Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
PRVENSTVO HRVATSKE - MINI ODBOJKA – najmlađe kadetkinje U11 (2021./2022.)
GRUPA - A
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK TROGIR 3 3 0 9 0 135 32 4.2188 9
2. ŽOK DUBROVNIK 3 1 2 3 6 0.5000 92 125 0.7360 3
3. OK DARUVAR 3 1 2 3 6 0.5000 89 123 0.7236 3
4. ŽOK BARANJA 3 1 2 3 6 0.5000 92 128 0.7188 3
1. kolo (1. travnja 2022.)
1. ŽOK TROGIR – ŽOK DUBROVNIK 3:0 (15:4,15:2,15:6)   video-prijenos
2. ŽOK BARANJA – OK DARUVAR 2:1 (12:15,15:11,15:13)   video-prijenos
2. kolo (1. travnja 2022.)
3. ŽOK DUBROVNIK – OK DARUVAR 1:2 (7:15,15:7,14:15)   video-prijenos
4. ŽOK TROGIR – ŽOK BARANJA 3:0 (15:0,15:3,15:4)   video-prijenos
3. kolo (1. travnja 2022.)
5. ŽOK BARANJA – ŽOK DUBROVNIK 1:2 (15:14,14:15,14:15)   video-prijenos
6. OK DARUVAR – ŽOK TROGIR 0:3 (0:15,5:15,8:15)   video-prijenos
GRUPA - B
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK IVANEC 3 3 0 8 1 8.0000 133 43 3.0930 8
2. HAOK DUBRAVA 3 2 1 7 2 3.5000 118 55 2.1455 7
3. OK MULTIBIBUS 3 1 2 3 6 0.5000 72 90 0.8000 3
4. OK NOVALJA 3 0 3 0 9 0.0000 0 135 0.0000 -3
1. kolo (1. travnja 2022.)
7. ŽOK IVANEC – OK MULTIBIBUS 3:0 (15:5,15:2,15:8)   video-prijenos
8. HAOK DUBRAVA – OK NOVALJA 3:0 (15:0,15:0,15:0) bez borbe   video-prijenos
2. kolo (1. travnja 2022.)
9. OK MULTIBIBUS – OK NOVALJA 3:0 (15:0,15:0,15:0) bez borbe   video-prijenos
10. ŽOK IVANEC – HAOK DUBRAVA 2:1 (13:15,15:5,15:8)   video-prijenos
3. kolo (1. travnja 2022.)
11. HAOK DUBRAVA – OK MULTIBIBUS 3:0 (15:8,15:1,15:3)   video-prijenos
12. OK NOVALJA – ŽOK IVANEC 0:3 (0:15,0:15,0:15) bez borbe   video-prijenos
GRUPA - C
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK OLIMPIK 3 3 0 6 3 2.0000 121 97 1.2474 6
2. HAOK MLADOST 3 2 1 5 4 1.2500 108 109 0.9908 5
3. OK KITRO VARAŽDIN 3 1 2 5 4 1.2500 106 103 1.0291 5
4. OK DON BOSCO 3 0 3 2 7 0.2857 100 126 0.7937 2
1. kolo (1. travnja 2022.)
13. OK OLIMPIK – HAOK MLADOST 2:1 (13:15,15:11,15:7)   video-prijenos
14. OK KITRO VARAŽDIN – OK DON BOSCO 3:0 (15:10,15:11,15:10)   video-prijenos
2. kolo (1. travnja 2022.)
15. HAOK MLADOST – OK DON BOSCO 2:1 (15:8,8:14,15:12)   video-prijenos
16. OK OLIMPIK – OK KITRO VARAŽDIN 2:1 (15:4,5:15,15:10)   video-prijenos
3. kolo (1. travnja 2022.)
17. OK KITRO VARAŽDIN – HAOK MLADOST 1:2 (8:15,15:7,9:15)   video-prijenos
18. OK DON BOSCO – OK OLIMPIK 1:2 (8:15,12:15,15:13)   video-prijenos
GRUPA - D
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK DINAMO 3 3 0 9 0 135 72 1.8750 9
2. OK GUSAR 3 2 1 5 4 1.2500 103 103 1.0000 5
3. ŽOK VRBOVEC 3 1 2 3 6 0.5000 94 120 0.7833 3
4. OK BILJE 3 0 3 1 8 0.1250 93 130 0.7154 1
1. kolo (1. travnja 2022.)
19. OK BILJE – ŽOK VRBOVEC 1:2 (15:11,11:15,11:15)   video-prijenos
20. OK GUSAR – OK DINAMO 0:3 (6:15,3:15,12:15)   video-prijenos
2. kolo (1. travnja 2022.)
21. ŽOK VRBOVEC – OK DINAMO 0:3 (7:15,5:15,11:15)   video-prijenos
22. OK BILJE – OK GUSAR 0:3 (12:14,11:15,5:15)   video-prijenos
3. kolo (1. travnja 2022.)
23. OK GUSAR – ŽOK VRBOVEC 2:1 (15:7,8:15,15:8)   video-prijenos
24. OK DINAMO – OK BILJE 3:0 (15:6,15:9,15:13)   video-prijenos
GRUPA - E - Utakmice za poredak od 9. do 12. mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK KITRO VARAŽDIN 3 3 0 6 3 2.0000 119 74 1.6081 6
2. ŽOK VRBOVEC 3 1 2 4 5 0.8000 96 100 0.9600 4
3. OK DARUVAR 3 1 2 4 5 0.8000 87 101 0.8614 4
4. OK MULTIBIBUS 3 1 2 4 5 0.8000 94 121 0.7769 4
1. kolo (2. travnja 2022.)
27. OK DARUVAR – ŽOK VRBOVEC 1:2 (4:15,15:2,8:15)   video-prijenos
28. OK MULTIBIBUS – OK KITRO VARAŽDIN 1:2 (15:14,4:15,8:15)   video-prijenos
2. kolo (2. travnja 2022.)
35. ŽOK VRBOVEC – OK KITRO VARAŽDIN 1:2 (5:15,6:15,15:7)   video-prijenos
36. OK DARUVAR – OK MULTIBIBUS 2:1 (15:8,9:15,15:8)   video-prijenos
3. kolo (3. travnja 2022.)
43. OK MULTIBIBUS – ŽOK VRBOVEC 2:1 (15:14,6:15,15:9)   video-prijenos
44. OK KITRO VARAŽDIN – OK DARUVAR 2:1 (15:2,15:4,8:15)   video-prijenos
GRUPA - F - Utakmice za poredak od 13. do 16. mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK BARANJA 2 2 0 5 1 5.0000 84 66 1.2727 5
2. OK BILJE 2 1 1 3 3 1.0000 66 70 0.9429 3
3. OK DON BOSCO 2 0 2 1 5 0.2000 66 80 0.8250 1
1. kolo (2. travnja 2022.)
25. ŽOK BARANJA – OK BILJE 2:1 (15:10,15:6,9:15)   video-prijenos
26. 0 – OK DON BOSCO -
2. kolo (2. travnja 2022.)
33. OK BILJE – OK DON BOSCO 2:1 (5:15,15:5,15:11)   video-prijenos
34. ŽOK BARANJA – 0 -
3. kolo (3. travnja 2022.)
41. 0 – OK BILJE -
42. OK DON BOSCO – ŽOK BARANJA 0:3 (14:15,9:15,12:15)   video-prijenos
RAZIGRAVANJE
ČETVRTFINALE (2. travnja 2022.)
29. ŽOK TROGIR – HAOK DUBRAVA 3:0 (15:5,15:12,15:14)   video-prijenos
30. ŽOK IVANEC – ŽOK DUBROVNIK 3:0 (15:1,15:6,15:4)   video-prijenos
31. OK OLIMPIK – OK GUSAR 3:0 (15:12,15:4,15:11)   video-prijenos
32. OK DINAMO – HAOK MLADOST 2:1 (15:14,15:7,9:15)   video-prijenos
POLUFINALE (2. travnja 2022.)
39. ŽOK TROGIR – OK OLIMPIK 1:2 (13:15,15:8,12:15)   video-prijenos
40. ŽOK IVANEC – OK DINAMO 3:0 (15:10,15:12,15:12)   video-prijenos
Utakmice za plasman od 5. do 8.. mjesta
PRENESENE UTAKMICE
37. HAOK DUBRAVA – OK GUSAR 1:2 (11:15,15:8,12:15)   video-prijenos
38. ŽOK DUBROVNIK – HAOK MLADOST 0:3 (3:15,12:15,14:15)   video-prijenos
UTAKMICE ZA POREDAK
ZA SEDMO MJESTO (3. travnja 2022.)
45. HAOK DUBRAVA – ŽOK DUBROVNIK 2:1 (15:9,15:11,14:15)   video-prijenos
ZA PETO MJESTO (3. travnja 2022.)
46. OK GUSAR – HAOK MLADOST 2:1 (15:8,4:15,15:8)   video-prijenos
ZA TREĆE MJESTO (3. travnja 2022.)
47. ŽOK TROGIR – OK DINAMO 2:1 (13:15,15:4,15:12)   video-prijenos
FINALE (3. travnja 2022.)
48. OK OLIMPIK – ŽOK IVANEC 1:2 (15:12,8:15,13:15)   video-prijenos
 
KONAČNI POREDAK
1. ŽOK IVANEC
2. OK OLIMPIK
3. ŽOK TROGIR
4. OK DINAMO
5. OK GUSAR
6. HAOK MLADOST
7. HAOK DUBRAVA
8. ŽOK DUBROVNIK
9. OK KITRO VARAŽDIN
10. ŽOK VRBOVEC
11. OK DARUVAR
12. OK MULTIBIBUS
13. ŽOK BARANJA
14. OK BILJE
15. OK DON BOSCO
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Hrvatska puna života Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem