Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
SUPERLIGA – seniorke
Prvi krug natjecanja
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK MLADOST 12 12 0 36 4 9.0000 977 695 1.4058 35
2. OK MARINA KAŠTELA 12 11 1 34 4 8.5000 930 710 1.3099 33
3. OK DINAMO 12 8 4 28 17 1.6471 1020 923 1.1051 23
4. HAOK RIJEKA CO 12 8 4 29 22 1.3182 1112 1070 1.0393 22
5. ŽOK ENNA VUKOVAR 12 8 4 25 19 1.3158 971 978 0.9928 22
6. OK KARLOVAC 12 6 6 20 23 0.8696 916 982 0.9328 16
7. OK KAŠTELA 12 5 7 22 24 0.9167 1023 980 1.0439 18
8. ŽOK OSIJEK 11 5 6 20 24 0.8333 887 964 0.9201 13
9. OK BRDA 12 3 9 15 30 0.5000 858 1043 0.8226 10
10. OK VELI VRH 11 2 9 10 27 0.3704 768 846 0.9078 8
11. OK SPLIT 11 1 10 13 32 0.4063 895 1009 0.8870 7
12. ŽOK DUBROVNIK 11 1 10 6 32 0.1875 746 903 0.8261 3
5. kolo (30. listopada 2021., 31. listopada 2021.)
25. ŽOK DUBROVNIK – ŽOK ENNA VUKOVAR 0:3 (21:25,22:25,19:25)
1. sudac: Ivan Jukić     2. sudac: Ante Jukić     delegat: Drago Peslać
 
26. OK DINAMO – OK BRDA 3:0 (25:14,25:16,25:19)   video-prijenos
1. sudac: Dean Poropat     2. sudac: Paolo Markulin     zapisničar: Aleksandra Lipić
1. granični sudac: Nika Novak-Stanko     2. granični sudac: Lada Milanović        
 
27. ŽOK OSIJEK – OK MARINA KAŠTELA 0:3 (15:25,19:25,19:25)
1. sudac: Dominik Raca     2. sudac: Marin Maganić     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Marin Šutalo     1. granični sudac: Andrea Astaloš     2. granični sudac: Mario Lovrić
 
28. OK KAŠTELA – HAOK MLADOST 0:3 (22:25,19:25,21:25)
1. sudac: Ana Stipaničev Matečić     2. sudac: Želimir Kušljić     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Ante Penga     1. granični sudac: Marta Belas     2. granični sudac: Deni Pivac
 
29. HAOK RIJEKA CO – OK VELI VRH 3:2 (25:23,17:25,17:25,25:13,15:9)   video-prijenos
1. sudac: Jasmin Ramić     2. sudac: Ksenija Jurković     zapisničar: Elena Mujakić
1. granični sudac: Fran Pavlović     2. granični sudac: Ema Govorčin        
 
30. OK SPLIT – OK KARLOVAC 0:3 (22:25,14:25,22:25)   video-prijenos
1. sudac: Milan Rajković     2. sudac: Goran Brozić     zapisničar: Đana Rogulj
1. granični sudac: Marin Puizina     2. granični sudac: Ivana Magzan-Perić        
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem