Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
PRVENSTVO HRVATSKE – kadetkinje
GRUPA - A
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 3 2 1 5 2 2.5000 153 139 1.1007 7
2. OK KAŠTELA 3 2 1 4 2 2.0000 145 121 1.1983 6
3. OK MEDVEŠČAK 3 2 1 4 4 1.0000 143 144 0.9931 4
4. OK BELIŠĆE 3 0 3 1 6 0.1667 122 159 0.7673 1
1. kolo (17. rujna 2021.)
1. OK KAŠTELA – OK MEDVEŠČAK 2:0 (25:21,25:10)
2. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – OK BELIŠĆE 2:0 (25:20,25:21)
2. kolo (17. rujna 2021.)
3. OK MEDVEŠČAK – OK BELIŠĆE 2:1 (19:25,25:5,15:11)
4. OK KAŠTELA – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 0:2 (23:25,22:25)
3. kolo (17. rujna 2021.)
5. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – OK MEDVEŠČAK 1:2 (20:25,25:13,8:15)
6. OK BELIŠĆE – OK KAŠTELA 0:2 (22:25,18:25)
GRUPA - B
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK PULA 3 3 0 6 0 150 104 1.4423 9
2. OK ŠIBENIK '91 3 2 1 4 2 2.0000 128 124 1.0323 6
3. OK ČEPIN 3 1 2 2 5 0.4000 138 154 0.8961 2
4. ŽOK PAZIN 3 0 3 1 6 0.1667 129 163 0.7914 1
1. kolo (17. rujna 2021.)
7. OK PULA – ŽOK PAZIN 2:0 (25:18,25:14)
8. OK ŠIBENIK '91 – OK ČEPIN 2:0 (25:16,25:15)
2. kolo (17. rujna 2021.)
9. ŽOK PAZIN – OK ČEPIN 1:2 (23:25,25:23,6:15)
10. OK PULA – OK ŠIBENIK '91 2:0 (25:13,25:15)
3. kolo (17. rujna 2021.)
11. OK ŠIBENIK '91 – ŽOK PAZIN 2:0 (25:21,25:22)
12. OK ČEPIN – OK PULA 0:2 (22:25,22:25)
GRUPA - C
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK OLIMPIK 3 3 0 6 0 151 85 1.7765 9
2. ŽOK TROGIR 3 2 1 4 3 1.3333 152 148 1.0270 5
3. OK UMAG 3 1 2 3 4 0.7500 152 136 1.1176 4
4. OK POSAVINA BROD 3 0 3 0 6 0.0000 64 150 0.4267 0
1. kolo (17. rujna 2021.)
13. OK UMAG – ŽOK TROGIR 1:2 (31:33,25:16,12:15)
14. OK OLIMPIK – OK POSAVINA BROD 2:0 (25:6,25:7)
2. kolo (17. rujna 2021.)
15. ŽOK TROGIR – OK POSAVINA BROD 2:0 (25:17,25:13)
16. OK UMAG – OK OLIMPIK 0:2 (10:25,24:26)
3. kolo (17. rujna 2021.)
17. OK OLIMPIK – ŽOK TROGIR 2:0 (25:17,25:21)
18. OK POSAVINA BROD – OK UMAG 0:2 (11:25,10:25)
GRUPA - D
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK OSIJEK 3 3 0 6 0 150 96 1.5625 9
2. OK NEBO 3 2 1 4 2 2.0000 139 109 1.2752 6
3. ŽOK DUBROVNIK 3 1 2 2 5 0.4000 117 142 0.8239 2
4. OK POREČ 3 0 3 1 6 0.1667 103 162 0.6358 1
1. kolo (17. rujna 2021.)
19. ŽOK OSIJEK – OK POREČ 2:0 (25:15,25:13)
20. OK NEBO – ŽOK DUBROVNIK 2:0 (25:14,25:12)
2. kolo (17. rujna 2021.)
21. OK POREČ – ŽOK DUBROVNIK 1:2 (25:22,15:25,2:15)
22. ŽOK OSIJEK – OK NEBO 2:0 (25:18,25:21)
3. kolo (17. rujna 2021.)
23. OK NEBO – OK POREČ 2:0 (25:16,25:17)
24. ŽOK DUBROVNIK – ŽOK OSIJEK 0:2 (15:25,14:25)
GRUPA - E
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK MLADOST 3 3 0 6 0 150 73 2.0548 9
2. OK DINAMO 3 2 1 4 2 2.0000 126 119 1.0588 6
3. AOK OSIJEK 3 1 2 2 4 0.5000 122 132 0.9242 3
4. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3 0 3 0 6 0.0000 76 150 0.5067 0
1. kolo (17. rujna 2021.)
25. HAOK MLADOST – ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 2:0 (25:9,25:9)
26. OK DINAMO – AOK OSIJEK 2:0 (25:20,25:23)
2. kolo (17. rujna 2021.)
27. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA – AOK OSIJEK 0:2 (10:25,22:25)
28. HAOK MLADOST – OK DINAMO 2:0 (25:17,25:9)
3. kolo (17. rujna 2021.)
29. OK DINAMO – ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 2:0 (25:11,25:15)
30. AOK OSIJEK – HAOK MLADOST 0:2 (11:25,18:25)
GRUPA - F
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK BRDA SPORT2LIFE 3 3 0 6 0 150 90 1.6667 9
2. ŽOK IVANEC 3 2 1 4 2 2.0000 129 125 1.0320 6
3. ŽOK NAŠICE 3 1 2 2 4 0.5000 119 132 0.9015 3
4. OK VODICE 3 0 3 0 6 0.0000 99 150 0.6600 0
1. kolo (17. rujna 2021.)
31. OK BRDA SPORT2LIFE – OK VODICE 2:0 (25:13,25:19)
32. ŽOK IVANEC – ŽOK NAŠICE 2:0 (25:18,25:22)
2. kolo (17. rujna 2021.)
33. OK VODICE – ŽOK NAŠICE 0:2 (10:25,22:25)
34. OK BRDA SPORT2LIFE – ŽOK IVANEC 2:0 (25:15,25:14)
3. kolo (17. rujna 2021.)
35. ŽOK IVANEC – OK VODICE 2:0 (25:17,25:18)
36. ŽOK NAŠICE – OK BRDA SPORT2LIFE 0:2 (15:25,14:25)
GRUPA - G
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK SPLIT 3 3 0 6 0 150 81 1.8519 9
2. OK ZADAR 3 2 1 4 3 1.3333 149 129 1.1550 5
3. OK KOLONIJA 3 1 2 3 4 0.7500 130 152 0.8553 4
4. OK SISAK 3 0 3 0 6 0.0000 83 150 0.5533 0
1. kolo (17. rujna 2021.)
37. OK SPLIT – 0 -
38. OK ZADAR – 0 -
39. OK SISAK – OK KOLONIJA 0:2 (18:25,23:25)
2. kolo (17. rujna 2021.)
40. 0 – OK KOLONIJA -
41. 0 – OK SISAK -
42. OK SPLIT – OK ZADAR 2:0 (25:17,25:21)
3. kolo (17. rujna 2021.)
43. OK ZADAR – 0 -
44. OK SISAK – OK SPLIT 0:2 (7:25,12:25)
45. OK KOLONIJA – 0 -
4. kolo (17. rujna 2021.)
47. OK SPLIT – OK KOLONIJA 2:0 (25:12,25:12)
48. OK ZADAR – OK SISAK 2:0 (25:12,25:11)
5. kolo (17. rujna 2021.)
49. OK SISAK – 0 -
50. OK KOLONIJA – OK ZADAR 1:2 (23:25,25:21,8:15)
51. 0 – OK SPLIT -
GRUPA - H
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK RIJEKA CO 3 3 0 6 0 150 59 2.5424 9
2. ŽOK CRIKVENICA 3 2 1 4 2 2.0000 119 125 0.9520 6
3. OK KARLOVAC 3 1 2 2 4 0.5000 115 128 0.8984 3
4. ŽOK ENNA VUKOVAR 3 0 3 0 6 0.0000 78 150 0.5200 0
1. kolo (17. rujna 2021.)
52. HAOK RIJEKA CO – OK KARLOVAC 2:0 (25:14,25:11)
53. ŽOK CRIKVENICA – ŽOK ENNA VUKOVAR 2:0 (25:21,25:14)
2. kolo (17. rujna 2021.)
54. OK KARLOVAC – ŽOK ENNA VUKOVAR 2:0 (25:15,25:13)
55. HAOK RIJEKA CO – ŽOK CRIKVENICA 2:0 (25:12,25:7)
3. kolo (17. rujna 2021.)
56. ŽOK CRIKVENICA – OK KARLOVAC 2:0 (25:21,25:19)
57. ŽOK ENNA VUKOVAR – HAOK RIJEKA CO 0:2 (9:25,6:25)
GRUPA - I
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK BELIŠĆE 2 2 0 4 1 4.0000 107 98 1.0918 5
2. ŽOK PAZIN 2 1 1 3 2 1.5000 106 94 1.1277 4
3. OK POSAVINA BROD 2 0 2 0 4 0.0000 79 100 0.7900 0
1. kolo (18. rujna 2021.)
  OK BELIŠĆE – 0 -
58. ŽOK PAZIN – OK POSAVINA BROD 2:0 (25:20,25:17)
2. kolo (18. rujna 2021.)
  0 – OK POSAVINA BROD -
74. OK BELIŠĆE – ŽOK PAZIN 2:1 (25:20,17:25,15:11)
3. kolo (20. rujna 2021.)
  ŽOK PAZIN – 0 -
79. OK POSAVINA BROD – OK BELIŠĆE 0:2 (20:25,22:25)
GRUPA - J
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK POREČ 1 1 0 2 1 2.0000 63 48 1.3125 2
2. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 1 0 1 1 2 0.5000 48 63 0.7619 1
1. kolo (18. rujna 2021.)
  OK POREČ – 0 -
59. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA – 0 -
2. kolo (18. rujna 2021.)
75. OK POREČ – ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 2:1 (25:16,23:25,15:7)
3. kolo (18. rujna 2021.)
  ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA – 0 -
80. 0 – OK POREČ -
GRUPA - K
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK VODICE 2 2 0 4 1 4.0000 107 101 1.0594 5
2. OK SISAK 2 1 1 2 2 1.0000 92 73 1.2603 3
3. ŽOK ENNA VUKOVAR 2 0 2 1 4 0.2500 82 107 0.7664 1
1. kolo (18. rujna 2021.)
  OK VODICE – 0 -
60. OK SISAK – ŽOK ENNA VUKOVAR 2:0 (25:15,25:8)
2. kolo (18. rujna 2021.)
  0 – ŽOK ENNA VUKOVAR -
76. OK VODICE – OK SISAK 2:0 (25:23,25:19)
3. kolo (18. rujna 2021.)
  OK SISAK – 0 -
81. ŽOK ENNA VUKOVAR – OK VODICE 1:2 (25:17,21:25,13:15)
GRUPA - L - Utakmice za poredak od 25. do 27. mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK VODICE 2 2 0 4 1 4.0000 110 83 1.3253 5
2. OK BELIŠĆE 2 1 1 2 2 1.0000 90 91 0.9890 3
3. OK POREČ 2 0 2 1 4 0.2500 85 111 0.7658 1
1. kolo (18. siječnja 2021.)
  OK BELIŠĆE – 0 -
96. OK POREČ – OK VODICE 1:2 (16:25,25:20,3:15)
2. kolo (18. siječnja 2021.)
  0 – OK VODICE -
104. OK BELIŠĆE – OK POREČ 2:0 (26:24,25:17)
3. kolo (19. siječnja 2021.)
  OK POREČ – 0 -
114. OK VODICE – OK BELIŠĆE 2:0 (25:22,25:17)
GRUPA - M - Utakmice za poredak od 28. do 30. mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 2 2 0 4 2 2.0000 117 116 1.0086 4
2. ŽOK PAZIN 2 1 1 3 2 1.5000 105 77 1.3636 4
3. OK SISAK 2 0 2 1 4 0.2500 86 115 0.7478 1
1. kolo (18. rujna 2021.)
  ŽOK PAZIN – 0 -
97. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA – OK SISAK 2:1 (25:27,25:22,15:12)
2. kolo (19. rujna 2021.)
  0 – OK SISAK -
105. ŽOK PAZIN – ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 1:2 (22:25,25:12,8:15)
3. kolo (19. rujna 2021.)
  ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA – 0 -
115. OK SISAK – ŽOK PAZIN 0:2 (12:25,13:25)
GRUPA - N - Utakmice za poredak od 31. do 33. mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK ENNA VUKOVAR 1 1 0 2 0 50 37 1.3514 3
2. OK POSAVINA BROD 1 0 1 0 2 0.0000 37 50 0.7400 0
1. kolo
  OK POSAVINA BROD – 0 -
58. 0 – ŽOK ENNA VUKOVAR -
2. kolo
  0 – ŽOK ENNA VUKOVAR -
106. OK POSAVINA BROD – 0 -
3. kolo
116. ŽOK ENNA VUKOVAR – OK POSAVINA BROD 2:0 (25:20,25:17)
Utakmice za poredak od 17. do 24. mjesta
1. kolo (18. rujna 2021.)
61. OK MEDVEŠČAK – OK ČEPIN 2:1 (21:25,25:12,15:8)
62. OK UMAG – ŽOK DUBROVNIK 2:0 (25:14,25:23)
63. AOK OSIJEK – ŽOK NAŠICE 1:2 (25:19,18:25,13:15)
64. OK KOLONIJA – OK KARLOVAC 0:2 (22:25,14:25)
Utakmice za poredak od 17. do 20. mjesta
1. kolo (18. rujna 2021.)
89. OK MEDVEŠČAK – OK UMAG 2:1 (25:17,21:25,15:9)
90. ŽOK NAŠICE – OK KARLOVAC 1:2 (20:25,25:11,12:15)
Utakmice za poredak od 21. do 24. mjesta
1. kolo (18. rujna 2021.)
92. OK ČEPIN – ŽOK DUBROVNIK 0:2 (23:25,16:25)
93. AOK OSIJEK – OK KOLONIJA 0:2 (22:25,19:25)
Utakmice za poredak od 1. do 16. mjesta
OSMINA FINALA (18. rujna 2021.)
65. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – OK ŠIBENIK '91 0:2 (15:25,21:25)
66. OK OLIMPIK – OK NEBO 2:1 (20:25,25:13,15:10)
67. HAOK MLADOST – ŽOK IVANEC 2:0 (25:20,25:11)
68. OK SPLIT – ŽOK CRIKVENICA 2:0 (25:3,25:20)
70. OK KAŠTELA DC – OK PULA 0:2 (21:25,18:25)
71. ŽOK TROGIR – ŽOK OSIJEK 0:2 (24:26,20:25)
72. OK DINAMO – OK BRDA SPORT2LIFE 0:2 (15:25,18:25)
73. OK ZADAR – HAOK RIJEKA CO 0:2 (7:25,17:25)
Utakmice za poredak od 9.. do 16. mjesta
1. kolo (18. rujna 2021.)
67. OK KAŠTELA DC – ŽOK TROGIR 2:0 (25:23,25:23)
68. OK DINAMO – OK ZADAR 1:2 (26:24,23:25,11:15)
77. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – OK NEBO 0:2 (11:25,22:25)
78. ŽOK IVANEC – ŽOK CRIKVENICA 2:1 (25:17,23:25,15:4)
Utakmice za poredak od 13. do 16. mjesta
1. kolo
86. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – ŽOK CRIKVENICA 0:2 (22:25,15:25)
103. ŽOK TROGIR – OK DINAMO 2:0 (25:23,25:20)
Utakmice za poredak od 9. do 12. mjesta
1. kolo
91. OK NEBO – ŽOK IVANEC 2:0 (25:21,25:21)
102. OK KAŠTELA – OK ZADAR 1:2 (25:16,17:25,12:15)
Utakmice za poredak od 5. do 8. mjesta
1. kolo (18. rujna 2021.)
94. OK ŠIBENIK '91 – HAOK MLADOST 0:2 (15:25,13:25)
95. OK PULA – OK BRDA 2:0 (25:16,25:17)
Utakmice za poredak od 1. do 8. mjesta
ČETVRTFINALE (18. rujna 2021.)
82. OK ŠIBENIK '91 – OK OLIMPIK 1:2 (25:20,16:25,4:15)
83. HAOK MLADOST – OK SPLIT 0:2 (21:25,24:26)
84. OK PULA – ŽOK OSIJEK 0:2 (24:26,25:27)
85. OK BRDA SPORT2LIFE – HAOK RIJEKA CO 0:2 (14:25,10:25)
Utakmice za poredak od 1. do 4. mjesta
POLUFINALE (18. rujna 2021.)
99. OK OLIMPIK – OK SPLIT 0:3 (23:25,12:25,19:25)
100. ŽOK OSIJEK – HAOK RIJEKA CO 3:2 (20:25,25:21,25:22,22:25,15:13)
UTAKMICE ZA POREDAK
ZA 23. MJESTO (19. rujna 2021.)
107. OK ČEPIN – AOK OSIJEK 0:2 (9:25,11:25)
ZA 21. MJESTO (19. rujna 2021.)
108. ŽOK DUBROVNIK – OK KOLONIJA 2:0 (25:19,25:22)
ZA 19. MJESTO (19. rujna 2021.)
109. OK UMAG – ŽOK NAŠICE 2:0 (25:16,25:17)
ZA 17. MJESTO (19. rujna 2021.)
110. OK MEDVEŠČAK – OK KARLOVAC 1:2 (25:21,16:25,11:15)
ZA 15. MJESTO (19. rujna 2021.)
111. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – OK DINAMO 2:0 (25:20,25:15)
ZA 13. MJESTO (19. rujna 2021.)
112. ŽOK CRIKVENICA – ŽOK TROGIR 2:0 (25:22,25:23)
ZA 11. MJESTO (19. rujna 2021.)
113. ŽOK IVANEC – OK KAŠTELA 1:2 (25:14,21:25,11:15)
ZA DEVETO MJESTO (19. rujna 2021.)
118. OK NEBO – OK ZADAR 0:2 (17:25,14:25)
ZA SEDMO MJESTO (19. rujna 2021.)
119. OK ŠIBENIK '91 – OK BRDA SPORT2LIFE 1:2 (20:25,25:20,13:15)
ZA PETO MJESTO (19. kolovoza 2021.)
120. HAOK MLADOST – OK PULA 2:0 (25:12,25:19)
ZA TREĆE MJESTO (19. rujna 2021.)
117. OK OLIMPIK – HAOK RIJEKA CO 0:3 (10:25,17:25,21:25)
FINALE (19. rujna 2021.)
121. OK SPLIT – ŽOK OSIJEK 3:0 (25:22,25:23,25:11)
 
KONAČNI POREDAK
1. OK SPLIT
2. ŽOK OSIJEK
3. HAOK RIJEKA CO
4. OK OLIMPIK
5. HAOK MLADOST
6. OK PULA
7. OK BRDA SPORT2LIFE
8. OK ŠIBENIK '91
9. OK ZADAR
10. OK NEBO
11. OK KAŠTELA
12. ŽOK IVANEC
13. ŽOK CRIKVENICA
14. OK DINAMO
14. ŽOK TROGIR
15. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC
17. OK KARLOVAC
18. OK MEDVEŠČAK
18. ŽOK NAŠICE
19. OK UMAG
21. ŽOK DUBROVNIK
22. OK KOLONIJA
23. AOK OSIJEK
24. OK ČEPIN
25. OK VODICE
26. OK BELIŠĆE
27. OK POREČ
28. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA
29. ŽOK PAZIN
30. OK SISAK
31. ŽOK ENNA VUKOVAR
32. OK POSAVINA BROD
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem