Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
PRVA HRVATSKA LIGA U ODBOJCI NA PIJESKU – seniori
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. ner. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. KOP SIGET 12 9 3 0 43 8 5.3750 998 738 1.3523 21
2. KOP OPATIJA 12 7 4 1 38 13 2.9231 1011 699 1.4464 18
3. KOP ŽNJAN 12 5 5 2 32 20 1.6000 970 861 1.1266 15
4. KOP ZAGREB 12 4 5 3 28 24 1.1667 918 912 1.0066 13
5. KOP VUKOVAR 12 2 5 5 18 33 0.5455 851 898 0.9477 9
6. MOK UMAG 12 2 3 7 17 35 0.4857 732 985 0.7431 7
7. KOP RETFALA 12 0 1 11 3 46 0.0652 633 1020 0.6206 1
1. kolo
1. KOP SIGET – KOP VUKOVAR 2:0 (setovi: 4:0; poeni: 84:51)
1.-1. Pribanić/Zelenika – Bačić/Franić 2:0 (21:16,21:16)
1.-2. Dumbović/Skorin – Brletić/Verasto 2:0 (21:10,21:9)
2. KOP ŽNJAN – KOP RETFALA 2:0 (setovi: 4:0; poeni: 84:56)
2.-1. Giljanović/Karaula – Čulap/Gudelj 2:0 (21:19,21:19)
2.-2. Repek/Vlašić – Krajnović/Larma 2:0 (21:9,21:9)
3. MOK UMAG – KOP ZAGREB 1:1 (setovi: 2:2; poeni: 79:82)
3.-1. Burić/Marković – Devald/Jurković 2:0 (21:19,23:21)
3.-2. Degrassi/Savić – Abramović/Babok 0:2 (19:21,16:21)
2. kolo
4. KOP RETFALA – MOK UMAG 0:2 (setovi: 0:4; poeni: 57:84)
4.-1. Čulap/Krstanović – Burić/Marković 0:2 (14:21,17:21)
4.-2. Krajnović/Larma – Degrassi/Savić 0:2 (16:21,10:21)
5. KOP VUKOVAR – KOP ŽNJAN 0:2 (setovi: 0:4; poeni: 59:84)
5.-1. Brletić/Verasto – Giljanović/Karaula 0:2 (12:21,16:21)
5.-2. Bačić/Franić – Repek/Vlašić 0:2 (16:21,15:21)
6. KOP OPATIJA – KOP SIGET 1:1 (setovi: 2:2; poeni: 77:75)
6.-1. Mirković/Šormaz – Pribanić/Zelenika 2:0 (21:15,21:18)
6.-2. Đorđević/Lozić – Bosnar/Skorin 0:2 (17:21,18:21)
3. kolo
7. KOP ŽNJAN – KOP OPATIJA 0:2 (setovi: 0:4; poeni: 54:88)
7.-1. Giljanović/Karaula – Mirković/Šormaz 0:2 (5:21,9:21)
7.-2. Repek/Vlašić – Lozić/Smiljanić 0:2 (17:21,23:25)
8. MOK UMAG – KOP VUKOVAR 0:2 (setovi: 0:4; poeni: 28:84)
8.-1. Burić/Marković – Bačić/Franić 0:2 (5:21,0:21)
8.-2. Degrassi/Savić – Brletić/Verasto 0:2 (12:21,11:21)
9. KOP ZAGREB – KOP RETFALA 2:0 (setovi: 4:0; poeni: 84:39)
9.-1. Devald/Jurković – Krstanović/Larma 2:0 (21:11,21:8)
9.-2. Abramović/Pavičević – Gudelj/Krajnović 2:0 (21:11,21:9)
4. kolo
10. KOP VUKOVAR – KOP ZAGREB 0:2 (setovi: 0:4; poeni: 58:84)
10.-1. Bačić/Franić – Devald/Jurković 0:2 (13:21,18:21)
10.-2. Brletić/Verasto – Abramović/Pavičević 0:2 (15:21,12:21)
11. KOP OPATIJA – MOK UMAG 2:0 (setovi: 4:0; poeni: 84:24)
11.-1. Mirković/Šormaz – Burić/Marković 2:0 (21:0,21:0)
11.-2. Lozić/Mirković – Degrassi/Savić 2:0 (21:6,21:18)
12. KOP SIGET – KOP ŽNJAN 2:0 (setovi: 4:0; poeni: 85:64)
12.-1. Bosnar/Skorin – Giljanović/Karaula 2:0 (21:11,21:17)
12.-2. Pribanić/Zelenika – Repek/Vlašić 2:0 (22:20,21:16)
5. kolo
13. MOK UMAG – KOP SIGET 0:2 (setovi: 0:4; poeni: 30:84)
13.-1. Burić/Degrassi – Bosnar/Dumbović 0:2 (17:21,13:21)
13.-2. Marković/Savić – Pribanić/Zelenika 0:2 (0:21,0:21)
14. KOP ZAGREB – KOP OPATIJA 1:1 (setovi: 2:2; poeni: 63:83)
14.-1. Devald/Jurković – Mirković/Šormaz 0:2 (8:21,10:21)
14.-2. Abramović/Pavičević – Dukić/Smiljanić 2:0 (23:21,22:20)
15. KOP RETFALA – KOP VUKOVAR 0:2 (setovi: 0:4; poeni: 46:84)
15.-1. Krajnović/Larma – Brletić/Franić 0:2 (7:21,12:21)
15.-2. Gudelj/Krstanović – Bačić/Verasto 0:2 (15:21,12:21)
6. kolo
16. KOP OPATIJA – KOP RETFALA 2:0 (setovi: 4:0; poeni: 84:16)
16.-1. Mirković/Šormaz – Krajnović/Larma 2:0 (21:7,21:9)
16.-2. Dukić/Lozić – Gudelj/Krstanović 2:0 (21:0,21:0)
17. KOP SIGET – KOP ZAGREB 2:0 (setovi: 4:0; poeni: 84:68)
17.-1. Dumbović/Pribanić – Devald/Jurković 2:0 (21:15,21:19)
17.-2. Bosnar/Zelenika – Abramović/Pavičević 2:0 (21:18,21:16)
18. KOP ŽNJAN – MOK UMAG 2:0 (setovi: 4:0; poeni: 84:29)
18.-1. Repek/Vlašić – Burić/Degrassi 2:0 (21:13,21:16)
18.-2. Giljanović/Karaula – Marković/Savić 2:0 (21:0,21:0)
7. kolo
19. KOP ZAGREB – KOP ŽNJAN 0:2 (setovi: 0:4; poeni: 79:90)
19.-1. Jakovac/Radoš – Giljanović/Karaula 0:2 (22:24,20:22)
19.-2. Devald/Jurković – Repek/Vlašić 0:2 (16:21,21:23)
20. KOP RETFALA – KOP SIGET 0:2 (setovi: 0:4; poeni: 55:84)
20.-1. Krajnović/Mikolčević – Dumbović/Skorin 0:2 (7:21,15:21)
20.-2. Bošnjak/Šoš – Bosnar/Zelenika 0:2 (18:21,15:21)
21. KOP VUKOVAR – KOP OPATIJA 1:1 (setovi: 2:3; poeni: 93:96)
21.-1. Bačić/Franić – Dukić/Juras 2:1 (20:22,22:20,15:12)
21.-2. Brletić/Verasto – Dell'Orco/Đorđević 0:2 (19:21,17:21)
8. kolo
22. KOP VUKOVAR – KOP SIGET 0:2 (setovi: 0:4; poeni: 52:84)
22.-1. Brletić/Verasto – Bosnar/Zelenika 0:2 (9:21,13:21)
22.-2. Bačić/Franić – Dumbović/Skorin 0:2 (14:21,16:21)
23. KOP RETFALA – KOP ŽNJAN 0:2 (setovi: 0:4; poeni: 56:84)
23.-1. Bečeheli/Mikolčević – Giljanović/Karaula 0:2 (15:21,18:21)
23.-2. Krajnović/Šoš – Repek/Vlašić 0:2 (9:21,14:21)
24. KOP ZAGREB – MOK UMAG 2:0 (setovi: 4:1; poeni: 99:72)
24.-1. Jakovac/Jurković – Burić/Marković 2:1 (21:14,21:23,15:9)
24.-2. Devald/Radoš – Degrassi/Savić 2:0 (21:8,21:18)
9. kolo
25. MOK UMAG – KOP RETFALA 2:0 (setovi: 4:1; poeni: 100:71)
25.-1. Burić/Marković – Bošnjak/Šoš 2:0 (21:16,21:7)
25.-2. Degrassi/Savić – Krajnović/Mikolčević 2:1 (21:14,22:24,15:10)
26. KOP ŽNJAN – KOP VUKOVAR 1:1 (setovi: 2:2; poeni: 76:67)
26.-1. Repek/Vlašić – Bačić/Franić 0:2 (15:21,19:21)
26.-2. Giljanović/Karaula – Brletić/Verasto 2:0 (21:13,21:12)
27. KOP SIGET – KOP OPATIJA 2:0 (setovi: 4:1; poeni: 93:82)
27.-1. Dumbović/Skorin – Dell'Orco/Đorđević 2:0 (21:19,21:16)
27.-2. Bosnar/Zelenika – Dukić/Juras 2:1 (21:15,15:21,15:11)
10. kolo
28. KOP OPATIJA – KOP ŽNJAN 1:1 (setovi: 2:3; poeni: 81:82)
28.-1. Dell'Orco/Juras – Giljanović/Karaula 2:1 (21:10,18:21,15:9)
28.-2. Dukić/Smiljanić – Repek/Vlašić 0:2 (12:21,15:21)
29. KOP VUKOVAR – MOK UMAG 1:1 (setovi: 2:3; poeni: 83:83)
29.-1. Bačić/Franić – Degrassi/Savić 2:1 (21:13,13:21,15:7)
29.-2. Brletić/Verasto – Burić/Marković 0:2 (19:21,15:21)
30. KOP RETFALA – KOP ZAGREB 0:2 (setovi: 0:4; poeni: 68:85)
30.-1. Bečeheli/Mikolčević – Devald/Radoš 0:2 (15:21,20:22)
30.-2. Bošnjak/Šoš – Jakovac/Jurković 0:2 (18:21,15:21)
11. kolo
31. KOP ZAGREB – KOP VUKOVAR 1:1 (setovi: 3:2; poeni: 80:82)
31.-1. Abramović/Pavičević – Brletić/Verasto 2:0 (21:19,21:9)
31.-2. Miše/Šitum – Bačić/Franić 1:2 (21:18,5:21,12:15)
32. MOK UMAG – KOP OPATIJA 0:2 (setovi: 0:4; poeni: 55:84)
32.-1. Degrassi/Savić – Đorđević/Juras 0:2 (12:21,13:21)
32.-2. Ćetojević/Marković – Dukić/Pokeršnik 0:2 (11:21,19:21)
33. KOP ŽNJAN – KOP SIGET 1:1 (setovi: 2:3; poeni: 78:85)
33.-1. Karaula/Karaula – Dolenec/Skorin 0:2 (13:21,11:21)
33.-2. Repek/Vlašić – Bosnar/Goga 2:1 (21:10,18:21,15:12)
12. kolo
34. KOP SIGET – MOK UMAG 2:0 (setovi: 4:1; poeni: 87:72)
34.-1. Bosnar/Zelenika – Ćetojević/Marković 2:1 (9:21,21:19,15:7)
34.-2. Goga/Skorin – Degrassi/Savić 2:0 (21:12,21:13)
35. KOP OPATIJA – KOP ZAGREB 2:0 (setovi: 4:0; poeni: 84:38)
35.-1. Dukić/Pokeršnik – Abramović/Pavičević 2:0 (21:9,21:18)
35.-2. KOP OPATIJA – KOP ZAGREB 2:0 (21:4,21:7)
36. KOP VUKOVAR – KOP RETFALA 1:1 (setovi: 2:2; poeni: 79:69)
36.-1. Bačić/Verasto – Šoš/Šoš 0:2 (18:21,19:21)
36.-2. Brletić/Franić – Krajnović/Mikolčević 2:0 (21:13,21:14)
13. kolo
37. KOP RETFALA – KOP OPATIJA 0:2 (setovi: 0:4; poeni: 47:84)
37.-1. Šoš/Šoš – Dukić/Pokeršnik 0:2 (9:21,12:21)
37.-2. Krajnović/Mikolčević – Đorđević/Juras 0:2 (11:21,15:21)
38. KOP ZAGREB – KOP SIGET 1:1 (setovi: 2:2; poeni: 56:69)
38.-1. Abramović/Pavičević – Dolenec/Goga 2:0 (21:17,21:10)
38.-2. Miše/Šitum – Skorin/Zelenika 0:2 (5:21,9:21)
39. MOK UMAG – KOP ŽNJAN 1:1 (setovi: 2:2; poeni: 76:86)
39.-1. Burić/Marković – Repek/Vlašić 0:2 (14:21,13:21)
39.-2. Degrassi/Savić – Gudelj/Karaula 2:0 (21:18,28:26)
14. kolo
40. KOP ŽNJAN – KOP ZAGREB 1:1 (setovi: 3:3; poeni: 104:100)
40.-1. Repek/Vlašić – Abramović/Pavičević 1:2 (21:14,17:21,15:17)
40.-2. Gudelj/Karaula – Miše/Šitum 2:1 (21:18,15:21,15:9)
41. KOP SIGET – KOP RETFALA 2:0 (setovi: 4:0; poeni: 84:53)
41.-1. Dolenec/Skorin – Krajnović/Mikolčević 2:0 (21:16,21:16)
41.-2. Goga/Zelenika – Šoš/Šoš 2:0 (21:12,21:9)
42. KOP OPATIJA – KOP VUKOVAR 2:0 (setovi: 4:0; poeni: 84:59)
42.-1. Đorđević/Pokeršnik – Bačić/Franić 2:0 (21:17,21:17)
42.-2. Dukić/Smiljanić – Brletić/Verasto 2:0 (21:14,21:11)
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Hrvatska puna života Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem