Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
PRVENSTVO HRVATSKE – kadetkinje
GRUPA - A
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK SPLIT 3 3 0 6 0 150 73 2.0548 9
2. OK OLIMPIK 3 2 1 4 2 2.0000 138 127 1.0866 6
3. HOK GORICA 3 1 2 2 4 0.5000 99 139 0.7122 3
4. OK FUNTANA VRSAR 3 0 3 0 6 0.0000 102 150 0.6800 0
1. kolo (27. svibnja 2022.)
1. OK SPLIT – HOK GORICA 2:0 (25:5,25:10)   video-prijenos
2. OK OLIMPIK – OK FUNTANA VRSAR 2:0 (25:22,25:21)   video-prijenos
2. kolo (27. svibnja 2022.)
3. HOK GORICA – OK FUNTANA VRSAR 2:0 (25:20,25:19)   video-prijenos
4. OK SPLIT – OK OLIMPIK 2:0 (25:22,25:16)   video-prijenos
3. kolo (27. svibnja 2022.)
5. OK OLIMPIK – HOK GORICA 2:0 (25:15,25:19)   video-prijenos
6. OK FUNTANA VRSAR – OK SPLIT 0:2 (15:25,5:25)   video-prijenos
GRUPA - B
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK MLADOST 3 3 0 6 0 150 86 1.7442 9
2. OK MARINA KAŠTELA 3 2 1 4 2 2.0000 133 124 1.0726 6
3. ŽOK NAŠICE 3 1 2 2 5 0.4000 129 156 0.8269 2
4. ŽOK CRIKVENICA 3 0 3 1 6 0.1667 117 163 0.7178 1
1. kolo (27. svibnja 2022.)
7. HAOK MLADOST – ŽOK CRIKVENICA 2:0 (25:13,25:13)   video-prijenos
8. ŽOK NAŠICE – OK MARINA KAŠTELA 0:2 (18:25,21:25)   video-prijenos
2. kolo (27. svibnja 2022.)
9. ŽOK CRIKVENICA – OK MARINA KAŠTELA 0:2 (15:25,20:25)   video-prijenos
10. HAOK MLADOST – ŽOK NAŠICE 2:0 (25:14,25:13)   video-prijenos
3. kolo (27. svibnja 2022.)
11. ŽOK NAŠICE – ŽOK CRIKVENICA 2:1 (23:25,25:23,15:8)   video-prijenos
12. OK MARINA KAŠTELA – HAOK MLADOST 0:2 (17:25,16:25)   video-prijenos
GRUPA - C
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK RIJEKA CO 3 3 0 6 0 150 95 1.5789 9
2. ŽOK RIBOLA KAŠTEKA 3 2 1 4 2 2.0000 144 131 1.0992 6
3. OK KARLOVAC 3 1 2 2 4 0.5000 118 140 0.8429 3
4. OK BELIŠĆE 3 0 3 0 6 0.0000 104 150 0.6933 0
1. kolo (27. svibnja 2022.)
13. HAOK RIJEKA CO – OK KARLOVAC 2:0 (25:14,25:15)   video-prijenos
14. ŽOK RIBOLA KAŠTEKA – OK BELIŠĆE 2:0 (25:22,25:20)   video-prijenos
2. kolo (27. svibnja 2022.)
15. OK KARLOVAC – OK BELIŠĆE 2:0 (25:21,25:19)   video-prijenos
16. HAOK RIJEKA CO – ŽOK RIBOLA KAŠTEKA 2:0 (25:21,25:23)   video-prijenos
3. kolo (27. svibnja 2022.)
17. ŽOK RIBOLA KAŠTEKA – OK KARLOVAC 2:0 (25:18,25:21)   video-prijenos
18. OK BELIŠĆE – HAOK RIJEKA CO 0:2 (12:25,10:25)   video-prijenos
GRUPA - D
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK DINAMO 3 2 1 5 3 1.6667 162 161 1.0062 6
2. OK PULA 3 2 1 5 4 1.2500 178 163 1.0920 5
3. ŽOK OSIJEK 3 2 1 5 4 1.2500 171 161 1.0621 5
4. ŽOK TROGIR 3 0 3 2 6 0.3333 147 173 0.8497 2
1. kolo (27. svibnja 2022.)
19. ŽOK OSIJEK – ŽOK TROGIR 2:1 (21:25,25:7,15:13)   video-prijenos
20. OK PULA – OK DINAMO 1:2 (25:15,20:25,12:15)   video-prijenos
2. kolo (27. svibnja 2022.)
21. ŽOK TROGIR – OK DINAMO 0:2 (22:25,23:25)   video-prijenos
22. ŽOK OSIJEK – OK PULA 1:2 (25:19,17:25,9:15)   video-prijenos
3. kolo (27. svibnja 2022.)
23. OK PULA – ŽOK TROGIR 2:1 (22:25,25:19,15:13)   video-prijenos
24. OK DINAMO – ŽOK OSIJEK 1:2 (19:25,25:19,13:15)   video-prijenos
RAZIGRAVANJE
ČETVRTFINALE (28. svibnja 2022.)
29. OK SPLIT – OK MARINA KAŠTELA 2:0 (25:16,25:21)   video-prijenos
30. OK OLIMPIK – HAOK MLADOST 0:2 (15:25,17:25)   video-prijenos
31. HAOK RIJEKA CO – OK PULA 2:0 (25:15,25:21)   video-prijenos
32. ŽOK RIBOLA KAŠTEKA – OK DINAMO 2:0 (25:20,25:23)   video-prijenos
POLUFINALE (28. svibnja 2022.)
37. OK SPLIT – ŽOK RIBOLA KAŠTEKA 3:1 (25:17,25:22,16:25,25:20)   video-prijenos
38. HAOK MLADOST – HAOK RIJEKA CO 3:1 (20:25,25:18,25:21,25:22)   video-prijenos
Utakmice za poredak od 9. do 16. mjesta
1. kolo (28. svibnja 2022.)
25. HOK GORICA – ŽOK CRIKVENICA 0:2 (22:25,20:25)   video-prijenos
26. OK FUNTANA VRSAR – ŽOK NAŠICE 2:0 (25:21,25:19)   video-prijenos
27. OK KARLOVAC – ŽOK TROGIR 0:2 (23:25,18:25)   video-prijenos
28. OK BELIŠĆE – ŽOK OSIJEK 1:2 (5:25,25:22,9:15)   video-prijenos
Utakmice za poredak od 9. do 12. mjesta
1. kolo (28. svibnja 2022.)
33. ŽOK CRIKVENICA – ŽOK OSIJEK 0:2 (20:25,17:25)   video-prijenos
34. OK FUNTANA VRSAR – ŽOK TROGIR 1:2 (21:25,25:20,5:15)   video-prijenos
Utakmice za poredak od 13. do 16. mjesta
1. kolo (28. svibnja 2022.)
35. HOK GORICA – OK BELIŠĆE 0:2 (10:25,13:25)   video-prijenos
36. ŽOK NAŠICE – OK KARLOVAC 2:0 (25:14,25:18)   video-prijenos
Utakmice za plasman od 5. do 8. mjesta
1. kolo (28. svibnja 2022.)
39. OK MARINA KAŠTELA – OK DINAMO 2:0 (25:22,25:22)   video-prijenos
40. OK OLIMPIK – OK PULA 1:2 (22:25,25:19,4:15)   video-prijenos
UTAKMICE ZA PLASMAN
ZA 15. MJESTO (29. svibnja 2022.)
42. HOK GORICA – OK KARLOVAC 0:2 (19:25,12:25)   video-prijenos
ZA 13. MJESTO (29. svibnja 2022.)
41. OK BELIŠĆE – ŽOK NAŠICE 2:0 (25:13,25:11)   video-prijenos
ZA 11. MJESTO (29. svibnja 2022.)
44. ŽOK CRIKVENICA – OK FUNTANA VRSAR 1:2 (14:25,25:20,13:15)   video-prijenos
ZA DEVETO MJESTO (29. svibnja 2022.)
43. ŽOK OSIJEK – ŽOK TROGIR 2:0 (25:15,25:14)   video-prijenos
ZA SEDMO MJESTO (29. svibnja 2022.)
46. OK DINAMO – OK OLIMPIK 0:2 (10:25,13:25)   video-prijenos
ZA PETO MJESTO (29. svibnja 2022.)
45. OK MARINA KAŠTELA – OK PULA 1:2 (17:25,31:29,17:19)   video-prijenos
ZA TREĆE MJESTO (29. svibnja 2022.)
47. ŽOK RIBOLA KAŠTEKA – HAOK RIJEKA CO 0:3 (21:25,20:25,14:25)   video-prijenos
FINALE (29. svibnja 2022.)
48. OK SPLIT – HAOK MLADOST 3:2 (25:18,25:17,19:25,26:28,15:8)   video-prijenos
 
KONAČNI POREDAK
1. OK SPLIT
2. HAOK MLADOST
3. HAOK RIJEKA CO
4. ŽOK RIBOLA KAŠTEKA
5. OK PULA
6. OK MARINA KAŠTELA
7. OK OLIMPIK
8. OK DINAMO
9. ŽOK OSIJEK
10. ŽOK TROGIR
11. OK FUNTANA VRSAR
12. ŽOK CRIKVENICA
13. OK BELIŠĆE
14. ŽOK NAŠICE
15. OK KARLOVAC
16. HOK GORICA
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Hrvatska puna života Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem