Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA – seniorke
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK KITRO VARAŽDIN 1 1 0 3 0 75 50 1.5000 3
2. OK NEBO 1 1 0 3 0 75 54 1.3889 3
3. OK DON BOSCO 1 1 0 3 1 3.0000 91 91 1.0000 3
4. OK UMAG 1 1 0 3 2 1.5000 105 85 1.2353 2
5. ŽOK OSIJEK II 1 1 0 3 2 1.5000 101 102 0.9902 2
6. OK OLIMPIK 1 0 1 2 3 0.6667 102 101 1.0099 1
7. ŽOK DRENOVA 1 0 1 2 3 0.6667 85 105 0.8095 1
8. OK ZADAR 0 0 0 0 0 0 0 0
9. HAOK MLADOST II 1 0 1 1 3 0.3333 91 91 1.0000 0
10. ŽOK SINJ 1 0 1 0 3 0.0000 54 75 0.7200 0
11. ŽOK NOVA GRADIŠKA 1 0 1 0 3 0.0000 50 75 0.6667 0
1. kolo (9. listopada 2021., 10. listopada 2021.)
1. OK ZADAR – 0 -
2. ŽOK SINJ – OK NEBO 0:3 (12:25,20:25,22:25)
3. ŽOK OSIJEK II – OK OLIMPIK 3:2 (25:17,23:25,27:25,11:25,15:10)   video-prijenos
4. OK KITRO VARAŽDIN – ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:0 (25:20,25:14,25:16)
5. HAOK MLADOST II – OK DON BOSCO 1:3 (25:16,21:25,22:25,23:25)
6. OK UMAG – ŽOK DRENOVA 3:2 (25:27,25:13,25:12,15:25,15:8)
2. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)
7. 0 – ŽOK DRENOVA -
8. OK DON BOSCO – OK UMAG subota, 16. listopada 2021. u 15,00
9. ŽOK NOVA GRADIŠKA – HAOK MLADOST II subota, 16. listopada 2021. u 18,00
10. OK OLIMPIK – OK KITRO VARAŽDIN srijeda, 20. listopada 2021. u 18,45
11. OK NEBO – ŽOK OSIJEK II odgođeno
12. OK ZADAR – ŽOK SINJ nedjelja, 17. listopada 2021. u 16,30
3. kolo (23. listopada 2021., 24. listopada 2021.)
13. ŽOK SINJ – 0 -
14. ŽOK OSIJEK II – OK ZADAR termin nije određen
15. OK KITRO VARAŽDIN – OK NEBO termin nije određen
16. HAOK MLADOST II – OK OLIMPIK termin nije određen
17. OK UMAG – ŽOK NOVA GRADIŠKA termin nije određen
18. ŽOK DRENOVA – OK DON BOSCO termin nije određen
4. kolo (30. listopada 2021., 31. listopada 2021.)
19. 0 – OK DON BOSCO -
20. ŽOK NOVA GRADIŠKA – ŽOK DRENOVA termin nije određen
21. OK OLIMPIK – OK UMAG termin nije određen
22. OK NEBO – HAOK MLADOST II termin nije određen
23. OK ZADAR – OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
24. ŽOK SINJ – ŽOK OSIJEK II termin nije određen
5. kolo (6. studenog 2021., 7. studenog 2021.)
25. ŽOK OSIJEK II – 0 -
26. OK KITRO VARAŽDIN – ŽOK SINJ termin nije određen
27. HAOK MLADOST II – OK ZADAR termin nije određen
28. OK UMAG – OK NEBO termin nije određen
29. ŽOK DRENOVA – OK OLIMPIK termin nije određen
30. OK DON BOSCO – ŽOK NOVA GRADIŠKA termin nije određen
6. kolo (13. studenog 2021., 14. studenog 2021.)
31. 0 – ŽOK NOVA GRADIŠKA -
32. OK OLIMPIK – OK DON BOSCO termin nije određen
33. OK NEBO – ŽOK DRENOVA termin nije određen
34. OK ZADAR – OK UMAG termin nije određen
35. ŽOK SINJ – HAOK MLADOST II termin nije određen
36. ŽOK OSIJEK II – OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
7. kolo (20. studenog 2021., 21. studenog 2021.)
37. OK KITRO VARAŽDIN – 0 -
38. HAOK MLADOST II – ŽOK OSIJEK II termin nije određen
39. OK UMAG – ŽOK SINJ termin nije određen
40. ŽOK DRENOVA – OK ZADAR termin nije određen
41. OK DON BOSCO – OK NEBO termin nije određen
42. ŽOK NOVA GRADIŠKA – OK OLIMPIK termin nije određen
8. kolo (27. studenog 2021., 28. studenog 2021.)
43. 0 – OK OLIMPIK -
44. OK NEBO – ŽOK NOVA GRADIŠKA termin nije određen
45. OK ZADAR – OK DON BOSCO termin nije određen
46. ŽOK SINJ – ŽOK DRENOVA termin nije određen
47. ŽOK OSIJEK II – OK UMAG termin nije određen
48. OK KITRO VARAŽDIN – HAOK MLADOST II termin nije određen
9. kolo (4. prosinca 2021., 5. prosinca 2021.)
49. HAOK MLADOST II – 0 -
50. OK UMAG – OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
51. ŽOK DRENOVA – ŽOK OSIJEK II termin nije određen
52. OK DON BOSCO – ŽOK SINJ termin nije određen
53. ŽOK NOVA GRADIŠKA – OK ZADAR termin nije određen
54. OK OLIMPIK – OK NEBO termin nije određen
10. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
55. 0 – OK NEBO -
56. OK ZADAR – OK OLIMPIK termin nije određen
57. ŽOK SINJ – ŽOK NOVA GRADIŠKA termin nije određen
58. ŽOK OSIJEK II – OK DON BOSCO termin nije određen
59. OK KITRO VARAŽDIN – ŽOK DRENOVA termin nije određen
60. HAOK MLADOST II – OK UMAG termin nije određen
11. kolo (18. prosinca 2021., 19. prosinca 2021.)
61. OK UMAG – 0 -
62. ŽOK DRENOVA – HAOK MLADOST II termin nije određen
63. OK DON BOSCO – OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
64. ŽOK NOVA GRADIŠKA – ŽOK OSIJEK II termin nije određen
65. OK OLIMPIK – ŽOK SINJ termin nije određen
66. OK NEBO – OK ZADAR termin nije određen
12. kolo (5. veljače 2022., 6. veljače 2022.)
67. 0 – OK ZADAR -
68. OK NEBO – ŽOK SINJ termin nije određen
69. OK OLIMPIK – ŽOK OSIJEK II termin nije određen
70. ŽOK NOVA GRADIŠKA – OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
71. OK DON BOSCO – HAOK MLADOST II termin nije određen
72. ŽOK DRENOVA – OK UMAG termin nije određen
13. kolo (12. veljače 2022., 13. siječnja 2022.)
73. ŽOK DRENOVA – 0 -
74. OK UMAG – OK DON BOSCO termin nije određen
75. HAOK MLADOST II – ŽOK NOVA GRADIŠKA termin nije određen
76. OK KITRO VARAŽDIN – OK OLIMPIK termin nije određen
77. ŽOK OSIJEK II – OK NEBO termin nije određen
78. ŽOK SINJ – OK ZADAR termin nije određen
14. kolo (19. veljače 2022., 20. veljače 2022.)
79. 0 – ŽOK SINJ -
80. OK ZADAR – ŽOK OSIJEK II termin nije određen
81. OK NEBO – OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
82. OK OLIMPIK – HAOK MLADOST II termin nije određen
83. ŽOK NOVA GRADIŠKA – OK UMAG termin nije određen
84. OK DON BOSCO – ŽOK DRENOVA termin nije određen
15. kolo (26. veljače 2022., 27. veljače 2022.)
85. OK DON BOSCO – 0 -
86. ŽOK DRENOVA – ŽOK NOVA GRADIŠKA termin nije određen
87. OK UMAG – OK OLIMPIK termin nije određen
88. HAOK MLADOST II – OK NEBO termin nije određen
89. OK KITRO VARAŽDIN – OK ZADAR termin nije određen
90. ŽOK OSIJEK II – ŽOK SINJ termin nije određen
16. kolo (5. ožujka 2022., 6. ožujka 2022.)
91. 0 – ŽOK OSIJEK II -
92. ŽOK SINJ – OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
93. OK ZADAR – HAOK MLADOST II termin nije određen
94. OK NEBO – OK UMAG termin nije određen
95. OK OLIMPIK – ŽOK DRENOVA termin nije određen
96. ŽOK NOVA GRADIŠKA – OK DON BOSCO termin nije određen
17. kolo (12. ožujka 2022., 13. ožujka 2022.)
97. ŽOK NOVA GRADIŠKA – 0 -
98. OK DON BOSCO – OK OLIMPIK termin nije određen
99. ŽOK DRENOVA – OK NEBO termin nije određen
100. OK UMAG – OK ZADAR termin nije određen
101. HAOK MLADOST II – ŽOK SINJ termin nije određen
102. OK KITRO VARAŽDIN – ŽOK OSIJEK II termin nije određen
18. kolo (19. ožujka 2022., 20. ožujka 2022.)
103. 0 – OK KITRO VARAŽDIN -
104. ŽOK OSIJEK II – HAOK MLADOST II termin nije određen
105. ŽOK SINJ – OK UMAG termin nije određen
106. OK ZADAR – ŽOK DRENOVA termin nije određen
107. OK NEBO – OK DON BOSCO termin nije određen
108. OK OLIMPIK – ŽOK NOVA GRADIŠKA termin nije određen
19. kolo (26. ožujka 2022., 27. ožujka 2022.)
109. OK OLIMPIK – 0 -
110. ŽOK NOVA GRADIŠKA – OK NEBO termin nije određen
111. OK DON BOSCO – OK ZADAR termin nije određen
112. ŽOK DRENOVA – ŽOK SINJ termin nije određen
113. OK UMAG – ŽOK OSIJEK II termin nije određen
114. HAOK MLADOST II – OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
20. kolo (2. travnja 2022., 3. travnja 2022.)
115. 0 – HAOK MLADOST II -
116. OK KITRO VARAŽDIN – OK UMAG termin nije određen
117. ŽOK OSIJEK II – ŽOK DRENOVA termin nije određen
118. ŽOK SINJ – OK DON BOSCO termin nije određen
119. OK ZADAR – ŽOK NOVA GRADIŠKA termin nije određen
120. OK NEBO – OK OLIMPIK termin nije određen
21. kolo (9. travnja 2022., 10. travnja 2022.)
121. OK NEBO – 0 -
122. OK OLIMPIK – OK ZADAR termin nije određen
123. ŽOK NOVA GRADIŠKA – ŽOK SINJ termin nije određen
124. OK DON BOSCO – ŽOK OSIJEK II termin nije određen
125. ŽOK DRENOVA – OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
126. OK UMAG – HAOK MLADOST II termin nije određen
22. kolo (16. travnja 2022., 17. travnja 2022.)
127. 0 – OK UMAG -
128. HAOK MLADOST II – ŽOK DRENOVA termin nije određen
129. OK KITRO VARAŽDIN – OK DON BOSCO termin nije određen
130. ŽOK OSIJEK II – ŽOK NOVA GRADIŠKA termin nije određen
131. ŽOK SINJ – OK OLIMPIK termin nije određen
132. OK ZADAR – OK NEBO termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem