Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
PRVENSTVO HRVATSKE – mlađe kadetkinje
GRUPA - A
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK MLADOST 3 3 0 6 1 6.0000 163 123 1.3252 8
2. OK DINAMO 3 2 1 5 2 2.5000 148 123 1.2033 7
3. OK MARINA KAŠTELA 3 1 2 2 4 0.5000 133 129 1.0310 3
4. OK LINGA 3 0 3 0 6 0.0000 81 150 0.5400 0
1. kolo (15. listopada 2021.)
1. HAOK MLADOST – OK MARINA KAŠTELA 2:0 (25:18,27:25)   video-prijenos
2. OK DINAMO – OK LINGA 2:0 (25:10,25:12)   video-prijenos
2. kolo (15. listopada 2021.)
3. OK MARINA KAŠTELA – OK LINGA 2:0 (25:13,25:14)   video-prijenos
4. HAOK MLADOST – OK DINAMO 2:1 (25:11,21:25,15:12)   video-prijenos
3. kolo (15. listopada 2021.)
5. OK DINAMO – OK MARINA KAŠTELA 2:0 (25:17,25:23)   video-prijenos
6. OK LINGA – HAOK MLADOST 0:2 (23:25,9:25)   video-prijenos
GRUPA - B
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK TROGIR 3 3 0 6 0 150 84 1.7857 9
2. ŽOK IVANEC 3 2 1 4 2 2.0000 136 101 1.3465 6
3. OK NOVIGRAD 3 1 2 2 4 0.5000 110 120 0.9167 3
4. AOK OSIJEK 3 0 3 0 6 0.0000 59 150 0.3933 0
1. kolo (15. listopada 2021.)
7. ŽOK TROGIR – OK NOVIGRAD 2:0 (25:11,25:13)   video-prijenos
8. ŽOK IVANEC – AOK OSIJEK 2:0 (25:6,25:9)   video-prijenos
2. kolo (15. listopada 2021.)
9. OK NOVIGRAD – AOK OSIJEK 2:0 (25:10,25:10)   video-prijenos
10. ŽOK TROGIR – ŽOK IVANEC 2:0 (25:21,25:15)   video-prijenos
3. kolo (15. listopada 2021.)
11. ŽOK IVANEC – OK NOVIGRAD 2:0 (25:18,25:18)   video-prijenos
12. AOK OSIJEK – ŽOK TROGIR 0:2 (12:25,12:25)   video-prijenos
GRUPA - C
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK OLIMPIK 3 3 0 6 0 150 72 2.0833 9
2. ŽOK PAZIN 3 2 1 4 2 2.0000 124 111 1.1171 6
3. OK KAŠTELA 3 1 2 2 4 0.5000 130 129 1.0078 3
4. ŽOK BILJE 3 0 3 0 6 0.0000 58 150 0.3867 0
1. kolo (15. listopada 2021.)
13. OK OLIMPIK – ŽOK BILJE 2:0 (25:1,25:7)   video-prijenos
14. OK KAŠTELA – ŽOK PAZIN 0:2 (21:25,19:25)   video-prijenos
2. kolo (15. listopada 2021.)
15. ŽOK BILJE – ŽOK PAZIN 0:2 (8:25,13:25)   video-prijenos
16. OK OLIMPIK – OK KAŠTELA 2:0 (25:17,25:23)   video-prijenos
3. kolo (15. listopada 2021.)
17. OK KAŠTELA – ŽOK BILJE 2:0 (25:15,25:14)   video-prijenos
18. ŽOK PAZIN – OK OLIMPIK 0:2 (11:25,13:25)   video-prijenos
GRUPA - D
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK PULA 3 3 0 6 0 150 78 1.9231 9
2. OK KARLOVAC 3 2 1 4 2 2.0000 135 89 1.5169 6
3. ŽOK NAŠICE 3 1 2 2 4 0.5000 96 137 0.7007 3
4. OK ZADAR 3 0 3 0 6 0.0000 73 150 0.4867 0
1. kolo (15. listopada 2021.)
19. OK PULA – OK ZADAR 2:0 (25:8,25:10)   video-prijenos
20. OK KARLOVAC – ŽOK NAŠICE 2:0 (25:9,25:12)   video-prijenos
2. kolo (15. listopada 2021.)
21. OK ZADAR – ŽOK NAŠICE 0:2 (18:25,19:25)   video-prijenos
22. OK PULA – OK KARLOVAC 2:0 (25:19,25:16)   video-prijenos
3. kolo (15. listopada 2021.)
23. OK KARLOVAC – OK ZADAR 2:0 (25:10,25:8)   video-prijenos
24. ŽOK NAŠICE – OK PULA 0:2 (12:25,13:25)   video-prijenos
GRUPA - E
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK KITRO VARAŽDIN 3 3 0 6 1 6.0000 159 93 1.7097 8
2. ŽOK OSIJEK 3 2 1 5 3 1.6667 172 115 1.4957 6
3. ŽOK BARANJA 3 1 2 3 4 0.7500 142 115 1.2348 4
4. OK FUNTANA VRSAR 3 0 3 0 6 0.0000 0 150 0.0000 -3
1. kolo (15. listopada 2021.)
25. ŽOK OSIJEK – ŽOK BARANJA 2:1 (25:18,25:26,15:12)   video-prijenos
26. OK KITRO VARAŽDIN – OK FUNTANA VRSAR 2:0 (25:0,25:0) bez borbe   video-prijenos
2. kolo (15. listopada 2021.)
27. ŽOK BARANJA – OK FUNTANA VRSAR 2:0 (25:0,25:0) bez borbe   video-prijenos
28. ŽOK OSIJEK – OK KITRO VARAŽDIN 1:2 (25:19,22:25,10:15)   video-prijenos
3. kolo (15. listopada 2021.)
29. OK KITRO VARAŽDIN – ŽOK BARANJA 2:0 (25:21,25:15)   video-prijenos
30. OK FUNTANA VRSAR – ŽOK OSIJEK 0:2 (0:25,0:25) bez borbe   video-prijenos
GRUPA - F
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK RIJEKA CO 3 3 0 6 1 6.0000 157 92 1.7065 8
2. OK MEDVEŠČAK 3 2 1 5 2 2.5000 146 114 1.2807 7
3. ŽOK ROVINJ - ROVIGNO 3 1 2 2 4 0.5000 123 123 1.0000 3
4. ŽOK BIBINJE 3 0 3 0 6 0.0000 53 150 0.3533 0
1. kolo (15. listopada 2021.)
31. HAOK RIJEKA CO – ŽOK ROVINJ - ROVIGNO 2:0 (25:17,25:14)   video-prijenos
32. OK MEDVEŠČAK – ŽOK BIBINJE 2:0 (25:4,25:11)   video-prijenos
2. kolo (15. listopada 2021.)
33. ŽOK ROVINJ - ROVIGNO – ŽOK BIBINJE 2:0 (25:11,25:12)   video-prijenos
34. HAOK RIJEKA CO – OK MEDVEŠČAK 2:1 (16:25,25:7,16:14)   video-prijenos
3. kolo (15. listopada 2021.)
35. OK MEDVEŠČAK – ŽOK ROVINJ - ROVIGNO 2:0 (25:21,25:21)   video-prijenos
36. ŽOK BIBINJE – HAOK RIJEKA CO 0:2 (9:25,6:25)   video-prijenos
GRUPA - G
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK SPLIT 3 3 0 6 0 150 73 2.0548 9
2. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 3 1 2 2 4 0.5000 120 142 0.8451 3
3. OK VODICE 3 1 2 2 4 0.5000 120 144 0.8333 3
4. OK KOLONIJA 3 1 2 2 4 0.5000 116 147 0.7891 3
1. kolo (15. listopada 2021.)
37. OK SPLIT – OK VODICE 2:0 (25:11,25:10)   video-prijenos
38. OK KOLONIJA – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 0:2 (22:25,18:25)   video-prijenos
2. kolo (15. listopada 2021.)
39. OK VODICE – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 2:0 (25:18,27:25)   video-prijenos
40. OK SPLIT – OK KOLONIJA 2:0 (25:13,25:12)   video-prijenos
3. kolo (15. listopada 2021.)
41. OK KOLONIJA – OK VODICE 2:0 (26:24,25:23)   video-prijenos
42. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – OK SPLIT 0:2 (12:25,15:25)   video-prijenos
GRUPA - H
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK DUBROVNIK 2 2 0 4 1 4.0000 107 92 1.1630 5
2. OK BELIŠĆE 2 1 1 3 2 1.5000 107 90 1.1889 4
3. OK NEBO 2 0 2 0 4 0.0000 68 100 0.6800 0
1. kolo (15. listopada 2021.)
  ŽOK DUBROVNIK – 0 -
43. OK NEBO – OK BELIŠĆE 0:2 (19:25,14:25)   video-prijenos
2. kolo (15. listopada 2021.)
  0 – OK NEBO -
44. OK BELIŠĆE – ŽOK DUBROVNIK 1:2 (21:25,25:17,11:15)   video-prijenos
3. kolo (15. listopada 2021.)
  OK BELIŠĆE – 0 -
45. ŽOK DUBROVNIK – OK NEBO 2:0 (25:21,25:14)   video-prijenos
RAZIGRAVANJE - OD 17 DO 24 MJESTA
1. kolo (16. listopada 2021.)
46. OK MARINA KAŠTELA – OK NOVIGRAD subota, 16. listopada 2021. u 8,30   video-prijenos
47. OK KAŠTELA – ŽOK NAŠICE subota, 16. listopada 2021. u 8,30   video-prijenos
48. ŽOK BARANJA – ŽOK ROVINJ - ROVIGNO subota, 16. listopada 2021. u 8,30   video-prijenos
49. OK VODICE – OK NEBO subota, 16. listopada 2021. u 8,30   video-prijenos
RAZIGRAVANJE - OD 1. DO 16. MJESTA
1. kolo (16. listopada 2021.)
51. HAOK MLADOST – ŽOK IVANEC subota, 16. listopada 2021. u 9,45   video-prijenos
52. OK OLIMPIK – OK KARLOVAC subota, 16. listopada 2021. u 9,45   video-prijenos
53. OK KITRO VARAŽDIN – OK MEDVEŠČAK subota, 16. listopada 2021. u 9,45   video-prijenos
54. OK SPLIT – OK BELIŠĆE subota, 16. listopada 2021. u 9,45   video-prijenos
56. OK DINAMO – ŽOK TROGIR subota, 16. listopada 2021. u 11,00   video-prijenos
57. ŽOK PAZIN – OK PULA subota, 16. listopada 2021. u 11,00   video-prijenos
58. ŽOK OSIJEK – HAOK RIJEKA CO subota, 16. listopada 2021. u 11,00   video-prijenos
59. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – ŽOK DUBROVNIK subota, 16. listopada 2021. u 11,00   video-prijenos
RAZIGRAVANJE - OD 25. DO 31. MJESTA
1. kolo (16. listopada 2021.)
50. OK LINGA – AOK OSIJEK subota, 16. listopada 2021. u 12,15   video-prijenos
55. ŽOK BILJE – OK ZADAR subota, 16. listopada 2021. u 12,15   video-prijenos
60. OK FUNTANA VRSAR – ŽOK BIBINJE subota, 16. listopada 2021. u 12,15   video-prijenos
RAZIGRAVANJE - OD 9 DO 16. MJESTA
RAZIGRAVANJE - OD 1 DO 8. MJESTA
RAZIGRAVANJE - OD 21.DO 24. MJESTA
RAZIGRAVANJE - OD 17. DO 20. MJESTA
RAZIGRAVANJE - OD 13. DO 16. MJESTA
RAZIGRAVANJE - OD 9. DO 12. MJESTA
RAZIGRAVANJE - OD 5. DO 8. MJESTA
RAZIGRAVANJE - OD 29. DO 31. MJESTA
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem