Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
2. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - REGIJA ISTOK – seniori
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. MOK MURSA - OSIJEK II 2 2 0 6 0 150 72 2.0833 6
2. MOK MARSONIA II 2 2 0 6 1 6.0000 172 120 1.4333 6
3. MOK ŽELJEZNIČAR 1 1 0 3 0 75 29 2.5862 3
4. MOK MURSA - OSIJEK III 2 1 1 4 5 0.8000 179 204 0.8775 2
5. OK ZRINSKI NUŠTAR 1 0 1 2 3 0.6667 107 99 1.0808 1
6. OK SOKOL 1 0 1 0 3 0.0000 45 75 0.6000 0
7. OK ZRINSKI NUŠTAR II 3 0 3 0 9 0.0000 96 225 0.4267 0
1. kolo (31. listopada 2020., 1. studenog 2020.)
1. OK SOKOL – 0 -
2. MOK ŽELJEZNIČAR – OK ZRINSKI NUŠTAR II 3:0 (25:9,25:9,25:11)
3. MOK MURSA - OSIJEK II – OK ZRINSKI NUŠTAR odgođeno
4. MOK MARSONIA II – MOK MURSA - OSIJEK III 3:1 (22:25,25:19,25:13,25:23)
2. kolo (14. studenog 2020., 15. studenog 2020.)
5. 0 – MOK MURSA - OSIJEK III -
6. OK ZRINSKI NUŠTAR – MOK MARSONIA II odgođeno
7. OK ZRINSKI NUŠTAR II – MOK MURSA - OSIJEK II 0:3 (8:25,7:25,12:25)
8. OK SOKOL – MOK ŽELJEZNIČAR odgođeno
3. kolo (21. studenog 2020., 22. studenog 2020.)
9. MOK ŽELJEZNIČAR – 0 -
10. MOK MURSA - OSIJEK II – OK SOKOL 3:0 (25:18,25:11,25:16)
11. MOK MARSONIA II – OK ZRINSKI NUŠTAR II 3:0 (25:14,25:9,25:17)
12. MOK MURSA - OSIJEK III – OK ZRINSKI NUŠTAR 3:2 (25:23,25:22,19:25,15:25,15:12)
4. kolo (28. studenog 2020., 29. studenog 2020.)
13. 0 – OK ZRINSKI NUŠTAR -
14. OK ZRINSKI NUŠTAR II – MOK MURSA - OSIJEK III odgođeno
15. OK SOKOL – MOK MARSONIA II odgođeno
16. MOK ŽELJEZNIČAR – MOK MURSA - OSIJEK II odgođeno
5. kolo (12. prosinca 2020., 13. prosinca 2020.)
17. MOK MURSA - OSIJEK II – 0 -
18. MOK MARSONIA II – MOK ŽELJEZNIČAR termin nije određen
19. MOK MURSA - OSIJEK III – OK SOKOL termin nije određen
20. OK ZRINSKI NUŠTAR – OK ZRINSKI NUŠTAR II termin nije određen
6. kolo (19. prosinca 2020., 20. prosinca 2020.)
21. 0 – OK ZRINSKI NUŠTAR II -
22. OK SOKOL – OK ZRINSKI NUŠTAR termin nije određen
23. MOK ŽELJEZNIČAR – MOK MURSA - OSIJEK III termin nije određen
24. MOK MURSA - OSIJEK II – MOK MARSONIA II termin nije određen
7. kolo (26. prosinca 2020., 27. prosinca 2020.)
25. MOK MARSONIA II – 0 -
26. MOK MURSA - OSIJEK III – MOK MURSA - OSIJEK II termin nije određen
27. OK ZRINSKI NUŠTAR – MOK ŽELJEZNIČAR termin nije određen
28. OK ZRINSKI NUŠTAR II – OK SOKOL termin nije određen
8. kolo
29. 0 – OK SOKOL -
30. OK ZRINSKI NUŠTAR II – MOK ŽELJEZNIČAR termin nije određen
31. OK ZRINSKI NUŠTAR – MOK MURSA - OSIJEK II termin nije određen
32. MOK MURSA - OSIJEK III – MOK MARSONIA II termin nije određen
9. kolo
33. MOK MURSA - OSIJEK III – 0 -
34. MOK MARSONIA II – OK ZRINSKI NUŠTAR termin nije određen
35. MOK MURSA - OSIJEK II – OK ZRINSKI NUŠTAR II termin nije određen
36. MOK ŽELJEZNIČAR – OK SOKOL termin nije određen
10. kolo
37. 0 – MOK ŽELJEZNIČAR -
38. OK SOKOL – MOK MURSA - OSIJEK II termin nije određen
39. OK ZRINSKI NUŠTAR II – MOK MARSONIA II termin nije određen
40. OK ZRINSKI NUŠTAR – MOK MURSA - OSIJEK III termin nije određen
11. kolo
41. OK ZRINSKI NUŠTAR – 0 -
42. MOK MURSA - OSIJEK III – OK ZRINSKI NUŠTAR II termin nije određen
43. MOK MARSONIA II – OK SOKOL termin nije određen
44. MOK MURSA - OSIJEK II – MOK ŽELJEZNIČAR termin nije određen
12. kolo
45. 0 – MOK MURSA - OSIJEK II -
46. MOK ŽELJEZNIČAR – MOK MARSONIA II termin nije određen
47. OK SOKOL – MOK MURSA - OSIJEK III termin nije određen
48. OK ZRINSKI NUŠTAR II – OK ZRINSKI NUŠTAR termin nije određen
13. kolo
49. OK ZRINSKI NUŠTAR II – 0 -
50. OK ZRINSKI NUŠTAR – OK SOKOL termin nije određen
51. MOK MURSA - OSIJEK III – MOK ŽELJEZNIČAR termin nije određen
52. MOK MARSONIA II – MOK MURSA - OSIJEK II termin nije određen
14. kolo
53. 0 – MOK MARSONIA II -
54. MOK MURSA - OSIJEK II – MOK MURSA - OSIJEK III termin nije određen
55. MOK ŽELJEZNIČAR – OK ZRINSKI NUŠTAR termin nije određen
56. OK SOKOL – OK ZRINSKI NUŠTAR II termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 1. prosinca 2020., 12,44
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem