Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA SJEVER – seniorke (2021./2022.)
Doigravanje za poredak od 1 - 6 mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK KARLOVAC II 10 8 2 28 13 2.1538 932 799 1.1665 24
2. OK NEDELIŠĆE ELTING 10 7 3 26 15 1.7333 902 839 1.0751 21
3. HAOK DUBRAVA 10 7 3 23 16 1.4375 873 805 1.0845 19
4. ŽOK IVANEC II 10 3 7 15 22 0.6818 774 815 0.9497 11
5. OK PLAVI ZMAJ 10 3 7 16 23 0.6957 788 846 0.9314 9
6. OK KITRO VARAŽDIN II 10 2 8 8 27 0.2963 645 810 0.7963 6
1. kolo
1. ŽOK IVANEC II – OK NEDELIŠĆE ELTING 1:3 (25:21,16:25,23:25,18:25)
2. OK KITRO VARAŽDIN II – ŽOK IVANEC II 0:3 (18:25,19:25,12:25)
3. OK NEDELIŠĆE ELTING – OK KITRO VARAŽDIN II 2:3 (15:25,25:22,18:25,25:23,10:15)
2. kolo
4. OK NEDELIŠĆE ELTING – ŽOK IVANEC II 3:0 (25:17,25:20,25:15)
5. ŽOK IVANEC II – OK KITRO VARAŽDIN II 3:0 (25:13,25:13,25:17)
6. OK KITRO VARAŽDIN II – OK NEDELIŠĆE ELTING 0:3 (18:25,10:25,17:25)
3. kolo
7. OK KARLOVAC II – OK PLAVI ZMAJ 3:0 (25:14,25:19,25:6)
8. HAOK DUBRAVA – OK KARLOVAC II 1:3 (25:21,12:25,19:25,22:25)
9. OK PLAVI ZMAJ – HAOK DUBRAVA 1:3 (19:25,13:25,25:15,13:25)
4. kolo
10. OK PLAVI ZMAJ – OK KARLOVAC II 2:3 (20:25,16:25,27:25,25:8,14:16)
11. OK KARLOVAC II – HAOK DUBRAVA 3:1 (28:26,15:25,25:15,25:18)
12. HAOK DUBRAVA – OK PLAVI ZMAJ 3:1 (25:18,20:25,25:13,25:22)
5. kolo (5. ožujka 2022., 6. ožujka 2022.)
13. OK NEDELIŠĆE ELTING – OK PLAVI ZMAJ 2:3 (17:25,25:18,23:25,25:17,10:15)
14. ŽOK IVANEC II – OK KARLOVAC II 2:3 (27:25,25:20,19:25,18:25,12:15)
15. OK KITRO VARAŽDIN II – HAOK DUBRAVA 2:3 (23:25,24:26,25:22,25:21,10:15)
6. kolo (12. ožujka 2022., 13. ožujka 2022.)
16. OK KARLOVAC II – OK KITRO VARAŽDIN II 3:0 (25:15,25:18,25:21)
17. HAOK DUBRAVA – OK NEDELIŠĆE ELTING 0:3 (20:25,22:25,20:25)   video-prijenos
18. OK PLAVI ZMAJ – ŽOK IVANEC II 3:0 (25:19,25:23,25:17)
7. kolo (19. ožujka 2022., 20. ožujka 2022.)
19. OK NEDELIŠĆE ELTING – OK KARLOVAC II 3:2 (23:25,25:22,25:20,21:25,15:12)
20. ŽOK IVANEC II – HAOK DUBRAVA 2:3 (25:22,25:19,12:25,24:26,10:15)
21. OK PLAVI ZMAJ – OK KITRO VARAŽDIN II 3:0 (25:11,25:12,25:15)
8. kolo (26. ožujka 2022., 27. ožujka 2022.)
22. OK PLAVI ZMAJ – OK NEDELIŠĆE ELTING 1:3 (25:23,20:25,23:25,14:25)
23. OK KARLOVAC II – ŽOK IVANEC II 3:1 (25:20,22:25,29:27,25:14)
24. HAOK DUBRAVA – OK KITRO VARAŽDIN II 3:0 (25:22,25:23,25:10)   video-prijenos
9. kolo (2. travnja 2022., 3. travnja 2022.)
25. OK KITRO VARAŽDIN II – OK KARLOVAC II 0:3 (14:25,14:25,20:25)
26. OK NEDELIŠĆE ELTING – HAOK DUBRAVA 1:3 (18:25,25:23,17:25,23:25)
27. ŽOK IVANEC II – OK PLAVI ZMAJ 3:1 (20:25,25:12,25:23,26:24)
10. kolo (9. travnja 2022., 10. travnja 2022.)
28. OK KARLOVAC II – OK NEDELIŠĆE ELTING 2:3 (23:25,25:13,25:20,18:25,13:15)
29. HAOK DUBRAVA – ŽOK IVANEC II 3:0 (25:14,25:15,25:23)   video-prijenos
30. OK KITRO VARAŽDIN II – OK PLAVI ZMAJ 3:1 (25:19,21:25,25:18,25:21)
Doigravanje za poredak od 7 - 10 mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK DON BOSCO II 6 5 1 15 8 1.8750 515 393 1.3104 13
2. OK GLINA 6 4 2 16 9 1.7778 548 455 1.2044 13
3. OK IVANIĆ GRAD 6 3 3 13 9 1.4444 480 470 1.0213 10
4. OK BRCKO 6 0 6 0 18 0.0000 225 450 0.5000 0
1. kolo (5. ožujka 2022., 6. ožujka 2022.)
1. OK IVANIĆ GRAD – OK DON BOSCO II 3:0 (25:22,25:20,25:17)
2. OK BRCKO – OK GLINA 0:3 (15:25,16:25,12:25)
2. kolo (12. ožujka 2022., 13. ožujka 2022.)
3. OK BRCKO – OK DON BOSCO II 0:3 (18:25,10:25,4:25)
4. OK IVANIĆ GRAD – OK GLINA 2:3 (18:25,24:26,26:24,25:21,12:15)
3. kolo (19. ožujka 2022., 20. ožujka 2022.)
5. OK IVANIĆ GRAD – OK BRCKO 3:0 (25:21,25:19,25:22)
6. OK GLINA – OK DON BOSCO II 2:3 (25:15,25:22,22:25,19:25,9:15)
4. kolo (26. ožujka 2022., 27. ožujka 2022.)
7. OK BRCKO – OK IVANIĆ GRAD 0:3 (18:25,15:25,11:25)
8. OK DON BOSCO II – OK GLINA 3:2 (20:25,25:13,25:18,22:25,15:9)
5. kolo (2. travnja 2022., 3. travnja 2022.)
9. OK DON BOSCO II – OK BRCKO 3:0 (25:6,25:8,25:9)
10. OK GLINA – OK IVANIĆ GRAD 3:1 (25:16,22:25,25:14,25:22)
6. kolo (9. travnja 2022., 10. ožujka 2022.)
11. OK DON BOSCO II – OK IVANIĆ GRAD 3:1 (22:25,25:22,25:19,25:7)
12. OK GLINA – OK BRCKO 3:0 (25:7,25:9,25:5)
Doigravanje za poredak od 11 - 14 mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK ŠTRIGOVA 4 3 1 9 4 2.2500 298 241 1.2365 9
2. OK NEBO II 4 3 1 9 4 2.2500 291 245 1.1878 9
3. HOK GORICA II 4 0 4 2 12 0.1667 239 342 0.6988 0
1. kolo (5. ožujka 2022., 6. ožujka 2022.)
1. HOK GORICA II – OK ŠTRIGOVA 0:3 (25:27,22:25,19:25)
2. kolo (12. ožujka 2022., 13. ožujka 2022.)
2. OK ŠTRIGOVA – OK NEBO II 3:0 (25:11,25:16,25:20)
3. kolo (19. ožujka 2022., 20. ožujka 2022.)
3. OK NEBO II – HOK GORICA II 3:1 (25:10,19:25,25:11,25:21)
4. kolo (26. ožujka 2022., 27. ožujka 2022.)
4. OK ŠTRIGOVA – HOK GORICA II 3:1 (25:12,25:15,21:25,25:1)
5. kolo (2. travnja 2022., 3. travnja 2022.)
5. OK NEBO II – OK ŠTRIGOVA 3:0 (25:20,25:13,25:17)
6. kolo (9. travnja 2022., 10. travnja 2022.)
6. HOK GORICA II – OK NEBO II 0:3 (20:25,15:25,18:25)
SKUPINA SJEVER
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK NEDELIŠĆE ELTING 10 9 1 29 5 5.8000 810 575 1.4087 28
2. ŽOK IVANEC II 10 7 3 23 10 2.3000 767 643 1.1928 21
3. OK KITRO VARAŽDIN II 10 6 4 19 17 1.1176 758 750 1.0107 16
4. OK BRCKO 10 4 6 13 24 0.5417 714 831 0.8592 10
5. OK IVANIĆ GRAD 10 3 7 16 26 0.6154 828 940 0.8809 10
6. OK ŠTRIGOVA 10 1 9 9 27 0.3333 685 823 0.8323 5
1. kolo (9. listopada 2021., 10. listopada 2021.)
1. ŽOK IVANEC II – 0 -
2. OK NEDELIŠĆE ELTING – OK ŠTRIGOVA 3:1 (25:9,21:25,25:11,25:15)
3. OK KITRO VARAŽDIN II – OK BRCKO 1:3 (24:26,25:22,24:26,14:25)
4. OK IVANIĆ GRAD – 0 -
2. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)
5. 0 – 0 -
6. OK BRCKO – OK IVANIĆ GRAD 3:2 (27:29,23:25,25:14,25:12,15:9)
7. OK ŠTRIGOVA – OK KITRO VARAŽDIN II 0:3 (8:25,15:25,19:25)
8. ŽOK IVANEC II – OK NEDELIŠĆE ELTING 1:3 (25:21,16:25,23:25,18:25)
3. kolo (23. listopada 2021., 24. listopada 2021.)
9. OK NEDELIŠĆE ELTING – 0 -
10. OK KITRO VARAŽDIN II – ŽOK IVANEC II 0:3 (18:25,19:25,12:25)
11. OK IVANIĆ GRAD – OK ŠTRIGOVA 3:2 (23:25,25:18,25:22,16:25,15:8)
12. 0 – OK BRCKO -
4. kolo (6. studenog 2021., 7. studenog 2021.)
13. 0 – OK BRCKO -
14. OK ŠTRIGOVA – 0 -
15. ŽOK IVANEC II – OK IVANIĆ GRAD 3:0 (25:14,25:20,26:24)
16. OK NEDELIŠĆE ELTING – OK KITRO VARAŽDIN II 2:3 (15:25,25:22,18:25,25:23,10:15)
5. kolo (13. studenog 2021., 14. studenog 2021.)
17. OK KITRO VARAŽDIN II – 0 -
18. OK IVANIĆ GRAD – OK NEDELIŠĆE ELTING 0:3 (13:25,15:25,15:25)
19. 0 – ŽOK IVANEC II -
20. OK BRCKO – OK ŠTRIGOVA 3:1 (18:25,25:22,25:16,25:19)
6. kolo (20. studenog 2021., 21. studenog 2021.)
21. 0 – OK ŠTRIGOVA -
22. ŽOK IVANEC II – OK BRCKO 3:0 (25:13,25:17,25:22)
23. OK NEDELIŠĆE ELTING – 0 -
24. OK KITRO VARAŽDIN II – OK IVANIĆ GRAD 3:1 (20:25,25:17,25:12,25:21)
7. kolo (27. studenog 2021., 28. studenog 2021.)
25. OK IVANIĆ GRAD – 0 -
26. 0 – OK KITRO VARAŽDIN II -
27. OK BRCKO – OK NEDELIŠĆE ELTING 0:3 (18:25,18:25,9:25)
28. OK ŠTRIGOVA – ŽOK IVANEC II 0:3 (23:25,23:25,15:25)
8. kolo (4. prosinca 2021., 5. prosinca 2021.)
29. 0 – ŽOK IVANEC II -
30. OK ŠTRIGOVA – OK NEDELIŠĆE ELTING 0:3 (8:25,17:25,23:25)
31. OK BRCKO – OK KITRO VARAŽDIN II 0:3 (12:25,15:25,22:25)
32. 0 – OK IVANIĆ GRAD -
9. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
33. 0 – 0 -
34. OK IVANIĆ GRAD – OK BRCKO 2:3 (24:26,25:21,25:22,22:25,5:15)
35. OK KITRO VARAŽDIN II – OK ŠTRIGOVA 3:0 (25:23,25:17,25:17)
36. OK NEDELIŠĆE ELTING – ŽOK IVANEC II 3:0 (25:17,25:20,25:15)
10. kolo (22. siječnja 2022., 23. siječnja 2022.)
37. 0 – OK NEDELIŠĆE ELTING -
38. ŽOK IVANEC II – OK KITRO VARAŽDIN II 3:0 (25:13,25:13,25:17)
39. OK ŠTRIGOVA – OK IVANIĆ GRAD 2:3 (25:23,25:15,24:26,21:25,13:15)
40. OK BRCKO – 0 -
11. kolo (29. siječnja 2022., 30. siječnja 2022.)
41. OK BRCKO – 0 -
42. 0 – OK ŠTRIGOVA -
43. OK IVANIĆ GRAD – ŽOK IVANEC II 3:1 (25:23,25:20,15:25,25:17)
44. OK KITRO VARAŽDIN II – OK NEDELIŠĆE ELTING 0:3 (18:25,10:25,17:25)
12. kolo (5. veljače 2022., 6. veljače 2022.)
45. 0 – OK KITRO VARAŽDIN II -
46. OK NEDELIŠĆE ELTING – OK IVANIĆ GRAD 3:0 (25:10,25:21,25:23)
47. ŽOK IVANEC II – 0 -
48. OK ŠTRIGOVA – OK BRCKO 3:0 (25:16,25:16,25:19)
13. kolo (12. veljače 2022., 13. veljače 2022.)
49. OK ŠTRIGOVA – 0 -
50. OK BRCKO – ŽOK IVANEC II 1:3 (11:25,25:22,13:25,16:25)
51. 0 – OK NEDELIŠĆE ELTING -
52. OK IVANIĆ GRAD – OK KITRO VARAŽDIN II 2:3 (25:18,23:25,25:20,24:26,13:15)
14. kolo (19. veljače 2022., 20. veljače 2022.)
53. 0 – OK IVANIĆ GRAD -
54. OK KITRO VARAŽDIN II – 0 -
55. OK NEDELIŠĆE ELTING – OK BRCKO 3:0 (25:17,25:8,25:11)
56. ŽOK IVANEC II – OK ŠTRIGOVA 3:0 (25:12,25:20,25:22)
SKUPINA JUG
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK KARLOVAC II 12 12 0 36 6 6.0000 1003 759 1.3215 35
2. HAOK DUBRAVA 12 10 2 32 11 2.9091 988 694 1.4236 29
3. OK PLAVI ZMAJ 12 7 5 26 16 1.6250 919 807 1.1388 22
4. OK DON BOSCO II 12 6 6 20 24 0.8333 921 902 1.0211 17
5. OK GLINA 12 5 7 22 22 1.0000 940 932 1.0086 17
6. OK NEBO II 12 1 11 7 33 0.2121 649 918 0.7070 4
7. HOK GORICA II 12 1 11 4 35 0.1143 535 943 0.5673 2
1. kolo (9. listopada 2021., 10. listopada 2021.)
1. OK DON BOSCO II – 0 -
2. OK NEBO II – HOK GORICA II 2:3 (22:25,25:22,16:25,25:10,7:15)
3. HAOK DUBRAVA – OK GLINA 3:0 (25:15,25:18,25:18)
4. OK KARLOVAC II – OK PLAVI ZMAJ 3:0 (25:14,25:19,25:6)
2. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)
5. 0 – OK PLAVI ZMAJ -
6. OK GLINA – OK KARLOVAC II 0:3 (18:25,23:25,22:25)
7. HOK GORICA II – HAOK DUBRAVA 0:3 (6:25,14:25,12:25)
8. OK NEBO II – OK DON BOSCO II 1:3 (16:25,25:16,16:25,11:25)
3. kolo (23. listopada 2021., 24. listopada 2021.)
9. OK NEBO II – 0 -
10. HAOK DUBRAVA – OK DON BOSCO II 3:1 (25:9,15:25,25:12,25:16)
11. OK KARLOVAC II – HOK GORICA II 3:0 (25:9,25:7,25:10)
12. OK PLAVI ZMAJ – OK GLINA 3:1 (23:25,25:13,25:22,25:19)
4. kolo (6. studenog 2021., 7. studenog 2021.)
13. 0 – OK GLINA -
14. HOK GORICA II – OK PLAVI ZMAJ 0:3 (16:25,19:25,14:25)
15. OK DON BOSCO II – OK KARLOVAC II 1:3 (25:19,21:25,19:25,19:25)
16. OK NEBO II – HAOK DUBRAVA 0:3 (13:25,5:25,20:25)
5. kolo (13. studenog 2021., 14. studenog 2021.)
17. HAOK DUBRAVA – 0 -
18. OK KARLOVAC II – OK NEBO II 3:0 (25:21,25:20,25:14)
19. OK PLAVI ZMAJ – OK DON BOSCO II 3:0 (25:17,25:19,25:15)
20. OK GLINA – HOK GORICA II 3:0 (25:16,26:24,25:7)
6. kolo (20. studenog 2021., 21. studenog 2021.)
21. 0 – HOK GORICA II -
22. OK DON BOSCO II – OK GLINA 3:1 (25:23,26:24,21:25,25:19)
23. OK NEBO II – OK PLAVI ZMAJ 0:3 (7:25,10:25,18:25)
24. HAOK DUBRAVA – OK KARLOVAC II 1:3 (25:21,12:25,19:25,22:25)   video-prijenos
7. kolo (27. studenog 2021., 28. studenog 2021.)
25. OK KARLOVAC II – 0 -
26. OK PLAVI ZMAJ – HAOK DUBRAVA 1:3 (19:25,13:25,25:15,13:25)
27. OK GLINA – OK NEBO II 3:0 (25:23,25:11,25:16)
28. HOK GORICA II – OK DON BOSCO II 1:3 (25:22,22:25,11:25,13:25)
8. kolo (4. prosinca 2021., 5. prosinca 2021.)
29. 0 – OK DON BOSCO II -
30. HOK GORICA II – OK NEBO II 0:3 (12:25,8:25,12:25)
31. OK GLINA – HAOK DUBRAVA 2:3 (20:25,25:16,14:25,25:20,5:15)
32. OK PLAVI ZMAJ – OK KARLOVAC II 2:3 (20:25,16:25,27:25,25:8,14:16)
9. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
33. OK PLAVI ZMAJ – 0 -
34. OK KARLOVAC II – OK GLINA 3:1 (25:14,20:25,25:22,25:18)
35. HAOK DUBRAVA – HOK GORICA II 3:0 (25:8,25:8,25:6)   video-prijenos
36. OK DON BOSCO II – OK NEBO II 3:1 (23:25,25:10,25:8,25:10)
10. kolo (22. siječnja 2022., 23. siječnja 2022.)
37. 0 – OK NEBO II -
38. OK DON BOSCO II – HAOK DUBRAVA 0:3 (12:25,11:25,11:25)
39. HOK GORICA II – OK KARLOVAC II 0:3 (21:25,8:25,23:25)
40. OK GLINA – OK PLAVI ZMAJ 3:1 (19:25,25:20,25:18,25:19)
11. kolo (29. siječnja 2022., 30. siječnja 2022.)
41. OK GLINA – 0 -
42. OK PLAVI ZMAJ – HOK GORICA II 3:0 (25:9,25:12,25:6)
43. OK KARLOVAC II – OK DON BOSCO II 3:0 (25:18,25:14,26:24)
44. HAOK DUBRAVA – OK NEBO II 3:0 (25:6,25:15,25:8)
12. kolo (5. veljače 2022., 6. veljače 2022.)
45. 0 – HAOK DUBRAVA -
46. OK NEBO II – OK KARLOVAC II 0:3 (9:25,18:25,14:25)
47. OK DON BOSCO II – OK PLAVI ZMAJ 0:3 (23:25,20:25,23:25)
48. HOK GORICA II – OK GLINA 0:3 (13:25,11:25,15:25)
13. kolo (12. veljače 2022., 13. veljače 2022.)
49. HOK GORICA II – 0 -
50. OK GLINA – OK DON BOSCO II 2:3 (25:21,16:25,20:25,26:24,6:15)
51. OK PLAVI ZMAJ – OK NEBO II 3:0 (25:14,25:22,25:11)
52. OK KARLOVAC II – HAOK DUBRAVA 3:1 (28:26,15:25,25:15,25:18)
14. kolo (19. veljače 2022., 20. veljače 2022.)
53. 0 – OK KARLOVAC II -
54. HAOK DUBRAVA – OK PLAVI ZMAJ 3:1 (25:18,20:25,25:13,25:22)   video-prijenos
55. OK NEBO II – OK GLINA 0:3 (19:25,23:25,21:25)
56. OK DON BOSCO II – HOK GORICA II 3:0 (25:14,25:15,25:12)
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Hrvatska puna života Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem