Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA - ISTOK – seniorke
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK ĐAKOVO 9 9 0 27 1 27.0000 698 520 1.3423 27
2. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 10 9 1 28 7 4.0000 828 638 1.2978 26
3. ŽOK VINKOVCI 9 8 1 24 5 4.8000 692 515 1.3437 23
4. OK VALPOVKA 10 7 3 22 12 1.8333 770 670 1.1493 20
5. OK KOLONIJA 10 6 4 20 17 1.1765 812 747 1.0870 18
6. ŽOK NAŠICE 9 5 4 17 17 1.0000 731 689 1.0610 15
7. OK BELIŠĆE 11 4 7 17 22 0.7727 798 869 0.9183 13
8. OK LINGA 9 4 5 15 20 0.7500 692 783 0.8838 11
9. OK POSAVINA BROD 11 2 9 11 28 0.3929 754 854 0.8829 8
10. ŽOK OSIJEK III 9 2 7 11 22 0.5000 651 750 0.8680 7
11. ŽOK VALLIS AUREA 8 1 7 6 21 0.2857 513 644 0.7966 3
12. AOK OSIJEK 11 1 10 5 31 0.1613 639 899 0.7108 3
3. kolo (23. listopada 2021., 24. listopada 2021.)
13. AOK OSIJEK – OK KOLONIJA 0:3 (13:25,12:25,17:25)
1. sudac: Andrea Astaloš     2. sudac: Marko Šimac     delegat: Duško Živković
zapisničar: Lukrecija Šarić                
 
14. ŽOK VINKOVCI – OK POSAVINA BROD 3:0 (25:17,25:16,25:15)
1. sudac: Zvonimir Tomić     2. sudac: Damir Pišćak     delegat: Duško Živković
zapisničar: Gorana Stojanović                
 
15. ŽOK NAŠICE – ŽOK OSIJEK III 3:1 (25:18,16:25,25:15,25:14)
1. sudac: Marko Šimac     2. sudac: Ernesta Dubac     delegat: Duško Živković
zapisničar: Tihana Rakin                
 
16. OK VALPOVKA – ŽOK VALLIS AUREA 3:0 (25:15,25:11,25:11)
1. sudac: Damir Horvat     2. sudac: Zvonko Kajunić     zapisničar: Danijel Franjković
 
17. OK BELIŠĆE – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 0:3 (12:25,8:25,20:25)
1. sudac: Zvonko Kajunić     2. sudac: Damir Horvat     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Ema Srakić                
 
18. OK LINGA – OK ĐAKOVO 0:3 (21:25,15:25,11:25)
1. sudac: Lukrecija Šarić     2. sudac: Andrea Astaloš     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Marko Šimac                
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem