Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA SJEVER – seniorke
SKUPINA SJEVER
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK ŠTRIGOVA 12 11 1 35 10 3.5000 1051 771 1.3632 32
2. ŽOK IVANEC II 12 9 3 31 16 1.9375 1053 845 1.2462 27
3. HAOK ZAGREB II 12 8 4 28 14 2.0000 948 803 1.1806 25
4. OK DUGO SELO 12 8 4 29 15 1.9333 950 806 1.1787 25
5. OK PLAVI PEKLENICA 12 6 6 21 21 1.0000 900 846 1.0638 17
6. OK IVANIĆ GRAD 12 4 8 14 27 0.5185 820 873 0.9393 11
7. HOK GORICA II 12 2 10 11 30 0.3667 740 936 0.7906 7
8. OK BRCKO 12 0 12 0 36 0.0000 318 900 0.3533 0
1. kolo (15. listopada 2022., 16. listopada 2022.)
1. OK DUGO SELO – HOK GORICA II 3:0 (25:16,25:8,25:23)
2. OK IVANIĆ GRAD – ŽOK IVANEC II 0:3 (19:25,21:25,23:25)
3. OK BRCKO – OK PLAVI PEKLENICA 0:3 (8:25,13:25,3:25)
4. OK ŠTRIGOVA – HAOK ZAGREB II 3:0 (25:16,25:23,25:22)
2. kolo (22. listopada 2022., 23. listopada 2022.)
5. HOK GORICA II – HAOK ZAGREB II 0:3 (23:25,16:25,23:25)
6. OK PLAVI PEKLENICA – OK ŠTRIGOVA 0:3 (16:25,21:25,20:25)
7. ŽOK IVANEC II – OK BRCKO 3:0 (25:3,25:9,25:10)
8. OK DUGO SELO – OK IVANIĆ GRAD 3:0 (25:13,25:21,25:10)
3. kolo (29. listopada 2022., 30. listopada 2022.)
9. OK IVANIĆ GRAD – HOK GORICA II 3:1 (25:15,27:29,25:13,25:17)
10. OK BRCKO – OK DUGO SELO 0:3 (6:25,2:25,10:25)
11. OK ŠTRIGOVA – ŽOK IVANEC II 2:3 (25:11,25:21,17:25,24:26,11:15)
12. HAOK ZAGREB II – OK PLAVI PEKLENICA 3:1 (26:24,25:15,21:25,25:13)
4. kolo (5. studenog 2022., 6. studenog 2022.)
13. HOK GORICA II – OK PLAVI PEKLENICA 0:3 (8:25,23:25,5:25)
14. ŽOK IVANEC II – HAOK ZAGREB II 3:1 (22:25,25:12,25:10,25:16)
15. OK DUGO SELO – OK ŠTRIGOVA 1:3 (10:25,25:21,17:25,12:25)
16. OK IVANIĆ GRAD – OK BRCKO 3:0 (25:11,25:13,25:4)
5. kolo (12. studenog 2022., 13. studenog 2022.)
17. OK BRCKO – HOK GORICA II 0:3 (8:25,6:25,13:25)
18. OK ŠTRIGOVA – OK IVANIĆ GRAD 3:0 (25:18,25:20,25:11)
19. HAOK ZAGREB II – OK DUGO SELO 1:3 (18:25,12:25,25:20,16:25)
20. OK PLAVI PEKLENICA – ŽOK IVANEC II 3:2 (25:22,25:15,19:25,20:25,16:14)
6. kolo (19. studenog 2022., 20. studenog 2022.)
21. HOK GORICA II – ŽOK IVANEC II 0:3 (10:25,14:25,15:25)
22. OK DUGO SELO – OK PLAVI PEKLENICA 3:1 (25:27,25:15,25:18,25:17)
23. OK IVANIĆ GRAD – HAOK ZAGREB II 0:3 (15:25,18:25,14:25)
24. OK BRCKO – OK ŠTRIGOVA 0:3 (2:25,9:25,7:25)
7. kolo (26. studenog 2022., 27. studenog 2022.)
25. OK ŠTRIGOVA – HOK GORICA II 3:0 (25:9,25:16,25:14)
26. HAOK ZAGREB II – OK BRCKO 3:0 (25:4,25:11,25:19)
27. OK PLAVI PEKLENICA – OK IVANIĆ GRAD 3:0 (25:7,25:22,28:26)
28. ŽOK IVANEC II – OK DUGO SELO 3:2 (21:25,25:20,25:20,22:25,15:13)
8. kolo (3. prosinca 2022., 4. prosinca 2022.)
29. HOK GORICA II – OK DUGO SELO 1:3 (25:17,14:25,19:25,19:25)
30. ŽOK IVANEC II – OK IVANIĆ GRAD 3:1 (18:25,25:18,25:18,25:14)
31. OK PLAVI PEKLENICA – OK BRCKO 3:0 (25:11,25:5,25:5)
32. HAOK ZAGREB II – OK ŠTRIGOVA 2:3 (25:23,18:25,25:19,25:27,15:17)
9. kolo (10. prosinca 2022., 11. prosinca 2022.)
33. HAOK ZAGREB II – HOK GORICA II 3:0 (25:14,25:14,25:8)
34. OK ŠTRIGOVA – OK PLAVI PEKLENICA 3:0 (25:13,25:14,25:15)
35. OK BRCKO – ŽOK IVANEC II 0:3 (7:25,5:25,7:25)
36. OK IVANIĆ GRAD – OK DUGO SELO 0:3 (24:26,20:25,10:25)
10. kolo (17. prosinca 2022., 18. prosinca 2022.)
37. HOK GORICA II – OK IVANIĆ GRAD 2:3 (25:23,11:25,25:22,22:25,9:15)
38. OK DUGO SELO – OK BRCKO 3:0 (25:5,25:6,25:11)
39. ŽOK IVANEC II – OK ŠTRIGOVA 2:3 (22:25,25:18,19:25,25:21,12:15)
40. OK PLAVI PEKLENICA – HAOK ZAGREB II 0:3 (21:25,14:25,21:25)
11. kolo (28. siječnja 2023., 29. siječnja 2023.)
41. OK PLAVI PEKLENICA – HOK GORICA II 3:1 (33:35,25:21,25:20,25:12)
42. HAOK ZAGREB II – ŽOK IVANEC II 3:0 (25:20,25:15,25:19)
43. OK ŠTRIGOVA – OK DUGO SELO 3:1 (19:25,25:14,25:11,25:11)
44. OK BRCKO – OK IVANIĆ GRAD 0:3 (15:25,16:25,7:25)
12. kolo (4. veljače 2023., 5. veljače 2023.)
45. HOK GORICA II – OK BRCKO 3:0 (25:15,25:19,25:13)
46. OK IVANIĆ GRAD – OK ŠTRIGOVA 1:3 (25:19,16:25,11:25,19:25)
47. OK DUGO SELO – HAOK ZAGREB II 1:3 (25:23,15:25,17:25,2:25)
48. ŽOK IVANEC II – OK PLAVI PEKLENICA 3:1 (24:26,25:13,25:22,25:14)
13. kolo (11. veljače 2022., 12. veljače 2023.)
49. ŽOK IVANEC II – HOK GORICA II nedjelja, 12. veljače 2023. u 15,00
50. OK PLAVI PEKLENICA – OK DUGO SELO nedjelja, 12. veljače 2023. u 16,00
51. HAOK ZAGREB II – OK IVANIĆ GRAD nedjelja, 12. veljače 2023. u 14,45   video-prijenos
52. OK ŠTRIGOVA – OK BRCKO petak, 10. veljače 2023. u 20,00
14. kolo (18. veljače 2023., 19. siječnja 2023.)
53. HOK GORICA II – OK ŠTRIGOVA termin nije određen
54. OK BRCKO – HAOK ZAGREB II termin nije određen
55. OK IVANIĆ GRAD – OK PLAVI PEKLENICA termin nije određen
56. OK DUGO SELO – ŽOK IVANEC II termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem