Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA - JUG – seniorke
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK SPLIT II 10 9 1 27 5 5.4000 774 564 1.3723 27
2. OK KAŠTEL LUKŠIĆ 9 8 1 24 6 4.0000 714 589 1.2122 23
3. ŽOK RIBOLA KAŠTELA II 8 7 1 22 3 7.3333 605 445 1.3596 21
4. OK ŠIBENIK '91 10 7 3 21 13 1.6154 762 640 1.1906 20
5. OK MARINA KAŠTELA II 10 5 5 17 18 0.9444 796 764 1.0419 14
6. ŽOK TROGIR 9 4 5 16 15 1.0667 653 620 1.0532 14
7. OK BRDA II 9 3 6 11 19 0.5789 585 670 0.8731 10
8. OK GUSAR 10 2 8 7 25 0.2800 561 757 0.7411 6
9. OK VODICE 10 2 8 8 27 0.2963 613 834 0.7350 5
10. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 9 0 9 5 27 0.1852 590 770 0.7662 1
1. kolo (8. listopada 2022., 9. listopada 2022.)
1. ŽOK TROGIR – 0 -
2. OK VODICE – OK GUSAR 1:3 (24:26,25:23,15:25,16:25)
3. OK MARINA KAŠTELA II – OK ŠIBENIK '91 1:3 (24:26,25:17,23:25,15:25)
4. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA – OK SPLIT II 0:3 (13:25,19:25,20:25)
5. 0 – OK BRDA II -
6. OK KAŠTEL LUKŠIĆ – ŽOK RIBOLA KAŠTELA II 0:3 (22:25,19:25,23:25)
2. kolo (15. listopada 2022., 16. listopada 2022.)
7. 0 – ŽOK RIBOLA KAŠTELA II -
8. OK BRDA II – OK KAŠTEL LUKŠIĆ 0:3 (14:25,19:25,21:25)
9. OK SPLIT II – 0 -
10. OK ŠIBENIK '91 – ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:0 (25:18,25:8,25:17)
11. OK GUSAR – OK MARINA KAŠTELA II 0:3 (19:25,13:25,16:25)
12. ŽOK TROGIR – OK VODICE 3:0 (25:14,25:17,25:14)
3. kolo (22. listopada 2022., 23. listopada 2022.)
13. OK VODICE – 0 -
14. OK MARINA KAŠTELA II – ŽOK TROGIR 3:0 (25:16,25:22,28:26)
15. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA – OK GUSAR 0:3 (21:25,16:25,19:25)
16. 0 – OK ŠIBENIK '91 -
17. OK KAŠTEL LUKŠIĆ – OK SPLIT II 3:0 (25:16,25:20,25:20)
18. ŽOK RIBOLA KAŠTELA II – OK BRDA II 3:0 (25:18,25:15,25:19)
4. kolo (29. listopada 2022., 30. listopada 2022.)
19. 0 – OK BRDA II -
20. OK SPLIT II – ŽOK RIBOLA KAŠTELA II 3:1 (25:19,16:25,25:15,25:20)
21. OK ŠIBENIK '91 – OK KAŠTEL LUKŠIĆ 0:3 (24:26,23:25,21:25)
22. OK GUSAR – 0 -
23. ŽOK TROGIR – ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:0 (25:19,25:15,25:19)
24. OK VODICE – OK MARINA KAŠTELA II 0:3 (15:25,21:25,26:28)
5. kolo (5. studenog 2022., 6. studenog 2022.)
25. OK MARINA KAŠTELA II – 0 -
26. OK VODICE – ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:2 (25:21,24:26,22:25,25:19,15:13)
27. 0 – ŽOK TROGIR -
28. OK KAŠTEL LUKŠIĆ – OK GUSAR 3:0 (25:22,25:14,25:23)
29. ŽOK RIBOLA KAŠTELA II – OK ŠIBENIK '91 3:0 (25:15,25:15,25:15)
30. OK BRDA II – OK SPLIT II 0:3 (11:25,14:25,18:25)
6. kolo (12. studenog 2022., 13. studenog 2022.)
31. 0 – OK SPLIT II -
32. OK ŠIBENIK '91 – OK BRDA II 3:0 (25:17,25:8,25:13)
33. OK GUSAR – ŽOK RIBOLA KAŠTELA II 0:3 (14:25,14:25,13:25)
34. ŽOK TROGIR – OK KAŠTEL LUKŠIĆ 2:3 (22:25,25:23,25:18,23:25,6:15)
35. OK VODICE – 0 -
36. OK MARINA KAŠTELA II – ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:1 (25:15,21:25,25:12,25:20)
7. kolo (19. studenog 2022., 20. studenog 2022.)
37. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA – 0 -
38. 0 – OK MARINA KAŠTELA II -
39. OK KAŠTEL LUKŠIĆ – OK VODICE 3:0 (25:12,25:9,25:9)
40. ŽOK RIBOLA KAŠTELA II – ŽOK TROGIR 3:0 (25:19,25:16,25:21)
41. OK BRDA II – OK GUSAR 3:0 (25:10,25:18,27:25)
42. OK SPLIT II – OK ŠIBENIK '91 3:0 (25:18,25:21,25:13)
8. kolo (26. studenog 2022., 27. studenog 2022.)
43. 0 – OK ŠIBENIK '91 -
44. OK GUSAR – OK SPLIT II 0:3 (13:25,14:25,13:25)
45. ŽOK TROGIR – OK BRDA II 3:0 (25:13,25:23,25:15)
46. ŽOK RIBOLA KAŠTELA II – OK VODICE 3:0 (25:10,25:11,25:9)
47. OK MARINA KAŠTELA II – OK KAŠTEL LUKŠIĆ 0:3 (23:25,19:25,23:25)
48. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA – 0 -
9. kolo (3. prosinca 2022., 4. prosinca 2022.)
50. OK KAŠTEL LUKŠIĆ – ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:1 (25:17,25:22,18:25,25:17)
51. ŽOK RIBOLA KAŠTELA II – OK MARINA KAŠTELA II 3:0 (25:19,25:23,26:24)
52. OK BRDA II – OK VODICE 3:0 (27:25,25:17,25:13)
53. OK SPLIT II – ŽOK TROGIR 3:0 (25:14,25:16,25:13)
54. OK ŠIBENIK '91 – OK GUSAR 3:0 (25:9,25:15,25:14)
10. kolo (10. prosinca 2022., 11. prosinca 2022.)
55. 0 – OK GUSAR -
56. ŽOK TROGIR – OK ŠIBENIK '91 2:3 (25:23,18:25,25:22,11:25,10:15)
57. OK VODICE – OK SPLIT II 0:3 (11:25,24:26,16:25)
58. OK MARINA KAŠTELA II – OK BRDA II 3:2 (18:25,25:18,25:18,23:25,15:12)
59. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA – ŽOK RIBOLA KAŠTELA II subota, 11. veljače 2023. u 11,00
60. 0 – OK KAŠTEL LUKŠIĆ -
11. kolo (17. prosinca 2022., 18. prosinca 2022.)
61. OK KAŠTEL LUKŠIĆ – 0 -
62. ŽOK RIBOLA KAŠTELA II – 0 -
63. OK BRDA II – ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:1 (20:25,25:19,25:21,25:16)
64. OK SPLIT II – OK MARINA KAŠTELA II 3:1 (27:25,24:26,25:18,25:12)
65. OK ŠIBENIK '91 – OK VODICE 3:1 (25:7,19:25,25:14,25:9)
66. OK GUSAR – ŽOK TROGIR 0:3 (6:25,7:25,14:25)
12. kolo (4. veljače 2022., 5. veljače 2022.)
67. 0 – ŽOK TROGIR -
68. OK GUSAR – OK VODICE 1:3 (25:19,18:25,18:25,20:25)
69. OK ŠIBENIK '91 – OK MARINA KAŠTELA II 3:0 (25:22,25:23,25:19)
70. OK SPLIT II – ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:0 (25:11,25:15,25:22)
71. OK BRDA II – 0 -
72. ŽOK RIBOLA KAŠTELA II – OK KAŠTEL LUKŠIĆ odgođeno
13. kolo (11. veljače 2023., 12. veljače 2023.)
73. ŽOK RIBOLA KAŠTELA II – 0 -
74. OK KAŠTEL LUKŠIĆ – OK BRDA II subota, 11. veljače 2023. u 19,45
75. 0 – OK SPLIT II -
76. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA – OK ŠIBENIK '91 subota, 11. veljače 2023. u 15,00
77. OK MARINA KAŠTELA II – OK GUSAR nedjelja, 12. veljače 2023. u 15,00
78. OK VODICE – ŽOK TROGIR nedjelja, 12. veljače 2023. u 15,00
14. kolo (18. veljače 2023., 19. veljače 2023.)
79. 0 – OK VODICE -
80. ŽOK TROGIR – OK MARINA KAŠTELA II termin nije određen
81. OK GUSAR – ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA termin nije određen
82. OK ŠIBENIK '91 – 0 -
83. OK SPLIT II – OK KAŠTEL LUKŠIĆ termin nije određen
84. OK BRDA II – ŽOK RIBOLA KAŠTELA II termin nije određen
15. kolo (25. veljače 2023., 26. veljače 2023.)
85. OK BRDA II – 0 -
86. ŽOK RIBOLA KAŠTELA II – OK SPLIT II termin nije određen
87. OK KAŠTEL LUKŠIĆ – OK ŠIBENIK '91 termin nije određen
88. 0 – OK GUSAR -
89. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA – ŽOK TROGIR termin nije određen
90. OK MARINA KAŠTELA II – OK VODICE termin nije određen
16. kolo (4. ožujka 2023., 5. ožujka 2023.)
91. 0 – OK MARINA KAŠTELA II -
92. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA – OK VODICE termin nije određen
93. ŽOK TROGIR – 0 -
94. OK GUSAR – OK KAŠTEL LUKŠIĆ termin nije određen
95. OK ŠIBENIK '91 – ŽOK RIBOLA KAŠTELA II termin nije određen
96. OK SPLIT II – OK BRDA II termin nije određen
17. kolo (11. ožujka 2023., 12. ožujka 2023.)
97. OK SPLIT II – 0 -
98. OK BRDA II – OK ŠIBENIK '91 termin nije određen
99. ŽOK RIBOLA KAŠTELA II – OK GUSAR termin nije određen
100. OK KAŠTEL LUKŠIĆ – ŽOK TROGIR termin nije određen
101. 0 – OK VODICE -
102. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA – OK MARINA KAŠTELA II termin nije određen
18. kolo (18. ožujka 2023., 19. ožujka 2023.)
103. 0 – ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA -
104. OK MARINA KAŠTELA II – 0 -
105. OK VODICE – OK KAŠTEL LUKŠIĆ termin nije određen
106. ŽOK TROGIR – ŽOK RIBOLA KAŠTELA II termin nije određen
107. OK GUSAR – OK BRDA II termin nije određen
108. OK ŠIBENIK '91 – OK SPLIT II termin nije određen
19. kolo (25. ožujka 2023., 26. ožujka 2023.)
109. OK ŠIBENIK '91 – 0 -
110. OK SPLIT II – OK GUSAR termin nije određen
111. OK BRDA II – ŽOK TROGIR termin nije određen
112. OK VODICE – ŽOK RIBOLA KAŠTELA II termin nije određen
113. OK KAŠTEL LUKŠIĆ – OK MARINA KAŠTELA II termin nije određen
114. 0 – ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA -
20. kolo (1. travnja 2023., 2. travnja 2023.)
116. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA – OK KAŠTEL LUKŠIĆ termin nije određen
117. OK MARINA KAŠTELA II – ŽOK RIBOLA KAŠTELA II termin nije određen
118. OK VODICE – OK BRDA II termin nije određen
119. ŽOK TROGIR – OK SPLIT II termin nije određen
120. OK GUSAR – OK ŠIBENIK '91 termin nije određen
21. kolo (8. travnja 2023.)
121. OK GUSAR – 0 -
122. OK ŠIBENIK '91 – ŽOK TROGIR termin nije određen
123. OK SPLIT II – OK VODICE termin nije određen
124. OK BRDA II – OK MARINA KAŠTELA II termin nije određen
125. ŽOK RIBOLA KAŠTELA II – ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA termin nije određen
126. OK KAŠTEL LUKŠIĆ – 0 -
22. kolo (15. travnja 2023., 16. travnja 2023.)
127. 0 – OK KAŠTEL LUKŠIĆ -
128. 0 – ŽOK RIBOLA KAŠTELA II -
129. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA – OK BRDA II termin nije određen
130. OK MARINA KAŠTELA II – OK SPLIT II termin nije određen
131. OK VODICE – OK ŠIBENIK '91 termin nije određen
132. ŽOK TROGIR – OK GUSAR termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem