Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
PRVENSTVO HRVATSKE U ODBOJCI NA PIJESKU – kadetkinje
GRUPA A
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. ner. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. KOP ŽNJAN 2 1 1 0 6 2 3.0000 164 123 1.3333 3
2. AOK OSIJEK 2 1 1 0 6 2 3.0000 151 125 1.2080 3
3. ŽKOP JARUN 2 0 0 2 0 8 0.0000 101 168 0.6012 0
1. kolo
1. KOP ŽNJAN – ŽKOP JARUN 2:0 (setovi: 4:0; poeni: 84:56)
1.-1. Marković/Perković – Balešić Jović/Ćevid 2:0 (21:16,21:10)
1.-2. Liović/Nožina – Micek/Radoš 2:0 (21:13,21:17)
2. kolo
2. AOK OSIJEK – KOP ŽNJAN 1:1 (setovi: 2:2; poeni: 67:80)
2.-1. Đurišić/Vuletić – Marković/Perković 0:2 (10:21,13:21)
2.-2. Mjertan/Rukovanjski – Mandalinić/Nožina 2:0 (23:21,21:17)
3. kolo
3. ŽKOP JARUN – AOK OSIJEK 0:2 (setovi: 0:4; poeni: 45:84)
3.-1. Balešić Jović/Ćevid – Đurišić/Vuletić 0:2 (12:21,18:21)
3.-2. Dasović/Micek – Hegyi/Rukovanjski 0:2 (8:21,7:21)
GRUPA B
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. ner. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. KOP OPATIJA 2 1 1 0 7 3 2.3333 187 122 1.5328 3
2. KOP RETFALA 2 1 1 0 7 3 2.3333 187 127 1.4724 3
3. KOP OSIJEK 2 0 0 2 0 8 0.0000 43 168 0.2560 0
1. kolo
4. KOP OPATIJA – KOP OSIJEK 2:0 (setovi: 4:0; poeni: 84:19)
4.-1. Devčić/Grčević – Bradvica/Brković 2:0 (21:4,21:6)
4.-2. Kennedy/Surać – Solić/Vidović 2:0 (21:5,21:4)
2. kolo
5. KOP RETFALA – KOP OPATIJA 1:1 (setovi: 3:3; poeni: 103:103)
5.-1. Škrtić/Sudarić – Devčić/Grčević 2:1 (21:17,19:21,15:13)
5.-2. Floreani/Ivezić – Kennedy/Surać 1:2 (19:21,21:16,8:15)
3. kolo
6. KOP OSIJEK – KOP RETFALA 0:2 (setovi: 0:4; poeni: 24:84)
6.-1. Bobić/Bradvica – Jazvić/Lučić 0:2 (4:21,10:21)
6.-2. Brković/Solić – Škrtić/Sudarić 0:2 (6:21,4:21)
GRUPA C
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. ner. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK ŽAL BANJOLE 2 1 1 0 6 2 3.0000 156 91 1.7143 3
2. KOP FESTUNG BROD 2 1 1 0 6 2 3.0000 139 122 1.1393 3
3. KOP ČAKOVEC 2 0 0 2 0 8 0.0000 86 168 0.5119 0
1. kolo
7. KOP ČAKOVEC – KOP FESTUNG BROD 0:2 (setovi: 0:4; poeni: 50:84)
7.-1. Frančić/Obajdić – Rašić/Rašić 0:2 (13:21,9:21)
7.-2. Mesarić/Vidović – Bumbić/Ivaniš 0:2 (17:21,11:21)
2. kolo
8. HAOK ŽAL BANJOLE – KOP ČAKOVEC 2:0 (setovi: 4:0; poeni: 84:36)
8.-1. Orešnik/Šarić – Mesarić/Vidović 2:0 (21:6,21:7)
8.-2. Miletić/Rašula – Frančić/Obajdić 2:0 (21:11,21:12)
3. kolo
9. KOP FESTUNG BROD – HAOK ŽAL BANJOLE 1:1 (setovi: 2:2; poeni: 55:72)
9.-1. Bumbić/Ivaniš – Orešnik/Šarić 0:2 (6:21,7:21)
9.-2. Rašić/Rašić – Miletić/Rašula 2:0 (21:11,21:19)
RAZIGRAVANJE
POLUFINALE
10. AOK OSIJEK – HAOK ŽAL BANJOLE 1:1 (setovi: 3:3; poeni: 96:100)
10.-1. Đurišić/Mjertan – Miletić/Rašula 2:1 (21:14,18:21,15:10)
10.-2. Hegyi/Rukovanjski – Orešnik/Šarić 1:2 (21:19,10:21,11:15)
11. KOP OPATIJA – KOP ŽNJAN 1:1 (setovi: 2:3; poeni: 84:91)
11.-1. Devčić/Grčević – Marković/Perković 2:1 (22:24,21:15,15:10)
11.-2. Kennedy/Surać – Mandalinić/Nožina 0:2 (13:21,13:21)
ZA TREĆE MJESTO
12. KOP OPATIJA – AOK OSIJEK 1:1 (setovi: 2:2; poeni: 56:70)
12.-1. Devčić/Grčević – Mjertan/Vuletić 2:0 (21:15,21:13)
12.-2. Kennedy/Surać – Đurišić/Rukovanjski 0:2 (7:21,7:21)
FINALE
13. KOP ŽNJAN – HAOK ŽAL BANJOLE 2:0 (setovi: 4:1; poeni: 88:59)
13.-1. Marković/Perković – Delimehić/Topalović 2:0 (21:6,21:8)
13.-2. Mandalinić/Nožina – Drviš/Herceg 2:1 (10:21,21:13,15:11)
 
KONAČNI POREDAK
1. KOP ŽNJAN
2. HAOK ŽAL BANJOLE
3. AOK OSIJEK
4. KOP OPATIJA
5. KOP FESTUNG BROD
5. KOP RETFALA
7. KOP ČAKOVEC
7. KOP OSIJEK
7. ŽKOP JARUN
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Hrvatska puna života Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem