Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
SUPERLIGA – seniori
Prvi krug natjecanja
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK MLADOST 11 11 0 33 1 33.0000 845 561 1.5062 33
2. MOK MURSA - OSIJEK 12 11 1 33 6 5.5000 961 716 1.3422 33
3. OK RIBOLA KAŠTELA 12 9 3 30 11 2.7273 978 798 1.2256 28
4. OK KITRO VARAŽDIN 12 8 4 25 16 1.5625 930 832 1.1178 23
5. OK SPLIT 11 7 4 22 15 1.4667 822 805 1.0211 21
6. OKM CENTROMETAL 11 7 4 23 16 1.4375 878 842 1.0428 19
7. OK SISAK 11 5 6 16 26 0.6154 880 947 0.9293 12
8. MOK RIJEKA 11 4 7 18 23 0.7826 898 912 0.9846 14
9. OK ROVINJ 11 3 8 13 24 0.5417 708 843 0.8399 10
10. MOK MARSONIA 12 3 9 12 28 0.4286 764 929 0.8224 10
11. OK ZADAR 12 1 11 7 33 0.2121 730 970 0.7526 4
12. OK GORICA 12 0 12 3 36 0.0833 728 967 0.7528 0
2. kolo (9. listopada 2021., 10. listopada 2021.)
7. MOK MURSA - OSIJEK – MOK RIJEKA 3:0 (25:13,25:17,25:22)   video-prijenos
1. sudac: Jasmin Ramić     2. sudac: Ksenija Jurković     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Dora Ivanić     1. granični sudac: Mihaela Grbavica     2. granični sudac: Miodrag Grbavica
 
8. OK SPLIT – OK SISAK 3:0 (25:15,25:16,25:22)   video-prijenos
1. sudac: Želimir Kušljić     2. sudac: Goran Brozić     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Ivan Jukić     1. granični sudac: Marin Sladić     2. granični sudac: Mara Olujić
 
9. OK GORICA – HAOK MLADOST 0:3 (10:25,22:25,16:25)
1. sudac: Marin Maganić     2. sudac: Tajana Kramar Šandl     delegat: Antonio Pavičić
zapisničar: Martina Vidaković     1. granični sudac: Ana Pavlović     2. granični sudac: Viktorija Knezović
 
10. OK RIBOLA KAŠTELA – OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (26:24,25:23,25:20)   video-prijenos
1. sudac: Dalibor Tota     2. sudac: Ana Tomas     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Petra Peslać     1. granični sudac: Đana Rogulj     2. granični sudac: Marta Belas
 
11. OKM CENTROMETAL – MOK MARSONIA 3:0 (25:19,25:20,25:16)   video-prijenos
1. sudac: Luka Humski     2. sudac: Dominik Raca     delegat: Boris Vurušić
 
12. OK ZADAR – OK ROVINJ 0:3 (14:25,19:25,25:27)
1. sudac: Dinko Ninić     2. sudac: Ivica Špadina        
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem