Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA - SJEVER – seniorke
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK ZAGREB 22 21 1 65 9 7.2222 1810 1308 1.3838 63
2. OK DINAMO II 22 21 1 64 15 4.2667 1882 1415 1.3300 60
3. OK VELIKA GORICA 22 15 7 52 30 1.7333 1897 1720 1.1029 45
4. HOK GORICA 22 12 10 45 41 1.0976 1834 1876 0.9776 37
5. ŽOK KAŠTEL 22 11 11 39 38 1.0263 1687 1619 1.0420 33
6. OK PETRINJA 22 11 11 42 44 0.9545 1824 1869 0.9759 32
7. ŽOK IVANEC 22 10 12 40 42 0.9524 1824 1724 1.0580 31
8. HAOK MLADOST III 22 10 12 39 44 0.8864 1797 1814 0.9906 29
9. OK MEDVEŠČAK 22 9 13 38 45 0.8444 1735 1812 0.9575 28
10. ŽOK VRBOVEC 22 6 16 30 56 0.5357 1716 1979 0.8671 20
11. OK OLIMPIK II 22 4 18 24 59 0.4068 1590 1893 0.8399 14
12. OK SISAK 22 2 20 9 64 0.1406 1193 1760 0.6778 3
1. kolo (9. listopada 2021., 10. listopada 2021.)
1. OK SISAK – HOK GORICA 3:2 (25:22,25:19,18:25,11:25,15:7)
2. ŽOK KAŠTEL – OK OLIMPIK II 3:2 (25:21,17:25,25:17,23:25,16:14)
3. OK PETRINJA – ŽOK IVANEC 3:2 (25:21,21:25,18:25,25:19,15:7)
4. HAOK ZAGREB – OK VELIKA GORICA 3:0 (25:21,27:25,27:25)
5. OK MEDVEŠČAK – HAOK MLADOST III 1:3 (25:21,23:25,22:25,17:25)
6. OK DINAMO II – ŽOK VRBOVEC 3:0 (25:20,25:12,31:29)
2. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)
7. HOK GORICA – ŽOK VRBOVEC 3:2 (22:25,25:19,26:24,17:25,18:16)
8. HAOK MLADOST III – OK DINAMO II 1:3 (25:21,15:25,14:25,23:25)   video-prijenos
9. OK VELIKA GORICA – OK MEDVEŠČAK 3:0 (27:25,25:19,25:18)
10. HAOK ZAGREB – ŽOK IVANEC 3:0 (25:15,27:25,25:22)
11. OK PETRINJA – OK OLIMPIK II 3:1 (25:22,25:19,21:25,25:16)
12. OK SISAK – ŽOK KAŠTEL 0:3 (14:25,17:25,13:25)
3. kolo (23. listopada 2021., 24. listopada 2021.)
13. ŽOK KAŠTEL – HOK GORICA 3:1 (25:19,25:15,23:25,28:26)
14. OK PETRINJA – OK SISAK 3:0 (25:17,29:27,25:17)
15. HAOK ZAGREB – OK OLIMPIK II 3:0 (25:6,25:16,25:14)   video-prijenos
16. OK MEDVEŠČAK – ŽOK IVANEC 1:3 (9:25,16:25,25:21,19:25)
17. OK DINAMO II – OK VELIKA GORICA 3:0 (30:28,25:14,25:18)
18. ŽOK VRBOVEC – HAOK MLADOST III 2:3 (25:18,25:23,18:25,20:25,8:15)
4. kolo (30. listopada 2021., 31. listopada 2021.)
19. HOK GORICA – HAOK MLADOST III 0:3 (20:25,20:25,22:25)
20. ŽOK VRBOVEC – OK VELIKA GORICA 2:3 (14:25,24:26,27:25,25:22,13:15)
21. ŽOK IVANEC – OK DINAMO II 0:3 (22:25,18:25,20:25)
22. OK OLIMPIK II – OK MEDVEŠČAK 1:3 (24:26,25:18,15:25,19:25)
23. OK SISAK – HAOK ZAGREB 0:3 (10:25,12:25,11:25)
24. ŽOK KAŠTEL – OK PETRINJA 3:0 (25:14,27:25,25:23)
5. kolo (6. studenog 2021., 7. studenog 2021.)
25. OK PETRINJA – HOK GORICA 1:3 (23:25,22:25,25:19,24:26)
26. HAOK ZAGREB – ŽOK KAŠTEL 3:0 (25:19,25:18,25:12)   video-prijenos
27. OK MEDVEŠČAK – OK SISAK 3:0 (25:14,25:15,24:23)
28. OK DINAMO II – OK OLIMPIK II 3:0 (25:17,25:13,25:15)
29. ŽOK VRBOVEC – ŽOK IVANEC 1:3 (25:14,19:25,22:25,21:25)
30. HAOK MLADOST III – OK VELIKA GORICA 1:3 (24:26,23:25,25:23,20:25)   video-prijenos
6. kolo (13. studenog 2021., 14. studenog 2021.)
31. HOK GORICA – OK VELIKA GORICA 0:3 (18:25,17:25,19:25)
32. HAOK MLADOST III – ŽOK IVANEC 3:1 (20:25,25:23,25:19,25:17)   video-prijenos
33. OK OLIMPIK II – ŽOK VRBOVEC 1:3 (25:17,22:25,15:25,21:25)   video-prijenos
34. OK DINAMO II – OK SISAK 3:0 (25:15,25:18,25:15)
35. ŽOK KAŠTEL – OK MEDVEŠČAK 3:0 (25:23,26:24,25:23)
36. OK PETRINJA – HAOK ZAGREB 0:3 (19:25,19:25,13:25)   video-prijenos
7. kolo (20. studenog 2021., 21. studenog 2021.)
37. HAOK ZAGREB – HOK GORICA 3:0 (25:21,25:20,25:16)   video-prijenos
38. OK MEDVEŠČAK – OK PETRINJA 2:3 (25:22,20:25,25:18,17:25,11:15)
39. OK DINAMO II – ŽOK KAŠTEL 3:1 (25:27,25:13,25:19,26:24)
40. ŽOK VRBOVEC – OK SISAK 3:1 (25:20,21:25,28:26,25:19)
41. HAOK MLADOST III – OK OLIMPIK II 3:2 (22:25,22:25,25:16,25:9,15:12)   video-prijenos
42. OK VELIKA GORICA – ŽOK IVANEC 3:1 (25:18,27:25,22:25,25:20)
8. kolo (27. studenog 2021., 28. studenog 2021.)
43. HOK GORICA – ŽOK IVANEC 3:0 (25:21,25:23,25:19)
44. OK OLIMPIK II – OK VELIKA GORICA 0:3 (20:25,20:25,21:25)
45. OK SISAK – HAOK MLADOST III 0:3 (15:25,14:25,21:25)
46. ŽOK KAŠTEL – ŽOK VRBOVEC 3:1 (25:13,25:10,24:26,25:20)
47. OK PETRINJA – OK DINAMO II 1:3 (19:25,25:22,16:25,22:25)
48. HAOK ZAGREB – OK MEDVEŠČAK 3:1 (25:17,25:15,24:26,25:10)   video-prijenos
9. kolo (4. prosinca 2021., 5. prosinca 2021.)
49. OK MEDVEŠČAK – HOK GORICA 2:3 (25:16,20:25,25:27,25:20,9:15)
50. OK DINAMO II – HAOK ZAGREB 3:2 (25:19,20:25,25:15,22:25,15:4)   video-prijenos
51. ŽOK VRBOVEC – OK PETRINJA 3:2 (23:25,25:16,16:25,25:20,15:9)
52. HAOK MLADOST III – ŽOK KAŠTEL 3:1 (25:21,16:25,25:18,25:19)   video-prijenos
53. OK VELIKA GORICA – OK SISAK 3:0 (25:7,25:11,25:12)
54. ŽOK IVANEC – OK OLIMPIK II 3:0 (25:19,25:13,25:16)
10. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
55. HOK GORICA – OK OLIMPIK II 3:0 (25:18,25:20,25:15)
56. OK SISAK – ŽOK IVANEC 0:3 (15:25,11:25,12:25)
57. ŽOK KAŠTEL – OK VELIKA GORICA 0:3 (10:25,16:25,20:25)
58. HAOK MLADOST III – OK PETRINJA 2:3 (23:25,25:22,15:25,25:15,11:15)
59. HAOK ZAGREB – ŽOK VRBOVEC 3:0 (25:18,25:23,25:17)   video-prijenos
60. OK MEDVEŠČAK – OK DINAMO II 0:3 (18:25,16:25,14:25)
11. kolo (18. prosinca 2021., 19. prosinca 2021.)
61. OK DINAMO II – HOK GORICA 3:0 (25:16,25:11,25:17)
62. ŽOK VRBOVEC – OK MEDVEŠČAK 3:2 (21:25,25:20,25:20,20:25,15:9)
63. HAOK MLADOST III – HAOK ZAGREB 1:3 (10:25,28:26,27:29,16:25)   video-prijenos
64. OK VELIKA GORICA – OK PETRINJA 1:3 (25:16,26:28,18:25,20:25)
65. ŽOK IVANEC – ŽOK KAŠTEL 3:0 (26:24,25:22,25:21)
66. OK OLIMPIK II – OK SISAK 3:0 (25:18,25:17,25:16)
12. kolo (5. veljače 2022., 6. veljače 2022.)
67. HOK GORICA – OK SISAK 3:1 (25:19,13:25,25:21,25:20)
68. OK OLIMPIK II – ŽOK KAŠTEL 0:3 (20:25,23:25,18:25)
69. ŽOK IVANEC – OK PETRINJA 3:0 (25:15,25:14,25:12)
70. OK VELIKA GORICA – HAOK ZAGREB 2:3 (25:18,7:25,26:24,26:28,4:15)   video-prijenos
71. HAOK MLADOST III – OK MEDVEŠČAK 0:3 (22:25,12:25,21:25)   video-prijenos
72. ŽOK VRBOVEC – OK DINAMO II 0:3 (15:25,9:25,10:25)
13. kolo (12. veljače 2022., 13. veljače 2022.)
73. ŽOK VRBOVEC – HOK GORICA 0:3 (20:25,14:25,24:26)
74. OK DINAMO II – HAOK MLADOST III 3:0 (25:17,25:19,25:13)
75. OK MEDVEŠČAK – OK VELIKA GORICA 1:3 (20:25,14:25,25:22,16:25)
76. ŽOK IVANEC – HAOK ZAGREB 0:3 (22:25,14:25,25:27)   video-prijenos
77. OK OLIMPIK II – OK PETRINJA 3:2 (25:21,19:25,21:25,26:24,15:13)
78. ŽOK KAŠTEL – OK SISAK 3:0 (25:0,25:0,25:0) bez borbe
14. kolo (19. veljače 2022., 20. veljače 2022.)
79. HOK GORICA – ŽOK KAŠTEL 3:1 (15:25,25:21,25:13,25:22)
80. OK SISAK – OK PETRINJA 0:3 (15:25,22:25,18:25)
81. OK OLIMPIK II – HAOK ZAGREB 1:3 (19:25,15:25,25:23,11:25)   video-prijenos
82. ŽOK IVANEC – OK MEDVEŠČAK 2:3 (25:20,20:25,23:25,25:13,14:16)
83. OK VELIKA GORICA – OK DINAMO II 1:3 (15:25,25:16,17:25,19:25)
84. HAOK MLADOST III – ŽOK VRBOVEC 3:0 (25:8,25:18,25:16)
15. kolo (26. veljače 2022., 27. veljače 2022.)
85. HAOK MLADOST III – HOK GORICA 1:3 (25:20,17:25,20:25,24:26)   video-prijenos
86. OK VELIKA GORICA – ŽOK VRBOVEC 3:0 (25:16,25:20,25:18)
87. OK DINAMO II – ŽOK IVANEC 3:1 (21:25,25:20,25:9,25:17)
88. OK MEDVEŠČAK – OK OLIMPIK II 3:0 (25:7,25:13,25:16)
89. HAOK ZAGREB – OK SISAK 3:0 (25:21,29:27,25:14)   video-prijenos
90. OK PETRINJA – ŽOK KAŠTEL 3:0 (25:16,25:22,25:19)
16. kolo (5. ožujka 2022., 6. ožujka 2022.)
91. HOK GORICA – OK PETRINJA 3:2 (25:14,22:25,17:25,25:17,15:9)
92. ŽOK KAŠTEL – HAOK ZAGREB 0:3 (19:25,20:25,19:25)   video-prijenos
93. OK SISAK – OK MEDVEŠČAK 0:3 (16:25,16:25,22:25)
94. OK OLIMPIK II – OK DINAMO II 0:3 (10:25,23:25,15:25)
95. ŽOK IVANEC – ŽOK VRBOVEC 3:1 (25:23,24:26,25:5,25:21)
96. OK VELIKA GORICA – HAOK MLADOST III 3:1 (18:25,25:19,25:22,25:20)
17. kolo (12. ožujka 2022., 13. ožujka 2022.)
97. OK VELIKA GORICA – HOK GORICA 3:2 (23:25,25:22,23:25,29:27,15:12)
98. ŽOK IVANEC – HAOK MLADOST III 1:3 (21:25,26:28,25:12,16:25)
99. ŽOK VRBOVEC – OK OLIMPIK II 2:3 (25:22,25:23,23:25,22:25,11:15)
100. OK SISAK – OK DINAMO II 0:3 (16:25,16:25,8:25)
101. OK MEDVEŠČAK – ŽOK KAŠTEL 3:0 (25:19,25:21,25:22)
102. HAOK ZAGREB – OK PETRINJA 3:0 (25:9,25:13,25:9)   video-prijenos
18. kolo (19. ožujka 2022., 20. ožujka 2022.)
103. HOK GORICA – HAOK ZAGREB 0:3 (19:25,14:25,14:25)   video-prijenos
104. OK PETRINJA – OK MEDVEŠČAK 3:0 (25:21,25:18,25:17)
105. ŽOK KAŠTEL – OK DINAMO II 2:3 (18:25,20:25,25:21,25:19,6:15)
106. OK SISAK – ŽOK VRBOVEC 1:3 (27:25,25:27,23:25,14:25)
107. OK OLIMPIK II – HAOK MLADOST III 3:1 (26:24,27:29,25:19,25:18)
108. ŽOK IVANEC – OK VELIKA GORICA 1:3 (24:26,26:28,26:24,13:25)
19. kolo (26. ožujka 2022., 27. ožujka 2022.)
109. ŽOK IVANEC – HOK GORICA 1:3 (25:23,22:25,23:25,22:25)
110. OK VELIKA GORICA – OK OLIMPIK II 3:0 (25:19,25:18,25:20)
111. HAOK MLADOST III – OK SISAK 3:0 (25:17,25:13,25:9)   video-prijenos
112. ŽOK VRBOVEC – ŽOK KAŠTEL 0:3 (14:25,15:25,25:27)
113. OK DINAMO II – OK PETRINJA 3:0 (25:17,25:15,25:23)
114. OK MEDVEŠČAK – HAOK ZAGREB 0:3 (13:25,22:25,20:25)   video-prijenos
20. kolo (2. travnja 2022., 3. travnja 2022.)
115. HOK GORICA – OK MEDVEŠČAK 2:3 (25:18,18:25,25:27,25:23,15:17)
116. HAOK ZAGREB – OK DINAMO II 3:1 (25:17,25:22,23:25,25:14)   video-prijenos
117. OK PETRINJA – ŽOK VRBOVEC 1:3 (25:16,24:26,20:25,23:25)
118. ŽOK KAŠTEL – HAOK MLADOST III 3:0 (25:20,25:17,25:21)
119. OK SISAK – OK VELIKA GORICA 0:3 (20:25,19:25,15:25)
120. OK OLIMPIK II – ŽOK IVANEC 2:3 (25:21,17:25,15:25,25:21,8:15)
21. kolo (9. travnja 2022., 10. travnja 2022.)
121. OK OLIMPIK II – HOK GORICA 0:3 (22:25,18:25,23:25)
122. ŽOK IVANEC – OK SISAK 3:0 (25:10,25:15,25:13)
123. OK VELIKA GORICA – ŽOK KAŠTEL 1:3 (18:25,20:25,25:13,18:25)
124. OK PETRINJA – HAOK MLADOST III 3:1 (25:17,25:20,23:25,29:27)
125. ŽOK VRBOVEC – HAOK ZAGREB 0:3 (8:25,18:25,11:25)   video-prijenos
126. OK DINAMO II – OK MEDVEŠČAK 3:1 (25:10,22:25,25:16,25:18)
22. kolo (16. travnja 2022., 17. travnja 2022.)
127. HOK GORICA – OK DINAMO II 2:3 (25:15,25:23,9:25,15:25,11:15)
128. OK MEDVEŠČAK – ŽOK VRBOVEC 3:1 (25:22,23:25,25:12,25:19)
129. HAOK ZAGREB – HAOK MLADOST III 3:0 (25:16,25:17,25:15)   video-prijenos
130. OK PETRINJA – OK VELIKA GORICA 3:2 (25:22,25:20,22:25,27:29,17:15)
131. ŽOK KAŠTEL – ŽOK IVANEC 1:3 (23:25,17:25,25:20,18:25)
132. OK SISAK – OK OLIMPIK II 3:2 (25:15,9:25,25:13,12:25,15:13)
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Hrvatska puna života Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem