Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
PRVENSTVO HRVATSKE – juniorke (2020./2021.)
GRUPA - A
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK BRDA SPORT2LIFE 2 2 0 4 0 100 61 1.6393 6
2. OK MEDVEŠČAK 2 1 1 2 2 1.0000 79 86 0.9186 3
3. AOK OSIJEK 2 0 2 0 4 0.0000 68 100 0.6800 0
1. kolo (15. siječnja 2021.)
  OK MEDVEŠČAK – 0 -
4. AOK OSIJEK – OK BRDA SPORT2LIFE 0:2 (10:25,22:25)   video-prijenos
2. kolo (15. siječnja 2021.)
  0 – OK BRDA SPORT2LIFE -
12. OK MEDVEŠČAK – AOK OSIJEK 2:0 (25:19,25:17)   video-prijenos
3. kolo (15. siječnja 2021.)
  AOK OSIJEK – 0 -
19. OK BRDA SPORT2LIFE – OK MEDVEŠČAK 2:0 (25:14,25:15)   video-prijenos
GRUPA - B
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK OSIJEK 2 2 0 4 0 100 73 1.3699 6
2. HAOK RIJEKA CO 2 1 1 2 2 1.0000 90 90 1.0000 3
3. ŽOK KAŠTEL 2 0 2 0 4 0.0000 73 100 0.7300 0
1. kolo (15. siječnja 2021.)
  ŽOK OSIJEK – 0 -
3. HAOK RIJEKA CO – ŽOK KAŠTEL 2:0 (25:22,25:18)   video-prijenos
2. kolo (15. siječnja 2021.)
  0 – ŽOK KAŠTEL -
11. ŽOK OSIJEK – HAOK RIJEKA CO 2:0 (25:17,25:23)   video-prijenos
3. kolo (15. siječnja 2021.)
  HAOK RIJEKA CO – 0 -
18. ŽOK KAŠTEL – ŽOK OSIJEK 0:2 (13:25,20:25)   video-prijenos
GRUPA - C
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK MLADOST 2 2 0 4 0 100 36 2.7778 6
2. ŽOK IVANEC 2 1 1 2 2 1.0000 72 68 1.0588 3
3. OK VALPOVKA 2 0 2 0 4 0.0000 32 100 0.3200 0
1. kolo (15. siječnja 2021.)
  HAOK MLADOST – 0 -
2. ŽOK IVANEC – OK VALPOVKA 2:0 (25:10,25:8)   video-prijenos
2. kolo (15. siječnja 2021.)
  0 – OK VALPOVKA -
10. HAOK MLADOST – ŽOK IVANEC 2:0 (25:9,25:13)   video-prijenos
3. kolo (15. siječnja 2021.)
  ŽOK IVANEC – 0 -
17. OK VALPOVKA – HAOK MLADOST 0:2 (6:25,8:25)   video-prijenos
GRUPA - D
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK POREČ 2 2 0 4 0 100 55 1.8182 6
2. ŽOK PAZIN 2 1 1 2 2 1.0000 75 69 1.0870 3
3. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 2 0 2 0 4 0.0000 49 100 0.4900 0
1. kolo (15. siječnja 2021.)
  OK POREČ – 0 -
1. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM – ŽOK PAZIN 0:2 (15:25,4:25)   video-prijenos
2. kolo (15. siječnja 2021.)
  0 – ŽOK PAZIN -
9. OK POREČ – OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 2:0 (25:16,25:14)   video-prijenos
3. kolo (15. siječnja 2021.)
  OŽK SPLIT VOLLEY TEAM – 0 -
16. ŽOK PAZIN – OK POREČ 0:2 (9:25,16:25)   video-prijenos
GRUPA - E
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK OLIMPIK 2 2 0 4 0 100 60 1.6667 6
2. OK PULA 2 1 1 2 2 1.0000 80 77 1.0390 3
3. OK ĐAKOVO 2 0 2 0 4 0.0000 57 100 0.5700 0
1. kolo (15. siječnja 2021.)
  OK OLIMPIK – 0 -
8. OK ĐAKOVO – OK PULA 0:2 (10:25,17:25)   video-prijenos
2. kolo (15. siječnja 2021.)
  0 – OK PULA -
15. OK OLIMPIK – OK ĐAKOVO 2:0 (25:17,25:13)   video-prijenos
3. kolo (15. siječnja 2021.)
  OK ĐAKOVO – 0 -
22. OK PULA – OK OLIMPIK 0:2 (17:25,13:25)   video-prijenos
GRUPA - F
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK MARINA KAŠTELA 2 2 0 4 0 100 78 1.2821 6
2. OK KAŠTELA 2 1 1 2 2 1.0000 88 81 1.0864 3
3. ŽOK DUBROVNIK 2 0 2 0 4 0.0000 71 100 0.7100 0
1. kolo (15. siječnja 2021.)
  OK MARINA KAŠTELA – 0 -
6. ŽOK DUBROVNIK – OK KAŠTELA 0:2 (18:25,13:25)   video-prijenos
2. kolo (15. siječnja 2021.)
  0 – OK KAŠTELA -
13. OK MARINA KAŠTELA – ŽOK DUBROVNIK 2:0 (25:23,25:17)   video-prijenos
3. kolo (15. siječnja 2021.)
  ŽOK DUBROVNIK – 0 -
20. OK KAŠTELA – OK MARINA KAŠTELA 0:2 (16:25,22:25)   video-prijenos
GRUPA - G
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK SPLIT 2 2 0 4 0 100 58 1.7241 6
2. OK ZADAR 2 1 1 2 2 1.0000 82 77 1.0649 3
3. HOK GORICA 2 0 2 0 4 0.0000 53 100 0.5300 0
1. kolo (15. siječnja 2021.)
  OK SPLIT – 0 -
7. OK ZADAR – HOK GORICA 2:0 (25:9,25:18)   video-prijenos
2. kolo (15. siječnja 2021.)
  0 – HOK GORICA -
14. OK SPLIT – OK ZADAR 2:0 (25:21,25:11)   video-prijenos
3. kolo (15. siječnja 2021.)
  OK ZADAR – 0 -
21. HOK GORICA – OK SPLIT 0:2 (10:25,16:25)   video-prijenos
GRUPA - H
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK DINAMO 1 1 0 2 0 50 25 2.0000 3
2. OK POSAVINA BROD 1 0 1 0 2 0.0000 25 50 0.5000 0
1. kolo (15. siječnja 2021.)
5. OK POSAVINA BROD – OK DINAMO 0:2 (11:25,14:25)   video-prijenos
GRUPA - I - Utakmice za poredak od 17. do 23. mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK KAŠTEL 3 3 0 6 0 150 92 1.6304 9
2. OK VALPOVKA 3 2 1 4 3 1.3333 137 150 0.9133 5
3. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 3 1 2 3 4 0.7500 128 134 0.9552 4
4. AOK OSIJEK 3 0 3 0 6 0.0000 111 150 0.7400 0
1. kolo (16. siječnja 2021.)
31. AOK OSIJEK – OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 0:2 (18:25,18:25)   video-prijenos
32. ŽOK KAŠTEL – OK VALPOVKA 2:0 (25:21,25:18)   video-prijenos
2. kolo (16. siječnja 2021.)
42. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM – OK VALPOVKA 1:2 (22:25,25:8,13:15)   video-prijenos
43. AOK OSIJEK – ŽOK KAŠTEL 0:2 (14:25,21:25)   video-prijenos
3. kolo (16. siječnja 2021.)
51. ŽOK KAŠTEL – OŽK SPLIT VOLLEY TEAM 2:0 (25:10,25:8)   video-prijenos
53. OK VALPOVKA – AOK OSIJEK 2:0 (25:20,25:20)   video-prijenos
GRUPA - J - Utakmice za poredak od 17 do 23. mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK DUBROVNIK 2 2 0 4 0 101 80 1.2625 6
2. OK ĐAKOVO 2 1 1 2 3 0.6667 100 103 0.9709 2
3. HOK GORICA 2 0 2 1 4 0.2500 96 114 0.8421 1
1. kolo (16. siječnja 2021.)
  OK ĐAKOVO – 0 -
33. ŽOK DUBROVNIK – HOK GORICA 2:0 (26:24,25:19)   video-prijenos
2. kolo (16. siječnja 2021.)
  0 – HOK GORICA -
44. OK ĐAKOVO – ŽOK DUBROVNIK 0:2 (22:25,15:25)   video-prijenos
3. kolo (16. siječnja 2021.)
  ŽOK DUBROVNIK – 0 -
52. HOK GORICA – OK ĐAKOVO 1:2 (25:23,16:25,12:15)   video-prijenos
RAZIGRAVANJE
OSMINA FINALA
23. OK BRDA SPORT2LIFE – HAOK RIJEKA CO 0:2 (23:25,16:25)   video-prijenos
24. ŽOK OSIJEK – OK MEDVEŠČAK 2:0 (25:10,25:19)   video-prijenos
25. HAOK MLADOST – ŽOK PAZIN 2:0 (25:9,25:7)   video-prijenos
26. ŽOK IVANEC – OK POREČ 0:2 (10:25,22:25)   video-prijenos
27. OK OLIMPIK – OK KAŠTELA 2:0 (25:16,25:16)   video-prijenos
28. OK PULA – OK MARINA KAŠTELA 0:2 (22:25,21:25)   video-prijenos
29. OK SPLIT – OK POSAVINA BROD 2:0 (25:22,25:13)   video-prijenos
30. OK ZADAR – OK DINAMO 1:2 (18:25,25:22,9:15)   video-prijenos
ČETVRTFINALE
38. HAOK RIJEKA CO – OK POREČ 2:0 (25:15,25:21)   video-prijenos
39. ŽOK OSIJEK – HAOK MLADOST 1:2 (18:25,25:23,8:15)   video-prijenos
40. OK OLIMPIK – OK DINAMO 2:0 (25:19,26:24)   video-prijenos
41. OK MARINA KAŠTELA – OK SPLIT 0:2 (23:25,24:26)   video-prijenos
POLUFINALE
54. HAOK RIJEKA CO – OK SPLIT 3:1 (25:23,14:25,25:19,25:16)   video-prijenos
55. HAOK MLADOST – OK OLIMPIK 3:1 (21:25,25:20,25:16,25:21)   video-prijenos
RAZIGRAVANJE - OD 9. - DO 16 MJESTA
1. kolo
34. OK BRDA SPORT2LIFE – ŽOK IVANEC 2:1 (24:26,25:14,15:10)   video-prijenos
35. OK MEDVEŠČAK – ŽOK PAZIN 2:0 (25:10,25:18)   video-prijenos
36. OK KAŠTELA – OK ZADAR 2:0 (26:24,25:15)   video-prijenos
37. OK PULA – OK POSAVINA BROD 2:0 (25:17,25:21)   video-prijenos
RAZIGRAVANJE - OD 13. - DO 16. MJESTA
1. kolo
45. ŽOK IVANEC – OK POSAVINA BROD 2:0 (30:28,25:14)   video-prijenos
46. ŽOK PAZIN – OK ZADAR 0:2 (17:25,15:25)   video-prijenos
RAZIGRAVANJE - OD 9. - DO 12 MJESTA
1. kolo
47. OK BRDA SPORT2LIFE – OK PULA 0:2 (11:25,20:25)   video-prijenos
48. OK MEDVEŠČAK – OK KAŠTELA 2:1 (18:25,25:16,15:6)   video-prijenos
RAZIGRAVANJE - OD 5. - DO 8 MJESTA
1. kolo
49. OK POREČ – OK MARINA KAŠTELA 0:2 (18:25,30:32)   video-prijenos
50. ŽOK OSIJEK – OK DINAMO 2:0 (25:18,25:19)   video-prijenos
UTAKMICE ZA PLASMAN
ZA 21. MJESTO
56. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM – HOK GORICA 0:2 (21:25,21:25)   video-prijenos
ZA 19. MJESTO
57. OK VALPOVKA – OK ĐAKOVO 1:2 (25:22,24:26,11:15)   video-prijenos
ZA 17. MJESTO
58. ŽOK KAŠTEL – ŽOK DUBROVNIK 0:2 (22:25,15:25)   video-prijenos
ZA 15. MJESTO
59. OK POSAVINA BROD – ŽOK PAZIN 0:2 (22:25,25:27)   video-prijenos
ZA 13. MJESTO
60. ŽOK IVANEC – OK ZADAR 1:2 (25:15,25:27,5:15)   video-prijenos
ZA 11. MJESTO
61. OK BRDA SPORT2LIFE – OK KAŠTELA 2:0 (25:13,27:25)   video-prijenos
ZA DEVETO MJESTO
62. OK PULA – OK MEDVEŠČAK 2:0 (25:11,25:6)
ZA SEDMO MJESTO
63. OK POREČ – OK DINAMO 2:0 (26:24,25:13)
ZA PETO MJESTO
64. OK MARINA KAŠTELA – ŽOK OSIJEK 0:2 (24:26,14:25)
ZA TREĆE MJESTO
65. OK SPLIT – OK OLIMPIK 3:2 (25:19,21:25,25:12,18:25,15:12)   video-prijenos
FINALE
66. HAOK RIJEKA CO – HAOK MLADOST 0:3 (20:25,8:25,12:25)   video-prijenos
 
KONAČNI POREDAK
1. HAOK MLADOST
2. HAOK RIJEKA CO
3. OK SPLIT
4. OK OLIMPIK
5. ŽOK OSIJEK
6. OK MARINA KAŠTELA
7. OK POREČ
8. OK DINAMO
9. OK PULA
10. OK MEDVEŠČAK
11. OK BRDA SPORT2LIFE
12. OK KAŠTELA
13. OK ZADAR
14. ŽOK IVANEC
15. ŽOK PAZIN
16. OK POSAVINA BROD
17. ŽOK DUBROVNIK
18. ŽOK KAŠTEL
19. OK ĐAKOVO
20. OK VALPOVKA
21. HOK GORICA
22. OŽK SPLIT VOLLEY TEAM
23. AOK OSIJEK
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 31. srpnja 2021., 19,17
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem