Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
PRVENSTVO HRVATSKE – najmlađi kadeti U13
GRUPA - A
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. MOK GROBNIČAN 3 3 0 6 0 150 86 1.7442 6
2. HAOK MLADOST 3 1 2 3 5 0.6000 153 151 1.0132 2
3. OK RIBOLA KAŠTELA 3 1 2 3 5 0.6000 140 157 0.8917 2
4. MOK MURSA - OSIJEK 3 1 2 3 5 0.6000 115 164 0.7012 2
1. kolo (16. listopada 2020.)
1. MOK GROBNIČAN – HAOK MLADOST 2:0 (25:21,25:11)   video-prijenos
2. OK RIBOLA KAŠTELA – MOK MURSA - OSIJEK 2:1 (25:10,17:25,15:8)   video-prijenos
2. kolo (16. listopada 2020.)
3. HAOK MLADOST – MOK MURSA - OSIJEK 1:2 (25:10,19:25,13:15)   video-prijenos
4. MOK GROBNIČAN – OK RIBOLA KAŠTELA 2:0 (25:22,25:10)   video-prijenos
3. kolo (17. listopada 2020.)
5. OK RIBOLA KAŠTELA – HAOK MLADOST 1:2 (25:22,11:25,15:17)   video-prijenos
6. MOK MURSA - OSIJEK – MOK GROBNIČAN 0:2 (14:25,8:25)   video-prijenos
GRUPA - B
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK MEDICINAR TRNJE 2 2 0 4 1 4.0000 116 86 1.3488 4
2. OK DARUVAR 2 1 1 3 3 1.0000 119 109 1.0917 2
3. MOK MARSONIA 2 0 2 1 4 0.2500 65 105 0.6190 0
1. kolo (16. listopada 2020.)
1. OK MEDICINAR TRNJE – 0 -
2. OK DARUVAR – MOK MARSONIA 2:1 (25:14,15:25,15:4)   video-prijenos
2. kolo (16. listopada 2020.)
3. 0 – MOK MARSONIA -
4. OK MEDICINAR TRNJE – OK DARUVAR 2:1 (22:25,25:22,19:17)   video-prijenos
3. kolo (17. listopada 2020.)
5. OK DARUVAR – 0 -
6. MOK MARSONIA – OK MEDICINAR TRNJE 0:2 (8:25,14:25)   video-prijenos
GRUPA - C - Utakmice za poredak od 5. do 7. mjesta
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK RIBOLA KAŠTELA 2 2 0 4 0 100 66 1.5152 4
2. MOK MARSONIA 2 1 1 2 3 0.6667 96 104 0.9231 2
3. MOK MURSA - OSIJEK 2 0 2 1 4 0.2500 89 115 0.7739 0
1. kolo (17. listopada 2020.)
1. OK RIBOLA KAŠTELA – 0 -
2. MOK MURSA - OSIJEK – MOK MARSONIA 1:2 (27:25,15:25,12:15)   video-prijenos
2. kolo (17. listopada 2020.)
3. 0 – MOK MARSONIA -
4. OK RIBOLA KAŠTELA – MOK MURSA - OSIJEK 2:0 (25:21,25:14)   video-prijenos
3. kolo (18. listopada 2020.)
5. MOK MURSA - OSIJEK – 0 -
6. MOK MARSONIA – OK RIBOLA KAŠTELA 0:2 (17:25,14:25)   video-prijenos
RAZIGRAVANJE
POLUFINALE (17. listopada 2020.)
  OK MEDICINAR TRNJE – HAOK MLADOST 2:0 (25:9,25:23)   video-prijenos
  MOK GROBNIČAN – OK DARUVAR 2:1 (25:10,15:25,16:14)   video-prijenos
ZA TREĆE MJESTO (17. listopada 2020.)
  OK DARUVAR – HAOK MLADOST 2:1 (25:14,19:25,15:9)   video-prijenos
FINALE (18. listopada 2020.)
  MOK GROBNIČAN – OK MEDICINAR TRNJE 2:1 (11:25,25:12,15:10)   video-prijenos
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 24. listopada 2020., 19,43
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem