Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
PRVENSTVO HRVATSKE – mlađe kadetkinje
GRUPA - A
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK DINAMO 2 2 0 4 0 100 53 1.8868 6
2. ŽOK ROVINJ - ROVIGNO 2 1 1 2 2 1.0000 81 84 0.9643 3
3. OK SAMOBOR 2 0 2 0 4 0.0000 56 100 0.5600 0
1. kolo (29. travnja 2022.)
  OK DINAMO – 0 -
1. ŽOK ROVINJ - ROVIGNO – OK SAMOBOR 2:0 (25:18,25:16)   video-prijenos
2. kolo (29. travnja 2022.)
  0 – OK SAMOBOR -
2. OK DINAMO – ŽOK ROVINJ - ROVIGNO 2:0 (25:14,25:17)   video-prijenos
3. kolo (29. travnja 2022.)
  ŽOK ROVINJ - ROVIGNO – 0 -
3. OK SAMOBOR – OK DINAMO 0:2 (11:25,11:25)   video-prijenos
GRUPA - B
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK PULA 2 2 0 4 0 100 69 1.4493 6
2. OK KAŠTEL LUKŠIĆ 2 1 1 2 3 0.6667 98 113 0.8673 2
3. OK DARUVAR 2 0 2 1 4 0.2500 99 115 0.8609 1
1. kolo (29. travnja 2022.)
  OK KAŠTEL LUKŠIĆ – 0 -
4. OK DARUVAR – OK PULA 0:2 (14:25,22:25)   video-prijenos
2. kolo (29. travnja 2022.)
  0 – OK DARUVAR -
5. OK PULA – OK KAŠTEL LUKŠIĆ 2:0 (25:22,25:11)   video-prijenos
3. kolo (29. travnja 2022.)
  OK PULA – 0 -
6. OK KAŠTEL LUKŠIĆ – OK DARUVAR 2:1 (27:25,23:25,15:13)   video-prijenos
GRUPA - C
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK BELIŠĆE 2 2 0 4 0 100 59 1.6949 6
2. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 2 1 1 2 2 1.0000 88 96 0.9167 3
3. OK KITRO VARAŽDIN 2 0 2 0 4 0.0000 68 101 0.6733 0
1. kolo (29. travnja 2022.)
  OK BELIŠĆE – 0 -
7. OK KITRO VARAŽDIN – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 0:2 (22:25,24:26)   video-prijenos
2. kolo (29. travnja 2022.)
  0 – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC -
8. OK BELIŠĆE – OK KITRO VARAŽDIN 2:0 (25:4,25:18)   video-prijenos
3. kolo (29. travnja 2022.)
  OK KITRO VARAŽDIN – 0 -
9. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – OK BELIŠĆE 0:2 (22:25,15:25)   video-prijenos
GRUPA - D
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK SPLIT 2 1 1 3 2 1.5000 108 102 1.0588 4
2. OK MEDVEŠČAK 2 1 1 2 2 1.0000 89 93 0.9570 3
3. ŽOK TROGIR 2 1 1 2 3 0.6667 106 108 0.9815 2
1. kolo (29. travnja 2022.)
  OK SPLIT – 0 -
10. ŽOK TROGIR – OK MEDVEŠČAK 0:2 (20:25,23:25)   video-prijenos
2. kolo (29. travnja 2022.)
  0 – OK MEDVEŠČAK -
11. OK SPLIT – ŽOK TROGIR 1:2 (25:21,25:27,8:15)   video-prijenos
3. kolo (29. travnja 2022.)
  ŽOK TROGIR – 0 -
12. OK MEDVEŠČAK – OK SPLIT 0:2 (16:25,23:25)   video-prijenos
GRUPA - E
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK RIJEKA CO 2 2 0 4 1 4.0000 117 85 1.3765 5
2. OK MARINA KAŠTELA 2 1 1 3 3 1.0000 104 114 0.9123 3
3. OK LINGA 2 0 2 1 4 0.2500 88 110 0.8000 1
1. kolo (29. travnja 2022.)
  HAOK RIJEKA CO – 0 -
13. OK LINGA – OK MARINA KAŠTELA 1:2 (25:18,20:25,4:15)   video-prijenos
2. kolo (29. travnja 2022.)
  0 – OK MARINA KAŠTELA -
14. HAOK RIJEKA CO – OK LINGA 2:0 (27:25,25:14)   video-prijenos
3. kolo (29. travnja 2022.)
  OK LINGA – 0 -
15. OK MARINA KAŠTELA – HAOK RIJEKA CO 1:2 (12:25,27:25,7:15)   video-prijenos
GRUPA - F
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK OLIMPIK 2 2 0 4 0 100 56 1.7857 6
2. ŽOK IVANEC 2 1 1 2 2 1.0000 80 77 1.0390 3
3. OK GLINA 2 0 2 0 4 0.0000 53 100 0.5300 0
1. kolo (29. travnja 2022.)
  ŽOK IVANEC – 0 -
16. OK OLIMPIK – OK GLINA 2:0 (25:16,25:10)   video-prijenos
2. kolo (29. travnja 2022.)
  0 – OK GLINA -
17. ŽOK IVANEC – OK OLIMPIK 0:2 (14:25,16:25)   video-prijenos
3. kolo (29. travnja 2022.)
  OK OLIMPIK – 0 -
18. OK GLINA – ŽOK IVANEC 0:2 (12:25,15:25)   video-prijenos
GRUPA - G
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK MLADOST 2 2 0 4 0 100 58 1.7241 6
2. ŽOK OSIJEK 2 1 1 2 2 1.0000 82 80 1.0250 3
3. OK KOLONIJA 2 0 2 0 4 0.0000 56 100 0.5600 0
1. kolo (29. travnja 2022.)
  HAOK MLADOST – 0 -
19. ŽOK OSIJEK – OK KOLONIJA 2:0 (25:16,25:14)   video-prijenos
2. kolo (29. travnja 2022.)
  0 – OK KOLONIJA -
20. HAOK MLADOST – ŽOK OSIJEK 2:0 (25:16,25:16)   video-prijenos
3. kolo (29. travnja 2022.)
  ŽOK OSIJEK – 0 -
21. OK KOLONIJA – HAOK MLADOST 0:2 (18:25,8:25)   video-prijenos
GRUPA - H
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK RIBOLA KAŠTELA 2 2 0 4 0 100 64 1.5625 6
2. OK FUNTANA VRSAR 2 1 1 2 2 1.0000 81 77 1.0519 3
3. HAOK ŽAL BANJOLE 2 0 2 0 4 0.0000 60 100 0.6000 0
1. kolo (29. travnja 2022.)
  OK FUNTANA VRSAR – 0 -
22. ŽOK RIBOLA KAŠTELA – HAOK ŽAL BANJOLE 2:0 (25:17,25:16)   video-prijenos
2. kolo (29. travnja 2022.)
  0 – HAOK ŽAL BANJOLE -
23. OK FUNTANA VRSAR – ŽOK RIBOLA KAŠTELA 0:2 (18:25,13:25)   video-prijenos
3. kolo (29. travnja 2022.)
  ŽOK RIBOLA KAŠTELA – 0 -
24. HAOK ŽAL BANJOLE – OK FUNTANA VRSAR 0:2 (18:25,9:25)   video-prijenos
GRUPA - I
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK DARUVAR 3 2 1 5 2 2.5000 159 128 1.2422 7
2. ŽOK TROGIR 3 2 1 4 2 2.0000 144 111 1.2973 6
3. OK KITRO VARAŽDIN 3 1 2 3 5 0.6000 148 164 0.9024 3
4. OK SAMOBOR 3 1 2 2 5 0.4000 104 152 0.6842 2
1. kolo (29. travnja 2022.)
25. OK SAMOBOR – ŽOK TROGIR 0:2 (15:25,6:25)   video-prijenos
26. OK DARUVAR – OK KITRO VARAŽDIN 1:2 (25:27,25:14,9:15)   video-prijenos
2. kolo (30. travnja 2022.)
37. ŽOK TROGIR – OK KITRO VARAŽDIN 2:0 (25:20,25:20)   video-prijenos
38. OK SAMOBOR – OK DARUVAR 0:2 (13:25,15:25)   video-prijenos
3. kolo (30. travnja 2022.)
49. OK DARUVAR – ŽOK TROGIR 2:0 (25:21,25:23)   video-prijenos
50. OK KITRO VARAŽDIN – OK SAMOBOR 1:2 (19:25,25:15,8:15)   video-prijenos
GRUPA - J
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK LINGA 3 3 0 6 2 3.0000 170 147 1.1565 7
2. OK KOLONIJA 3 2 1 5 2 2.5000 155 130 1.1923 7
3. HAOK ŽAL BANJOLE 3 1 2 2 5 0.4000 143 158 0.9051 2
4. OK GLINA 3 0 3 2 6 0.3333 143 176 0.8125 2
1. kolo (29. travnja 2022.)
27. OK GLINA – OK KOLONIJA 0:2 (14:25,12:25)   video-prijenos
30. OK LINGA – HAOK ŽAL BANJOLE 2:0 (25:11,25:22)   video-prijenos
2. kolo (30. travnja 2022.)
39. HAOK ŽAL BANJOLE – OK KOLONIJA 0:2 (23:25,22:25)   video-prijenos
42. OK LINGA – OK GLINA 2:1 (25:22,21:25,15:12)   video-prijenos
3. kolo (30. travnja 2022.)
51. OK GLINA – HAOK ŽAL BANJOLE 1:2 (23:25,27:25,8:15)   video-prijenos
54. OK KOLONIJA – OK LINGA 1:2 (22:25,25:19,8:15)   video-prijenos
RAZIGRAVANJE
OSMINA FINALA (29. travnja 2022.)
28. OK DINAMO – OK KAŠTEL LUKŠIĆ 2:0 (25:5,25:16)   video-prijenos
29. OK PULA – ŽOK ROVINJ - ROVIGNO 2:0 (25:12,25:17)   video-prijenos
31. OK BELIŠĆE – OK MEDVEŠČAK 2:0 (25:20,25:18)   video-prijenos
32. OK SPLIT – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 2:0 (25:8,25:19)   video-prijenos
33. HAOK RIJEKA CO – ŽOK IVANEC 2:0 (25:17,25:16)   video-prijenos
34. OK OLIMPIK – OK MARINA KAŠTELA 2:1 (25:20,22:25,15:12)   video-prijenos
35. HAOK MLADOST – OK FUNTANA VRSAR 2:0 (25:11,25:18)   video-prijenos
36. ŽOK RIBOLA KAŠTELA – ŽOK OSIJEK 1:2 (25:22,20:25,9:15)   video-prijenos
ČETVRTFINALE (30. travnja 2022.)
43. OK DINAMO – ŽOK OSIJEK 2:0 (25:22,25:22)   video-prijenos
46. OK PULA – HAOK MLADOST 0:2 (14:25,21:25)   video-prijenos
47. OK BELIŠĆE – OK OLIMPIK 1:2 (19:25,25:16,12:15)   video-prijenos
48. OK SPLIT – HAOK RIJEKA CO 1:2 (23:25,26:24,11:15)   video-prijenos
POLUFINALE (30. travnja 2022.)
58. OK DINAMO – HAOK RIJEKA CO 2:1 (25:11,23:25,15:9)   video-prijenos
59. HAOK MLADOST – OK OLIMPIK 2:0 (25:13,25:15)   video-prijenos
Utakmice za poredak od 9. do 16. mjesta
1. kolo (30. travnja 2022.)
40. OK KAŠTEL LUKŠIĆ – ŽOK RIBOLA KAŠTELA 0:2 (11:25,11:25)   video-prijenos
41. ŽOK ROVINJ - ROVIGNO – OK FUNTANA VRSAR 0:2 (19:25,27:29)   video-prijenos
44. OK MEDVEŠČAK – OK MARINA KAŠTELA 2:0 (26:24,25:19)   video-prijenos
45. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – ŽOK IVANEC 2:1 (25:16,18:25,15:12)   video-prijenos
Utakmice za poredak od 13. do 16. mjesta
1. kolo (30. travnja 2022.)
52. OK KAŠTEL LUKŠIĆ – ŽOK IVANEC 1:2 (25:23,22:25,13:15)   video-prijenos
53. ŽOK ROVINJ - ROVIGNO – OK MARINA KAŠTELA 0:2 (11:25,24:26)   video-prijenos
Utakmice za poredak od 9. do 12. mjesta
1. kolo (30. travnja 2022.)
56. ŽOK RIBOLA KAŠTELA – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 2:1 (21:25,25:19,15:10)   video-prijenos
57. OK FUNTANA VRSAR – OK MEDVEŠČAK 1:2 (15:25,25:15,14:16)   video-prijenos
Utakmice za plasman od 5. do 8. mjesta
1. kolo (30. travnja 2022.)
55. ŽOK OSIJEK – OK SPLIT 2:0 (25:11,31:29)   video-prijenos
60. OK PULA – OK BELIŠĆE 2:1 (25:21,23:25,15:10)   video-prijenos
UTAKMICE ZA POREDAK
ZA 23. MJESTO (1. svibnja 2022.)
61. OK SAMOBOR – OK GLINA 1:2 (25:15,21:25,12:15)   video-prijenos
ZA 21. MJESTO (1. svibnja 2022.)
52. OK KITRO VARAŽDIN – HAOK ŽAL BANJOLE 2:1 (23:25,27:25,15:9)   video-prijenos
ZA 19. MJESTO (1. svibnja 2022.)
63. ŽOK TROGIR – OK KOLONIJA 2:1 (15:25,28:26,15:8)   video-prijenos
ZA 17. MJESTO (1. svibnja 2022.)
64. OK DARUVAR – OK LINGA 2:0 (25:22,25:21)   video-prijenos
ZA 15. MJESTO (1. svibnja 2022.)
65. OK KAŠTEL LUKŠIĆ – ŽOK ROVINJ - ROVIGNO 0:2 (15:25,20:25)   video-prijenos
ZA 13. MJESTO (1. svibnja 2022.)
68. ŽOK IVANEC – OK MARINA KAŠTELA 2:1 (25:20,20:25,17:15)   video-prijenos
ZA 11. MJESTO (1. svibnja 2022.)
66. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – OK FUNTANA VRSAR 0:2 (19:25,15:25)   video-prijenos
ZA DEVETO MJESTO (1. svibnja 2022.)
67. ŽOK RIBOLA KAŠTELA – OK MEDVEŠČAK 0:2 (11:25,21:25)   video-prijenos
ZA SEDMO MJESTO (1. svibnja 2022.)
69. OK SPLIT – OK BELIŠĆE 1:2 (18:25,25:23,13:15)   video-prijenos
ZA PETO MJESTO (1. svibnja 2022.)
70. ŽOK OSIJEK – OK PULA 2:1 (25:17,15:25,15:4)   video-prijenos
ZA TREĆE MJESTO (1. svibnja 2022.)
71. HAOK RIJEKA CO – OK OLIMPIK 3:1 (25:20,25:17,20:25,25:21)   video-prijenos
FINALE (1. svibnja 2022.)
72. OK DINAMO – HAOK MLADOST 3:0 (25:23,25:22,25:11)   video-prijenos
 
KONAČNI POREDAK
1. OK DINAMO
2. HAOK MLADOST
3. HAOK RIJEKA CO
4. OK OLIMPIK
5. ŽOK OSIJEK
6. OK PULA
7. OK BELIŠĆE
8. OK SPLIT
9. OK MEDVEŠČAK
10. ŽOK RIBOLA KAŠTELA
11. OK FUNTANA VRSAR
12. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC
13. ŽOK IVANEC
14. OK MARINA KAŠTELA
15. ŽOK ROVINJ - ROVIGNO
16. OK KAŠTEL LUKŠIĆ
17. OK DARUVAR
18. OK LINGA
19. ŽOK TROGIR
20. OK KOLONIJA
21. OK KITRO VARAŽDIN
22. HAOK ŽAL BANJOLE
23. OK GLINA
24. OK SAMOBOR
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Hrvatska puna života Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem