Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
3. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SLAVONSKA LIGA – seniorke (2021./2022.)
Grupa A
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK LINGA II 7 7 0 21 0 526 364 1.4451 21
2. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III 7 6 1 18 7 2.5714 575 427 1.3466 17
3. OK BELIŠĆE II 7 5 2 15 7 2.1429 499 426 1.1714 15
4. OK OSIJEK JUG 2 7 4 3 13 14 0.9286 565 573 0.9860 10
5. OK DONJI MIHOLJAC 7 3 4 12 12 1.0000 513 501 1.0240 10
6. OK BILJE 7 2 5 11 15 0.7333 527 567 0.9295 8
7. OK VALPOVKA II 7 1 6 3 20 0.1500 386 533 0.7242 2
8. ŽOK VALLIS AUREA II 7 0 7 3 21 0.1429 379 579 0.6546 1
1. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)
1. ŽOK VALLIS AUREA II – OK BELIŠĆE II 0:3 (11:25,11:25,15:25)
2. OK DONJI MIHOLJAC – OK VALPOVKA II 3:0 (25:14,25:17,25:14)
3. OK LINGA II – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III 3:0 (25:21,25:18,25:21)
4. OK BILJE – OK OSIJEK JUG 2 2:3 (25:18,25:16,20:25,17:25,10:15)
2. kolo (23. listopada 2021., 23. listopada 2021.)
5. OK BELIŠĆE II – OK OSIJEK JUG 2 3:0 (25:22,25:19,25:22)
6. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III – OK BILJE 3:2 (23:25,25:12,25:21,21:25,15:6)
7. OK VALPOVKA II – OK LINGA II 0:3 (13:25,20:25,14:25)
8. ŽOK VALLIS AUREA II – OK DONJI MIHOLJAC 0:3 (23:25,23:25,5:25)
3. kolo (6. studenog 2021., 7. studenog 2021.)
9. OK DONJI MIHOLJAC – OK BELIŠĆE II 0:3 (16:25,19:25,19:24)
10. OK LINGA II – ŽOK VALLIS AUREA II 3:0 (25:9,25:19,25:11)
11. OK BILJE – OK VALPOVKA II 3:0 (25:17,25:18,25:14)
12. OK OSIJEK JUG 2 – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III 1:3 (18:25,7:25,25:17,23:25)
4. kolo (20. studenog 2021., 21. studenog 2021.)
13. OK BELIŠĆE II – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III 0:3 (10:25,20:25,9:25)
14. OK VALPOVKA II – OK OSIJEK JUG 2 0:3 (24:26,16:25,18:25)
15. ŽOK VALLIS AUREA II – OK BILJE 0:3 (17:25,20:25,19:25)
16. OK DONJI MIHOLJAC – OK LINGA II 0:3 (16:25,21:25,12:25)
5. kolo (27. studenog 2021., 28. studenog 2021.)
17. OK LINGA II – OK BELIŠĆE II 3:0 (25:22,26:24,25:15)
18. OK BILJE – OK DONJI MIHOLJAC 0:3 (15:25,26:28,24:26)
19. OK OSIJEK JUG 2 – ŽOK VALLIS AUREA II 3:1 (23:25,25:20,25:17,25:12)
20. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III – OK VALPOVKA II 3:0 (25:4,25:18,25:10)
6. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
21. OK BELIŠĆE II – OK VALPOVKA II 3:0 (25:8,25:22,25:19)
22. ŽOK VALLIS AUREA II – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III 0:3 (10:25,15:25,15:25)
23. OK DONJI MIHOLJAC – OK OSIJEK JUG 2 2:3 (18:25,25:19,25:18,22:25,12:15)
24. OK LINGA II – OK BILJE 3:0 (25:14,25:18,25:22)
7. kolo (18. prosinca 2021., 19. prosinca 2021.)
25. OK BILJE – OK BELIŠĆE II 1:3 (11:25,27:25,13:25,21:25)
26. OK OSIJEK JUG 2 – OK LINGA II 0:3 (19:25,20:25,15:25)
27. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III – OK DONJI MIHOLJAC 3:1 (14:25,25:21,25:18,25:15)
28. OK VALPOVKA II – ŽOK VALLIS AUREA II 3:2 (18:25,25:5,23:25,25:21,15:6)
Grupa B
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK NOVA GRADIŠKA II 6 6 0 18 2 9.0000 492 365 1.3479 18
2. OK ĐAKOVO II 6 5 1 16 3 5.3333 466 345 1.3507 15
3. ŽOK NAŠICE II 6 4 2 13 9 1.4444 500 427 1.1710 12
4. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC IV 6 2 4 9 15 0.6000 491 539 0.9109 6
5. OK ČEPIN II 6 2 4 8 16 0.5000 416 538 0.7732 5
6. ŽOK ENNA VUKOVAR III 6 1 5 7 16 0.4375 462 538 0.8587 4
7. ŽOK VINKOVCI II 6 1 5 7 17 0.4118 470 545 0.8624 3
1. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)
1. ŽOK VINKOVCI II – 0 -
2. ŽOK ENNA VUKOVAR III – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC IV 1:3 (20:25,25:19,19:25,17:25)
3. ŽOK NAŠICE II – OK ČEPIN II 3:0 (25:9,25:13,25:10)
4. ŽOK NOVA GRADIŠKA II – OK ĐAKOVO II 3:1 (21:25,25:23,26:24,25:18)
2. kolo (23. listopada 2021., 24. listopada 2021.)
5. 0 – OK ĐAKOVO II -
6. OK ČEPIN II – ŽOK NOVA GRADIŠKA II 0:3 (8:25,16:25,21:25)
7. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC IV – ŽOK NAŠICE II 1:3 (26:24,26:28,13:25,25:27)
8. ŽOK VINKOVCI II – ŽOK ENNA VUKOVAR III 1:3 (25:18,30:32,20:25,20:25)
3. kolo (6. studenog 2021., 7. studenog 2021.)
9. ŽOK ENNA VUKOVAR III – 0 -
10. ŽOK NAŠICE II – ŽOK VINKOVCI II 3:1 (25:12,25:19,14:25,25:10)
11. ŽOK NOVA GRADIŠKA II – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC IV 3:0 (25:20,25:6,25:23)
12. OK ĐAKOVO II – OK ČEPIN II 3:0 (25:19,25:14,25:11)
4. kolo (20. studenog 2021., 21. studenog 2021.)
13. 0 – OK ČEPIN II -
14. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC IV – OK ĐAKOVO II 0:3 (12:25,17:25,17:25)
15. ŽOK VINKOVCI II – ŽOK NOVA GRADIŠKA II 0:3 (11:25,14:25,15:25)
16. ŽOK ENNA VUKOVAR III – ŽOK NAŠICE II 1:3 (21:25,26:24,9:25,12:25)
5. kolo (27. studenog 2021., 28. studenog 2021.)
17. ŽOK NAŠICE II – 0 -
18. ŽOK NOVA GRADIŠKA II – ŽOK ENNA VUKOVAR III 3:0 (25:18,25:17,25:21)
19. OK ĐAKOVO II – ŽOK VINKOVCI II 3:0 (25:18,25:16,25:19)
20. OK ČEPIN II – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC IV 2:3 (17:25,25:19,26:24,20:25,5:15)
6. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
21. 0 – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC IV -
22. ŽOK VINKOVCI II – OK ČEPIN II 2:3 (25:22,23:25,25:15,21:25,11:15)
23. ŽOK ENNA VUKOVAR III – OK ĐAKOVO II 0:3 (13:25,22:25,22:25)
24. ŽOK NAŠICE II – ŽOK NOVA GRADIŠKA II 1:3 (20:25,21:25,25:20,19:25)
7. kolo (18. prosinca 2021., 19. prosinca 2021.)
25. ŽOK NOVA GRADIŠKA II – 0 -
26. OK ĐAKOVO II – ŽOK NAŠICE II 3:0 (25:17,25:7,26:24)
27. OK ČEPIN II – ŽOK ENNA VUKOVAR III 3:2 (12:25,23:25,25:23,25:19,15:8)
28. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC IV – ŽOK VINKOVCI II 2:3 (26:24,23:25,25:21,24:26,6:15)
1. - 6. mjesto
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK LINGA II 9 7 2 23 11 2.0909 766 674 1.1365 21
2. ŽOK NOVA GRADIŠKA II 10 7 3 24 16 1.5000 866 835 1.0371 19
3. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III 10 6 4 22 16 1.3750 840 804 1.0448 19
4. ŽOK NAŠICE II 10 4 6 16 22 0.7273 814 852 0.9554 12
5. OK ĐAKOVO II 10 3 7 17 21 0.8095 815 803 1.0149 12
6. OK BELIŠĆE II 9 2 7 9 25 0.3600 645 778 0.8290 4
1. kolo (12. veljače 2022., 13. veljače 2022.)
1. OK LINGA II – ŽOK NAŠICE II 3:1 (25:14,23:25,25:19,25:18)
2. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III – OK ĐAKOVO II 3:0 (32:30,25:20,25:15)
3. OK BELIŠĆE II – ŽOK NOVA GRADIŠKA II 1:3 (21:25,25:23,19:25,14:25)
2. kolo (19. veljače 2022., 20. veljače 2022.)
4. ŽOK NAŠICE II – ŽOK NOVA GRADIŠKA II 2:3 (25:23,24:26,20:25,25:23,12:15)
5. OK ĐAKOVO II – OK BELIŠĆE II 2:3 (22:25,25:10,21:25,25:21,7:15)
6. OK LINGA II – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III 3:2 (12:25,25:17,25:15,20:25,15:9)
3. kolo (26. veljače 2022., 27. veljače 2022.)
7. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III – ŽOK NAŠICE II 3:1 (23:25,30:28,25:10,25:18)
8. OK BELIŠĆE II – OK LINGA II 0:3 (12:25,20:25,19:25)
9. ŽOK NOVA GRADIŠKA II – OK ĐAKOVO II 0:3 (23:25,16:25,22:25)
4. kolo (12. ožujka 2022., 13. ožujka 2022.)
10. ŽOK NAŠICE II – OK ĐAKOVO II 3:1 (24:26,25:16,25:21,25:20)
11. OK LINGA II – ŽOK NOVA GRADIŠKA II 3:1 (25:13,19:25,25:23,25:23)
12. OK BELIŠĆE II – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III 0:3 (18:25,23:25,18:25)
5. kolo (26. ožujka 2022., 27. ožujka 2022.)
13. OK BELIŠĆE II – ŽOK NAŠICE II 1:3 (11:25,25:27,25:22,23:25)
14. ŽOK NOVA GRADIŠKA II – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III 2:3 (25:18,21:25,18:25,25:21,14:16)
15. OK ĐAKOVO II – OK LINGA II 1:3 (18:25,25:19,15:25,20:25)
6. kolo (2. travnja 2022., 3. travnja 2022.)
16. ŽOK NAŠICE II – OK LINGA II 0:3 (15:25,21:25,20:25)
17. OK ĐAKOVO II – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III 3:0 (25:18,25:19,25:23)
18. ŽOK NOVA GRADIŠKA II – OK BELIŠĆE II 3:0 (25:18,25:13,25:22)
7. kolo (9. travnja 2022., 10. travnja 2022.)
19. ŽOK NOVA GRADIŠKA II – ŽOK NAŠICE II 3:0 (25:21,25:18,25:14)
20. OK BELIŠĆE II – OK ĐAKOVO II 3:2 (16:25,14:25,25:14,25:22,15:11)
21. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III – OK LINGA II 3:0 (25:21,25:16,25:17)
8. kolo (23. travnja 2022., 24. travnja 2022.)
22. ŽOK NAŠICE II – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III 3:2 (19:25,25:21,25:18,26:28,15:9)
23. OK LINGA II – OK BELIŠĆE II nedjelja, 26. lipnja 2022. u 10,00
24. OK ĐAKOVO II – ŽOK NOVA GRADIŠKA II 2:3 (17:25,22:25,25:6,25:11,13:15)
9. kolo (7. svibnja 2022., 8. svibnja 2022.)
25. OK ĐAKOVO II – ŽOK NAŠICE II 3:0 (25:23,25:22,25:14)
26. ŽOK NOVA GRADIŠKA II – OK LINGA II 3:2 (21:25,10:25,25:18,25:21,17:15)
27. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III – OK BELIŠĆE II 3:1 (25:13,9:25,25:23,25:21)
10. kolo (14. svibnja 2022., 15. svibnja 2022.)
28. ŽOK NAŠICE II – OK BELIŠĆE II 3:0 (25:18,25:13,25:15)
29. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III – ŽOK NOVA GRADIŠKA II 0:3 (18:25,20:25,26:28)
30. OK LINGA II – OK ĐAKOVO II 3:0 (25:23,25:20,25:22)
7. - 12. mjesto
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC IV 10 8 2 25 9 2.7778 778 620 1.2548 24
2. ŽOK ENNA VUKOVAR III 10 7 3 26 15 1.7333 926 789 1.1736 21
3. OK BILJE 10 7 3 23 13 1.7692 782 721 1.0846 19
4. OK ČEPIN II 10 5 5 20 18 1.1111 772 783 0.9860 17
5. OK DONJI MIHOLJAC 10 3 7 13 23 0.5652 766 804 0.9527 9
6. OK OSIJEK JUG 2 10 0 10 1 30 0.0333 466 773 0.6028 0
1. kolo (12. veljače 2022., 12. veljače 2022.)
1. OK OSIJEK JUG 2 – ŽOK ENNA VUKOVAR III 0:3 (15:25,20:25,12:25)
2. OK ČEPIN II – OK DONJI MIHOLJAC 3:1 (25:18,25:23,20:25,25:18)
3. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC IV – OK BILJE 3:1 (18:25,25:12,25:11,25:9)
2. kolo (19. veljače 2022., 20. veljače 2022.)
4. ŽOK ENNA VUKOVAR III – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC IV 3:1 (19:25,25:20,25:19,25:16)
5. OK ČEPIN II – OK BILJE 0:3 (18:25,20:25,9:25)
6. OK OSIJEK JUG 2 – OK DONJI MIHOLJAC 0:3 (14:25,15:25,12:25)
3. kolo (26. veljače 2022., 27. veljače 2022.)
7. OK DONJI MIHOLJAC – ŽOK ENNA VUKOVAR III 3:2 (25:23,21:25,27:29,25:23,15:11)
8. OK BILJE – OK OSIJEK JUG 2 3:0 (25:15,25:11,25:22)
9. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC IV – OK ČEPIN II 3:0 (25:10,25:19,25:12)
4. kolo (12. ožujka 2022., 13. ožujka 2022.)
10. ŽOK ENNA VUKOVAR III – OK ČEPIN II 1:3 (25:19,18:25,19:25,20:25)
11. OK OSIJEK JUG 2 – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC IV 0:3 (7:25,24:26,11:25)
12. OK DONJI MIHOLJAC – OK BILJE 0:3 (24:26,18:25,20:25)
5. kolo (26. ožujka 2022., 27. ožujka 2022.)
13. OK BILJE – ŽOK ENNA VUKOVAR III 1:3 (21:25,25:16,21:25,16:25)
14. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC IV – OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:19,26:24,25:21)
15. OK ČEPIN II – OK OSIJEK JUG 2 3:0 (25:14,25:9,25:14)
6. kolo (2. travnja 2022., 3. travnja 2022.)
16. ŽOK ENNA VUKOVAR III – OK OSIJEK JUG 2 3:0 (25:12,25:12,25:21)
17. OK DONJI MIHOLJAC – OK ČEPIN II 1:3 (25:23,19:25,22:25,15:25)
18. OK BILJE – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC IV 0:3 (23:25,17:25,19:25)
7. kolo (9. travnja 2022., 10. travnja 2022.)
19. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC IV – ŽOK ENNA VUKOVAR III 0:3 (15:25,13:25,12:25)
20. OK BILJE – OK ČEPIN II 3:2 (25:20,25:22,20:25,18:25,15:9)
21. OK DONJI MIHOLJAC – OK OSIJEK JUG 2 3:0 (25:16,26:24,25:13)
8. kolo (23. travnja 2022., 24. travnja 2022.)
22. ŽOK ENNA VUKOVAR III – OK DONJI MIHOLJAC 3:2 (27:25,25:23,18:25,19:25,15:4)
23. OK OSIJEK JUG 2 – OK BILJE 0:3 (17:25,16:25,12:25)
24. OK ČEPIN II – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC IV 1:3 (25:17,11:25,10:25,19:25)
9. kolo (7. svibnja 2022., 8. svibnja 2022.)
25. OK ČEPIN II – ŽOK ENNA VUKOVAR III 2:3 (8:25,14:25,25:23,25:21,9:15)
26. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC IV – OK OSIJEK JUG 2 3:1 (25:17,21:25,25:8,25:13)
27. OK BILJE – OK DONJI MIHOLJAC 3:0 (25:10,25:21,25:18)
10. kolo (14. svibnja 2022., 15. svibnja 2022.)
28. ŽOK ENNA VUKOVAR III – OK BILJE 2:3 (25:21,29:31,25:12,20:25,11:15)
29. OK DONJI MIHOLJAC – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC IV 0:3 (23:25,16:25,21:25)
30. OK OSIJEK JUG 2 – OK ČEPIN II 0:3 (17:25,15:25,13:25)
13. - 15. mjesto
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK VINKOVCI II 4 4 0 12 2 6.0000 347 238 1.4580 12
2. ŽOK VALLIS AUREA II 4 2 2 7 7 1.0000 290 302 0.9603 6
3. OK VALPOVKA II 4 0 4 2 12 0.1667 253 350 0.7229 0
1. kolo (12. veljače 2022., 13. veljače 2022.)
1. OK VALPOVKA II – 0 -
2. ŽOK VALLIS AUREA II – ŽOK VINKOVCI II 0:3 (19:25,12:25,15:25)
2. kolo (26. veljače 2022., 27. veljače 2022.)
3. 0 – ŽOK VINKOVCI II -
4. OK VALPOVKA II – ŽOK VALLIS AUREA II 0:3 (18:25,19:25,13:25)
3. kolo (19. ožujka 2022., 20. ožujka 2022.)
5. ŽOK VALLIS AUREA II – 0 -
6. ŽOK VINKOVCI II – OK VALPOVKA II 3:1 (25:14,24:26,25:10,25:11)
4. kolo (2. travnja 2022., 3. travnja 2022.)
7. 0 – OK VALPOVKA II -
8. ŽOK VINKOVCI II – ŽOK VALLIS AUREA II 3:1 (25:14,25:12,22:25,25:18)
5. kolo (23. travnja 2022., 24. travnja 2022.)
9. ŽOK VINKOVCI II – 0 -
10. ŽOK VALLIS AUREA II – OK VALPOVKA II 3:1 (25:18,25:12,24:26,26:24)
6. kolo (7. svibnja 2022., 8. svibnja 2022.)
11. 0 – ŽOK VALLIS AUREA II -
12. OK VALPOVKA II – ŽOK VINKOVCI II 0:3 (20:25,18:25,24:26)
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Hrvatska puna života Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem