Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
PRVENSTVO HRVATSKE U ODBOJCI NA PIJESKU – mlađe kadetkinje
GRUPA A
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. ner. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. AOK OSIJEK 3 2 1 0 11 2 5.5000 249 119 2.0924 5
2. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 3 2 1 0 10 3 3.3333 230 153 1.5033 5
3. KOP ČAKOVEC 3 1 0 2 4 8 0.5000 158 207 0.7633 2
4. KOP RETFALA 3 0 0 3 0 12 0.0000 94 252 0.3730 0
1. kolo
1. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – KOP ČAKOVEC 2:0 (setovi: 4:0; poeni: 84:37)
1.-1. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – KOP ČAKOVEC 2:0 (21:6,21:6)
1.-2. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – KOP ČAKOVEC 2:0 (21:10,21:15)
2. AOK OSIJEK – KOP RETFALA 2:0 (setovi: 4:0; poeni: 84:20)
2.-1. AOK OSIJEK – KOP RETFALA 2:0 (21:5,21:8)
2.-2. AOK OSIJEK – KOP RETFALA 2:0 (21:2,21:5)
2. kolo
3. KOP ČAKOVEC – KOP RETFALA 2:0 (setovi: 4:0; poeni: 84:39)
3.-1. KOP ČAKOVEC – KOP RETFALA 2:0 (21:17,21:4)
3.-2. KOP ČAKOVEC – KOP RETFALA 2:0 (21:9,21:9)
4. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – AOK OSIJEK 1:1 (setovi: 2:3; poeni: 62:81)
4.-1. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – AOK OSIJEK 2:1 (14:21,21:9,15:9)
4.-2. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – AOK OSIJEK 0:2 (7:21,5:21)
3. kolo
5. AOK OSIJEK – KOP ČAKOVEC 2:0 (setovi: 4:0; poeni: 84:37)
5.-1. AOK OSIJEK – KOP ČAKOVEC 2:0 (21:8,21:14)
5.-2. AOK OSIJEK – KOP ČAKOVEC 2:0 (21:8,21:7)
6. KOP RETFALA – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 0:2 (setovi: 0:4; poeni: 35:84)
6.-1. KOP RETFALA – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 0:2 (12:21,5:21)
6.-2. KOP RETFALA – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 0:2 (5:21,13:21)
GRUPA B
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. ner. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK ŽAL BANJOLE 3 3 0 0 12 0 252 114 2.2105 6
2. KOP OPATIJA 3 2 0 1 8 7 1.1429 242 236 1.0254 4
3. OK GUSAR 3 1 0 2 6 8 0.7500 231 233 0.9914 2
4. KOP OSIJEK 3 0 0 3 1 12 0.0833 121 263 0.4601 0
1. kolo
7. HAOK ŽAL BANJOLE – KOP OSIJEK 2:0 (setovi: 4:0; poeni: 84:31)
7.-1. HAOK ŽAL BANJOLE – KOP OSIJEK 2:0 (21:3,21:8)
7.-2. HAOK ŽAL BANJOLE – KOP OSIJEK 2:0 (21:9,21:11)
8. KOP OPATIJA – OK GUSAR 2:0 (setovi: 4:2; poeni: 110:101)
8.-1. KOP OPATIJA – OK GUSAR 2:1 (21:18,20:22,15:11)
8.-2. KOP OPATIJA – OK GUSAR 2:1 (18:21,21:17,15:12)
2. kolo
9. KOP OSIJEK – OK GUSAR 0:2 (setovi: 0:4; poeni: 39:84)
9.-1. KOP OSIJEK – OK GUSAR 0:2 (11:21,13:21)
9.-2. KOP OSIJEK – OK GUSAR 0:2 (3:21,12:21)
10. HAOK ŽAL BANJOLE – KOP OPATIJA 2:0 (setovi: 4:0; poeni: 84:37)
10.-1. HAOK ŽAL BANJOLE – KOP OPATIJA 2:0 (21:4,21:8)
10.-2. HAOK ŽAL BANJOLE – KOP OPATIJA 2:0 (21:13,21:12)
3. kolo
11. KOP OPATIJA – KOP OSIJEK 2:0 (setovi: 4:1; poeni: 95:51)
11.-1. KOP OPATIJA – KOP OSIJEK 2:0 (21:4,21:5)
11.-2. KOP OPATIJA – KOP OSIJEK 2:1 (21:13,17:21,15:8)
12. OK GUSAR – HAOK ŽAL BANJOLE 0:2 (setovi: 0:4; poeni: 46:84)
12.-1. OK GUSAR – HAOK ŽAL BANJOLE 0:2 (9:21,17:21)
12.-2. OK GUSAR – HAOK ŽAL BANJOLE 0:2 (12:21,8:21)
RAZIGRAVANJE
POLUFINALE
13. AOK OSIJEK – KOP OPATIJA 2:0 (setovi: 4:1; poeni: 95:71)
13.-1. AOK OSIJEK – KOP OPATIJA 2:1 (16:21,22:20,15:9)
13.-2. AOK OSIJEK – KOP OPATIJA 2:0 (21:12,21:9)
14. HAOK ŽAL BANJOLE – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 1:1 (setovi: 3:2; poeni: 93:81)
14.-1. HAOK ŽAL BANJOLE – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 1:2 (21:13,17:21,13:15)
14.-2. HAOK ŽAL BANJOLE – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 2:0 (21:17,21:15)
Utakmice za plasman od 5. - 8. mjesta
1. kolo
15. KOP ČAKOVEC – KOP OSIJEK 1:1 (setovi: 2:2; poeni: 74:72)
15.-1. KOP ČAKOVEC – KOP OSIJEK 2:0 (21:14,21:16)
15.-2. KOP ČAKOVEC – KOP OSIJEK 0:2 (15:21,17:21)
16. OK GUSAR – KOP RETFALA 2:0 (setovi: 4:0; poeni: 84:34)
16.-1. OK GUSAR – KOP RETFALA 2:0 (21:12,21:6)
16.-2. OK GUSAR – KOP RETFALA 2:0 (21:11,21:5)
UTAKMICE ZA POREDAK
ZA SEDMO MJESTO
17. KOP OSIJEK – KOP RETFALA 1:1 (setovi: 2:2; poeni: 73:73)
17.-1. KOP OSIJEK – KOP RETFALA 2:0 (21:13,21:18)
17.-2. KOP OSIJEK – KOP RETFALA 0:2 (14:21,17:21)
ZA PETO MJESTO
18. KOP ČAKOVEC – OK GUSAR 0:2 (setovi: 0:4; poeni: 53:84)
18.-1. KOP ČAKOVEC – OK GUSAR 0:2 (11:21,18:21)
18.-2. KOP ČAKOVEC – OK GUSAR 0:2 (10:21,14:21)
ZA TREĆE MJESTO
19. KOP OPATIJA – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 0:2 (setovi: 0:4; poeni: 62:84)
19.-1. KOP OPATIJA – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 0:2 (12:21,19:21)
19.-2. KOP OPATIJA – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 0:2 (15:21,16:21)
FINALE
20. AOK OSIJEK – HAOK ŽAL BANJOLE 0:2 (setovi: 1:4; poeni: 83:96)
20.-1. AOK OSIJEK – HAOK ŽAL BANJOLE 0:2 (18:21,19:21)
20.-2. AOK OSIJEK – HAOK ŽAL BANJOLE 1:2 (17:21,21:18,8:15)
 
KONAČNI POREDAK
1. HAOK ŽAL BANJOLE
2. AOK OSIJEK
3. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC
4. KOP OPATIJA
5. OK GUSAR
6. KOP ČAKOVEC
7. KOP OSIJEK
8. KOP RETFALA
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Hrvatska puna života Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem