Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
PRVA HRVATSKA LIGA U ODBOJCI NA PIJESKU – seniorke
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. ner. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. KOP SIGET 14 12 2 0 54 9 6.0000 1249 857 1.4574 26
2. KOP ŽNJAN 14 8 4 2 44 20 2.2000 1197 1012 1.1828 20
3. HAOK ŽAL BANJOLE 14 2 12 0 37 30 1.2333 1193 1089 1.0955 16
4. KOP OPATIJA 14 3 7 4 31 35 0.8857 1112 1141 0.9746 13
5. KOP ČAKOVEC 14 2 8 4 31 35 0.8857 1141 1110 1.0279 12
6. ŽKOP JARUN 14 3 6 5 27 35 0.7714 1053 1142 0.9221 12
7. KOP RETFALA 14 1 8 5 22 41 0.5366 931 1170 0.7957 10
8. AOK OSIJEK 14 0 3 11 10 51 0.1961 861 1216 0.7081 3
1. kolo
1. KOP SIGET – AOK OSIJEK 2:0 (setovi: 4:0; poeni: 84:47)
1.-1. Krmpotić/Šutalo – Lovrić/Volmut 2:0 (21:16,21:16)
1.-2. Čuček/Vuk – Kovačić/Mjertan 2:0 (21:9,21:6)
2. HAOK ŽAL BANJOLE – KOP RETFALA 1:1 (setovi: 3:2; poeni: 96:80)
2.-1. Drviš/Mrkić – Mandić/Rukovanjski 2:0 (21:10,21:15)
2.-2. Kalister/Milin – Pavlović/Weinand 1:2 (17:21,21:16,16:18)
3. KOP ŽNJAN – KOP ČAKOVEC 1:1 (setovi: 3:2; poeni: 91:86)
3.-1. Bečić/Ćubelić – Bulović/Frančić 1:2 (17:21,22:20,9:15)
3.-2. Ćubelić/Rašić – Hranilović/Paljak 2:0 (21:10,22:20)
4. ŽKOP JARUN – KOP OPATIJA 1:1 (setovi: 3:3; poeni: 97:101)
4.-1. Banić/Kalinić – Koraca/Volarić 1:2 (21:16,13:21,12:15)
4.-2. Filipan/Pokupić – Juričić/Šahinović 2:1 (15:21,21:17,15:11)
2. kolo
5. AOK OSIJEK – KOP OPATIJA 0:2 (setovi: 0:4; poeni: 69:88)
5.-1. Đurišić/Vuletić – Koraca/Šahinović 0:2 (10:21,17:21)
5.-2. Lovrić/Volmut – Barać/Lukežić 0:2 (21:23,21:23)
6. KOP ČAKOVEC – ŽKOP JARUN 1:1 (setovi: 2:3; poeni: 88:82)
6.-1. Bulović/Frančić – Filipan/Pokupić 2:1 (15:21,21:10,15:7)
6.-2. Hranilović/Paljak – Matić/Pavičić 0:2 (21:23,16:21)
7. KOP RETFALA – KOP ŽNJAN 0:2 (setovi: 0:4; poeni: 50:84)
7.-1. Pavlović/Weinand – Bečić/Perković 0:2 (16:21,8:21)
7.-2. Floreani/Mandić – Ćubelić/Rašić 0:2 (12:21,14:21)
8. KOP SIGET – HAOK ŽAL BANJOLE 1:1 (setovi: 3:3; poeni: 109:95)
8.-1. Bosnar/Vrbanc – Milin/Mrkić 2:1 (23:25,21:12,15:11)
8.-2. Čuček/Skorin – Kalister/Milin Herceg 1:2 (21:11,18:21,11:15)
3. kolo
9. HAOK ŽAL BANJOLE – AOK OSIJEK 1:1 (setovi: 2:2; poeni: 78:66)
9.-1. Drviš/Mrkić – Đurišić/Kovačić 2:0 (21:14,21:10)
9.-2. Kalister/Milin Herceg – Lovrić/Volmut 0:2 (17:21,19:21)
10. KOP ŽNJAN – KOP SIGET 0:2 (setovi: 1:4; poeni: 53:91)
10.-1. Bečić/Perković – Čuček/Vrbanc 0:2 (11:21,5:21)
10.-2. Ćubelić/Rašić – Bosnar/Skorin 1:2 (7:21,21:13,9:15)
11. ŽKOP JARUN – KOP RETFALA 2:0 (setovi: 4:0; poeni: 84:52)
11.-1. Matić/Pavičić – Floreani/Pavlović 2:0 (21:9,21:11)
11.-2. Banić/Kalinić – Rukovanjski /Weinand 2:0 (21:15,21:17)
12. KOP OPATIJA – KOP ČAKOVEC 1:1 (setovi: 2:3; poeni: 77:97)
12.-1. Koraca/Volarić – Bulović/Frančić 0:2 (9:21,11:21)
12.-2. Lukežić/Šahinović – Hranilović/Paljak 2:1 (17:21,25:23,15:11)
4. kolo
13. AOK OSIJEK – KOP ČAKOVEC 0:2 (setovi: 0:4; poeni: 46:84)
13.-1. Lovrić/Volmut – Frančić/Škvorc 0:2 (9:21,17:21)
13.-2. Đurišić/Mjertan – Varga/Vnuk 0:2 (9:21,11:21)
14. KOP RETFALA – KOP OPATIJA 1:1 (setovi: 3:3; poeni: 89:97)
14.-1. Floreani/Pavlović – Juričić/Koraca 1:2 (8:21,21:19,9:15)
14.-2. Rukovanjski /Weinand – Barać/Šahinović 2:1 (15:21,21:12,15:9)
15. KOP SIGET – ŽKOP JARUN 2:0 (setovi: 4:0; poeni: 84:54)
15.-1. Čuček/Vrbanc – Banić/Kalinić 2:0 (21:11,21:18)
15.-2. Bosnar/Skorin – Filipan/Pokupić 2:0 (21:8,21:17)
16. HAOK ŽAL BANJOLE – KOP ŽNJAN 1:1 (setovi: 2:3; poeni: 84:91)
16.-1. Milin/Mrkić – Ćubelić/Rašić 2:1 (19:21,21:15,15:13)
16.-2. Drviš/Kalister – Bečić/Perković 0:2 (18:21,11:21)
5. kolo
17. KOP ŽNJAN – AOK OSIJEK 2:0 (setovi: 4:1; poeni: 99:78)
17.-1. Marković/Perković – Đurišić/Vuletić 2:1 (21:16,21:23,15:8)
17.-2. Ćubelić/Ćubelić – Lovrić/Volmut 2:0 (21:16,21:15)
18. ŽKOP JARUN – HAOK ŽAL BANJOLE 1:1 (setovi: 2:2; poeni: 82:71)
18.-1. Banić/Pokupić – Milin/Mrkić 0:2 (23:25,17:21)
18.-2. Matić/Pavičić – Drviš/Kalister 2:0 (21:10,21:15)
19. KOP OPATIJA – KOP SIGET 0:2 (setovi: 0:4; poeni: 50:85)
19.-1. Devčić/Grčević – Čuček/Vrbanc 0:2 (9:21,9:21)
19.-2. Barać/Lukežić – Bosnar/Ovčina 0:2 (12:21,20:22)
20. KOP ČAKOVEC – KOP RETFALA 1:1 (setovi: 3:2; poeni: 93:70)
20.-1. Frančić/Škvorc – Floreani/Pavlović 2:0 (21:9,21:12)
20.-2. Varga/Vnuk – Rukovanjski /Weinand 1:2 (21:13,18:21,12:15)
6. kolo
21. AOK OSIJEK – KOP RETFALA 1:1 (setovi: 3:2; poeni: 90:80)
21.-1. Đurišić/Kovačić – Floreani/Pavlović 2:0 (21:13,21:14)
21.-2. Lovrić/Volmut – Rukovanjski /Weinand 1:2 (15:21,21:17,12:15)
22. KOP SIGET – KOP ČAKOVEC 2:0 (setovi: 4:0; poeni: 84:55)
22.-1. Čuček/Vrbanc – Varga/Vnuk 2:0 (21:17,21:11)
22.-2. Bosnar/Ovčina – Frančić/Škvorc 2:0 (21:17,21:10)
23. HAOK ŽAL BANJOLE – KOP OPATIJA 1:1 (setovi: 3:3; poeni: 94:102)
23.-1. Milin/Mrkić – Koraca/Volarić 2:1 (7:21,21:17,15:11)
23.-2. Drviš/Milin Herceg – Juričić/Šahinović 1:2 (19:21,21:17,11:15)
24. KOP ŽNJAN – ŽKOP JARUN 2:0 (setovi: 4:0; poeni: 84:48)
24.-1. Ćubelić/Rašić – Filipan/Pokupić 2:0 (21:18,21:12)
24.-2. Bečić/Ćubelić – Matić/Pavičić 2:0 (21:15,21:3)
7. kolo
25. ŽKOP JARUN – AOK OSIJEK 2:0 (setovi: 4:0; poeni: 87:69)
25.-1. Banić/Kalinić – Stojković/Volmut 2:0 (21:15,21:17)
25.-2. Filipan/Pokupić – Đurišić/Lovrić 2:0 (21:15,24:22)
26. KOP OPATIJA – KOP ŽNJAN 0:2 (setovi: 1:4; poeni: 72:95)
26.-1. Lukežić/Volarić – Bečić/Ćubelić 0:2 (18:21,17:21)
26.-2. Barać/Juričić – Rašić/Terze 1:2 (21:17,8:21,8:15)
27. KOP ČAKOVEC – HAOK ŽAL BANJOLE 0:2 (setovi: 1:4; poeni: 61:92)
27.-1. Hranilović/Škvorc – Drviš/Milin 1:2 (21:14,18:21,8:15)
27.-2. Bulović/Varga – Mrkić/Šverko 0:2 (9:21,5:21)
28. KOP RETFALA – KOP SIGET 0:2 (setovi: 0:4; poeni: 46:84)
28.-1. Floreani/Mandić – Bosnar/Ovčina 0:2 (11:21,12:21)
28.-2. Lovrić/Pavlović – Čuček/Vuk 0:2 (11:21,12:21)
8. kolo
29. AOK OSIJEK – KOP SIGET 0:2 (setovi: 0:4; poeni: 39:84)
29.-1. Hegyi/Kovačić – Bosnar/Ovčina 0:2 (12:21,10:21)
29.-2. Stojković/Vuletić – Matusina/Skorin 0:2 (4:21,13:21)
30. KOP RETFALA – HAOK ŽAL BANJOLE 1:1 (setovi: 2:3; poeni: 64:85)
30.-1. Lovrić/Mandić – Mrkić/Šverko 0:2 (8:21,11:21)
30.-2. Rajndl/Rukovanjski – Drviš/Milin 2:1 (21:12,9:21,15:10)
31. KOP ČAKOVEC – KOP ŽNJAN 0:2 (setovi: 1:4; poeni: 80:99)
31.-1. Hranilović/Varga – Bečić/Ćubelić 1:2 (14:21,22:20,14:16)
31.-2. Bulović/Paljak – Rašić/Terze 0:2 (13:21,17:21)
32. KOP OPATIJA – ŽKOP JARUN 2:0 (setovi: 4:0; poeni: 86:71)
32.-1. Lukežić/Volarić – Banić/Kalinić 2:0 (21:17,21:17)
32.-2. Barać/Juričić – Matić/Pavičić 2:0 (23:21,21:16)
9. kolo
33. KOP OPATIJA – AOK OSIJEK 2:0 (setovi: 4:1; poeni: 95:66)
33.-1. Lukežić/Volarić – Stojković/Volmut 2:0 (21:9,21:9)
33.-2. Barać/Juričić – Đurišić/Lovrić 2:1 (21:19,17:21,15:8)
34. ŽKOP JARUN – KOP ČAKOVEC 1:1 (setovi: 3:3; poeni: 112:109)
34.-1. Banić/Kalinić – Bulović/Paljak 2:1 (21:14,21:23,15:13)
34.-2. Matić/Pavičić – Škvorc/Varga 1:2 (24:22,20:22,11:15)
35. KOP ŽNJAN – KOP RETFALA 1:1 (setovi: 2:2; poeni: 75:67)
35.-1. Bečić/Perković – Mandić/Pavlović 2:0 (21:17,21:8)
35.-2. Rašić/Terze – Rajndl/Rukovanjski 0:2 (18:21,15:21)
36. HAOK ŽAL BANJOLE – KOP SIGET 1:1 (setovi: 2:3; poeni: 89:87)
36.-1. Kalister/Milin Herceg – Čuček/Vuk 0:2 (13:21,19:21)
36.-2. Mrkić/Šverko – Bosnar/Skorin 2:1 (21:16,21:23,15:6)
10. kolo
37. AOK OSIJEK – HAOK ŽAL BANJOLE 0:2 (setovi: 1:4; poeni: 63:96)
37.-1. Đurišić/Lovrić – Mrkić/Šverko 0:2 (11:21,11:21)
37.-2. Stojković/Volmut – Drviš/Milin 1:2 (13:21,21:18,7:15)
38. KOP SIGET – KOP ŽNJAN 2:0 (setovi: 4:1; poeni: 96:90)
38.-1. Bosnar/Skorin – Rašić/Terze 2:1 (21:17,12:21,15:12)
38.-2. Čuček/Vuk – Bečić/Ćubelić 2:0 (21:15,27:25)
39. KOP RETFALA – ŽKOP JARUN 1:1 (setovi: 2:2; poeni: 77:72)
39.-1. Lovrić/Pavlović – Filipan/Pokupić 0:2 (19:21,16:21)
39.-2. Rajndl/Rukovanjski – Matić/Pavičić 2:0 (21:18,21:12)
40. KOP ČAKOVEC – KOP OPATIJA 1:1 (setovi: 2:2; poeni: 72:72)
40.-1. Škvorc/Varga – Lukežić/Volarić 0:2 (16:21,14:21)
40.-2. Bulović/Paljak – Barać/Juričić 2:0 (21:13,21:17)
11. kolo
41. KOP ČAKOVEC – AOK OSIJEK 1:1 (setovi: 3:2; poeni: 88:64)
41.-1. Bulović/Frančić – Hegyi/Rukovanjski 2:0 (21:8,21:5)
41.-2. Hranilović/Varga – Đurišić/Volmut 1:2 (21:15,13:21,12:15)
42. KOP OPATIJA – KOP RETFALA 1:1 (setovi: 2:2; poeni: 80:56)
42.-1. Lukežić/Volarić – Mandić/Županić 2:0 (21:9,21:4)
42.-2. Juričić/Šahinović – Rajndl/Rukovanjski 0:2 (18:21,20:22)
43. ŽKOP JARUN – KOP SIGET 0:2 (setovi: 0:4; poeni: 35:84)
43.-1. Filipan/Kalinić – Bosnar/Skorin 0:2 (11:21,11:21)
43.-2. Banić/Pokupić – Čuček/Radanović 0:2 (6:21,7:21)
44. KOP ŽNJAN – HAOK ŽAL BANJOLE 1:1 (setovi: 2:2; poeni: 76:71)
44.-1. Rašić/Terze – Drviš/Milin 2:0 (21:11,21:18)
44.-2. Marković/Perković – Mrkić/Šverko 0:2 (15:21,19:21)
12. kolo
45. AOK OSIJEK – KOP ŽNJAN 0:2 (setovi: 0:4; poeni: 51:84)
45.-1. Rukovanjski/Šoš – Marković/Perković 0:2 (12:21,16:21)
45.-2. Đurišić/Volmut – Rašić/Terze 0:2 (12:21,11:21)
46. HAOK ŽAL BANJOLE – ŽKOP JARUN 1:1 (setovi: 3:2; poeni: 95:82)
46.-1. Mrkić/Šverko – Banić/Kalinić 2:0 (21:15,21:12)
46.-2. Drviš/Milin – Filipan/Pokupić 1:2 (21:19,19:21,13:15)
47. KOP SIGET – KOP OPATIJA 2:0 (setovi: 4:0; poeni: 84:57)
47.-1. Bosnar/Skorin – Devčić/Volarić 2:0 (21:16,21:16)
47.-2. Radanović/Vuk – Barać/Juričić 2:0 (21:17,21:8)
48. KOP RETFALA – KOP ČAKOVEC 0:2 (setovi: 0:4; poeni: 46:84)
48.-1. Floreani/Mandić – Hranilović/Varga 0:2 (6:21,11:21)
48.-2. Rajndl/Rukovanjski – Bulović/Frančić 0:2 (15:21,14:21)
13. kolo
49. KOP RETFALA – AOK OSIJEK 2:0 (setovi: 4:0; poeni: 84:55)
49.-1. Rajndl/Županić – Hegyi/Rukovanjski 2:0 (21:15,21:10)
49.-2. Floreani/Mandić – Đurišić/Šoš 2:0 (21:19,21:11)
50. KOP ČAKOVEC – KOP SIGET 0:2 (setovi: 1:4; poeni: 77:102)
50.-1. Hranilović/Varga – Čuček/Vuk 1:2 (13:21,25:23,5:15)
50.-2. Bulović/Frančić – Radanović/Skorin 0:2 (14:21,20:22)
51. KOP OPATIJA – HAOK ŽAL BANJOLE 1:1 (setovi: 2:2; poeni: 59:74)
51.-1. Juričić/Šahinović – Milin/Šverko 0:2 (6:21,11:21)
51.-2. Lukežić/Volarić – Drviš/Mrkić 2:0 (21:16,21:16)
52. ŽKOP JARUN – KOP ŽNJAN 0:2 (setovi: 0:4; poeni: 62:84)
52.-1. Banić/Kalinić – Rašić/Terze 0:2 (13:21,19:21)
52.-2. Filipan/Pokupić – Marković/Perković 0:2 (13:21,17:21)
14. kolo
53. AOK OSIJEK – ŽKOP JARUN 0:2 (setovi: 0:4; poeni: 58:85)
53.-1. Đurišić/Volmut – Banić/Kalinić 0:2 (19:21,6:21)
53.-2. Hegyi/Rukovanjski – Filipan/Pokupić 0:2 (13:21,20:22)
54. KOP ŽNJAN – KOP OPATIJA 2:0 (setovi: 4:1; poeni: 92:76)
54.-1. Rašić/Terze – Barać/Šahinović 2:0 (21:15,21:7)
54.-2. Marković/Perković – Lukežić/Volarić 2:1 (21:17,11:21,18:16)
55. HAOK ŽAL BANJOLE – KOP ČAKOVEC 1:1 (setovi: 2:2; poeni: 73:67)
55.-1. Mrkić/Šverko – Hranilović/Varga 2:0 (21:12,21:13)
55.-2. Milin/Milin Herceg – Bulović/Frančić 0:2 (13:21,18:21)
56. KOP SIGET – KOP RETFALA 2:0 (setovi: 4:1; poeni: 91:70)
56.-1. Bosnar/Čuček – Rajndl/Rukovanjski 2:1 (13:21,21:18,15:11)
56.-2. Ovčina/Vuk – Floreani/Mandić 2:0 (21:14,21:6)
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Hrvatska puna života Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem