Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
SUPERLIGA – seniori
Prvi krug natjecanja
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK MLADOST 22 21 1 65 6 10.8333 1754 1181 1.4852 64
2. MOK MURSA - OSIJEK 22 21 1 63 9 7.0000 1758 1296 1.3565 62
3. OK RIBOLA KAŠTELA 22 17 5 55 21 2.6190 1789 1462 1.2237 50
4. OK KITRO VARAŽDIN 22 15 7 49 27 1.8148 1731 1525 1.1351 45
5. OKM CENTROMETAL 22 13 9 44 35 1.2571 1764 1625 1.0855 37
6. OK SPLIT 22 12 10 37 36 1.0278 1552 1604 0.9676 35
7. MOK RIJEKA 22 10 12 40 43 0.9302 1779 1819 0.9780 32
8. OK SISAK 22 10 12 34 47 0.7234 1668 1803 0.9251 26
9. MOK MARSONIA 22 5 17 21 54 0.3889 1441 1760 0.8188 17
10. OK ROVINJ 22 5 17 23 52 0.4423 1405 1738 0.8084 16
11. OK ZADAR 22 3 19 15 59 0.2542 1402 1788 0.7841 10
12. OK GORICA 22 0 22 9 66 0.1364 1400 1842 0.7600 1
1. kolo (2. listopada 2021., 3. listopada 2021.)
1. MOK MURSA - OSIJEK – OK ZADAR 3:0 (25:7,25:13,25:17)
2. OKM CENTROMETAL – OK ROVINJ 3:0 (25:18,25:15,25:15)
3. MOK MARSONIA – OK RIBOLA KAŠTELA 0:3 (16:25,14:25,11:25)
4. OK KITRO VARAŽDIN – OK GORICA 3:0 (25:14,25:21,25:12)
5. HAOK MLADOST – OK SPLIT 3:0 (25:14,25:21,25:16)   video-prijenos
6. OK SISAK – MOK RIJEKA 3:1 (25:18,25:23,27:29,25:21)
2. kolo (9. listopada 2021., 10. listopada 2021.)
7. MOK MURSA - OSIJEK – MOK RIJEKA 3:0 (25:13,25:17,25:22)   video-prijenos
8. OK SPLIT – OK SISAK 3:0 (25:15,25:16,25:22)   video-prijenos
9. OK GORICA – HAOK MLADOST 0:3 (10:25,22:25,16:25)
10. OK RIBOLA KAŠTELA – OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (26:24,25:23,25:20)   video-prijenos
11. OKM CENTROMETAL – MOK MARSONIA 3:0 (25:19,25:20,25:16)   video-prijenos
12. OK ZADAR – OK ROVINJ 0:3 (14:25,19:25,25:27)
3. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)
13. OK ROVINJ – MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (15:25,15:25,10:25)   video-prijenos
14. MOK MARSONIA – OK ZADAR 3:0 (25:13,25:19,25:15)
15. OK KITRO VARAŽDIN – OKM CENTROMETAL 3:1 (25:18,19:25,25:23,25:20)
16. HAOK MLADOST – OK RIBOLA KAŠTELA 3:0 (25:19,25:21,25:11)   video-prijenos
17. OK SISAK – OK GORICA 3:1 (23:25,25:20,25:23,25:18)
18. MOK RIJEKA – OK SPLIT 0:3 (17:25,19:25,17:25)   video-prijenos
4. kolo (23. listopada 2021., 24. listopada 2021.)
19. MOK MURSA - OSIJEK – OK SPLIT 3:0 (25:22,25:15,25:19)   video-prijenos
20. OK GORICA – MOK RIJEKA 1:3 (18:25,25:22,15:25,18:25)
21. OK RIBOLA KAŠTELA – OK SISAK 3:0 (25:19,25:16,25:19)   video-prijenos
22. HAOK MLADOST – OKM CENTROMETAL 3:0 (25:18,25:16,25:19)   video-prijenos
23. OK ZADAR – OK KITRO VARAŽDIN 1:3 (22:25,22:25,25:20,18:25)
24. OK ROVINJ – MOK MARSONIA 3:0 (25:14,25:18,25:21)
5. kolo (30. listopada 2021., 31. listopada 2021.)
25. MOK MARSONIA – MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (13:25,12:25,25:27)
26. OK KITRO VARAŽDIN – OK ROVINJ 3:0 (25:17,25:23,25:7)
27. OK ZADAR – HAOK MLADOST 0:3 (16:25,10:25,18:25)
28. OK SISAK – OKM CENTROMETAL 0:3 (25:27,15:25,22:25)
29. MOK RIJEKA – OK RIBOLA KAŠTELA 1:3 (34:32,18:25,23:25,18:25)   video-prijenos
30. OK SPLIT – OK GORICA 3:0 (25:17,25:22,25:22)   video-prijenos
6. kolo (6. studenog 2021., 7. studenog 2021.)
31. MOK MURSA - OSIJEK – OK GORICA 3:0 (25:15,25:23,25:15)   video-prijenos
32. OK RIBOLA KAŠTELA – OK SPLIT 3:1 (24:26,25:12,25:11,25:18)   video-prijenos
33. OKM CENTROMETAL – MOK RIJEKA 3:2 (25:23,27:25,19:25,13:25,15:13)
34. OK ZADAR – OK SISAK 2:3 (20:25,19:25,25:21,27:25,8:15)
35. OK ROVINJ – HAOK MLADOST 1:3 (15:25,12:25,25:20,10:25)
36. MOK MARSONIA – OK KITRO VARAŽDIN 0:3 (16:25,12:25,17:25)
7. kolo (13. studenog 2021., 14. studenog 2021.)
37. OK KITRO VARAŽDIN – MOK MURSA - OSIJEK 1:3 (16:25,16:25,25:20,22:25)   video-prijenos
38. HAOK MLADOST – MOK MARSONIA 3:0 (25:11,25:15,25:14)   video-prijenos
39. OK SISAK – OK ROVINJ 3:2 (25:22,18:25,25:10,22:25,15:7)
40. MOK RIJEKA – OK ZADAR 3:0 (25:22,25:13,25:14)
41. OK SPLIT – OKM CENTROMETAL 3:1 (25:17,23:25,26:24,25:22)   video-prijenos
42. OK GORICA – OK RIBOLA KAŠTELA 0:3 (14:25,11:25,16:25)   video-prijenos
8. kolo (27. studenog 2021., 28. studenog 2021.)
43. MOK MURSA - OSIJEK – OK RIBOLA KAŠTELA 3:1 (23:25,25:17,25:19,25:19)   video-prijenos
44. OKM CENTROMETAL – OK GORICA 3:0 (25:22,25:18,25:20)
45. OK ZADAR – OK SPLIT 1:3 (25:20,21:25,21:25,23:25)
46. OK ROVINJ – MOK RIJEKA 0:3 (16:25,23:25,20:25)
47. MOK MARSONIA – OK SISAK 2:3 (22:25,27:25,17:25,25:20,14:16)
48. OK KITRO VARAŽDIN – HAOK MLADOST 0:3 (18:25,19:25,17:25)
9. kolo (4. prosinca 2021., 5. prosinca 2021.)
49. HAOK MLADOST – MOK MURSA - OSIJEK 3:0 (25:21,25:23,25:22)   video-prijenos
50. OK SISAK – OK KITRO VARAŽDIN 0:3 (11:25,20:25,21:25)
51. MOK RIJEKA – MOK MARSONIA 3:1 (26:24,25:17,24:26,25:16)   video-prijenos
52. OK SPLIT – OK ROVINJ 3:1 (21:25,25:15,26:24,25:18)   video-prijenos
53. OK GORICA – OK ZADAR 0:3 (23:25,22:25,22:25)
54. OK RIBOLA KAŠTELA – OKM CENTROMETAL 2:3 (26:28,25:17,25:23,28:30,11:15)   video-prijenos
10. kolo (11. prosinca 2021., 12. prosinca 2021.)
55. MOK MURSA - OSIJEK – OKM CENTROMETAL 3:0 (25:20,25:23,25:19)   video-prijenos
56. OK ZADAR – OK RIBOLA KAŠTELA 0:3 (11:25,18:25,21:25)
57. OK ROVINJ – OK GORICA 3:0 (25:23,25:18,25:19)
58. MOK MARSONIA – OK SPLIT 3:0 (25:23,25:19,25:15)
59. OK KITRO VARAŽDIN – MOK RIJEKA 3:2 (24:26,25:18,23:25,25:23,15:13)
60. HAOK MLADOST – OK SISAK 3:0 (25:15,25:15,25:16)   video-prijenos
11. kolo (18. prosinca 2021., 19. prosinca 2021.)
61. OK SISAK – MOK MURSA - OSIJEK 1:3 (25:23,25:27,20:25,16:25)   video-prijenos
62. HAOK MLADOST – MOK RIJEKA 3:0 (25:14,25:18,25:14)   video-prijenos
63. OK SPLIT – OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (25:21,25:17,25:16)   video-prijenos
64. OK GORICA – MOK MARSONIA 1:3 (21:25,25:22,18:25,23:25)
65. OK RIBOLA KAŠTELA – OK ROVINJ 3:0 (25:22,25:15,25:17)   video-prijenos
66. OKM CENTROMETAL – OK ZADAR 3:0 (25:13,25:21,25:14)
12. kolo (22. siječnja 2022., 23. siječnja 2022.)
67. OK ZADAR – MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (15:25,12:25,19:25)   video-prijenos
68. OKM CENTROMETAL – OK ROVINJ 3:0 (25:0,25:0,25:0) bez borbe
69. OK RIBOLA KAŠTELA – MOK MARSONIA 3:0 (25:12,25:18,25:15)
70. OK GORICA – OK KITRO VARAŽDIN 0:3 (7:25,21:25,14:25)
71. OK SPLIT – HAOK MLADOST 0:3 (10:25,9:25,19:25)   video-prijenos
72. MOK RIJEKA – OK SISAK 3:1 (25:23,17:25,25:13,25:20)   video-prijenos
13. kolo (29. siječnja 2022., 30. siječnja 2022.)
73. MOK RIJEKA – MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (15:25,20:25,16:25)   video-prijenos
74. OK SISAK – OK SPLIT 3:0 (25:23,25:17,25:21)
75. HAOK MLADOST – OK GORICA 3:0 (25:16,25:13,25:8)   video-prijenos
76. OK KITRO VARAŽDIN – OK RIBOLA KAŠTELA 2:3 (25:20,18:25,23:25,25:23,12:15)   video-prijenos
77. MOK MARSONIA – OKM CENTROMETAL 2:3 (25:22,25:16,18:25,17:25,8:15)
78. OK ROVINJ – OK ZADAR 1:3 (25:20,22:25,21:25,23:25)
14. kolo (5. veljače 2022., 6. veljače 2022.)
79. MOK MURSA - OSIJEK – OK ROVINJ 3:0 (25:19,25:16,25:9)
80. OK ZADAR – MOK MARSONIA 1:3 (23:25,25:17,21:25,20:25)
81. OKM CENTROMETAL – OK KITRO VARAŽDIN 1:3 (23:25,26:24,17:25,22:25)
82. OK RIBOLA KAŠTELA – HAOK MLADOST 0:3 (25:27,25:27,17:25)   video-prijenos
83. OK GORICA – OK SISAK 2:3 (25:13,14:25,19:25,28:26,13:15)
84. OK SPLIT – MOK RIJEKA 3:1 (25:20,22:25,25:17,25:17)   video-prijenos
15. kolo (12. veljače 2022., 13. veljače 2022.)
85. OK SPLIT – MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (15:25,19:25,23:25)   video-prijenos
86. MOK RIJEKA – OK GORICA 3:0 (25:18,25:20,25:18)   video-prijenos
87. OK SISAK – OK RIBOLA KAŠTELA 0:3 (19:25,12:25,16:25)
88. OKM CENTROMETAL – HAOK MLADOST 0:3 (20:25,23:25,19:25)
89. OK KITRO VARAŽDIN – OK ZADAR 3:0 (25:19,25:13,25:17)
90. MOK MARSONIA – OK ROVINJ 0:3 (20:25,24:26,23:25)   video-prijenos
16. kolo (19. veljače 2022., 20. veljače 2022.)
91. MOK MURSA - OSIJEK – MOK MARSONIA 3:0 (25:18,25:12,25:13)
92. OK ROVINJ – OK KITRO VARAŽDIN 0:3 (19:25,19:25,19:25)
93. HAOK MLADOST – OK ZADAR 3:0 (25:14,25:17,25:15)
94. OKM CENTROMETAL – OK SISAK 3:1 (25:17,25:20,21:25,25:15)
95. OK RIBOLA KAŠTELA – MOK RIJEKA 3:2 (25:18,23:25,21:25,25:14,15:10)
96. OK GORICA – OK SPLIT 0:3 (16:25,15:25,23:25)
17. kolo (26. veljače 2022., 27. veljače 2022.)
97. OK GORICA – MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (7:25,17:25,19:25)
98. OK SPLIT – OK RIBOLA KAŠTELA 0:3 (20:25,23:25,14:25)   video-prijenos
99. MOK RIJEKA – OKM CENTROMETAL 3:2 (22:25,25:23,25:15,13:25,15:10)   video-prijenos
100. OK SISAK – OK ZADAR 3:0 (25:17,25:18,25:17)
101. HAOK MLADOST – OK ROVINJ 3:0 (25:15,25:14,25:13)   video-prijenos
102. OK KITRO VARAŽDIN – MOK MARSONIA 3:0 (25:15,25:23,25:16)
18. kolo (5. ožujka 2022., 6. ožujka 2022.)
103. MOK MURSA - OSIJEK – OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (26:24,25:12,25:20)
104. MOK MARSONIA – HAOK MLADOST 0:3 (15:25,20:25,14:25)   video-prijenos
105. OK ROVINJ – OK SISAK 1:3 (19:25,25:18,20:25,19:25)
106. OK ZADAR – MOK RIJEKA 1:3 (25:23,24:26,21:25,21:25)
107. OKM CENTROMETAL – OK SPLIT 3:0 (25:18,25:22,25:14)
108. OK RIBOLA KAŠTELA – OK GORICA 3:0 (25:20,25:15,25:15)
19. kolo (12. ožujka 2022., 13. ožujka 2022.)
109. OK RIBOLA KAŠTELA – MOK MURSA - OSIJEK 1:3 (21:25,25:22,14:25,16:25)
110. OK GORICA – OKM CENTROMETAL 1:3 (14:25,19:25,26:24,16:25)
111. OK SPLIT – OK ZADAR 3:0 (25:17,25:17,26:24)   video-prijenos
112. MOK RIJEKA – OK ROVINJ 3:0 (25:22,25:15,25:22)   video-prijenos
113. OK SISAK – MOK MARSONIA 3:0 (25:19,25:14,25:15)
114. HAOK MLADOST – OK KITRO VARAŽDIN 3:1 (23:25,25:20,25:14,25:15)   video-prijenos
20. kolo (19. ožujka 2022., 20. ožujka 2022.)
115. MOK MURSA - OSIJEK – HAOK MLADOST 3:2 (16:25,25:21,25:23,18:25,15:13)
116. OK KITRO VARAŽDIN – OK SISAK 3:0 (25:13,25:15,25:22)
117. MOK MARSONIA – MOK RIJEKA 1:3 (25:23,16:25,13:25,18:25)
118. OK ROVINJ – OK SPLIT 2:3 (25:15,19:25,22:25,26:24,6:15)
119. OK ZADAR – OK GORICA 3:1 (25:17,25:19,21:25,25:23)
120. OKM CENTROMETAL – OK RIBOLA KAŠTELA 0:3 (24:26,19:25,14:25)
21. kolo (26. ožujka 2022., 27. ožujka 2022.)
121. OKM CENTROMETAL – MOK MURSA - OSIJEK 0:3 (19:25,22:25,16:25)   video-prijenos
122. OK RIBOLA KAŠTELA – OK ZADAR 3:0 (25:12,25:12,25:13)
123. OK GORICA – OK ROVINJ 1:3 (25:22,16:25,17:25,28:30)
124. OK SPLIT – MOK MARSONIA 3:0 (25:15,27:25,25:20)   video-prijenos
125. MOK RIJEKA – OK KITRO VARAŽDIN 1:3 (15:25,25:19,22:25,17:25)
126. OK SISAK – HAOK MLADOST 1:3 (16:25,27:25,12:25,10:25)
22. kolo (29. ožujka 2022.)
127. MOK MURSA - OSIJEK – OK SISAK 3:0 (25:16,25:17,25:13)
128. MOK RIJEKA – HAOK MLADOST 0:3 (16:25,12:25,13:25)   video-prijenos
129. OK KITRO VARAŽDIN – OK SPLIT 3:0 (25:11,25:11,25:12)
130. MOK MARSONIA – OK GORICA 3:1 (25:21,25:18,23:25,26:24)
131. OK ROVINJ – OK RIBOLA KAŠTELA 0:3 (10:25,19:25,16:25)
132. OK ZADAR – OKM CENTROMETAL 0:3 (16:25,19:25,24:26)
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Republika Hrvatska Ministarstvo turizma i sporta Hrvatski olimpijski odbor HEP Hrvatska puna života Falkensteiner Mikasa Errea Lutrija Autowill
Janaf Jutarnji list Sportske novosti Ghia Media servis Prima. Regija Zadar Turistička zajednica grada Zadra Presscut
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem