Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA – seniorke
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK NEBO 10 9 1 29 8 3.6250 861 697 1.2353 26
2. OK DON BOSCO 10 9 1 28 12 2.3333 943 818 1.1528 26
3. HAOK MLADOST II 10 5 5 22 19 1.1579 894 845 1.0580 17
4. OK KITRO VARAŽDIN 10 5 5 20 17 1.1765 794 777 1.0219 15
5. ŽOK SINJ 10 5 5 18 18 1.0000 773 793 0.9748 15
6. OK OLIMPIK 9 5 4 19 18 1.0556 798 784 1.0179 14
7. ŽOK DRENOVA 9 5 4 19 21 0.9048 801 866 0.9249 13
8. ŽOK OSIJEK II 10 4 6 20 21 0.9524 865 888 0.9741 14
9. OK ZADAR 10 4 6 16 22 0.7273 781 842 0.9276 11
10. OK UMAG 10 2 8 11 26 0.4231 783 843 0.9288 6
11. ŽOK NOVA GRADIŠKA 10 1 9 8 28 0.2857 678 818 0.8289 5
1. kolo (9. listopada 2021., 10. listopada 2021.)
1. OK ZADAR – 0 -
2. ŽOK SINJ – OK NEBO 0:3 (12:25,20:25,22:25)
3. ŽOK OSIJEK II – OK OLIMPIK 3:2 (25:17,23:25,27:25,11:25,15:10)   video-prijenos
4. OK KITRO VARAŽDIN – ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:0 (25:20,25:14,25:16)
5. HAOK MLADOST II – OK DON BOSCO 1:3 (25:16,21:25,22:25,23:25)
6. OK UMAG – ŽOK DRENOVA 3:2 (25:27,25:13,25:12,15:25,15:8)
2. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)
7. 0 – ŽOK DRENOVA -
8. OK DON BOSCO – OK UMAG 3:0 (25:20,25:19,25:16)
9. ŽOK NOVA GRADIŠKA – HAOK MLADOST II 0:3 (14:25,14:25,21:25)
10. OK OLIMPIK – OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:20,25:19,25:18)   video-prijenos
11. OK NEBO – ŽOK OSIJEK II 3:2 (25:15,25:18,20:25,25:27,15:5)
12. OK ZADAR – ŽOK SINJ 3:0 (25:20,25:9,25:20)
3. kolo (23. listopada 2021., 24. listopada 2021.)
13. ŽOK SINJ – 0 -
14. ŽOK OSIJEK II – OK ZADAR 3:0 (27:25,25:22,25:14)
15. OK KITRO VARAŽDIN – OK NEBO 2:3 (20:25,22:25,25:16,25:14,13:15)
16. HAOK MLADOST II – OK OLIMPIK 2:3 (25:13,13:25,25:20,22:25,13:15)   video-prijenos
17. OK UMAG – ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:0 (25:22,25:21,25:17)
18. ŽOK DRENOVA – OK DON BOSCO 2:3 (25:23,27:25,23:25,15:25,6:15)
4. kolo (30. listopada 2021., 31. listopada 2021.)
19. 0 – OK DON BOSCO -
20. ŽOK NOVA GRADIŠKA – ŽOK DRENOVA 2:3 (23:25,25:12,25:17,19:25,7:15)
21. OK OLIMPIK – OK UMAG 3:1 (25:20,25:19,22:25,25:21)
22. OK NEBO – HAOK MLADOST II 3:0 (25:17,25:14,25:19)
23. OK ZADAR – OK KITRO VARAŽDIN 3:1 (9:25,25:16,25:23,25:14)
24. ŽOK SINJ – ŽOK OSIJEK II 3:0 (25:14,25:22,25:22)
5. kolo (6. studenog 2021., 7. studenog 2021.)
25. ŽOK OSIJEK II – 0 -
26. OK KITRO VARAŽDIN – ŽOK SINJ 3:0 (25:17,25:21,25:23)
27. HAOK MLADOST II – OK ZADAR 2:3 (23:25,25:17,13:25,27:25,7:15)
28. OK UMAG – OK NEBO 0:3 (17:25,20:25,20:25)
29. ŽOK DRENOVA – OK OLIMPIK subota, 29. siječnja 2022. u 19,00
30. OK DON BOSCO – ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:1 (25:14,25:19,16:25,25:18)
6. kolo (13. studenog 2021., 14. studenog 2021.)
31. 0 – ŽOK NOVA GRADIŠKA -
32. OK OLIMPIK – OK DON BOSCO 1:3 (22:25,18:25,25:21,16:25)   video-prijenos
33. OK NEBO – ŽOK DRENOVA 2:3 (24:26,25:19,24:26,25:23,9:15)
34. OK ZADAR – OK UMAG 3:1 (25:22,25:18,23:25,25:14)
35. ŽOK SINJ – HAOK MLADOST II 2:3 (25:18,22:25,27:25,21:25,7:15)
36. ŽOK OSIJEK II – OK KITRO VARAŽDIN 2:3 (25:17,27:25,19:25,20:25,10:15)
7. kolo (20. studenog 2021., 21. studenog 2021.)
37. OK KITRO VARAŽDIN – 0 -
38. HAOK MLADOST II – ŽOK OSIJEK II 3:1 (25:18,25:16,21:25,25:17)   video-prijenos
39. OK UMAG – ŽOK SINJ 2:3 (25:15,18:25,25:18,23:25,14:16)
40. ŽOK DRENOVA – OK ZADAR 3:1 (25:15,25:27,25:20,25:21)
41. OK DON BOSCO – OK NEBO 1:3 (18:25,26:24,16:25,20:25)
42. ŽOK NOVA GRADIŠKA – OK OLIMPIK 2:3 (20:25,22:25,25:23,25:16,11:15)   video-prijenos
8. kolo (27. studenog 2021., 28. studenog 2021.)
43. 0 – OK OLIMPIK -
44. OK NEBO – ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:0 (25:16,25:15,25:20)
45. OK ZADAR – OK DON BOSCO 1:3 (12:25,25:23,13:25,17:25)
46. ŽOK SINJ – ŽOK DRENOVA 3:0 (25:18,25:21,25:23)
47. ŽOK OSIJEK II – OK UMAG 3:1 (25:17,25:22,24:26,25:23)
48. OK KITRO VARAŽDIN – HAOK MLADOST II 1:3 (12:25,18:25,25:21,15:25)
9. kolo (4. prosinca 2021., 5. prosinca 2021.)
49. HAOK MLADOST II – 0 -
50. OK UMAG – OK KITRO VARAŽDIN 0:3 (22:25,17:25,23:25)
51. ŽOK OSIJEK II – ŽOK DRENOVA 2:3 (25:12,22:25,21:25,25:20,11:15)
52. OK DON BOSCO – ŽOK SINJ 3:1 (22:25,28:26,25:22,25:19)
53. ŽOK NOVA GRADIŠKA – OK ZADAR 3:1 (25:19,25:20,15:25,25:15)
54. OK OLIMPIK – OK NEBO 0:3 (15:25,18:25,19:25)   video-prijenos
10. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
55. 0 – OK NEBO -
56. OK ZADAR – OK OLIMPIK 1:3 (28:26,22:25,14:25,14:25)   video-prijenos
57. ŽOK SINJ – ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:0 (25:13,25:20,25:14)
58. ŽOK OSIJEK II – OK DON BOSCO 1:3 (21:25,18:25,26:24,19:25)
59. OK KITRO VARAŽDIN – ŽOK DRENOVA 3:0 (25:15,25:17,25:21)
60. HAOK MLADOST II – OK UMAG 3:0 (25:22,25:22,30:28)
11. kolo (18. prosinca 2021., 19. prosinca 2021.)
61. OK UMAG – 0 -
62. ŽOK DRENOVA – HAOK MLADOST II 3:2 (25:19,25:20,21:25,16:25,18:16)
63. OK DON BOSCO – OK KITRO VARAŽDIN 3:1 (25:16,25:15,25:27,25:19)
64. ŽOK NOVA GRADIŠKA – ŽOK OSIJEK II 0:3 (19:25,19:25,15:25)
65. OK OLIMPIK – ŽOK SINJ 1:3 (17:25,26:28,25:13,20:25)   video-prijenos
66. OK NEBO – OK ZADAR 3:0 (25:12,25:19,25:18)
12. kolo (5. veljače 2022., 6. veljače 2022.)
67. 0 – OK ZADAR -
68. OK NEBO – ŽOK SINJ termin nije određen
69. OK OLIMPIK – ŽOK OSIJEK II termin nije određen
70. ŽOK NOVA GRADIŠKA – OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
71. OK DON BOSCO – HAOK MLADOST II termin nije određen
72. ŽOK DRENOVA – OK UMAG termin nije određen
13. kolo (12. veljače 2022., 13. siječnja 2022.)
73. ŽOK DRENOVA – 0 -
74. OK UMAG – OK DON BOSCO termin nije određen
75. HAOK MLADOST II – ŽOK NOVA GRADIŠKA termin nije određen
76. OK KITRO VARAŽDIN – OK OLIMPIK termin nije određen
77. ŽOK OSIJEK II – OK NEBO termin nije određen
78. ŽOK SINJ – OK ZADAR termin nije određen
14. kolo (19. veljače 2022., 20. veljače 2022.)
79. 0 – ŽOK SINJ -
80. OK ZADAR – ŽOK OSIJEK II termin nije određen
81. OK NEBO – OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
82. OK OLIMPIK – HAOK MLADOST II termin nije određen
83. ŽOK NOVA GRADIŠKA – OK UMAG termin nije određen
84. OK DON BOSCO – ŽOK DRENOVA termin nije određen
15. kolo (26. veljače 2022., 27. veljače 2022.)
85. OK DON BOSCO – 0 -
86. ŽOK DRENOVA – ŽOK NOVA GRADIŠKA termin nije određen
87. OK UMAG – OK OLIMPIK termin nije određen
88. HAOK MLADOST II – OK NEBO termin nije određen
89. OK KITRO VARAŽDIN – OK ZADAR termin nije određen
90. ŽOK OSIJEK II – ŽOK SINJ termin nije određen
16. kolo (5. ožujka 2022., 6. ožujka 2022.)
91. 0 – ŽOK OSIJEK II -
92. ŽOK SINJ – OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
93. OK ZADAR – HAOK MLADOST II termin nije određen
94. OK NEBO – OK UMAG termin nije određen
95. OK OLIMPIK – ŽOK DRENOVA termin nije određen
96. ŽOK NOVA GRADIŠKA – OK DON BOSCO termin nije određen
17. kolo (12. ožujka 2022., 13. ožujka 2022.)
97. ŽOK NOVA GRADIŠKA – 0 -
98. OK DON BOSCO – OK OLIMPIK termin nije određen
99. ŽOK DRENOVA – OK NEBO termin nije određen
100. OK UMAG – OK ZADAR termin nije određen
101. HAOK MLADOST II – ŽOK SINJ termin nije određen
102. OK KITRO VARAŽDIN – ŽOK OSIJEK II termin nije određen
18. kolo (19. ožujka 2022., 20. ožujka 2022.)
103. 0 – OK KITRO VARAŽDIN -
104. ŽOK OSIJEK II – HAOK MLADOST II termin nije određen
105. ŽOK SINJ – OK UMAG termin nije određen
106. OK ZADAR – ŽOK DRENOVA termin nije određen
107. OK NEBO – OK DON BOSCO termin nije određen
108. OK OLIMPIK – ŽOK NOVA GRADIŠKA termin nije određen
19. kolo (26. ožujka 2022., 27. ožujka 2022.)
109. OK OLIMPIK – 0 -
110. ŽOK NOVA GRADIŠKA – OK NEBO termin nije određen
111. OK DON BOSCO – OK ZADAR termin nije određen
112. ŽOK DRENOVA – ŽOK SINJ termin nije određen
113. OK UMAG – ŽOK OSIJEK II termin nije određen
114. HAOK MLADOST II – OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
20. kolo (2. travnja 2022., 3. travnja 2022.)
115. 0 – HAOK MLADOST II -
116. OK KITRO VARAŽDIN – OK UMAG termin nije određen
117. ŽOK DRENOVA – ŽOK OSIJEK II termin nije određen
118. ŽOK SINJ – OK DON BOSCO termin nije određen
119. OK ZADAR – ŽOK NOVA GRADIŠKA termin nije određen
120. OK NEBO – OK OLIMPIK termin nije određen
21. kolo (9. travnja 2022., 10. travnja 2022.)
121. OK NEBO – 0 -
122. OK OLIMPIK – OK ZADAR termin nije određen
123. ŽOK NOVA GRADIŠKA – ŽOK SINJ termin nije određen
124. OK DON BOSCO – ŽOK OSIJEK II termin nije određen
125. ŽOK DRENOVA – OK KITRO VARAŽDIN termin nije određen
126. OK UMAG – HAOK MLADOST II termin nije određen
22. kolo (16. travnja 2022., 17. travnja 2022.)
127. 0 – OK UMAG -
128. HAOK MLADOST II – ŽOK DRENOVA termin nije određen
129. OK KITRO VARAŽDIN – OK DON BOSCO termin nije određen
130. ŽOK OSIJEK II – ŽOK NOVA GRADIŠKA termin nije određen
131. ŽOK SINJ – OK OLIMPIK termin nije određen
132. OK ZADAR – OK NEBO termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem