Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
PRVENSTVO HRVATSKE – kadetkinje
GRUPA - A
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK SINJ 3 3 0 6 0 150 98 1.5306 6
2. HOK GORICA 3 2 1 4 2 2.0000 131 129 1.0155 4
3. AOK OSIJEK 3 1 2 2 4 0.5000 122 141 0.8652 2
4. OK KASTAV 1998 3 0 3 0 6 0.0000 115 150 0.7667 0
1. kolo (2. listopada 2020.)
1. HOK GORICA – OK KASTAV 1998 2:0 (25:17,25:17)
2. ŽOK SINJ – AOK OSIJEK 2:0 (25:12,25:15)
2. kolo (2. listopada 2020.)
3. OK KASTAV 1998 – AOK OSIJEK 0:2 (17:25,23:25)
4. HOK GORICA – ŽOK SINJ 0:2 (12:25,18:25)
3. kolo (2. listopada 2020.)
5. ŽOK SINJ – OK KASTAV 1998 2:0 (25:22,25:19)
6. AOK OSIJEK – HOK GORICA 0:2 (21:25,24:26)
GRUPA - B
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK BRDA SPORT2LIFE 3 2 1 4 2 2.0000 136 110 1.2364 4
2. OK UMAG 3 2 1 4 2 2.0000 148 125 1.1840 4
3. OK ZADAR 3 1 2 2 4 0.5000 118 135 0.8741 2
4. ŽOK DUBROVNIK 3 1 2 2 4 0.5000 116 148 0.7838 2
1. kolo (2. listopada 2020.)
1. OK BRDA SPORT2LIFE – ŽOK DUBROVNIK 2:0 (25:18,25:11)
2. OK ZADAR – OK UMAG 0:2 (16:25,21:25)
2. kolo (2. listopada 2020.)
3. ŽOK DUBROVNIK – OK UMAG 2:0 (27:25,25:23)
4. OK BRDA SPORT2LIFE – OK ZADAR 2:0 (25:21,25:10)
3. kolo (2. listopada 2020.)
5. OK ZADAR – ŽOK DUBROVNIK 2:0 (25:15,25:20)
6. OK UMAG – OK BRDA SPORT2LIFE 2:0 (25:21,25:15)
GRUPA - C
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK OLIMPIK 3 3 0 6 0 150 86 1.7442 6
2. OK MARINA KAŠTELA 3 2 1 4 2 2.0000 134 118 1.1356 4
3. ŽOK NAŠICE 3 1 2 2 4 0.5000 111 136 0.8162 2
4. ŽOK TROGIR 3 0 3 0 6 0.0000 95 150 0.6333 0
1. kolo (2. listopada 2020.)
1. OK OLIMPIK – ŽOK NAŠICE 2:0 (25:13,25:11)
2. ŽOK TROGIR – OK MARINA KAŠTELA 0:2 (14:25,17:25)
2. kolo (2. listopada 2020.)
3. ŽOK NAŠICE – OK MARINA KAŠTELA 0:2 (19:25,18:25)
4. OK OLIMPIK – ŽOK TROGIR 2:0 (25:10,25:18)
3. kolo (2. listopada 2020.)
5. ŽOK TROGIR – ŽOK NAŠICE 0:2 (21:25,15:25)
6. OK MARINA KAŠTELA – OK OLIMPIK 0:2 (19:25,15:25)
GRUPA - D
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK SPLIT 2 2 0 4 1 4.0000 113 85 1.3294 4
2. HAOK RIJEKA CO 2 1 1 3 3 1.0000 110 119 0.9244 2
3. OK DINAMO 2 0 2 1 4 0.2500 85 104 0.8173 0
1. kolo (2. listopada 2020.)
1. HAOK RIJEKA CO – 0 -
2. OK SPLIT – OK DINAMO 2:0 (25:14,25:15)
2. kolo (2. listopada 2020.)
3. 0 – OK DINAMO -
4. HAOK RIJEKA CO – OK SPLIT 1:2 (19:25,25:23,12:15)
3. kolo (2. listopada 2020.)
5. OK SPLIT – 0 -
6. OK DINAMO – HAOK RIJEKA CO 1:2 (20:25,25:14,11:15)
GRUPA - E
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK KAŠTELA 2 2 0 4 1 4.0000 114 82 1.3902 4
2. OK ŠIBENIK '91 2 1 1 3 2 1.5000 105 93 1.1290 2
3. ŽOK ŠIBENIK 2 0 2 0 4 0.0000 56 100 0.5600 0
1. kolo (2. listopada 2020.)
1. OK ŠIBENIK '91 – 0 -
2. OK KAŠTELA – ŽOK ŠIBENIK 2:0 (25:15,25:12)
2. kolo (2. listopada 2020.)
3. 0 – ŽOK ŠIBENIK -
4. OK ŠIBENIK '91 – OK KAŠTELA 1:2 (13:25,25:20,17:19)
3. kolo (2. listopada 2020.)
5. OK KAŠTELA – 0 -
6. ŽOK ŠIBENIK – OK ŠIBENIK '91 0:2 (11:25,18:25)
GRUPA - F
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK KITRO VARAŽDIN 2 2 0 4 0 100 64 1.5625 4
2. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 2 1 1 2 2 1.0000 80 89 0.8989 2
3. ŽOK IVANEC 2 0 2 0 4 0.0000 73 100 0.7300 0
1. kolo (2. listopada 2020.)
1. ŽOK IVANEC – 0 -
2. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – OK KITRO VARAŽDIN 0:2 (9:25,21:25)
2. kolo (2. listopada 2020.)
3. 0 – OK KITRO VARAŽDIN -
4. ŽOK IVANEC – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 0:2 (16:25,23:25)
3. kolo (2. listopada 2020.)
5. ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – 0 -
6. OK KITRO VARAŽDIN – ŽOK IVANEC 2:0 (25:22,25:12)
GRUPA - G
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK OSIJEK 2 2 0 4 0 100 47 2.1277 4
2. OK PULA 2 1 1 2 2 1.0000 73 78 0.9359 2
3. OK ĐAKOVO 2 0 2 0 4 0.0000 52 100 0.5200 0
1. kolo (2. listopada 2020.)
1. ŽOK OSIJEK – 0 -
2. OK PULA – OK ĐAKOVO 2:0 (25:8,25:20)
2. kolo (2. listopada 2020.)
3. 0 – OK ĐAKOVO -
4. ŽOK OSIJEK – OK PULA 2:0 (25:12,25:11)
3. kolo (2. listopada 2020.)
5. OK PULA – 0 -
6. OK ĐAKOVO – ŽOK OSIJEK 0:2 (6:25,18:25)
GRUPA - H
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK MLADOST 2 2 0 4 0 100 55 1.8182 4
2. OK NEBO 2 1 1 2 3 0.6667 93 87 1.0690 2
3. OK KOLONIJA 2 0 2 1 4 0.2500 60 111 0.5405 0
1. kolo (2. listopada 2020.)
1. HAOK MLADOST – 0 -
2. OK KOLONIJA – OK NEBO 1:2 (25:21,6:25,6:15)
2. kolo (2. listopada 2020.)
3. 0 – OK NEBO -
4. HAOK MLADOST – OK KOLONIJA 2:0 (25:11,25:12)
3. kolo (2. listopada 2020.)
5. OK KOLONIJA – 0 -
6. OK NEBO – HAOK MLADOST 0:2 (14:25,18:25)
GRUPA - I - POREDAK OD 25. DO 27. MJESTA
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. ŽOK DUBROVNIK 2 2 0 4 1 4.0000 105 78 1.3462 4
2. ŽOK TROGIR 2 1 1 3 2 1.5000 104 100 1.0400 2
3. OK KASTAV 1998 2 0 2 0 4 0.0000 71 102 0.6961 0
1. kolo (3. listopada 2020.)
1. OK KASTAV 1998 – 0 -
2. ŽOK DUBROVNIK – ŽOK TROGIR 2:1 (25:19,15:25,15:8)
2. kolo (3. listopada 2020.)
3. 0 – ŽOK TROGIR -
4. OK KASTAV 1998 – ŽOK DUBROVNIK 0:2 (13:25,13:25)
3. kolo (3. listopada 2020.)
5. ŽOK DUBROVNIK – 0 -
6. ŽOK TROGIR – OK KASTAV 1998 2:0 (25:20,27:25)
RAZIGRAVANJE - OD 17. - DO 24. MJESTA
1. kolo (3. listopada 2020.)
  ŽOK NAŠICE – OK DINAMO 0:2 (14:25,16:25)
  AOK OSIJEK – OK ZADAR 0:2 (14:25,19:25)
  ŽOK ŠIBENIK – ŽOK IVANEC 0:2 (15:25,20:25)
  OK ĐAKOVO – OK KOLONIJA 1:2 (23:25,25:16,9:15)
RAZIGRAVANJE - OD 17. - DO 20. MJESTA
1. kolo (3. listopada 2020.)
  ŽOK IVANEC – OK KOLONIJA 2:1 (23:25,25:23,15:10)
  OK ZADAR – OK DINAMO 2:0 (27:25,25:23)
RAZIGRAVANJE - OD 21. - DO 24. MJESTA
1. kolo (3. listopada 2020.)
  ŽOK ŠIBENIK – OK ĐAKOVO 0:2 (7:25,12:25)
  AOK OSIJEK – ŽOK NAŠICE 1:2 (9:25,25:16,12:15)
RAZIGRAVANJE - OD 9. - DO 16. MJESTA
1. kolo (3. listopada 2020.)
  ŽOK SINJ – OK OLIMPIK 2:1 (27:29,25:21,15:10)
  HOK GORICA – OK MARINA KAŠTELA 0:2 (17:25,23:25)
  OK ŠIBENIK '91 – OK PULA 0:2 (22:25,14:25)
  ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – OK NEBO 1:2 (25:23,22:25,9:15)
RAZIGRAVANJE - OD 13. - DO 16. MJESTA
1. kolo (3. listopada 2020.)
  HOK GORICA – OK ŠIBENIK '91 0:2 (14:25,22:25)
  OK OLIMPIK – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 2:0 (25:15,25:16)
RAZIGRAVANJE - OD 5. - DO 8. MJESTA
1. kolo (3. listopada 2020.)
  OK BRDA SPORT2LIFE – OK KITRO VARAŽDIN 2:0 (25:17,27:25)
  OK UMAG – OK KAŠTELA 0:2 (20:25,22:25)
RAZIGRAVANJE - OD 9. - DO 12. MJESTA
1. kolo (3. listopada 2020.)
  ŽOK SINJ – OK NEBO 2:1 (25:22,26:28,15:5)
  OK MARINA KAŠTELA – OK PULA 2:0 (25:19,25:23)
RAZIGRAVANJE - OD 1. - DO 16. MJESTA
OSMINA FINALA (3. listopada 2020.)
  OK OLIMPIK – HAOK RIJEKA CO 0:2 (24:26,22:25)
  OK KAŠTELA – ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC 2:0 (25:18,25:16)
  OK BRDA SPORT2LIFE – HOK GORICA 2:0 (25:17,25:8)
  OK MARINA KAŠTELA – OK SPLIT 0:2 (26:28,18:25)
  OK ŠIBENIK '91 – OK KITRO VARAŽDIN 0:2 (15:25,14:25)
  ŽOK OSIJEK – OK NEBO 2:1 (25:16,24:26,15:10)
  ŽOK SINJ – OK UMAG 0:2 (15:25,13:25)
  OK PULA – HAOK MLADOST 0:2 (13:25,26:28)
ČETVRTFINALE (3. listopada 2020.)
  OK BRDA SPORT2LIFE – OK SPLIT 0:3 (22:25,15:25,14:25)
  OK KITRO VARAŽDIN – HAOK MLADOST 0:3 (15:25,11:25,13:25)
  OK UMAG – HAOK RIJEKA CO 2:3 (25:16,21:25,24:26,25:21,13:15)
  OK KAŠTELA – ŽOK OSIJEK 0:3 (17:25,13:25,15:25)
POLUFINALE (3. listopada 2020.)
  OK SPLIT – HAOK MLADOST 1:3 (23:25,23:25,25:23,14:25)
  HAOK RIJEKA CO – ŽOK OSIJEK 0:3 (8:25,13:25,5:25)
UTAKMICE ZA PLASMAN
ZA 23. MJESTO
  AOK OSIJEK – ŽOK ŠIBENIK 2:0 (bez borbe)
ZA 21. MJESTO
  ŽOK NAŠICE – OK ĐAKOVO 0:2 (15:25,19:25)
ZA 19. MJESTO
  OK DINAMO – OK KOLONIJA 2:0 (25:23,25:21)
ZA 17. MJESTO
  OK ZADAR – ŽOK IVANEC 2:0 (25:23,25:16)
ZA 15. MJESTO
  ŽOK FERIVI VIŠNJEVAC – HOK GORICA 2:0 (25:19,31:29)
ZA 13. MJESTO
  OK OLIMPIK – OK ŠIBENIK '91 2:0 (25:10,25:16)
ZA 11. MJESTO
  OK PULA – OK NEBO 2:0 (25:17,25:22)
ZA DEVETO MJESTO
  OK MARINA KAŠTELA – ŽOK SINJ 2:1 (19:25,25:23,15:11)
ZA SEDMO MJESTO
  OK UMAG – OK KITRO VARAŽDIN 2:0 (25:14,28:26)
ZA PETO MJESTO
  OK KAŠTELA – OK BRDA SPORT2LIFE 2:1 (25:23,15:25,15:10)
ZA TREĆE MJESTO
  HAOK RIJEKA CO – OK SPLIT 1:3 (12:25,25:22,19:25,18:25)
FINALE
  ŽOK OSIJEK – HAOK MLADOST 3:2 (12:25,25:20,26:24,16:25,16:14)
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 24. listopada 2020., 18,21
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem