ŽOK ENNA VUKOVAR II termin nije određen
10. kolo (4. ožujka 2022., 5. ožujka 2023.)
37. ŽOK OSIJEK III – AOK OSIJEK II termin nije određen
38. ŽOK ENNA VUKOVAR II – ŽOK VALLIS AUREA termin nije određen
39. OK SLAVONSKI BROD – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II termin nije određen
40. ŽOK BARANJA – OK BILJE termin nije određen
11. kolo (11. ožujka 2022., 12. ožujka 2023.)
41. ŽOK BARANJA – ŽOK OSIJEK III termin nije određen
42. OK BILJE – OK SLAVONSKI BROD termin nije određen
43. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II – ŽOK ENNA VUKOVAR II termin nije određen
44. ŽOK VALLIS AUREA – AOK OSIJEK II termin nije određen
12. kolo (1. travnja 2022., 2. travnja 2023.)
45. ŽOK OSIJEK III – ŽOK VALLIS AUREA termin nije određen
46. AOK OSIJEK II – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II termin nije određen
47. ŽOK ENNA VUKOVAR II – OK BILJE termin nije određen
48. OK SLAVONSKI BROD – ŽOK BARANJA termin nije određen
13. kolo (15. travnja 2022., 16. travnja 2023.)
49. OK SLAVONSKI BROD – ŽOK OSIJEK III termin nije određen
50. ŽOK BARANJA – ŽOK ENNA VUKOVAR II termin nije određen
51. OK BILJE – AOK OSIJEK II termin nije određen
52. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II – ŽOK VALLIS AUREA termin nije određen
14. kolo (29. travnja 2022., 30. travnja 2023.)
53. ŽOK OSIJEK III – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC II termin nije određen
54. ŽOK VALLIS AUREA – OK BILJE termin nije određen
55. AOK OSIJEK II – ŽOK BARANJA termin nije određen
56. ŽOK ENNA VUKOVAR II – OK SLAVONSKI BROD termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem