Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA - JUG – seniorke (2021./2022.)
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK BRDA II 22 20 2 60 14 4.2857 1734 1376 1.2602 59
2. OK MARINA KAŠTELA II 22 20 2 63 15 4.2000 1850 1354 1.3663 58
3. ŽOK TROGIR 22 17 5 54 26 2.0769 1857 1455 1.2763 49
4. OK KAŠTELA II 22 16 6 54 22 2.4545 1783 1358 1.3130 50
5. OK SPLIT II 22 16 6 54 24 2.2500 1767 1448 1.2203 48
6. OK ŠIBENIK '91 22 12 10 44 32 1.3750 1718 1486 1.1561 37
7. OK KAŠTEL LUKŠIĆ 22 10 12 39 39 1.0000 1705 1612 1.0577 33
8. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 22 6 16 18 53 0.3396 1267 1572 0.8060 16
9. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 22 5 17 21 55 0.3818 1351 1706 0.7919 14
10. OK ZADAR II 22 4 18 12 55 0.2182 1159 1545 0.7502 12
11. OK MAKARSKA 22 4 18 16 55 0.2909 765 1647 0.4645 0
12. OK GUSAR 22 2 20 15 60 0.2500 1339 1736 0.7713 8
1. kolo (9. listopada 2021., 10. listopada 2021.)
1. OK MAKARSKA – OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:0 (25:10,25:17,25:22)
2. OK MARINA KAŠTELA II – OK SPLIT II 3:1 (25:20,23:25,25:18,25:23)
3. OK BRDA II – ŽOK TROGIR 3:1 (14:25,25:23,26:24,25:23)
4. OK KAŠTELA II – OK ŠIBENIK '91 3:1 (25:22,26:28,25:20,27:25)
5. OK ZADAR II – ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:0 (25:13,25:14,25:15)
6. OK KAŠTEL LUKŠIĆ – OK GUSAR 3:0 (25:10,25:13,25:15)
2. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)
7. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM – OK GUSAR 3:2 (25:23,25:20,22:25,19:25,15:3)
8. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA – OK KAŠTEL LUKŠIĆ 3:2 (25:21,23:25,27:29,25:16,15:13)
9. OK ŠIBENIK '91 – OK ZADAR II 3:0 (25:7,25:22,25:11)
10. ŽOK TROGIR – OK KAŠTELA II 0:3 (21:25,18:25,21:25)
11. OK SPLIT II – OK BRDA II 3:0 (25:8,25:21,25:18)
12. OK MAKARSKA – OK MARINA KAŠTELA II 0:3 (13:25,22:25,22:25)
3. kolo (23. listopada 2021., 24. listopada 2021.)
13. OK MARINA KAŠTELA II – OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:0 (25:17,25:16,25:15)
14. OK BRDA II – OK MAKARSKA 3:1 (23:25,25:18,25:17,25:22)
15. OK KAŠTELA II – OK SPLIT II 1:3 (25:23,16:25,13:25,21:25)
16. OK ZADAR II – ŽOK TROGIR 0:3 (15:25,19:25,19:25)
17. OK KAŠTEL LUKŠIĆ – OK ŠIBENIK '91 0:3 (17:25,21:25,15:25)
18. OK GUSAR – ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 2:3 (14:25,25:23,25:23,14:25,13:15)
4. kolo (30. listopada 2021., 31. listopada 2021.)
19. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM – ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:2 (25:15,25:18,23:25,22:25,15:12)
20. OK ŠIBENIK '91 – OK GUSAR 3:0 (25:11,25:15,25:13)
21. ŽOK TROGIR – OK KAŠTEL LUKŠIĆ 3:1 (22:25,25:13,25:22,25:8)
22. OK SPLIT II – OK ZADAR II 3:0 (25:22,25:17,25:23)
23. OK MAKARSKA – OK KAŠTELA II 0:3 (0:25,0:25,0:25) bez borbe
24. OK MARINA KAŠTELA II – OK BRDA II 1:3 (23:25,25:22,16:25,21:25)
5. kolo (6. studenog 2021., 7. studenog 2021.)
25. OK BRDA II – OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:0 (25:13,25:17,25:21)
26. OK MARINA KAŠTELA II – OK KAŠTELA II 3:2 (25:21,25:20,19:25,20:25,15:11)
27. OK ZADAR II – OK MAKARSKA 0:3 (19:25,16:25,19:25)
28. OK KAŠTEL LUKŠIĆ – OK SPLIT II 0:3 (23:25,15:25,19:25)
29. OK GUSAR – ŽOK TROGIR 0:3 (11:25,11:25,11:25)
30. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA – OK ŠIBENIK '91 0:3 (14:25,18:25,18:25)
6. kolo (13. studenog 2021., 14. studenog 2021.)
31. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM – OK ŠIBENIK '91 0:3 (14:25,12:25,20:25)
32. ŽOK TROGIR – ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:1 (25:13,23:25,25:11,25:9)
33. OK SPLIT II – OK GUSAR 3:0 (25:11,25:20,25:15)   video-prijenos
34. OK MAKARSKA – OK KAŠTEL LUKŠIĆ 1:3 (25:20,23:25,23:25,18:25)
35. OK MARINA KAŠTELA II – OK ZADAR II 3:0 (25:14,25:18,25:6)
36. OK BRDA II – OK KAŠTELA II 3:2 (23:25,25:20,23:25,25:19,15:11)
7. kolo (20. studenog 2021., 21. studenog 2021.)
37. OK KAŠTELA II – OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:0 (25:15,25:14,25:7)
38. OK ZADAR II – OK BRDA II 0:3 (19:25,13:25,23:25)
39. OK KAŠTEL LUKŠIĆ – OK MARINA KAŠTELA II 0:3 (14:25,18:25,15:25)
40. OK GUSAR – OK MAKARSKA 0:3 (21:25,20:25,16:25)
41. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA – OK SPLIT II 0:3 (8:25,22:25,13:25)
42. OK ŠIBENIK '91 – ŽOK TROGIR 1:3 (25:19,22:25,18:25,23:25)
8. kolo (27. studenog 2021., 28. studenog 2021.)
43. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM – ŽOK TROGIR 0:3 (17:25,17:25,11:25)
44. OK SPLIT II – OK ŠIBENIK '91 0:3 (16:25,24:26,17:25)
45. OK MAKARSKA – ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:1 (25:10,25:10,21:25,25:13)
46. OK MARINA KAŠTELA II – OK GUSAR 3:0 (25:15,25:7,25:22)
47. OK BRDA II – OK KAŠTEL LUKŠIĆ 3:0 (25:15,25:20,25:23)
48. OK KAŠTELA II – OK ZADAR II 3:0 (25:6,25:10,25:7)
9. kolo (4. prosinca 2021., 5. prosinca 2021.)
49. OK ZADAR II – OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 0:3 (5:25,18:25,19:25)
50. OK KAŠTEL LUKŠIĆ – OK KAŠTELA II 1:3 (25:22,22:25,19:25,19:25)
51. OK GUSAR – OK BRDA II 0:3 (18:25,13:25,19:25)
52. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA – OK MARINA KAŠTELA II 0:3 (10:25,8:25,15:25)
53. OK ŠIBENIK '91 – OK MAKARSKA 3:1 (25:20,25:22,15:25,25:12)   video-prijenos
54. ŽOK TROGIR – OK SPLIT II 2:3 (25:19,25:18,19:25,17:25,13:15)
10. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
55. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM – OK SPLIT II 0:3 (12:25,16:25,15:25)
56. OK MAKARSKA – ŽOK TROGIR 0:3 (19:25,20:25,21:25)
57. OK MARINA KAŠTELA II – OK ŠIBENIK '91 3:1 (25:11,27:25,24:26,25:12)
58. OK BRDA II – ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:0 (26:24,25:21,25:23)
59. OK KAŠTELA II – OK GUSAR 3:0 (25:11,25:14,25:22)
60. OK ZADAR II – OK KAŠTEL LUKŠIĆ 0:3 (8:25,14:25,10:25)
11. kolo (18. prosinca 2021., 19. prosinca 2021.)
61. OK KAŠTEL LUKŠIĆ – OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:0 (25:19,25:21,25:13)
62. OK GUSAR – OK ZADAR II 3:0 (25:22,25:15,25:18)
63. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA – OK KAŠTELA II 1:3 (25:23,17:25,19:25,15:25)
64. OK ŠIBENIK '91 – OK BRDA II 0:3 (19:25,25:27,23:25)
65. ŽOK TROGIR – OK MARINA KAŠTELA II 3:2 (25:17,25:21,26:28,20:25,15:13)
66. OK SPLIT II – OK MAKARSKA 3:1 (25:17,19:25,27:25,25:10)
12. kolo (5. veljače 2022., 6. veljače 2022.)
67. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM – OK MAKARSKA 3:0 (25:0,25:0,25:0) bez borbe
68. OK SPLIT II – OK MARINA KAŠTELA II 2:3 (25:18,13:25,18:25,25:19,14:16)   video-prijenos
69. ŽOK TROGIR – OK BRDA II 0:3 (23:25,21:25,24:26)
70. OK ŠIBENIK '91 – OK KAŠTELA II 1:3 (28:26,16:25,11:25,19:25)
71. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA – OK ZADAR II 3:0 (25:21,25:11,25:15)
72. OK GUSAR – OK KAŠTEL LUKŠIĆ 1:3 (13:25,26:24,13:25,16:25)
13. kolo (12. veljače 2022., 13. veljače 2022.)
73. OK GUSAR – OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 1:3 (24:26,22:25,25:19,23:25)
74. OK KAŠTEL LUKŠIĆ – ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:1 (26:28,25:21,25:21,25:19)
75. OK ZADAR II – OK ŠIBENIK '91 0:3 (14:25,19:25,12:25)
76. OK KAŠTELA II – ŽOK TROGIR 1:3 (22:25,23:25,25:23,23:25)
77. OK BRDA II – OK SPLIT II 3:1 (25:12,14:25,25:15,25:15)
78. OK MARINA KAŠTELA II – OK MAKARSKA 3:0 (25:0,25:0,25:0) bez borbe
14. kolo (19. veljače 2022., 20. veljače 2022.)
79. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM – OK MARINA KAŠTELA II 0:3 (15:25,18:25,13:25)
80. OK MAKARSKA – OK BRDA II 0:3 (0:25,0:25,0:25) bez borbe
81. OK SPLIT II – OK KAŠTELA II 0:3 (20:25,18:25,25:27)
82. ŽOK TROGIR – OK ZADAR II 3:0 (25:9,25:11,25:11)
83. OK ŠIBENIK '91 – OK KAŠTEL LUKŠIĆ 0:3 (24:26,16:25,23:25)
84. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA – OK GUSAR 3:0 (25:21,25:17,25:22)
15. kolo (26. veljače 2022., 27. veljače 2022.)
85. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA – OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 0:3 (15:25,15:25,13:25)
86. OK GUSAR – OK ŠIBENIK '91 1:3 (20:25,25:23,13:25,15:25)
87. OK KAŠTEL LUKŠIĆ – ŽOK TROGIR 2:3 (18:25,27:25,25:18,19:25,11:15)
88. OK ZADAR II – OK SPLIT II 0:3 (11:25,16:25,15:25)
89. OK KAŠTELA II – OK MAKARSKA 3:0 (25:0,25:0,25:0) bez borbe
90. OK BRDA II – OK MARINA KAŠTELA II 0:3 (18:25,13:25,14:25)
16. kolo (5. ožujka 2022., 6. ožujka 2022.)
91. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM – OK BRDA II 0:3 (3:25,13:25,13:25)
92. OK KAŠTELA II – OK MARINA KAŠTELA II 0:3 (16:25,18:25,23:25)
93. OK MAKARSKA – OK ZADAR II 0:3 (0:25,0:25,0:25) bez borbe
94. OK SPLIT II – OK KAŠTEL LUKŠIĆ 3:0 (25:18,25:23,25:16)
95. ŽOK TROGIR – OK GUSAR 3:0 (25:17,25:9,26:24)
96. OK ŠIBENIK '91 – ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:0 (25:7,25:14,25:15)
17. kolo (12. ožujka 2022., 13. ožujka 2022.)
97. OK ŠIBENIK '91 – OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:0 (25:17,25:10,25:13)
98. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA – ŽOK TROGIR 0:3 (14:25,10:25,13:25)
99. OK GUSAR – OK SPLIT II 0:3 (15:25,22:25,16:25)
100. OK KAŠTEL LUKŠIĆ – OK MAKARSKA 3:0 (25:0,25:0,25:0) bez borbe
101. OK ZADAR II – OK MARINA KAŠTELA II 0:3 (13:25,14:25,12:25)
102. OK KAŠTELA II – OK BRDA II 0:3 (20:25,15:25,19:25)
18. kolo (19. ožujka 2022., 20. veljače 2022.)
103. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM – OK KAŠTELA II 0:3 (15:25,12:25,13:25)
104. OK BRDA II – OK ZADAR II 3:0 (25:19,25:22,25:17)
105. OK MARINA KAŠTELA II – OK KAŠTEL LUKŠIĆ 3:2 (25:20,16:25,25:22,18:25,23:21)
106. OK MAKARSKA – OK GUSAR 0:3 (0:25,0:25,0:25) bez borbe
107. OK SPLIT II – ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:0 (25:19,25:12,25:20)
108. ŽOK TROGIR – OK ŠIBENIK '91 3:1 (25:14,18:25,25:19,25:21)
19. kolo (26. ožujka 2022., 27. ožujka 2022.)
109. ŽOK TROGIR – OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:0 (25:19,25:11,25:17)
110. OK ŠIBENIK '91 – OK SPLIT II 2:3 (25:22,16:25,20:25,25:23,13:15)
111. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA – OK MAKARSKA 3:0 (25:0,25:0,25:0) bez borbe
112. OK GUSAR – OK MARINA KAŠTELA II 0:3 (9:25,18:25,23:25)
113. OK KAŠTEL LUKŠIĆ – OK BRDA II 1:3 (25:12,15:25,23:25,21:25)
114. OK ZADAR II – OK KAŠTELA II 0:3 (18:25,9:25,22:25)
20. kolo (2. travnja 2022., 3. travnja 2022.)
115. OK ZADAR II – OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:0 (25:21,25:21,25:18)
116. OK KAŠTELA II – OK KAŠTEL LUKŠIĆ 3:0 (25:15,25:16,26:24)
117. OK BRDA II – OK GUSAR 3:1 (25:10,25:18,16:25,25:7)
118. OK MARINA KAŠTELA II – ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:0 (25:6,25:17,25:16)
119. OK MAKARSKA – OK ŠIBENIK '91 0:3 (0:25,0:25,0:25) bez borbe
120. OK SPLIT II – ŽOK TROGIR 2:3 (12:25,25:22,19:25,25:23,10:15)
21. kolo (9. travnja 2022., 10. travnja 2022.)
121. OK SPLIT II – OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3:0 (25:7,27:25,25:12)
122. ŽOK TROGIR – OK MAKARSKA 3:0 (25:0,25:0,25:0) bez borbe
123. OK ŠIBENIK '91 – OK MARINA KAŠTELA II 1:3 (25:22,24:26,18:25,16:25)
124. ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA – OK BRDA II 0:3 (14:25,11:25,13:25)
125. OK GUSAR – OK KAŠTELA II 0:3 (20:25,17:25,13:25)
126. OK KAŠTEL LUKŠIĆ – OK ZADAR II 3:0 (25:21,28:26,25:17)
22. kolo (16. travnja 2022., 17. travnja 2022.)
127. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM – OK KAŠTEL LUKŠIĆ 0:3 (12:25,19:25,23:25)
128. OK ZADAR II – OK GUSAR 3:1 (28:30,25:12,27:25,25:23)
129. OK KAŠTELA II – ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA 3:0 (25:14,25:7,25:23)
130. OK BRDA II – OK ŠIBENIK '91 3:0 (25:21,25:23,25:13)
131. OK MARINA KAŠTELA II – ŽOK TROGIR 3:0 (25:23,25:13,25:14)
132. OK MAKARSKA – OK SPLIT II 0:3 (0:25,0:25,0:25) bez borbe
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Hrvatska puna života Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem