Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
SUPERLIGA – seniori
Prvi krug natjecanja
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK MLADOST 11 11 0 33 1 33.0000 845 561 1.5062 33
2. MOK MURSA - OSIJEK 12 11 1 33 6 5.5000 961 716 1.3422 33
3. OK RIBOLA KAŠTELA 12 9 3 30 11 2.7273 978 798 1.2256 28
4. OK KITRO VARAŽDIN 12 8 4 25 16 1.5625 930 832 1.1178 23
5. OK SPLIT 11 7 4 22 15 1.4667 822 805 1.0211 21
6. OKM CENTROMETAL 11 7 4 23 16 1.4375 878 842 1.0428 19
7. OK SISAK 11 5 6 16 26 0.6154 880 947 0.9293 12
8. MOK RIJEKA 11 4 7 18 23 0.7826 898 912 0.9846 14
9. OK ROVINJ 11 3 8 13 24 0.5417 708 843 0.8399 10
10. MOK MARSONIA 12 3 9 12 28 0.4286 764 929 0.8224 10
11. OK ZADAR 12 1 11 7 33 0.2121 730 970 0.7526 4
12. OK GORICA 12 0 12 3 36 0.0833 728 967 0.7528 0
7. kolo (13. studenog 2021., 14. studenog 2021.)
37. OK KITRO VARAŽDIN – MOK MURSA - OSIJEK 1:3 (16:25,16:25,25:20,22:25)
1. sudac: Mario Babić     2. sudac: Marin Maganić     delegat: Boris Vurušić
 
38. HAOK MLADOST – MOK MARSONIA 3:0 (25:11,25:15,25:14)
1. sudac: Dean Poropat     2. sudac: Paolo Markulin     zapisničar: Anamarija Kezerić
1. granični sudac: Ana Visković     2. granični sudac: Alka Bešker        
 
39. OK SISAK – OK ROVINJ 3:2 (25:22,18:25,25:10,22:25,15:7)
1. sudac: Bruno Muha     2. sudac: Bojan Bardić     zapisničar: Lucija Bakonji
1. granični sudac: Laura Kristić     2. granični sudac: Marija Danić        
 
40. MOK RIJEKA – OK ZADAR 3:0 (25:22,25:13,25:14)
1. sudac: Igor Pihler     2. sudac: Tin Vedriš     delegat: Dravko Stipaničev
zapisničar: Anamaria Glasenhardt     1. granični sudac: Domagoj Badanjak     2. granični sudac: Mia Režić
 
41. OK SPLIT – OKM CENTROMETAL 3:1 (25:17,23:25,26:24,25:22)   video-prijenos
1. sudac: Želimir Kušljić     2. sudac: Dalibor Tota     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Ante Penga     1. granični sudac: Marin Puizina     2. granični sudac: Duje Bašić
 
42. OK GORICA – OK RIBOLA KAŠTELA 0:3 (14:25,11:25,16:25)   video-prijenos
1. sudac: Luka Humski     2. sudac: Toni Bingula     zapisničar: Paula Krmpotić
1. granični sudac: Nika Novak-Stanko     2. granični sudac: Lada Milanović        
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem