Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
PRVENSTVO HRVATSKE – najmlađe kadetkinje U11
GRUPA - A
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 3 3 0 8 1 8.0000 131 62 2.1129 8
2. OK MEDVEŠČAK 3 2 1 7 2 3.5000 113 99 1.1414 7
3. OK KITRO VARAŽDIN 3 1 2 2 7 0.2857 104 124 0.8387 2
4. ŽOK DUBROVNIK 3 0 3 1 8 0.1250 71 134 0.5299 1
1. kolo (16. listopada 2020.)
1. OK MEDVEŠČAK – OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (15:13,15:11,15:13)   video-prijenos
2. ŽOK DUBROVNIK – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 0:3 (6:15,6:15,4:15)   video-prijenos
2. kolo (16. listopada 2020.)
3. OK KITRO VARAŽDIN – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 0:3 (13:15,3:15,7:15)   video-prijenos
4. OK MEDVEŠČAK – ŽOK DUBROVNIK 3:0 (15:6,15:7,15:8)   video-prijenos
3. kolo (16. listopada 2020.)
5. ŽOK DUBROVNIK – OK KITRO VARAŽDIN 1:2 (15:14,14:15,5:15)   video-prijenos
6. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – OK MEDVEŠČAK 2:1 (15:8,15:0,11:15)   video-prijenos
GRUPA - B
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK IVANEC 3 3 0 8 1 8.0000 133 93 1.4301 8
2. HAOK DUBRAVA 3 2 1 6 3 2.0000 118 97 1.2165 6
3. OK VELI VRH 3 1 2 4 5 0.8000 105 111 0.9459 4
4. OK GUSAR 3 0 3 0 9 0.0000 80 135 0.5926 0
1. kolo (16. listopada 2020.)
1. ŽOK IVANEC – HAOK DUBRAVA 2:1 (15:2,13:15,15:12)   video-prijenos
2. OK VELI VRH – OK GUSAR 3:0 (15:13,15:8,15:1)   video-prijenos
2. kolo (16. listopada 2020.)
3. HAOK DUBRAVA – OK GUSAR 3:0 (15:9,15:6,15:8)   video-prijenos
4. ŽOK IVANEC – OK VELI VRH 3:0 (15:9,15:10,15:10)   video-prijenos
3. kolo (16. listopada 2020.)
5. OK VELI VRH – HAOK DUBRAVA 1:2 (13:15,15:14,3:15)   video-prijenos
6. OK GUSAR – ŽOK IVANEC 0:3 (7:15,14:15,14:15)   video-prijenos
GRUPA - C
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK DINAMO 3 3 0 8 1 8.0000 132 74 1.7838 8
2. HAOK MLADOST 3 2 1 5 4 1.2500 114 104 1.0962 5
3. HAOK ŽAL BANJOLE 3 1 2 5 4 1.2500 113 105 1.0762 5
4. OK OLIMPIK 3 0 3 0 9 0.0000 59 135 0.4370 0
1. kolo (16. listopada 2020.)
1. OK OLIMPIK – HAOK ŽAL BANJOLE 0:3 (6:15,13:15,2:15)   video-prijenos
2. OK DINAMO – HAOK MLADOST 3:0 (15:8,15:11,15:8)   video-prijenos
2. kolo (16. listopada 2020.)
3. HAOK ŽAL BANJOLE – HAOK MLADOST 1:2 (12:15,8:15,15:12)   video-prijenos
4. OK OLIMPIK – OK DINAMO 0:3 (3:15,5:15,6:15)
3. kolo (16. listopada 2020.)
5. OK DINAMO – HAOK ŽAL BANJOLE 2:1 (15:11,15:7,12:15)   video-prijenos
6. HAOK MLADOST – OK OLIMPIK 3:0 (15:13,15:9,15:2)   video-prijenos
GRUPA - D
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK TROGIR 4 4 0 10 2 5.0000 174 107 1.6262 10
2. OK DARUVAR 4 2 2 7 5 1.4000 156 141 1.1064 7
3. ŽOK VRBOVEC 4 3 1 6 6 1.0000 159 146 1.0890 6
4. OK NEBO 4 1 3 6 6 1.0000 135 149 0.9060 6
5. OK KOSTRENA 4 0 4 1 11 0.0909 98 179 0.5475 1
1. kolo (16. rujna 2020.)
1. OK NEBO – 0 -
2. OK DARUVAR – OK KOSTRENA 3:0 (15:11,15:5,15:14)   video-prijenos
3. ŽOK TROGIR – ŽOK VRBOVEC 3:0 (15:10,15:8,15:13)   video-prijenos
2. kolo (16. listopada 2020.)
4. 0 – ŽOK VRBOVEC -
5. OK KOSTRENA – ŽOK TROGIR 0:3 (5:15,6:15,4:15)   video-prijenos
6. OK NEBO – OK DARUVAR 1:2 (9:15,4:15,15:12)   video-prijenos
3. kolo (16. listopada 2020.)
7. OK DARUVAR – 0 -
8. ŽOK TROGIR – OK NEBO 2:1 (15:3,11:15,15:13)   video-prijenos
9. ŽOK VRBOVEC – OK KOSTRENA 2:1 (15:12,15:4,14:15)   video-prijenos
4. kolo (16. listopada 2020.)
10. 0 – OK KOSTRENA -
11. OK NEBO – ŽOK VRBOVEC 1:2 (11:15,5:15,15:14)   video-prijenos
12. OK DARUVAR – ŽOK TROGIR 1:2 (8:15,15:13,7:15)   video-prijenos
5. kolo (16. listopada 2020.)
13. ŽOK TROGIR – 0 -
14. ŽOK VRBOVEC – OK DARUVAR 2:1 (15:13,10:15,15:11)   video-prijenos
15. OK KOSTRENA – OK NEBO 0:3 (6:15,4:15,12:15)   video-prijenos
GRUPA - E - Utakmice za poredak od 9. do 12. mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK ŽAL BANJOLE 3 2 1 7 2 3.5000 124 83 1.4940 7
2. OK VELI VRH 3 3 0 7 2 3.5000 126 89 1.4157 7
3. ŽOK VRBOVEC 3 1 2 4 5 0.8000 107 106 1.0094 4
4. OK KITRO VARAŽDIN 3 0 3 0 9 0.0000 56 135 0.4148 0
1. kolo (17. listopada 2020.)
1. OK KITRO VARAŽDIN – ŽOK VRBOVEC 0:3 (1:15,13:15,6:15)   video-prijenos
2. OK VELI VRH – HAOK ŽAL BANJOLE 2:1 (10:15,15:10,15:9)   video-prijenos
2. kolo (17. listopada 2020.)
3. ŽOK VRBOVEC – HAOK ŽAL BANJOLE 0:3 (10:15,10:15,11:15)   video-prijenos
4. OK KITRO VARAŽDIN – OK VELI VRH 0:3 (6:15,9:15,9:15)   video-prijenos
3. kolo (18. listopada 2020.)
5. OK VELI VRH – ŽOK VRBOVEC 2:1 (15:5,11:15,15:11)   video-prijenos
6. HAOK ŽAL BANJOLE – OK KITRO VARAŽDIN 3:0 (15:6,15:4,15:2)   video-prijenos
GRUPA - F - Utakmice za poredak od 13. do 17. mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK NEBO 1 1 0 2 1 2.0000 42 36 1.1667 2
2. ŽOK DUBROVNIK 1 0 1 1 2 0.5000 36 42 0.8571 1
1. kolo (17. listopada 2020.)
1. ŽOK DUBROVNIK – OK NEBO 1:2 (12:15,15:12,9:15)   video-prijenos
GRUPA - G
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK OLIMPIK 2 1 1 4 2 2.0000 81 64 1.2656 4
2. OK GUSAR 2 1 1 3 3 1.0000 75 69 1.0870 3
3. OK KOSTRENA 2 1 1 2 4 0.5000 58 81 0.7160 2
1. kolo (17. listopada 2020.)
1. OK GUSAR – 0 -
2. OK OLIMPIK – OK KOSTRENA 1:2 (7:15,15:4,14:15)   video-prijenos
2. kolo (17. listopada 2020.)
3. 0 – OK KOSTRENA -
4. OK GUSAR – OK OLIMPIK 0:3 (8:15,13:15,9:15)   video-prijenos
3. kolo (17. listopada 2020.)
5. OK OLIMPIK – 0 -
6. OK KOSTRENA – OK GUSAR 0:3 (8:15,5:15,11:15)   video-prijenos
RAZIGRAVANJE - OD 1. - DO 8. MJESTA
ČETVRTFINALE (17. listopada 2020.)
  OK DINAMO – OK DARUVAR 3:0 (15:7,15:5,15:14)   video-prijenos
  ŽOK TROGIR – HAOK MLADOST 0:3 (8:15,8:15,5:15)   video-prijenos
  ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – HAOK DUBRAVA 1:2 (9:15,15:7,7:15)   video-prijenos
  ŽOK IVANEC – OK MEDVEŠČAK 3:0 (15:9,15:5,15:11)   video-prijenos
RAZIGRAVANJE - OD 5. - DO 8 MJESTA
1. kolo (17. listopada 2020.)
  OK DARUVAR – OK MEDVEŠČAK 1:2 (13:15,15:6,14:15)   video-prijenos
  ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – ŽOK TROGIR 1:2 (10:15,15:11,13:15)   video-prijenos
UTAKMICE ZA PLASMAN
POLUFINALE
  HAOK DUBRAVA – HAOK MLADOST 1:2 (15:14,10:15,13:15)   video-prijenos
  OK DINAMO – ŽOK IVANEC 1:2 (13:15,15:12,8:15)   video-prijenos
ZA 15. MJESTO
  ŽOK DUBROVNIK – OK GUSAR 0:3 (4:15,12:15,13:15)   video-prijenos
ZA 13. MJESTO
  OK NEBO – OK OLIMPIK 2:1 (11:15,15:12,15:10)   video-prijenos
ZA SEDMO MJESTO
  ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – OK DARUVAR 3:0 (15:13,15:14,15:4)   video-prijenos
ZA PETO MJESTO
  ŽOK TROGIR – OK MEDVEŠČAK 3:0 (15:13,14:9,15:10)   video-prijenos
ZA TREĆE MJESTO
  OK DINAMO – HAOK DUBRAVA 2:1 (15:8,12:15,15:9)   video-prijenos
FINALE
  ŽOK IVANEC – HAOK MLADOST 1:2 (6:15,14:15,15:6)   video-prijenos
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 24. listopada 2020., 19,43
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem