Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
PRVENSTVO HRVATSKE – mlađi kadeti
GRUPA - A
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. MOK MARSONIA 2 2 0 4 1 4.0000 112 80 1.4000 5
2. OK DARUVAR 2 1 1 3 2 1.5000 107 81 1.3210 4
3. OK MEDICINAR TRNJE 2 0 2 0 4 0.0000 42 100 0.4200 0
1. kolo (15. listopada 2021.)
  OK DARUVAR – 0 -
1. OK MEDICINAR TRNJE – MOK MARSONIA 0:2 (10:25,13:25)   video-prijenos
2. kolo (15. listopada 2021.)
  0 – MOK MARSONIA -
2. OK DARUVAR – OK MEDICINAR TRNJE 2:0 (25:8,25:11)   video-prijenos
3. kolo (15. listopada 2021.)
  OK MEDICINAR TRNJE – 0 -
3. MOK MARSONIA – OK DARUVAR 2:1 (25:22,22:25,15:10)   video-prijenos
GRUPA - B
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. MOK MURSA OSIJEK 2 2 0 4 1 4.0000 108 58 1.8621 5
2. OK SPLIT 2 1 1 3 2 1.5000 87 94 0.9255 4
3. MOK GROBNIČAN 2 0 2 0 4 0.0000 57 100 0.5700 0
1. kolo (15. listopada 2021.)
  MOK MURSA OSIJEK – 0 -
4. OK SPLIT – MOK GROBNIČAN 2:0 (25:18,25:18)   video-prijenos
2. kolo (15. listopada 2021.)
  0 – MOK GROBNIČAN -
5. MOK MURSA OSIJEK – OK SPLIT 2:1 (18:25,25:7,15:5)   video-prijenos
3. kolo (15. listopada 2021.)
  OK SPLIT – 0 -
6. MOK GROBNIČAN – MOK MURSA OSIJEK 0:2 (11:25,10:25)   video-prijenos
GRUPA - C
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK ZADAR 2 1 1 3 2 1.5000 102 90 1.1333 4
2. OK CROATIA 2 1 1 3 3 1.0000 116 118 0.9831 3
3. OK RIBOLA KAŠTELA 2 1 1 2 3 0.6667 101 111 0.9099 2
1. kolo (15. listopada 2021.)
  OK ZADAR – 0 -
7. OK CROATIA – OK RIBOLA KAŠTELA 1:2 (25:23,20:25,16:18)   video-prijenos
2. kolo (15. listopada 2021.)
  0 – OK RIBOLA KAŠTELA -
8. OK ZADAR – OK CROATIA 1:2 (19:25,25:15,8:15)   video-prijenos
3. kolo (15. listopada 2021.)
  OK CROATIA – 0 -
9. OK RIBOLA KAŠTELA – OK ZADAR 0:2 (20:25,15:25)   video-prijenos
GRUPA - D
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK MLADOST 2 2 0 4 0 100 81 1.2346 6
2. MOK RIJEKA 2 1 1 2 2 1.0000 93 88 1.0568 3
3. OK ROVINJ 2 0 2 0 4 0.0000 76 100 0.7600 0
1. kolo (15. listopada 2021.)
  HAOK MLADOST – 0 -
10. MOK RIJEKA – OK ROVINJ 2:0 (25:17,25:21)   video-prijenos
2. kolo (15. listopada 2021.)
  0 – OK ROVINJ -
11. HAOK MLADOST – MOK RIJEKA 2:0 (25:20,25:23)   video-prijenos
3. kolo (15. listopada 2021.)
  MOK RIJEKA – 0 -
12. OK ROVINJ – HAOK MLADOST 0:2 (17:25,21:25)   video-prijenos
GRUPA - E - OD 9. DO 12. MJESTA
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. MOK GROBNIČAN 0 0 0 0 0 0 0 0
2. OK ROVINJ 0 0 0 0 0 0 0 0
3. OK RIBOLA KAŠTELA 0 0 0 0 0 0 0 0
4. OK MEDICINAR TRNJE 0 0 0 0 0 0 0 0
1. kolo (16. listopada 2021.)
13. OK MEDICINAR TRNJE – OK ROVINJ subota, 16. listopada 2021. u 9,45   video-prijenos
14. MOK GROBNIČAN – OK RIBOLA KAŠTELA subota, 16. listopada 2021. u 9,45   video-prijenos
2. kolo (16. listopada 2021.)
19. OK ROVINJ – OK RIBOLA KAŠTELA subota, 16. listopada 2021. u 14,45   video-prijenos
20. OK MEDICINAR TRNJE – MOK GROBNIČAN subota, 16. listopada 2021. u 14,45   video-prijenos
3. kolo (17. listopada 2021.)
25. MOK GROBNIČAN – OK ROVINJ nedjelja, 17. listopada 2021. u 9,00   video-prijenos
26. OK RIBOLA KAŠTELA – OK MEDICINAR TRNJE nedjelja, 17. listopada 2021. u 9,00   video-prijenos
RAZIGRAVANJE
ČETVRTFINALE (16. listopada 2021.)
15. MOK MARSONIA – OK SPLIT subota, 16. listopada 2021. u 11,00   video-prijenos
16. OK ZADAR – MOK RIJEKA subota, 16. listopada 2021. u 11,00   video-prijenos
17. OK DARUVAR – MOK MURSA OSIJEK subota, 16. listopada 2021. u 12,15   video-prijenos
18. OK CROATIA – HAOK MLADOST subota, 16. listopada 2021. u 12,15   video-prijenos
POLUFINALE (16. listopada 2021.)
23. Pobjednik - 15 – Pobjednik - 16 subota, 16. listopada 2021. u 18,30   video-prijenos
24. Pobjednik - 17 – Pobjednik - 18 subota, 16. listopada 2021. u 19,45   video-prijenos
Utakmice za plasman od 5. do 8.. mjesta
PRENESENE UTAKMICE
21. poraženi 15 – poraženi 16 subota, 16. listopada 2021. u 16,00   video-prijenos
22. poraženi 17 – poraženi 18 subota, 16. listopada 2021. u 17,15   video-prijenos
UTAKMICE ZA POREDAK
ZA SEDMO MJESTO (17. listopada 2021.)
27. poraženi 21 – poraženi 22 nedjelja, 17. listopada 2021. u 10,30   video-prijenos
ZA PETO MJESTO (17. listopada 2021.)
28. pobjednik 21 – pobjednik 22 nedjelja, 17. listopada 2021. u 10,30   video-prijenos
ZA TREĆE MJESTO (17. listopada 2021.)
29. poraženi 23 – poraženi 24 nedjelja, 17. listopada 2021. u 12,00   video-prijenos
FINALE (17. listopada 2021.)
30. pobjednik 23 – pobjednik 24 nedjelja, 17. listopada 2021. u 13,30   video-prijenos
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem