Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
PRVENSTVO HRVATSKE – najmlađe kadetkinje U13
GRUPA - A
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK TROGIR 2 2 0 4 0 100 60 1.6667 6
2. OK GUSAR 2 1 1 2 2 1.0000 83 84 0.9881 3
3. OK SVETI LOVREČ 2 0 2 0 4 0.0000 61 100 0.6100 0
1. kolo (29. listopada 2021.)
1. OK GUSAR – OK SVETI LOVREČ 2:0 (25:11,25:23)   video-prijenos
2. kolo
2. ŽOK TROGIR – OK GUSAR 2:0 (25:13,25:20)   video-prijenos
3. kolo
3. OK SVETI LOVREČ – ŽOK TROGIR 0:2 (9:25,18:25)   video-prijenos
GRUPA - B
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK OLIMPIK 2 2 0 4 0 100 47 2.1277 6
2. ŽOK BILJE 2 1 1 2 3 0.6667 90 99 0.9091 2
3. AOK OSIJEK 2 0 2 1 4 0.2500 65 109 0.5963 1
1. kolo
4. AOK OSIJEK – ŽOK BILJE 1:2 (18:25,25:19,6:15)   video-prijenos
2. kolo
5. OK OLIMPIK – AOK OSIJEK 2:0 (25:6,25:10)   video-prijenos
3. kolo
6. ŽOK BILJE – OK OLIMPIK 0:2 (11:25,20:25)   video-prijenos
GRUPA - C
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK NEBO 2 1 1 3 3 1.0000 124 112 1.1071 3
2. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 2 1 1 3 3 1.0000 121 121 1.0000 3
3. ŽOK VRBOVEC 2 1 1 3 3 1.0000 116 128 0.9063 3
1. kolo
7. OK NEBO – ŽOK VRBOVEC 1:2 (25:27,25:12,14:16)   video-prijenos
2. kolo
8. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – OK NEBO 1:2 (25:20,21:25,11:15)   video-prijenos
3. kolo
9. ŽOK VRBOVEC – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 1:2 (25:22,25:27,11:15)   video-prijenos
GRUPA - D
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK DUBRAVA 2 2 0 4 1 4.0000 105 80 1.3125 5
2. OK MEDVEŠČAK 2 1 1 3 2 1.5000 105 81 1.2963 4
3. OK ČEPIN 2 0 2 0 4 0.0000 51 100 0.5100 0
1. kolo
10. OK ČEPIN – HAOK DUBRAVA 0:2 (13:25,12:25)   video-prijenos
2. kolo
11. OK MEDVEŠČAK – OK ČEPIN 2:0 (25:9,25:17)   video-prijenos
3. kolo
12. HAOK DUBRAVA – OK MEDVEŠČAK 2:1 (25:16,14:25,16:14)   video-prijenos
GRUPA - E
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK DINAMO 1 1 0 2 0 50 24 2.0833 3
2. OK ZAMET 1 0 1 0 2 0.0000 24 50 0.4800 0
1. kolo
13. OK DINAMO – OK ZAMET 2:0 (25:6,25:18)   video-prijenos
GRUPA - F
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK MLADOST 1 1 0 2 0 50 24 2.0833 3
2. OK KASTAV 1998 1 0 1 0 2 0.0000 24 50 0.4800 0
1. kolo (29. listopada 2021.)
14. HAOK MLADOST – OK KASTAV 1998 2:0 (25:3,25:21)   video-prijenos
GRUPA - G
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK KITRO VARAŽDIN 1 1 0 2 0 50 25 2.0000 3
2. ŽOK OSIJEK 1 0 1 0 2 0.0000 25 50 0.5000 0
1. kolo
15. ŽOK OSIJEK – OK KITRO VARAŽDIN 0:2 (14:25,11:25)   video-prijenos
GRUPA - H
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK IVANEC 1 1 0 2 0 50 40 1.2500 3
2. OK SPLIT 1 0 1 0 2 0.0000 40 50 0.8000 0
1. kolo
16. ŽOK IVANEC – OK SPLIT 2:0 (25:18,25:22)   video-prijenos
GRUPA - I - Utakmice za poredak od 17. do 20. mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK ČEPIN 3 2 1 5 3 1.6667 158 142 1.1127 6
2. ŽOK VRBOVEC 3 2 1 5 3 1.6667 151 137 1.1022 6
3. OK SVETI LOVREČ 3 2 1 4 4 1.0000 139 148 0.9392 4
4. AOK OSIJEK 3 0 3 2 6 0.3333 132 153 0.8627 2
1. kolo (30. listopada 2021.)
25. OK SVETI LOVREČ – OK ČEPIN 2:1 (15:25,25:13,17:15)   video-prijenos
26. AOK OSIJEK – ŽOK VRBOVEC 1:2 (13:25,25:12,13:15)   video-prijenos
2. kolo (30. listopada 2021.)
39. OK ČEPIN – ŽOK VRBOVEC 2:1 (15:25,25:11,15:13)   video-prijenos
40. OK SVETI LOVREČ – AOK OSIJEK 2:1 (25:12,11:25,15:8)   video-prijenos
3. kolo (31. listopada 2021.)
45. AOK OSIJEK – OK ČEPIN 0:2 (22:25,14:25)   video-prijenos
46. ŽOK VRBOVEC – OK SVETI LOVREČ 2:0 (25:18,25:13)   video-prijenos
RAZIGRAVANJE
OSMINA FINALA (29. listopada 2021.)
17. ŽOK TROGIR – ŽOK BILJE 2:0 (25:12,25:22)   video-prijenos
18. OK OLIMPIK – OK GUSAR 2:1 (25:13,23:25,15:11)   video-prijenos
19. OK NEBO – OK MEDVEŠČAK 0:2 (16:25,21:25)   video-prijenos
20. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – HAOK DUBRAVA 2:1 (10:25,25:19,15:12)   video-prijenos
21. OK DINAMO – OK KASTAV 1998 2:0 (25:2,25:15)   video-prijenos
22. OK ZAMET – HAOK MLADOST 0:2 (7:25,14:25)   video-prijenos
23. OK KITRO VARAŽDIN – OK SPLIT 1:2 (10:25,25:22,7:15)   video-prijenos
24. ŽOK OSIJEK – ŽOK IVANEC 0:2 (15:25,4:25)   video-prijenos
Utakmice za plasman od 9. do 16. mjesta
1. kolo (30. listopada 2021.)
27. ŽOK BILJE – ŽOK OSIJEK 2:0 (25:14,25:13)   video-prijenos
28. OK GUSAR – OK KITRO VARAŽDIN 2:1 (25:22,21:25,15:11)   video-prijenos
29. OK NEBO – OK ZAMET 2:0 (25:4,25:23)   video-prijenos
30. HAOK DUBRAVA – OK KASTAV 1998 2:0 (25:12,25:16)   video-prijenos
Utakmice za plasman od 1. do 8. mjesta
ČETVRTFINALE (30. listopada 2021.)
31. ŽOK TROGIR – ŽOK IVANEC 0:2 (16:25,16:25)   video-prijenos
32. OK OLIMPIK – OK SPLIT 2:0 (25:19,25:19)   video-prijenos
33. OK MEDVEŠČAK – HAOK MLADOST 0:2 (10:25,17:25)   video-prijenos
34. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – OK DINAMO 2:1 (5:25,25:23,16:14)   video-prijenos
Utakmice za plasman od 13. do 16. mjesta
PRENESENE UTAKMICE
35. ŽOK OSIJEK – OK KASTAV 1998 0:2 (25:27,13:25)   video-prijenos
36. OK KITRO VARAŽDIN – OK ZAMET 2:0 (25:17,25:11)   video-prijenos
Utakmice za plasman od 9. do 12. mjesta
PRENESENE UTAKMICE
37. ŽOK BILJE – HAOK DUBRAVA 1:2 (21:25,25:19,13:15)   video-prijenos
38. OK GUSAR – OK NEBO 2:1 (25:19,19:25,15:13)   video-prijenos
Utakmice za plasman od 5. do 8.. mjesta
PRENESENE UTAKMICE
43. ŽOK TROGIR – OK DINAMO 0:2 (24:26,22:25)   video-prijenos
44. OK SPLIT – OK MEDVEŠČAK 2:1 (25:23,20:25,15:10)   video-prijenos
Utakmice za plasman od 1. do 4. mjesta
POLUFINALE (30. listopada 2021.)
41. ŽOK IVANEC – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 2:0 (25:19,25:13)   video-prijenos
42. OK OLIMPIK – HAOK MLADOST 0:2 (17:25,10:25)   video-prijenos
UTAKMICE ZA POREDAK
ZA 15. MJESTO (31. listopada 2021.)
47. ŽOK OSIJEK – OK ZAMET 2:1 (23:25,25:14,15:12)   video-prijenos
ZA 13. MJESTO (31. listopada 2021.)
48. OK KASTAV 1998 – OK KITRO VARAŽDIN 1:2 (25:15,5:25,14:16)   video-prijenos
ZA 11. MJESTO (31. listopada 2021.)
49. ŽOK BILJE – OK NEBO 1:2 (25:23,12:25,11:15)   video-prijenos
ZA DEVETO MJESTO (31. listopada 2021.)
50. HAOK DUBRAVA – OK GUSAR 2:0 (25:20,25:16)   video-prijenos
ZA SEDMO MJESTO (31. listopada 2021.)
51. ŽOK TROGIR – OK MEDVEŠČAK 2:1 (25:13,17:25,15:9)   video-prijenos
ZA PETO MJESTO (31. listopada 2021.)
53. OK DINAMO – OK SPLIT 2:0 (25:23,25:19)   video-prijenos
ZA TREĆE MJESTO (31. listopada 2021.)
52. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – OK OLIMPIK 0:2 (9:25,17:25)   video-prijenos
FINALE (31. listopada 2021.)
54. ŽOK IVANEC – HAOK MLADOST 1:2 (13:25,25:21,12:15)   video-prijenos
 
KONAČNI POREDAK
1. HAOK MLADOST
2. ŽOK IVANEC
3. OK OLIMPIK
4. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC
5. OK DINAMO
6. OK SPLIT
7. ŽOK TROGIR
8. OK MEDVEŠČAK
9. HAOK DUBRAVA
10. OK GUSAR
11. OK NEBO
12. ŽOK BILJE
13. OK KITRO VARAŽDIN
14. OK KASTAV 1998
15. ŽOK OSIJEK
16. OK ZAMET
17. OK ČEPIN
18. ŽOK VRBOVEC
19. OK SVETI LOVREČ
20. AOK OSIJEK
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem