Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
SUPERLIGA – seniorke
Prvi krug natjecanja
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK MARINA KAŠTELA 2 2 0 6 0 150 81 1.8519 6
2. OK DINAMO 2 2 0 6 0 150 106 1.4151 6
3. HAOK MLADOST 2 2 0 6 1 6.0000 170 120 1.4167 6
4. OK SPLIT 2 1 1 5 5 1.0000 208 204 1.0196 3
5. OK VELI VRH 2 1 1 3 3 1.0000 130 133 0.9774 3
6. ŽOK OSIJEK 2 1 1 5 5 1.0000 218 225 0.9689 3
7. HAOK RIJEKA CO 2 1 1 5 5 1.0000 222 234 0.9487 3
8. OK KARLOVAC 2 1 1 3 5 0.6000 171 187 0.9144 2
9. ŽOK ENNA VUKOVAR 2 1 1 3 5 0.6000 177 196 0.9031 2
10. OK KAŠTELA 2 0 2 4 6 0.6667 206 204 1.0098 2
11. OK BRDA 2 0 2 1 6 0.1667 101 170 0.5941 0
12. ŽOK DUBROVNIK 2 0 2 0 6 0.0000 107 150 0.7133 0
3. kolo (16. listopada 2021., 17. listopada 2021.)
13. OK BRDA – ŽOK ENNA VUKOVAR subota, 16. listopada 2021. u 18,00
1. sudac: Želimir Kušljić     2. sudac: Dalibor Tota     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Deni Pivac     1. granični sudac: Dina Ujević     2. granični sudac: Duje Bašić
 
14. OK MARINA KAŠTELA – ŽOK DUBROVNIK subota, 16. listopada 2021. u 16,15
1. sudac: Ivica Špadina     2. sudac: Dinko Ninić     zapisničar: Đana Rogulj
1. granični sudac: Ivana Knez     2. granični sudac: Ivana Magzan-Perić        
 
15. OK DINAMO – HAOK MLADOST nedjelja, 17. listopada 2021. u 19,30
1. sudac: Toni Bingula     2. sudac: Luka Humski     zapisničar: Aleksandra Lipić
1. granični sudac: Marta Drakula     2. granični sudac: Magdalena Šilić        
 
16. ŽOK OSIJEK – OK VELI VRH subota, 16. listopada 2021. u 17,00
1. sudac: Marin Maganić     2. sudac: Jasmin Ramić     zapisničar: Milenko Korica
1. granični sudac: Marko Šimac     2. granični sudac: Mario Lovrić        
 
17. OK KAŠTELA – OK KARLOVAC nedjelja, 17. listopada 2021. u 17,00
1. sudac: Dinko Ninić     2. sudac: Ivica Špadina     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Petra Peslać     1. granični sudac: Marin Puizina     2. granični sudac: Lorena Jalić
 
18. HAOK RIJEKA CO – OK SPLIT nedjelja, 17. listopada 2021. u 18,00
1. sudac: Dean Poropat     2. sudac: Paolo Markulin     delegat: Dravko Stipaničev
zapisničar: Mihaela Curać     1. granični sudac: Ema Govorčin     2. granični sudac: Fran Pavlović
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem