Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA - ISTOK – seniorke
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK VINKOVCI 22 20 2 62 12 5.1667 1772 1335 1.3273 59
2. OK ĐAKOVO 22 19 3 61 14 4.3571 1787 1391 1.2847 57
3. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 22 19 3 59 18 3.2778 1816 1414 1.2843 55
4. OK VALPOVKA 22 15 7 49 31 1.5806 1771 1648 1.0746 43
5. ŽOK NAŠICE 22 13 9 45 36 1.2500 1761 1672 1.0532 39
6. OK KOLONIJA 22 11 11 40 41 0.9756 1769 1686 1.0492 34
7. OK LINGA 22 11 11 40 39 1.0256 1664 1686 0.9870 33
8. OK BELIŠĆE 22 8 14 29 44 0.6591 1493 1634 0.9137 25
9. ŽOK OSIJEK III 22 6 16 26 53 0.4906 1607 1784 0.9008 18
10. AOK OSIJEK 22 5 17 21 54 0.3889 1403 1769 0.7931 16
11. OK POSAVINA BROD 22 3 19 18 59 0.3051 1429 1748 0.8175 12
12. ŽOK VALLIS AUREA 22 2 20 13 62 0.2097 1299 1804 0.7201 5
1. kolo (9. listopada 2021., 10. listopada 2021.)
1. OK POSAVINA BROD – OK KOLONIJA 0:3 (18:25,13:25,19:25)
2. AOK OSIJEK – ŽOK OSIJEK III 0:3 (13:25,22:25,31:33)
3. ŽOK VINKOVCI – ŽOK VALLIS AUREA 3:0 (25:14,25:21,25:16)
4. ŽOK NAŠICE – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 0:3 (20:25,15:25,19:25)
5. OK VALPOVKA – OK ĐAKOVO 0:3 (19:25,22:25,18:25)
6. OK BELIŠĆE – OK LINGA 1:3 (16:25,18:25,28:26,20:25)
2. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)
7. OK KOLONIJA – OK LINGA 3:1 (25:14,25:14,21:25,25:14)
8. OK ĐAKOVO – OK BELIŠĆE 3:0 (25:14,25:12,26:24)
9. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – OK VALPOVKA 3:1 (25:13,19:25,25:20,25:21)
10. ŽOK VALLIS AUREA – ŽOK NAŠICE 0:3 (15:25,17:25,19:25)
11. ŽOK OSIJEK III – ŽOK VINKOVCI 1:3 (25:18,13:25,17:25,24:26)
12. OK POSAVINA BROD – AOK OSIJEK 3:0 (25:22,25:10,25:18)
3. kolo (23. listopada 2021., 24. listopada 2021.)
13. AOK OSIJEK – OK KOLONIJA 0:3 (13:25,12:25,17:25)
14. ŽOK VINKOVCI – OK POSAVINA BROD 3:0 (25:17,25:16,25:15)
15. ŽOK NAŠICE – ŽOK OSIJEK III 3:1 (25:18,16:25,25:15,25:14)
16. OK VALPOVKA – ŽOK VALLIS AUREA 3:0 (25:15,25:11,25:11)
17. OK BELIŠĆE – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 0:3 (12:25,8:25,20:25)
18. OK LINGA – OK ĐAKOVO 0:3 (21:25,15:25,11:25)
4. kolo (30. listopada 2021., 31. listopada 2021.)
19. OK KOLONIJA – OK ĐAKOVO 3:1 (25:12,17:25,25:16,25:22)
20. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – OK LINGA 3:0 (25:23,25:22,25:20)
21. ŽOK VALLIS AUREA – OK BELIŠĆE 0:3 (21:25,24:26,19:25)
22. ŽOK OSIJEK III – OK VALPOVKA 1:3 (26:24,17:25,17:25,17:25)
23. OK POSAVINA BROD – ŽOK NAŠICE 2:3 (25:16,25:16,21:25,18:25,12:15)
24. ŽOK VINKOVCI – AOK OSIJEK 3:0 (25:15,25:10,25:15)
5. kolo (6. studenog 2021., 7. studenog 2021.)
25. ŽOK VINKOVCI – OK KOLONIJA 3:0 (25:22,25:22,25:23)
26. ŽOK NAŠICE – AOK OSIJEK 3:1 (25:15,24:26,25:12,25:16)
27. OK VALPOVKA – OK POSAVINA BROD 3:0 (25:14,25:20,25:13)
28. OK BELIŠĆE – ŽOK OSIJEK III 3:0 (25:12,25:15,25:20)
29. OK LINGA – ŽOK VALLIS AUREA 3:0 (25:10,25:10,25:6)
30. OK ĐAKOVO – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 3:1 (25:20,22:25,25:22,25:18)
6. kolo (13. studenog 2021., 14. studenog 2021.)
31. OK KOLONIJA – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 2:3 (25:22,25:18,21:25,13:25,5:15)
32. ŽOK VALLIS AUREA – OK ĐAKOVO 0:3 (11:25,10:25,17:25)
33. ŽOK OSIJEK III – OK LINGA 0:3 (22:25,17:25,16:25)
34. OK POSAVINA BROD – OK BELIŠĆE 0:3 (13:25,22:25,23:25)
35. AOK OSIJEK – OK VALPOVKA 0:3 (23:25,19:25,15:25)
36. ŽOK VINKOVCI – ŽOK NAŠICE 3:0 (25:18,25:15,25:14)
7. kolo (20. studenog 2021., 21. studenog 2021.)
37. ŽOK NAŠICE – OK KOLONIJA 3:0 (25:14,25:12,25:23)
38. OK VALPOVKA – ŽOK VINKOVCI 0:3 (19:25,15:25,23:25)
39. OK BELIŠĆE – AOK OSIJEK 3:1 (25:14,25:18,21:25,25:18)
40. OK LINGA – OK POSAVINA BROD 3:2 (25:23,25:20,14:25,24:26,15:7)
41. OK ĐAKOVO – ŽOK OSIJEK III 3:0 (25:14,25:15,25:19)
42. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – ŽOK VALLIS AUREA 3:0 (25:19,25:14,25:10)
8. kolo (27. studenog 2021., 28. studenog 2021.)
43. OK KOLONIJA – ŽOK VALLIS AUREA 3:1 (25:27,25:19,25:22,25:15)
44. ŽOK OSIJEK III – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 1:3 (22:25,25:19,21:25,21:25)
45. OK POSAVINA BROD – OK ĐAKOVO 0:3 (19:25,16:25,21:25)
46. AOK OSIJEK – OK LINGA 0:3 (27:29,20:25,23:25)
47. ŽOK VINKOVCI – OK BELIŠĆE 3:2 (25:16,25:18,23:25,17:25,15:13)
48. ŽOK NAŠICE – OK VALPOVKA 3:2 (19:25,25:16,25:21,17:25,15:13)
9. kolo (4. prosinca 2021., 5. prosinca 2021.)
49. OK VALPOVKA – OK KOLONIJA 3:0 (25:22,25:19,25:18)
50. OK BELIŠĆE – ŽOK NAŠICE 1:3 (18:25,25:20,13:25,17:25)
51. ŽOK VINKOVCI – OK LINGA 3:0 (25:16,25:7,25:10)
52. OK ĐAKOVO – AOK OSIJEK 3:0 (25:14,25:19,25:16)
53. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – OK POSAVINA BROD 3:0 (25:9,25:17,25:22)
54. ŽOK VALLIS AUREA – ŽOK OSIJEK III 3:0 (25:17,25:18,25:21)
10. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
55. OK KOLONIJA – ŽOK OSIJEK III 3:2 (18:25,25:16,25:18,22:25,15:9)
56. OK POSAVINA BROD – ŽOK VALLIS AUREA 3:1 (25:10,25:17,25:27,25:14)
57. AOK OSIJEK – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 0:3 (16:25,12:25,6:25)
58. ŽOK VINKOVCI – OK ĐAKOVO 0:3 (21:25,22:25,19:25)
59. ŽOK NAŠICE – OK LINGA 2:3 (25:12,24:26,22:25,25:22,13:15)
60. OK VALPOVKA – OK BELIŠĆE 3:0 (25:16,26:24,25:12)
11. kolo (18. prosinca 2021., 19. prosinca 2021.)
61. OK BELIŠĆE – OK KOLONIJA 1:3 (22:25,25:22,17:25,18:25)
62. OK LINGA – OK VALPOVKA 2:3 (19:25,25:20,17:25,25:15,11:15)
63. OK ĐAKOVO – ŽOK NAŠICE 3:0 (25:21,25:21,25:22)
64. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – ŽOK VINKOVCI 0:3 (35:37,15:25,20:25)
65. ŽOK VALLIS AUREA – AOK OSIJEK 1:3 (25:11,24:26,21:25,22:25)
66. ŽOK OSIJEK III – OK POSAVINA BROD 3:1 (25:9,11:25,25:17,25:19)
12. kolo (5. veljače 2022., 6. veljače 2022.)
67. OK KOLONIJA – OK POSAVINA BROD 1:3 (15:25,25:13,15:25,14:25)
68. ŽOK OSIJEK III – AOK OSIJEK 3:2 (18:25,21:25,25:13,25:21,15:8)
69. ŽOK VALLIS AUREA – ŽOK VINKOVCI 0:3 (17:25,18:25,19:25)
70. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – ŽOK NAŠICE 3:0 (25:17,25:18,25:18)
71. OK ĐAKOVO – OK VALPOVKA 3:0 (25:17,25:8,25:23)
72. OK LINGA – OK BELIŠĆE 3:0 (25:22,25:18,25:16)
13. kolo (12. veljače 2022., 13. veljače 2022.)
73. OK LINGA – OK KOLONIJA 3:1 (25:23,27:25,21:25,25:18)
74. OK BELIŠĆE – OK ĐAKOVO 0:3 (16:25,17:25,13:25)
75. OK VALPOVKA – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 1:3 (25:22,17:25,19:25,21:25)
76. ŽOK NAŠICE – ŽOK VALLIS AUREA 3:1 (25:15,25:20,20:25,25:21)
77. ŽOK VINKOVCI – ŽOK OSIJEK III 3:0 (25:21,25:13,25:13)
78. AOK OSIJEK – OK POSAVINA BROD 3:0 (25:23,25:19,25:23)
14. kolo (19. veljače 2022., 20. veljače 2022.)
79. OK KOLONIJA – AOK OSIJEK 1:3 (24:26,19:25,25:22,15:24)
80. OK POSAVINA BROD – ŽOK VINKOVCI 0:3 (21:25,15:25,13:25)
81. ŽOK OSIJEK III – ŽOK NAŠICE 0:3 (22:25,17:25,19:25)
82. ŽOK VALLIS AUREA – OK VALPOVKA 1:3 (15:25,14:25,25:22,22:25)
83. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – OK BELIŠĆE 3:0 (25:14,25:12,25:20)
84. OK ĐAKOVO – OK LINGA 3:0 (25:11,26:24,25:17)
15. kolo (26. veljače 2022., 27. veljače 2022.)
85. OK ĐAKOVO – OK KOLONIJA 3:0 (25:17,25:21,26:24)
86. OK LINGA – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 1:3 (16:25,25:23,22:25,10:25)
87. OK BELIŠĆE – ŽOK VALLIS AUREA 3:1 (25:16,22:25,25:13,25:16)
88. OK VALPOVKA – ŽOK OSIJEK III 3:0 (25:11,25:22,25:23)
89. ŽOK NAŠICE – OK POSAVINA BROD 3:0 (25:23,25:19,25:21)
90. AOK OSIJEK – ŽOK VINKOVCI 0:3 (3:25,19:25,15:25)
16. kolo (5. ožujka 2022., 6. ožujka 2022.)
91. OK KOLONIJA – ŽOK VINKOVCI 0:3 (16:25,15:25,19:25)
92. AOK OSIJEK – ŽOK NAŠICE 3:1 (25:23,25:15,13:25,25:20)
93. OK POSAVINA BROD – OK VALPOVKA 1:3 (21:25,13:25,25:18,22:25)
94. ŽOK OSIJEK III – OK BELIŠĆE 0:3 (23:25,26:28,25:27)
95. ŽOK VALLIS AUREA – OK LINGA 0:3 (8:25,22:25,10:25)
96. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – OK ĐAKOVO 3:2 (18:25,18:25,25:22,25:20,15:12)
17. kolo (12. ožujka 2022., 13. ožujka 2022.)
97. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – OK KOLONIJA 3:0 (25:19,25:21,26:24)
98. OK ĐAKOVO – ŽOK VALLIS AUREA 3:0 (25:9,25:20,25:12)
99. OK LINGA – ŽOK OSIJEK III 1:3 (25:21,19:25,19:25,24:26)
100. OK BELIŠĆE – OK POSAVINA BROD 3:0 (25:19,25:9,25:18)
101. OK VALPOVKA – AOK OSIJEK 3:1 (25:20,25:22,17:25,25:19)
102. ŽOK NAŠICE – ŽOK VINKOVCI 0:3 (18:25,19:25,16:25)
18. kolo (19. ožujka 2022., 20. ožujka 2022.)
103. OK KOLONIJA – ŽOK NAŠICE 3:1 (26:28,25:17,25:21,25:11)
104. ŽOK VINKOVCI – OK VALPOVKA 3:0 (25:19,25:16,25:22)
105. AOK OSIJEK – OK BELIŠĆE 0:3 (12:25,20:25,18:25)
106. OK POSAVINA BROD – OK LINGA 0:3 (17:25,17:25,17:25)
107. ŽOK OSIJEK III – OK ĐAKOVO 1:3 (25:21,18:25,25:27,20:25)
108. ŽOK VALLIS AUREA – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 0:3 (13:25,12:25,15:25)
19. kolo (26. ožujka 2022., 27. ožujka 2022.)
109. ŽOK VALLIS AUREA – OK KOLONIJA 0:3 (13:25,11:25,17:25)
110. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – ŽOK OSIJEK III 3:0 (25:19,25:14,25:17)
111. OK ĐAKOVO – OK POSAVINA BROD 3:1 (25:18,25:15,23:25,25:9)
112. OK LINGA – AOK OSIJEK 3:0 (25:22,27:25,25:15)
113. OK BELIŠĆE – ŽOK VINKOVCI 0:3 (21:25,10:25,15:25)
114. OK VALPOVKA – ŽOK NAŠICE 3:2 (25:19,25:23,19:25,20:25,15:12)
20. kolo (2. travnja 2022., 3. travnja 2022.)
115. OK KOLONIJA – OK VALPOVKA 2:3 (17:25,25:22,25:16,22:25,13:15)
116. ŽOK NAŠICE – OK BELIŠĆE 3:0 (25:19,25:16,25:18)
117. OK LINGA – ŽOK VINKOVCI 2:3 (25:18,25:18,18:25,16:25,12:15)
118. AOK OSIJEK – OK ĐAKOVO 0:3 (23:25,7:25,17:25)
119. OK POSAVINA BROD – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 0:3 (3:25,9:25,12:25)
120. ŽOK OSIJEK III – ŽOK VALLIS AUREA 3:1 (24:26,25:23,25:12,25:10)
21. kolo (9. travnja 2022., 10. travnja 2022.)
121. ŽOK OSIJEK III – OK KOLONIJA 1:3 (15:25,15:25,25:18,19:25)
122. ŽOK VALLIS AUREA – OK POSAVINA BROD 3:2 (22:25,22:25,25:16,25:21,15:10)
123. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – AOK OSIJEK 3:1 (25:9,25:12,18:25,25:9)
124. OK ĐAKOVO – ŽOK VINKOVCI 3:2 (25:15,16:25,25:19,20:25,18:16)
125. OK LINGA – ŽOK NAŠICE 0:3 (16:25,22:25,13:25)
126. OK BELIŠĆE – OK VALPOVKA 0:3 (22:25,18:25,22:25)
22. kolo (16. travnja 2022., 17. travnja 2022.)
127. OK KOLONIJA – OK BELIŠĆE 3:0 (25:22,25:23,25:14)
128. OK VALPOVKA – OK LINGA 3:0 (25:19,25:21,25:23)
129. ŽOK NAŠICE – OK ĐAKOVO 3:1 (25:21,14:25,25:21,25:16)
130. ŽOK VINKOVCI – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 3:1 (23:25,25:18,25:21,25:14)
131. AOK OSIJEK – ŽOK VALLIS AUREA 3:0 (25:16,25:21,25:11)
132. OK POSAVINA BROD – ŽOK OSIJEK III 0:3 (18:25,17:25,9:25)
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Hrvatska puna života Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem