Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
3. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SLAVONSKA LIGA – seniorke
Grupa A
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK BILJE 0 0 0 0 0 0 0 0
2. OK LINGA II 0 0 0 0 0 0 0 0
3. OK OSIJEK JUG 2 0 0 0 0 0 0 0 0
4. OK VALPOVKA II 0 0 0 0 0 0 0 0
5. ŽOK VALLIS AUREA II 0 0 0 0 0 0 0 0
6. OK DONJI MIHOLJAC 0 0 0 0 0 0 0 0
7. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III 0 0 0 0 0 0 0 0
8. OK BELIŠĆE II 0 0 0 0 0 0 0 0
1. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)
1. ŽOK VALLIS AUREA II – OK BELIŠĆE II odgođeno
2. OK DONJI MIHOLJAC – OK VALPOVKA II nedjelja, 17. listopada 2021. u 17,00
3. OK LINGA II – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III odgođeno
4. OK BILJE – OK OSIJEK JUG 2 odgođeno
2. kolo (23. listopada 2021., 23. listopada 2021.)
5. OK BELIŠĆE II – OK OSIJEK JUG 2 termin nije određen
6. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III – OK BILJE termin nije određen
7. OK VALPOVKA II – OK LINGA II termin nije određen
8. ŽOK VALLIS AUREA II – OK DONJI MIHOLJAC termin nije određen
3. kolo (6. studenog 2021., 7. studenog 2021.)
9. OK DONJI MIHOLJAC – OK BELIŠĆE II termin nije određen
10. OK LINGA II – ŽOK VALLIS AUREA II termin nije određen
11. OK BILJE – OK VALPOVKA II termin nije određen
12. OK OSIJEK JUG 2 – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III termin nije određen
4. kolo (20. studenog 2021., 21. studenog 2021.)
13. OK BELIŠĆE II – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III termin nije određen
14. OK VALPOVKA II – OK OSIJEK JUG 2 termin nije određen
15. ŽOK VALLIS AUREA II – OK BILJE termin nije određen
16. OK DONJI MIHOLJAC – OK LINGA II termin nije određen
5. kolo (27. studenog 2021., 28. studenog 2021.)
17. OK LINGA II – OK BELIŠĆE II termin nije određen
18. OK BILJE – OK DONJI MIHOLJAC termin nije određen
19. OK OSIJEK JUG 2 – ŽOK VALLIS AUREA II termin nije određen
20. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III – OK VALPOVKA II termin nije određen
6. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
21. OK BELIŠĆE II – OK VALPOVKA II termin nije određen
22. ŽOK VALLIS AUREA II – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III termin nije određen
23. OK DONJI MIHOLJAC – OK OSIJEK JUG 2 termin nije određen
24. OK LINGA II – OK BILJE termin nije određen
7. kolo (18. prosinca 2021., 19. prosinca 2021.)
25. OK BILJE – OK BELIŠĆE II termin nije određen
26. OK OSIJEK JUG 2 – OK LINGA II termin nije određen
27. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC III – OK DONJI MIHOLJAC termin nije određen
28. OK VALPOVKA II – ŽOK VALLIS AUREA II termin nije određen
Grupa B
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK VINKOVCI II 0 0 0 0 0 0 0 0
2. OK ĐAKOVO II 0 0 0 0 0 0 0 0
3. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC IV 0 0 0 0 0 0 0 0
4. OK ČEPIN II 0 0 0 0 0 0 0 0
5. ŽOK ENNA VUKOVAR III 0 0 0 0 0 0 0 0
6. ŽOK NAŠICE II 0 0 0 0 0 0 0 0
7. ŽOK NOVA GRADIŠKA II 0 0 0 0 0 0 0 0
1. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)
1. ŽOK VINKOVCI II – 0 -
2. ŽOK ENNA VUKOVAR III – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC IV subota, 16. listopada 2021. u 13,00
3. ŽOK NAŠICE II – OK ČEPIN II odgođeno
4. ŽOK NOVA GRADIŠKA II – OK ĐAKOVO II subota, 16. listopada 2021. u 15,00
2. kolo (23. listopada 2021., 24. listopada 2021.)
5. 0 – OK ĐAKOVO II -
6. OK ČEPIN II – ŽOK NOVA GRADIŠKA II termin nije određen
7. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC IV – ŽOK NAŠICE II termin nije određen
8. ŽOK VINKOVCI II – ŽOK ENNA VUKOVAR III termin nije određen
3. kolo (6. studenog 2021., 7. studenog 2021.)
9. ŽOK ENNA VUKOVAR III – 0 -
10. ŽOK NAŠICE II – ŽOK VINKOVCI II termin nije određen
11. ŽOK NOVA GRADIŠKA II – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC IV termin nije određen
12. OK ĐAKOVO II – OK ČEPIN II termin nije određen
4. kolo (20. studenog 2021., 21. studenog 2021.)
13. 0 – OK ČEPIN II -
14. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC IV – OK ĐAKOVO II termin nije određen
15. ŽOK VINKOVCI II – ŽOK NOVA GRADIŠKA II termin nije određen
16. ŽOK ENNA VUKOVAR III – ŽOK NAŠICE II termin nije određen
5. kolo (27. studenog 2021., 28. studenog 2021.)
17. ŽOK NAŠICE II – 0 -
18. ŽOK NOVA GRADIŠKA II – ŽOK ENNA VUKOVAR III termin nije određen
19. OK ĐAKOVO II – ŽOK VINKOVCI II termin nije određen
20. OK ČEPIN II – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC IV termin nije određen
6. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
21. 0 – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC IV -
22. ŽOK VINKOVCI II – OK ČEPIN II termin nije određen
23. ŽOK ENNA VUKOVAR III – OK ĐAKOVO II termin nije određen
24. ŽOK NAŠICE II – ŽOK NOVA GRADIŠKA II termin nije određen
7. kolo (18. prosinca 2021., 19. prosinca 2021.)
25. ŽOK NOVA GRADIŠKA II – 0 -
26. OK ĐAKOVO II – ŽOK NAŠICE II termin nije određen
27. OK ČEPIN II – ŽOK ENNA VUKOVAR III termin nije određen
28. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC IV – ŽOK VINKOVCI II termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem