Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
PRVENSTVO HRVATSKE – kadeti
GRUPA - A
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK MLADOST 2 2 0 4 0 100 48 2.0833 6
2. OK ZRINSKI NUŠTAR 2 1 1 2 2 1.0000 72 97 0.7423 3
3. OKM CENTROMETAL 2 0 2 0 4 0.0000 74 101 0.7327 0
1. kolo (17. rujna 2021.)
1. HAOK MLADOST – 0 -
2. OKM CENTROMETAL – OK ZRINSKI NUŠTAR 0:2 (23:25,24:26)
2. kolo (17. rujna 2021.)
3. 0 – OK ZRINSKI NUŠTAR -
4. HAOK MLADOST – OKM CENTROMETAL 2:0 (25:16,25:11)
3. kolo (17. rujna 2021.)
5. OKM CENTROMETAL – 0 -
6. OK ZRINSKI NUŠTAR – HAOK MLADOST 0:2 (13:25,8:25)
GRUPA - B
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK ZADAR 2 2 0 4 0 100 52 1.9231 6
2. MOK MARSONIA 2 1 1 2 3 0.6667 76 99 0.7677 2
3. OK KITRO VARAŽDIN 2 0 2 1 4 0.2500 78 103 0.7573 1
1. kolo (17. rujna 2021.)
7. OK ZADAR – 0 -
8. OK KITRO VARAŽDIN – MOK MARSONIA 1:2 (25:13,15:25,9:15)
2. kolo (17. rujna 2021.)
9. 0 – MOK MARSONIA -
10. OK ZADAR – OK KITRO VARAŽDIN 2:0 (25:17,25:12)
3. kolo (17. rujna 2021.)
11. OK KITRO VARAŽDIN – 0 -
12. MOK MARSONIA – OK ZADAR 0:2 (7:25,16:25)
GRUPA - C
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. MOK MURSA - OSIJEK 2 2 0 4 0 100 37 2.7027 6
2. OK DARUVAR 2 1 1 2 2 1.0000 75 67 1.1194 3
3. OK SISAK 2 0 2 0 4 0.0000 29 100 0.2900 0
1. kolo (17. rujna 2021.)
13. OK DARUVAR – 0 -
14. MOK MURSA - OSIJEK – OK SISAK 2:0 (25:4,25:8)
2. kolo (17. rujna 2021.)
15. 0 – OK SISAK -
16. OK DARUVAR – MOK MURSA - OSIJEK 0:2 (8:25,17:25)
3. kolo (17. rujna 2021.)
17. MOK MURSA - OSIJEK – 0 -
18. OK SISAK – OK DARUVAR 0:2 (5:25,12:25)
GRUPA - D
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK RIBOLA KAŠTELA 2 2 0 4 0 100 62 1.6129 6
2. MOK RIJEKA 2 1 1 2 2 1.0000 93 80 1.1625 3
3. OK CROATIA 2 0 2 0 4 0.0000 49 100 0.4900 0
1. kolo (17. rujna 2021.)
19. OK RIBOLA KAŠTELA – 0 -
20. MOK RIJEKA – OK CROATIA 2:0 (25:16,25:14)
2. kolo (17. rujna 2021.)
21. 0 – OK CROATIA -
22. OK RIBOLA KAŠTELA – MOK RIJEKA 2:0 (25:20,25:23)
3. kolo (17. rujna 2021.)
23. MOK RIJEKA – 0 -
24. OK CROATIA – OK RIBOLA KAŠTELA 0:2 (9:25,10:25)
GRUPA - E - Utakmice za poredak od 9. do 12. mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK KITRO VARAŽDIN 3 3 0 6 1 6.0000 162 113 1.4336 8
2. OKM CENTROMETAL 3 2 1 4 2 2.0000 137 127 1.0787 6
3. OK CROATIA 3 1 2 3 4 0.7500 151 135 1.1185 4
4. OK SISAK 3 0 3 0 6 0.0000 75 150 0.5000 0
1. kolo (18. rujna 2021.)
25. OKM CENTROMETAL – OK CROATIA 2:0 (28:26,25:23)
26. OK KITRO VARAŽDIN – OK SISAK 2:0 (25:13,25:14)
2. kolo (18. rujna 2021.)
27. OK CROATIA – OK SISAK 2:0 (25:12,25:8)
28. OKM CENTROMETAL – OK KITRO VARAŽDIN 0:2 (16:25,18:25)
3. kolo (19. rujna 2021.)
29. OK KITRO VARAŽDIN – OK CROATIA 2:1 (25:18,22:25,15:9)
30. OK SISAK – OKM CENTROMETAL 0:2 (9:25,19:25)
RAZIGRAVANJE
1. kolo (18. rujna 2021.)
35. MOK MARSONIA – MOK RIJEKA 0:2 (27:29,14:25)
36. OK ZRINSKI NUŠTAR – OK DARUVAR 0:2 (15:25,22:25)
ČETVRTFINALE (18. rujna 2021.)
31. HAOK MLADOST – MOK MARSONIA 2:0 (25:13,25:11)
32. MOK MURSA - OSIJEK – MOK RIJEKA 2:0 (25:15,25:13)
33. OK ZADAR – OK ZRINSKI NUŠTAR 2:0 (25:12,25:11)
34. OK DARUVAR – OK RIBOLA KAŠTELA 0:2 (12:25,18:25)
POLUFINALE (18. rujna 2021.)
37. HAOK MLADOST – MOK MURSA - OSIJEK 3:1 (23:25,25:18,27:25,25:20)
38. OK ZADAR – OK RIBOLA KAŠTELA 3:0 (25:21,25:17,25:23)
ZA SEDMO MJESTO (19. rujna 2021.)
39. MOK MARSONIA – OK ZRINSKI NUŠTAR 2:0 (25:15,25:14)
ZA PETO MJESTO (19. rujna 2021.)
40. MOK RIJEKA – OK DARUVAR 2:0 (25:20,25:18)
ZA TREĆE MJESTO (19. rujna 2021.)
41. OK RIBOLA KAŠTELA – MOK MURSA - OSIJEK 3:0 (25:14,25:13,25:16)
FINALE (19. rujna 2021.)
42. OK ZADAR – HAOK MLADOST 1:3 (12:25,22:25,26:24,23:25)
 
KONAČNI POREDAK
1. HAOK MLADOST
2. OK ZADAR
3. OK RIBOLA KAŠTELA
4. MOK MURSA - OSIJEK
5. MOK RIJEKA
6. OK DARUVAR
7. MOK MARSONIA
8. OK ZRINSKI NUŠTAR
9. OK KITRO VARAŽDIN
10. OKM CENTROMETAL
11. OK CROATIA
12. OK SISAK
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem