Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
2. HRVATSKA LIGA U ODBOJCI NA PIJESKU – seniorke
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. ner. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OOK FAŽANA 12 11 1 0 47 3 15.6667 1018 539 1.8887 23
2. KOP TUR 12 7 4 1 38 14 2.7143 975 642 1.5187 18
3. KOP ĐAKOVO 12 7 3 2 34 17 2.0000 947 692 1.3685 17
4. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 12 5 3 4 29 23 1.2609 887 777 1.1416 13
5. KOP VUKOVAR 12 2 2 8 14 38 0.3684 688 979 0.7028 6
6. KOP RETFALA II 12 1 3 8 13 40 0.3250 596 1012 0.5889 5
7. KOP OSIJEK 12 1 0 11 4 44 0.0909 457 927 0.4930 2
1. kolo
1. KOP OSIJEK – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 0:2 (setovi: 0:4; poeni: 38:84)
1.-1. Rakidžija/Solić – Dunić/Pivac 0:2 (10:21,13:21)
1.-2. Aračić/Novotni – Ilin/Lizak 0:2 (10:21,5:21)
2. KOP RETFALA II – OOK FAŽANA 0:2 (setovi: 0:4; poeni: 25:84)
2.-1. Ivezić/Vuletić – Ćorić/Ćosić 0:2 (5:21,4:21)
2.-2. Glavaš/Tadić – Ćopić/Ivanović 0:2 (6:21,10:21)
3. KOP TUR – KOP ĐAKOVO 1:1 (setovi: 2:2; poeni: 69:77)
3.-1. Ivanković/Lukenda – Gajić/Verhas 0:2 (9:21,17:21)
3.-2. Kovač/Lukić – Posavčević/Zrakić 2:0 (21:15,22:20)
2. kolo
4. OOK FAŽANA – KOP TUR 1:1 (setovi: 3:2; poeni: 81:74)
4.-1. Ćopić/Ivanović – Ninčević/Ninčević 1:2 (21:18,12:21,6:15)
4.-2. Ćorić/Ćosić – Kovač/Lukić 2:0 (21:12,21:8)
5. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – KOP RETFALA II 1:1 (setovi: 3:2; poeni: 95:63)
5.-1. Kraljik/Uljarević – Glavaš/Tadić 1:2 (21:12,18:21,14:16)
5.-2. Božičević/Mitrović – Zelić/Zubović 2:0 (21:5,21:9)
6. KOP VUKOVAR – KOP OSIJEK 2:0 (setovi: 4:0; poeni: 86:54)
6.-1. Ivković/Peulić – Kramarić/Novotni 2:0 (21:6,21:10)
6.-2. Drejić/Tomljenović – Rakidžija/Solić 2:0 (23:21,21:17)
3. kolo
7. KOP RETFALA II – KOP VUKOVAR 1:1 (setovi: 3:3; poeni: 101:95)
7.-1. Glavaš/Tadić – Ivković/Peulić 2:1 (21:19,15:21,15:5)
7.-2. Ivezić/Vuletić – Drejić/Tomljenović 1:2 (19:21,21:14,10:15)
8. KOP TUR – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 2:0 (setovi: 4:0; poeni: 84:30)
8.-1. Ninčević/Ninčević – Ilin/Lizak 2:0 (21:8,21:8)
8.-2. Ivanković/Lukenda – Dunić/Pivac 2:0 (21:12,21:2)
9. KOP ĐAKOVO – OOK FAŽANA 0:2 (setovi: 0:4; poeni: 59:88)
9.-1. Gajić/Verhas – Ćorić/Ćosić 0:2 (6:21,11:21)
9.-2. Posavčević/Zrakić – Ćopić/Ivanović 0:2 (20:22,22:24)
4. kolo
10. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – KOP ĐAKOVO 0:2 (setovi: 1:4; poeni: 81:99)
10.-1. Kraljik/Uljarević – Gajić/Verhas 1:2 (21:23,21:19,12:15)
10.-2. Božičević/Mitrović – Posavčević/Zrakić 0:2 (12:21,15:21)
11. KOP VUKOVAR – KOP TUR 0:2 (setovi: 0:4; poeni: 45:84)
11.-1. Ivković/Tomljenović – Kovač/Ninčević 0:2 (11:21,9:21)
11.-2. Drejić/Peulić – Lukić/Ninčević 0:2 (13:21,12:21)
12. KOP OSIJEK – KOP RETFALA II 0:2 (setovi: 0:4; poeni: 56:84)
12.-1. Aračić/Kramarić – Ivezić/Vuletić 0:2 (16:21,13:21)
12.-2. Novotni/Solić – Glavaš/Tadić 0:2 (12:21,15:21)
5. kolo
13. KOP TUR – KOP OSIJEK 2:0 (setovi: 4:0; poeni: 84:17)
13.-1. Kovač/Ninčević – Rakidžija/Solić 2:0 (21:2,21:8)
13.-2. Ivanković/Lukenda – Aračić/Kramarić 2:0 (21:4,21:3)
14. KOP ĐAKOVO – KOP VUKOVAR 2:0 (setovi: 4:0; poeni: 84:31)
14.-1. Gajić/Verhas – Stankovski Hrgović/Tomljenović 2:0 (21:2,21:5)
14.-2. Posavčević/Zrakić – Banovak/Ivković 2:0 (21:8,21:16)
15. OOK FAŽANA – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 2:0 (setovi: 4:0; poeni: 84:56)
15.-1. Ćopić/Ćosić – Božičević/Mitrović 2:0 (21:16,21:12)
15.-2. Bertagia/Ćorić – Kraljik/Uljarević 2:0 (21:18,21:10)
6. kolo
16. KOP VUKOVAR – OOK FAŽANA 0:2 (setovi: 0:4; poeni: 39:84)
16.-1. Ivković/Peulić – Ćorić/Ćosić 0:2 (14:21,13:21)
16.-2. Drejić/Stankovski Hrgović – Ivanović/Milinović 0:2 (5:21,7:21)
17. KOP OSIJEK – KOP ĐAKOVO 0:2 (setovi: 0:4; poeni: 19:84)
17.-1. Aračić/Novotni – Gajić/Verhas 0:2 (5:21,3:21)
17.-2. Rakidžija/Solić – Posavčević/Zrakić 0:2 (7:21,4:21)
18. KOP RETFALA II – KOP TUR 0:2 (setovi: 0:4; poeni: 31:84)
18.-1. Glavaš/Tadić – Kovač/Lukić 0:2 (9:21,15:21)
18.-2. Zelić/Zubović – Ivanković/Lukenda 0:2 (3:21,4:21)
7. kolo
19. KOP ĐAKOVO – KOP RETFALA II 2:0 (setovi: 4:1; poeni: 89:54)
19.-1. Gajić/Verhas – Ivezić/Vuletić 2:0 (21:4,21:5)
19.-2. Posavčević/Zrakić – Glavaš/Tadić 2:1 (21:11,11:21,15:13)
20. OOK FAŽANA – KOP OSIJEK 2:0 (setovi: 4:0; poeni: 84:28)
20.-1. Ćosić/Zelenika – Aračić/Kramarić 2:0 (21:9,21:2)
20.-2. Bertagia/Ćorić – Novotni/Rakidžija 2:0 (21:6,21:11)
21. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – KOP VUKOVAR 2:0 (setovi: 4:0; poeni: 84:35)
21.-1. Ilin/Lizak – Banovak/Stankovski Hrgović 2:0 (21:9,21:8)
21.-2. Dunić/Pivac – Drejić/Tomljenović 2:0 (21:13,21:5)
8. kolo
22. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – KOP OSIJEK 2:0 (setovi: 4:0; poeni: 85:24)
22.-1. Mikić/Zoretić – Bizacki/Kolarević 2:0 (22:7,21:6)
22.-2. Božičević/Ileš – Ivezić/Kujundžić 2:0 (21:6,21:5)
23. OOK FAŽANA – KOP RETFALA II 2:0 (setovi: 4:0; poeni: 84:49)
23.-1. Ćosić/Zelenika – Bertić/Leto 2:0 (21:15,21:12)
23.-2. Ivanović/Milinović – Čutura/Iharoš 2:0 (21:12,21:10)
24. KOP ĐAKOVO – KOP TUR 1:1 (setovi: 2:3; poeni: 79:91)
24.-1. Buršić/Verhas – Lukić/Ninčević 0:2 (15:21,18:21)
24.-2. Posavčević/Zrakić – Ivanković/Vujević 2:1 (9:21,21:14,16:14)
9. kolo
25. KOP TUR – OOK FAŽANA 0:2 (setovi: 0:4; poeni: 47:84)
25.-1. Lukić/Ninčević – Ćosić/Ivanović 0:2 (12:21,7:21)
25.-2. Ivanković/Vujević – Bertagia/Ćopić 0:2 (13:21,15:21)
26. KOP RETFALA II – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 0:2 (setovi: 0:4; poeni: 34:84)
26.-1. Bertić/Leto – Ilin/Lizak 0:2 (10:21,10:21)
26.-2. Čutura/Iharoš – Marov/Pivac 0:2 (6:21,8:21)
27. KOP OSIJEK – KOP VUKOVAR 0:2 (setovi: 0:4; poeni: 50:84)
27.-1. Bizacki/Kolarević – Banovak/Kovačević 0:2 (12:21,17:21)
27.-2. Ivezić/Kujundžić – Ivković/Sabo 0:2 (8:21,13:21)
10. kolo
28. KOP VUKOVAR – KOP RETFALA II 1:1 (setovi: 2:3; poeni: 88:93)
28.-1. Banovak/Kovačević – Čutura/Iharoš 0:2 (15:21,19:21)
28.-2. Ivković/Sabo – Bertić/Leto 2:1 (18:21,21:17,15:13)
29. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – KOP TUR 1:1 (setovi: 3:3; poeni: 83:105)
29.-1. Marov/Pivac – Lukić/Ninčević 1:2 (21:16,7:21,4:15)
29.-2. Kraljik/Mitrović – Ivanković/Vujević 2:1 (15:21,21:19,15:13)
30. OOK FAŽANA – KOP ĐAKOVO 2:0 (setovi: 4:0; poeni: 84:49)
30.-1. Bertagia/Ćopić – Posavčević/Zrakić 2:0 (21:14,21:10)
30.-2. Ćosić/Ivanović – Buršić/Verhas 2:0 (21:14,21:11)
11. kolo
31. KOP ĐAKOVO – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 1:1 (setovi: 2:2; poeni: 75:68)
31.-1. Buršić/Verhas – Ilin/Lizak 0:2 (16:21,17:21)
31.-2. Posavčević/Zrakić – Kraljik/Mitrović 2:0 (21:18,21:8)
32. KOP TUR – KOP VUKOVAR 2:0 (setovi: 4:0; poeni: 84:43)
32.-1. Lukić/Ninčević – Banovak/Kovačević 2:0 (21:6,21:11)
32.-2. Ivanković/Vujević – Ivković/Sabo 2:0 (21:16,21:10)
33. KOP RETFALA II – KOP OSIJEK 0:2 (setovi: 0:4; poeni: 0:84)
33.-1. Bertić/Leto – Ivezić/Kujundžić 0:2 (0:21,0:21)
33.-2. Čutura/Iharoš – Bizacki/Kolarević 0:2 (0:21,0:21)
12. kolo
34. KOP OSIJEK – KOP TUR 0:2 (setovi: 0:4; poeni: 37:84)
34.-1. Bizacki – Lukić/Ninčević 0:2 (14:21,8:21)
34.-2. Brković/Ivezić – Ivanković/Vujević 0:2 (9:21,6:21)
35. KOP VUKOVAR – KOP ĐAKOVO 0:2 (setovi: 0:4; poeni: 44:84)
35.-1. Banovak/Kovačević – Buršić/Verhas 0:2 (10:21,16:21)
35.-2. Ivković/Sabo – Posavčević/Zrakić 0:2 (11:21,7:21)
36. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – OOK FAŽANA 0:2 (setovi: 0:4; poeni: 53:84)
36.-1. Kraljik/Mitrović – Bertagia/Ćopić 0:2 (17:21,11:21)
36.-2. Ilin/Lizak – Ćosić/Ivanović 0:2 (14:21,11:21)
13. kolo
37. OOK FAŽANA – KOP VUKOVAR 2:0 (setovi: 4:1; poeni: 93:46)
37.-1. Milinović/Zelenika – Banovak/Sabo 2:0 (21:5,21:4)
37.-2. Ćopić/Ćosić – Ivković/Kovačević 2:1 (15:21,21:11,15:5)
38. KOP ĐAKOVO – KOP OSIJEK 2:0 (setovi: 4:0; poeni: 84:36)
38.-1. Posavčević/Zrakić – Brković/Ivezić 2:0 (21:12,21:7)
38.-2. Buršić/Tilman – Bizacki/Šimleša 2:0 (21:7,21:10)
39. KOP TUR – KOP RETFALA II 2:0 (setovi: 4:0; poeni: 85:35)
39.-1. Lukić/Ninčević – Vukmirović/Vuletić 2:0 (22:12,21:3)
39.-2. Ivanković/Vujević – KOP RETFALA II 2:0 (21:7,21:13)
14. kolo
40. KOP RETFALA II – KOP ĐAKOVO 0:2 (setovi: 0:4; poeni: 27:84)
40.-1. Vukmirović/Vuletić – Posavčević/Zrakić 0:2 (5:21,4:21)
40.-2. Kovačev/Ubrekić – Buršić/Tilman 0:2 (7:21,11:21)
41. KOP OSIJEK – OOK FAŽANA 0:2 (setovi: 0:4; poeni: 14:84)
41.-1. Bizacki/Šimleša – Milinović/Zelenika 0:2 (1:21,7:21)
41.-2. Brković/Ivezić – Bertagia/Ivanović 0:2 (3:21,3:21)
42. KOP VUKOVAR – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 0:2 (setovi: 0:4; poeni: 52:84)
42.-1. Banovak/Ivković – Mikić/Zoretić 0:2 (19:21,9:21)
42.-2. Kovačević/Sabo – Božičević/Ileš 0:2 (10:21,14:21)
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Hrvatska puna života Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem