Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA – seniorke (2021./2022.)
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK NEBO 20 16 4 52 21 2.4762 1689 1420 1.1894 48
2. OK DON BOSCO 20 15 5 50 28 1.7857 1786 1588 1.1247 44
3. HAOK MLADOST II 20 12 8 44 31 1.4194 1684 1527 1.1028 37
4. OK KITRO VARAŽDIN 20 12 8 43 34 1.2647 1654 1595 1.0370 33
5. ŽOK SINJ 20 11 9 39 37 1.0541 1639 1623 1.0099 32
6. ŽOK OSIJEK II 20 10 10 41 37 1.1081 1667 1704 0.9783 31
7. OK ZADAR 20 9 11 33 39 0.8462 1520 1617 0.9400 26
8. ŽOK DRENOVA 20 9 11 35 46 0.7609 1673 1818 0.9202 25
9. OK OLIMPIK 20 7 13 30 47 0.6383 1604 1704 0.9413 20
10. ŽOK NOVA GRADIŠKA 20 5 15 27 48 0.5625 1523 1664 0.9153 20
11. OK UMAG 20 4 16 24 50 0.4800 1500 1679 0.8934 14
1. kolo (9. listopada 2021., 10. listopada 2021.)
1. OK ZADAR – 0 -
2. ŽOK SINJ – OK NEBO 0:3 (12:25,20:25,22:25)
3. ŽOK OSIJEK II – OK OLIMPIK 3:2 (25:17,23:25,27:25,11:25,15:10)   video-prijenos
4. OK KITRO VARAŽDIN – ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:0 (25:20,25:14,25:16)
5. HAOK MLADOST II – OK DON BOSCO 1:3 (25:16,21:25,22:25,23:25)
6. OK UMAG – ŽOK DRENOVA 3:2 (25:27,25:13,25:12,15:25,15:8)
2. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)
7. 0 – ŽOK DRENOVA -
8. OK DON BOSCO – OK UMAG 3:0 (25:20,25:19,25:16)
9. ŽOK NOVA GRADIŠKA – HAOK MLADOST II 0:3 (14:25,14:25,21:25)
10. OK OLIMPIK – OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:20,25:19,25:18)   video-prijenos
11. OK NEBO – ŽOK OSIJEK II 3:2 (25:15,25:18,20:25,25:27,15:5)
12. OK ZADAR – ŽOK SINJ 3:0 (25:20,25:9,25:20)
3. kolo (23. listopada 2021., 24. listopada 2021.)
13. ŽOK SINJ – 0 -
14. ŽOK OSIJEK II – OK ZADAR 3:0 (27:25,25:22,25:14)
15. OK KITRO VARAŽDIN – OK NEBO 2:3 (20:25,22:25,25:16,25:14,13:15)
16. HAOK MLADOST II – OK OLIMPIK 2:3 (25:13,13:25,25:20,22:25,13:15)   video-prijenos
17. OK UMAG – ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:0 (25:22,25:21,25:17)
18. ŽOK DRENOVA – OK DON BOSCO 2:3 (25:23,27:25,23:25,15:25,6:15)
4. kolo (30. listopada 2021., 31. listopada 2021.)
19. 0 – OK DON BOSCO -
20. ŽOK NOVA GRADIŠKA – ŽOK DRENOVA 2:3 (23:25,25:12,25:17,19:25,7:15)
21. OK OLIMPIK – OK UMAG 3:1 (25:20,25:19,22:25,25:21)
22. OK NEBO – HAOK MLADOST II 3:0 (25:17,25:14,25:19)
23. OK ZADAR – OK KITRO VARAŽDIN 3:1 (9:25,25:16,25:23,25:14)
24. ŽOK SINJ – ŽOK OSIJEK II 3:0 (25:14,25:22,25:22)
5. kolo (6. studenog 2021., 7. studenog 2021.)
25. ŽOK OSIJEK II – 0 -
26. OK KITRO VARAŽDIN – ŽOK SINJ 3:0 (25:17,25:21,25:23)
27. HAOK MLADOST II – OK ZADAR 2:3 (23:25,25:17,13:25,27:25,7:15)   video-prijenos
28. OK UMAG – OK NEBO 0:3 (17:25,20:25,20:25)
29. ŽOK DRENOVA – OK OLIMPIK 0:3 (13:25,13:25,19:25)   video-prijenos
30. OK DON BOSCO – ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:1 (25:14,25:19,16:25,25:18)
6. kolo (13. studenog 2021., 14. studenog 2021.)
31. 0 – ŽOK NOVA GRADIŠKA -
32. OK OLIMPIK – OK DON BOSCO 1:3 (22:25,18:25,25:21,16:25)   video-prijenos
33. OK NEBO – ŽOK DRENOVA 2:3 (24:26,25:19,24:26,25:23,9:15)
34. OK ZADAR – OK UMAG 3:1 (25:22,25:18,23:25,25:14)
35. ŽOK SINJ – HAOK MLADOST II 2:3 (25:18,22:25,27:25,21:25,7:15)
36. ŽOK OSIJEK II – OK KITRO VARAŽDIN 2:3 (25:17,27:25,19:25,20:25,10:15)
7. kolo (20. studenog 2021., 21. studenog 2021.)
37. OK KITRO VARAŽDIN – 0 -
38. HAOK MLADOST II – ŽOK OSIJEK II 3:1 (25:18,25:16,21:25,25:17)   video-prijenos
39. OK UMAG – ŽOK SINJ 2:3 (25:15,18:25,25:18,23:25,14:16)
40. ŽOK DRENOVA – OK ZADAR 3:1 (25:15,25:27,25:20,25:21)
41. OK DON BOSCO – OK NEBO 1:3 (18:25,26:24,16:25,20:25)
42. ŽOK NOVA GRADIŠKA – OK OLIMPIK 2:3 (20:25,22:25,25:23,25:16,11:15)   video-prijenos
8. kolo (27. studenog 2021., 28. studenog 2021.)
43. 0 – OK OLIMPIK -
44. OK NEBO – ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:0 (25:16,25:15,25:20)
45. OK ZADAR – OK DON BOSCO 1:3 (12:25,25:23,13:25,17:25)
46. ŽOK SINJ – ŽOK DRENOVA 3:0 (25:18,25:21,25:23)
47. ŽOK OSIJEK II – OK UMAG 3:1 (25:17,25:22,24:26,25:23)
48. OK KITRO VARAŽDIN – HAOK MLADOST II 1:3 (12:25,18:25,25:21,15:25)
9. kolo (4. prosinca 2021., 5. prosinca 2021.)
49. HAOK MLADOST II – 0 -
50. OK UMAG – OK KITRO VARAŽDIN 0:3 (22:25,17:25,23:25)
51. ŽOK OSIJEK II – ŽOK DRENOVA 2:3 (25:12,22:25,21:25,25:20,11:15)
52. OK DON BOSCO – ŽOK SINJ 3:1 (22:25,28:26,25:22,25:19)
53. ŽOK NOVA GRADIŠKA – OK ZADAR 3:1 (25:19,25:20,15:25,25:15)
54. OK OLIMPIK – OK NEBO 0:3 (15:25,18:25,19:25)   video-prijenos
10. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
55. 0 – OK NEBO -
56. OK ZADAR – OK OLIMPIK 1:3 (28:26,22:25,14:25,14:25)   video-prijenos
57. ŽOK SINJ – ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:0 (25:13,25:20,25:14)
58. ŽOK OSIJEK II – OK DON BOSCO 1:3 (21:25,18:25,26:24,19:25)
59. OK KITRO VARAŽDIN – ŽOK DRENOVA 3:0 (25:15,25:17,25:21)
60. HAOK MLADOST II – OK UMAG 3:0 (25:22,25:22,30:28)   video-prijenos
11. kolo (18. prosinca 2021., 19. prosinca 2021.)
61. OK UMAG – 0 -
62. ŽOK DRENOVA – HAOK MLADOST II 3:2 (25:19,25:20,21:25,16:25,18:16)
63. OK DON BOSCO – OK KITRO VARAŽDIN 3:1 (25:16,25:15,25:27,25:19)
64. ŽOK NOVA GRADIŠKA – ŽOK OSIJEK II 0:3 (19:25,19:25,15:25)
65. OK OLIMPIK – ŽOK SINJ 1:3 (17:25,26:28,25:13,20:25)   video-prijenos
66. OK NEBO – OK ZADAR 3:0 (25:12,25:19,25:18)
12. kolo (5. veljače 2022., 6. veljače 2022.)
67. 0 – OK ZADAR -
68. OK NEBO – ŽOK SINJ 2:3 (25:16,25:22,18:25,19:25,13:15)   video-prijenos
69. OK OLIMPIK – ŽOK OSIJEK II 2:3 (25:21,25:27,25:15,15:25,7:15)   video-prijenos
70. ŽOK NOVA GRADIŠKA – OK KITRO VARAŽDIN 3:1 (25:23,17:25,25:22,25:23)
71. OK DON BOSCO – HAOK MLADOST II 0:3 (20:25,24:26,24:26)
72. ŽOK DRENOVA – OK UMAG 3:0 (25:22,25:21,25:17)
13. kolo (12. veljače 2022., 13. siječnja 2022.)
73. ŽOK DRENOVA – 0 -
74. OK UMAG – OK DON BOSCO 0:3 (7:25,19:25,11:25)
75. HAOK MLADOST II – ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:0 (25:12,25:15,25:17)   video-prijenos
76. OK KITRO VARAŽDIN – OK OLIMPIK 3:0 (25:19,25:23,25:23)   video-prijenos
77. ŽOK OSIJEK II – OK NEBO 1:3 (23:25,25:21,13:25,13:25)   video-prijenos
78. ŽOK SINJ – OK ZADAR 3:0 (25:14,25:18,25:11)
14. kolo (19. veljače 2022., 20. veljače 2022.)
79. 0 – ŽOK SINJ -
80. OK ZADAR – ŽOK OSIJEK II 0:3 (20:25,16:25,18:25)
81. OK NEBO – OK KITRO VARAŽDIN 3:1 (25:12,25:16,12:25,25:18)
82. OK OLIMPIK – HAOK MLADOST II 1:3 (17:25,16:25,25:22,13:25)   video-prijenos
83. ŽOK NOVA GRADIŠKA – OK UMAG 3:0 (25:13,25:21,25:18)
84. OK DON BOSCO – ŽOK DRENOVA 3:1 (22:25,25:20,25:17,25:15)
15. kolo (26. veljače 2022., 27. veljače 2022.)
85. OK DON BOSCO – 0 -
86. ŽOK DRENOVA – ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:2 (25:22,15:25,20:25,25:21,15:10)   video-prijenos
87. OK UMAG – OK OLIMPIK 3:0 (25:21,25:22,25:23)   video-prijenos
88. HAOK MLADOST II – OK NEBO 0:3 (22:25,17:25,12:25)   video-prijenos
89. OK KITRO VARAŽDIN – OK ZADAR 3:0 (25:20,25:23,25:16)
90. ŽOK OSIJEK II – ŽOK SINJ 3:0 (25:16,25:18,25:21)
16. kolo (5. ožujka 2022., 6. ožujka 2022.)
91. 0 – ŽOK OSIJEK II -
92. ŽOK SINJ – OK KITRO VARAŽDIN 2:3 (16:25,22:25,25:13,25:19,12:15)
93. OK ZADAR – HAOK MLADOST II 3:1 (25:19,19:25,25:22,25:17)
94. OK NEBO – OK UMAG 3:1 (25:14,20:25,25:23,25:15)
95. OK OLIMPIK – ŽOK DRENOVA 1:3 (25:20,23:25,17:25,29:31)   video-prijenos
96. ŽOK NOVA GRADIŠKA – OK DON BOSCO 2:3 (25:20,10:25,19:25,25:18,13:15)
17. kolo (12. ožujka 2022., 13. ožujka 2022.)
97. ŽOK NOVA GRADIŠKA – 0 -
98. OK DON BOSCO – OK OLIMPIK 3:0 (25:15,25:10,25:17)
99. ŽOK DRENOVA – OK NEBO 0:3 (16:25,25:27,22:25)
100. OK UMAG – OK ZADAR 1:3 (22:25,17:25,25:16,19:25)
101. HAOK MLADOST II – ŽOK SINJ 3:0 (25:19,25:18,25:15)
102. OK KITRO VARAŽDIN – ŽOK OSIJEK II 3:2 (25:19,25:20,26:28,22:25,15:2)
18. kolo (19. ožujka 2022., 20. ožujka 2022.)
103. 0 – OK KITRO VARAŽDIN -
104. ŽOK OSIJEK II – HAOK MLADOST II 3:0 (25:22,28:26,25:19)
105. ŽOK SINJ – OK UMAG 3:1 (19:25,25:16,25:16,25:18)
106. OK ZADAR – ŽOK DRENOVA 3:0 (25:20,30:28,25:21)
107. OK NEBO – OK DON BOSCO 3:1 (26:24,21:25,25:15,25:11)
108. OK OLIMPIK – ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:2 (26:24,14:25,16:25,25:16,15:12)   video-prijenos
19. kolo (26. ožujka 2022., 27. ožujka 2022.)
109. OK OLIMPIK – 0 -
110. ŽOK NOVA GRADIŠKA – OK NEBO 3:0 (25:18,25:23,25:23)   video-prijenos
111. OK DON BOSCO – OK ZADAR 3:1 (20:25,25:17,25:18,25:20)
112. ŽOK DRENOVA – ŽOK SINJ 3:1 (18:25,25:23,25:19,25:21)
113. OK UMAG – ŽOK OSIJEK II 3:0 (25:16,25:17,25:17)
114. HAOK MLADOST II – OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:17,25:14,25:12)   video-prijenos
20. kolo (2. travnja 2022., 3. travnja 2022.)
115. 0 – HAOK MLADOST II -
116. OK KITRO VARAŽDIN – OK UMAG 3:2 (25:13,25:11,14:25,21:25,15:10)
117. ŽOK DRENOVA – ŽOK OSIJEK II 2:3 (21:25,25:17,20:25,25:23,13:15)
118. ŽOK SINJ – OK DON BOSCO 3:2 (25:19,22:25,18:25,25:17,16:14)
119. OK ZADAR – ŽOK NOVA GRADIŠKA 1:3 (25:21,18:25,25:27,18:25)
120. OK NEBO – OK OLIMPIK 3:0 (25:15,25:22,25:20)
21. kolo (9. travnja 2022., 10. travnja 2022.)
121. OK NEBO – 0 -
122. OK OLIMPIK – OK ZADAR 0:3 (22:25,18:25,20:25)   video-prijenos
123. ŽOK NOVA GRADIŠKA – ŽOK SINJ 1:3 (25:21,20:25,22:25,22:25)
124. OK DON BOSCO – ŽOK OSIJEK II 3:0 (30:28,25:21,25:18)
125. ŽOK DRENOVA – OK KITRO VARAŽDIN 1:3 (21:25,25:23,23:25,18:25)
126. OK UMAG – HAOK MLADOST II 2:3 (23:25,28:26,14:25,26:24,8:15)
22. kolo (16. travnja 2022., 17. travnja 2022.)
127. 0 – OK UMAG -
128. HAOK MLADOST II – ŽOK DRENOVA 3:0 (25:15,25:21,25:22)
129. OK KITRO VARAŽDIN – OK DON BOSCO 3:1 (25:22,25:11,20:25,25:17)
130. ŽOK OSIJEK II – ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:0 (27:25,29:27,25:23)
131. ŽOK SINJ – OK OLIMPIK 3:1 (25:19,25:16,22:25,25:23)   video-prijenos
132. OK ZADAR – OK NEBO 3:0 (25:18,27:25,25:19)
KVALIFIKACIJSKI TURNIR ZA ULAZAK U 1. LIGU - SENIORKE
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK ZAGREB 3 3 0 9 2 4.5000 253 205 1.2341 8
2. OK PULA 3 2 1 6 3 2.0000 206 187 1.1016 6
3. OK BRDA II 3 1 2 5 7 0.7143 249 262 0.9504 4
4. ŽOK VINKOVCI 3 0 3 1 9 0.1111 192 246 0.7805 0
1. kolo (7. svibnja 2022.)
1. HAOK ZAGREB – ŽOK VINKOVCI 3:0 (25:13,25:19,25:18)   video-prijenos
2. OK BRDA II – OK PULA 0:3 (18:25,20:25,16:25)   video-prijenos
2. kolo (8. svibnja 2022.)
3. ŽOK VINKOVCI – OK PULA 0:3 (20:25,16:25,22:25)   video-prijenos
4. HAOK ZAGREB – OK BRDA II 3:2 (16:25,19:25,28:26,25:13,15:10)   video-prijenos
3. kolo (8. svibnja 2022.)
5. OK BRDA II – ŽOK VINKOVCI 3:1 (25:17,25:19,21:25,25:23)   video-prijenos
6. OK PULA – HAOK ZAGREB 0:3 (23:25,16:25,17:25)   video-prijenos
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem