Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
SUPERLIGA – seniorke
Prvi krug natjecanja
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK MLADOST 12 12 0 36 4 9.0000 977 695 1.4058 35
2. OK MARINA KAŠTELA 12 11 1 34 4 8.5000 930 710 1.3099 33
3. OK DINAMO 12 8 4 28 17 1.6471 1020 923 1.1051 23
4. HAOK RIJEKA CO 12 8 4 29 22 1.3182 1112 1070 1.0393 22
5. ŽOK ENNA VUKOVAR 12 8 4 25 19 1.3158 971 978 0.9928 22
6. OK KARLOVAC 12 6 6 20 23 0.8696 916 982 0.9328 16
7. OK KAŠTELA 12 5 7 22 24 0.9167 1023 980 1.0439 18
8. ŽOK OSIJEK 11 5 6 20 24 0.8333 887 964 0.9201 13
9. OK BRDA 12 3 9 15 30 0.5000 858 1043 0.8226 10
10. OK VELI VRH 11 2 9 10 27 0.3704 768 846 0.9078 8
11. OK SPLIT 11 1 10 13 32 0.4063 895 1009 0.8870 7
12. ŽOK DUBROVNIK 11 1 10 6 32 0.1875 746 903 0.8261 3
11. kolo (18. prosinca 2021., 19. prosinca 2021.)
61. OK KAŠTELA – ŽOK ENNA VUKOVAR 3:1 (25:19,25:14,25:27,25:19)
1. sudac: Ivica Špadina     2. sudac: Dinko Ninić     delegat: Drago Peslać
zapisničar: Dina Ujević     1. granični sudac: Lorena Jalić     2. granični sudac: Kristina Karanušić
 
62. HAOK RIJEKA CO – ŽOK OSIJEK 2:3 (25:15,25:18,20:25,20:25,10:15)   video-prijenos
1. sudac: Toni Bingula     2. sudac: Dominik Raca     zapisničar: Ana Stipaničev Matečić
1. granični sudac: Fran Pavlović     2. granični sudac: Ema Govorčin        
 
63. OK SPLIT – OK DINAMO 0:3 (24:26,23:25,19:25)   video-prijenos
1. sudac: Želimir Kušljić     2. sudac: Goran Brozić     zapisničar: Sanda Žaja
1. granični sudac: Ana Lončar     2. granični sudac: Deni Pivac        
 
64. OK KARLOVAC – ŽOK DUBROVNIK 3:0 (25:20,25:20,25:23)
1. sudac: Paolo Markulin     2. sudac: Dean Poropat        
 
65. OK VELI VRH – OK BRDA 0:3 (22:25,25:27,22:25)
1. sudac: Tajana Kramar Šandl     2. sudac: Marko Antolić     delegat: Dravko Stipaničev
zapisničar: Mihael Bišćan     1. granični sudac: Edi Grgorinić     2. granični sudac: Magdalena Černjul Šverko
 
66. OK MARINA KAŠTELA – HAOK MLADOST 1:3 (16:25,25:19,18:25,21:25)
1. sudac: Toni Ivković     2. sudac: Ksenija Jurković     delegat: Ante Matijaca
zapisničar: Ivan Jukić     1. granični sudac: Ante Penga     2. granični sudac: Petra Peslać
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti  
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem