Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
SUPERLIGA – seniorke
Prvi krug natjecanja
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK MARINA KAŠTELA 2 2 0 6 0 150 81 1.8519 6
2. OK DINAMO 2 2 0 6 0 150 106 1.4151 6
3. HAOK MLADOST 2 2 0 6 1 6.0000 170 120 1.4167 6
4. OK SPLIT 2 1 1 5 5 1.0000 208 204 1.0196 3
5. OK VELI VRH 2 1 1 3 3 1.0000 130 133 0.9774 3
6. ŽOK OSIJEK 2 1 1 5 5 1.0000 218 225 0.9689 3
7. HAOK RIJEKA CO 2 1 1 5 5 1.0000 222 234 0.9487 3
8. OK KARLOVAC 2 1 1 3 5 0.6000 171 187 0.9144 2
9. ŽOK ENNA VUKOVAR 2 1 1 3 5 0.6000 177 196 0.9031 2
10. OK KAŠTELA 2 0 2 4 6 0.6667 206 204 1.0098 2
11. OK BRDA 2 0 2 1 6 0.1667 101 170 0.5941 0
12. ŽOK DUBROVNIK 2 0 2 0 6 0.0000 107 150 0.7133 0
2. kolo (9. listopada 2021., 10. listopada 2021.)
7. ŽOK ENNA VUKOVAR – HAOK RIJEKA CO 3:2 (37:35,23:25,26:28,25:22,15:11)
1. sudac: Toni Bingula     2. sudac: Tin Vedriš     delegat: Zoran Prodanović
zapisničar: Andrea Astaloš     1. granični sudac: Luka Suman     2. granični sudac: Marko Šimac
 
8. OK SPLIT – OK KAŠTELA 3:2 (25:19,19:25,19:25,25:18,15:11)   video-prijenos
1. sudac: Goran Brozić     2. sudac: Želimir Kušljić     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Joško Perajica     1. granični sudac: Jelena Grgurević     2. granični sudac: Deni Pivac
 
9. OK KARLOVAC – ŽOK OSIJEK 3:2 (28:26,23:25,29:31,25:19,15:11)
1. sudac: Toni Ivković     2. sudac: Ante Jukić        
 
10. OK VELI VRH – OK DINAMO 0:3 (20:25,20:25,15:25)
1. sudac: Dean Poropat     2. sudac: Paolo Markulin     delegat: Dravko Stipaničev
zapisničar: Barbara Žunić     1. granični sudac: Magdalena Černjul Šverko     2. granični sudac: Edi Grgorinić
 
11. HAOK MLADOST – ŽOK DUBROVNIK 3:0 (25:16,25:18,25:15)   video-prijenos
1. sudac: Damir Pišćak     2. sudac: Anto Mijić     zapisničar: Antica Nižić
1. granični sudac: Borna Maršanić     2. granični sudac: Marta Drakula        
 
12. OK MARINA KAŠTELA – OK BRDA 3:0 (25:13,25:7,25:10)
1. sudac: Toni Ivković     2. sudac: Ivan Jukić     zapisničar: Marin Sladić
1. granični sudac: Jelena Grgurević     2. granični sudac: Marta Belas        
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem