Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
PRVENSTVO HRVATSKE – mlađi kadeti (2021./2022.)
GRUPA - A
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK MLADOST 2 2 0 4 0 100 60 1.6667 6
2. MOK MURSA OSIJEK 2 1 1 2 2 1.0000 84 84 1.0000 3
3. OK MEDICINAR TRNJE 2 0 2 0 4 0.0000 60 100 0.6000 0
1. kolo (29. travnja 2022.)
  MOK MURSA OSIJEK – 0 -
1. HAOK MLADOST – OK MEDICINAR TRNJE 2:0 (25:17,25:9)   video-prijenos
2. kolo (29. travnja 2022.)
  0 – OK MEDICINAR TRNJE -
2. MOK MURSA OSIJEK – HAOK MLADOST 0:2 (13:25,21:25)   video-prijenos
3. kolo (29. travnja 2022.)
  HAOK MLADOST – 0 -
3. OK MEDICINAR TRNJE – MOK MURSA OSIJEK 0:2 (22:25,12:25)   video-prijenos
GRUPA - B
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK DARUVAR 2 1 1 3 2 1.5000 109 103 1.0583 4
2. OK RIBOLA KAŠTELA 2 1 1 3 3 1.0000 115 112 1.0268 3
3. MOK MARSONIA 2 1 1 2 3 0.6667 100 109 0.9174 2
1. kolo (29. travnja 2022.)
  OK RIBOLA KAŠTELA – 0 -
4. OK DARUVAR – MOK MARSONIA 2:0 (26:24,25:22)   video-prijenos
2. kolo (29. travnja 2022.)
  0 – OK DARUVAR -
5. MOK MARSONIA – OK RIBOLA KAŠTELA 2:1 (25:21,14:25,15:12)   video-prijenos
3. kolo (29. travnja 2022.)
  MOK MARSONIA – 0 -
6. OK RIBOLA KAŠTELA – OK DARUVAR 2:1 (25:20,17:25,15:13)   video-prijenos
GRUPA - C
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK SISAK 1 1 0 2 0 51 36 1.4167 3
2. OK ZADAR 1 0 1 0 2 0.0000 36 51 0.7059 0
1. kolo (29. travnja 2022.)
7. OK ZADAR – OK SISAK 0:2 (12:25,24:26)   video-prijenos
GRUPA - D
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. MOK RIJEKA 2 2 0 4 1 4.0000 109 96 1.1354 5
2. MOK GROBNIČAN 2 1 1 2 2 1.0000 91 94 0.9681 3
3. OK CROATIA 2 0 2 1 4 0.2500 100 110 0.9091 1
1. kolo (29. travnja 2022.)
  MOK GROBNIČAN – 0 -
8. MOK RIJEKA – OK CROATIA 2:1 (25:23,19:25,15:8)   video-prijenos
2. kolo (29. travnja 2022.)
  0 – OK CROATIA -
9. MOK GROBNIČAN – MOK RIJEKA 0:2 (23:25,17:25)   video-prijenos
3. kolo (29. travnja 2022.)
  MOK RIJEKA – 0 -
10. OK CROATIA – MOK GROBNIČAN 0:2 (24:26,20:25)   video-prijenos
GRUPA - E - Utakmice za poredak od 9. do 11. mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. MOK MARSONIA 2 2 0 4 0 100 65 1.5385 6
2. OK CROATIA 2 1 1 2 2 1.0000 87 90 0.9667 3
3. OK MEDICINAR TRNJE 2 0 2 0 4 0.0000 68 100 0.6800 0
1. kolo (30. travnja 2022.)
  OK MEDICINAR TRNJE – 0 -
11. MOK MARSONIA – OK CROATIA 2:0 (25:22,25:15)   video-prijenos
2. kolo (30. travnja 2022.)
  0 – OK CROATIA -
12. OK MEDICINAR TRNJE – MOK MARSONIA 0:2 (18:25,10:25)   video-prijenos
3. kolo (1. svibnja 2022.)
  MOK MARSONIA – 0 -
13. OK CROATIA – OK MEDICINAR TRNJE 2:0 (25:21,25:19)   video-prijenos
RAZIGRAVANJE
ČETVRTFINALE (30. travnja 2022.)
14. HAOK MLADOST – MOK GROBNIČAN 2:0 (25:19,25:19)   video-prijenos
15. MOK RIJEKA – MOK MURSA OSIJEK 2:1 (18:25,25:15,15:9)   video-prijenos
16. OK SISAK – OK RIBOLA KAŠTELA 0:2 (17:25,17:25)   video-prijenos
17. OK DARUVAR – OK ZADAR 2:0 (25:12,25:21)   video-prijenos
POLUFINALE (30. travnja 2022.)
20. HAOK MLADOST – OK DARUVAR 2:0 (25:21,25:14)   video-prijenos
21. MOK RIJEKA – OK RIBOLA KAŠTELA 2:1 (22:25,25:16,15:13)   video-prijenos
Utakmice za plasman od 5. do 8. mjesta
1. kolo (30. travnja 2022.)
18. MOK GROBNIČAN – OK ZADAR 2:0 (25:14,25:22)   video-prijenos
19. MOK MURSA OSIJEK – OK SISAK 2:1 (23:25,28:26,15:13)   video-prijenos
UTAKMICE ZA POREDAK
ZA SEDMO MJESTO (1. svibnja 2022.)
22. OK ZADAR – OK SISAK 0:2 (16:25,16:25)   video-prijenos
ZA PETO MJESTO (1. svibnja 2022.)
23. MOK GROBNIČAN – MOK MURSA OSIJEK 2:0 (25:21,25:21)   video-prijenos
ZA TREĆE MJESTO (1. svibnja 2022.)
24. OK DARUVAR – OK RIBOLA KAŠTELA 2:3 (28:30,25:18,25:19,23:25,9:15)   video-prijenos
FINALE (1. svibnja 2022.)
25. HAOK MLADOST – MOK RIJEKA 3:0 (25:21,25:8,25:17)   video-prijenos
 
KONAČNI POREDAK
1. HAOK MLADOST
2. MOK RIJEKA
3. OK RIBOLA KAŠTELA
4. OK DARUVAR
5. MOK GROBNIČAN
6. MOK MURSA OSIJEK
7. OK SISAK
8. OK ZADAR
9. MOK MARSONIA
10. OK CROATIA
11. OK MEDICINAR TRNJE
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Hrvatska puna života Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem