Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
PRVA B HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA - SKUPINA SJEVER – seniorke
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OK NOVI ZAGREB 2 2 0 6 0 152 121 1.2562 6
2. ŽOK KAŠTEL 2 2 0 6 1 6.0000 170 129 1.3178 6
3. OK OLIMPIK II 3 2 1 6 4 1.5000 231 197 1.1726 6
4. OK VELIKA GORICA 3 2 1 7 5 1.4000 277 262 1.0573 6
5. HAOK MLADOST III 3 1 2 6 6 1.0000 258 234 1.1026 4
6. ŽOK VRBOVEC 2 1 1 3 3 1.0000 135 129 1.0465 3
7. ŽOK IVANEC 2 1 1 4 4 1.0000 173 181 0.9558 3
8. HOK GORICA 1 1 0 3 2 1.5000 106 110 0.9636 2
9. OK DINAMO II 2 1 1 4 5 0.8000 182 194 0.9381 2
10. OK MEDVEŠČAK 3 0 3 3 9 0.3333 245 280 0.8750 1
11. OK SISAK 3 0 3 0 9 0.0000 134 226 0.5929 0
1. kolo (10. listopada 2020., 11. listopada 2020.)
1. OK NOVI ZAGREB – 0 -
2. ŽOK VRBOVEC – OK SISAK 3:0 (25:9,25:21,26:24)
3. OK OLIMPIK II – OK DINAMO II 3:1 (25:13,25:20,19:25,25:19)
4. HAOK MLADOST III – OK VELIKA GORICA 1:3 (25:17,21:25,16:25,21:25)
5. ŽOK IVANEC – ŽOK KAŠTEL 1:3 (12:25,25:17,17:25,26:28)
6. OK MEDVEŠČAK – HOK GORICA 2:3 (25:22,23:25,25:15,20:25,17:19)
2. kolo (17. listopada 2020., 18. listopada 2020.)
7. 0 – HOK GORICA -
8. ŽOK KAŠTEL – OK MEDVEŠČAK 3:0 (25:18,25:18,25:13)
9. OK VELIKA GORICA – ŽOK IVANEC 1:3 (25:16,21:25,25:27,15:25)
10. OK DINAMO II – HAOK MLADOST III 3:2 (25:19,21:25,16:25,25:15,18:16)
11. OK SISAK – OK OLIMPIK II 0:3 (8:25,20:25,15:25)
12. OK NOVI ZAGREB – ŽOK VRBOVEC 3:0 (25:17,25:19,25:23)
3. kolo (24. listopada 2020., 25. listopada 2020.)
13. ŽOK VRBOVEC – 0 -
14. OK OLIMPIK II – OK NOVI ZAGREB 0:3 (20:25,25:27,17:25)
15. HAOK MLADOST III – OK SISAK 3:0 (25:8,25:19,25:10)
16. ŽOK IVANEC – OK DINAMO II odgođeno
17. OK MEDVEŠČAK – OK VELIKA GORICA 1:3 (22:25,25:23,24:26,15:25)
18. HOK GORICA – ŽOK KAŠTEL odgođeno
4. kolo (31. listopada 2020., 1. studenog 2020.)
19. 0 – ŽOK KAŠTEL -
20. OK VELIKA GORICA – HOK GORICA subota, 31. listopada 2020. u 13,00
21. OK DINAMO II – OK MEDVEŠČAK odgođeno
22. OK SISAK – ŽOK IVANEC subota, 31. listopada 2020. u 18,00
23. OK NOVI ZAGREB – HAOK MLADOST III subota, 31. listopada 2020. u 18,30
24. ŽOK VRBOVEC – OK OLIMPIK II termin nije određen
5. kolo (7. studenog 2020., 8. studenog 2020.)
25. OK OLIMPIK II – 0 -
26. HAOK MLADOST III – ŽOK VRBOVEC termin nije određen
27. ŽOK IVANEC – OK NOVI ZAGREB termin nije određen
28. OK MEDVEŠČAK – OK SISAK termin nije određen
29. HOK GORICA – OK DINAMO II termin nije određen
30. ŽOK KAŠTEL – OK VELIKA GORICA termin nije određen
6. kolo (14. studenog 2020., 15. studenog 2020.)
31. 0 – OK VELIKA GORICA -
32. OK DINAMO II – ŽOK KAŠTEL termin nije određen
33. OK SISAK – HOK GORICA termin nije određen
34. OK NOVI ZAGREB – OK MEDVEŠČAK termin nije određen
35. ŽOK VRBOVEC – ŽOK IVANEC termin nije određen
36. OK OLIMPIK II – HAOK MLADOST III termin nije određen
7. kolo (21. studenog 2020., 22. studenog 2020.)
37. HAOK MLADOST III – 0 -
38. ŽOK IVANEC – OK OLIMPIK II termin nije određen
39. OK MEDVEŠČAK – ŽOK VRBOVEC termin nije određen
40. HOK GORICA – OK NOVI ZAGREB termin nije određen
41. ŽOK KAŠTEL – OK SISAK termin nije određen
42. OK VELIKA GORICA – OK DINAMO II termin nije određen
8. kolo (28. studenog 2020., 29. studenog 2020.)
43. 0 – OK DINAMO II -
44. OK SISAK – OK VELIKA GORICA termin nije određen
45. OK NOVI ZAGREB – ŽOK KAŠTEL termin nije određen
46. ŽOK VRBOVEC – HOK GORICA termin nije određen
47. OK OLIMPIK II – OK MEDVEŠČAK termin nije određen
48. HAOK MLADOST III – ŽOK IVANEC termin nije određen
9. kolo (5. prosinca 2020., 6. prosinca 2020.)
49. ŽOK IVANEC – 0 -
50. OK MEDVEŠČAK – HAOK MLADOST III termin nije određen
51. HOK GORICA – OK OLIMPIK II termin nije određen
52. ŽOK KAŠTEL – ŽOK VRBOVEC termin nije određen
53. OK VELIKA GORICA – OK NOVI ZAGREB termin nije određen
54. OK DINAMO II – OK SISAK termin nije određen
10. kolo (12. prosinca 2020., 13. prosinca 2020.)
55. 0 – OK SISAK -
56. OK NOVI ZAGREB – OK DINAMO II termin nije određen
57. ŽOK VRBOVEC – OK VELIKA GORICA termin nije određen
58. OK OLIMPIK II – ŽOK KAŠTEL termin nije određen
59. HAOK MLADOST III – HOK GORICA termin nije određen
60. ŽOK IVANEC – OK MEDVEŠČAK termin nije određen
11. kolo (19. prosinca 2020., 20. prosinca 2020.)
61. OK MEDVEŠČAK – 0 -
62. HOK GORICA – ŽOK IVANEC termin nije određen
63. ŽOK KAŠTEL – HAOK MLADOST III termin nije određen
64. OK VELIKA GORICA – OK OLIMPIK II termin nije određen
65. OK DINAMO II – ŽOK VRBOVEC termin nije određen
66. OK SISAK – OK NOVI ZAGREB termin nije određen
12. kolo (30. siječnja 2021., 31. siječnja 2021.)
67. 0 – OK NOVI ZAGREB -
68. OK SISAK – ŽOK VRBOVEC termin nije određen
69. OK DINAMO II – OK OLIMPIK II termin nije određen
70. OK VELIKA GORICA – HAOK MLADOST III termin nije određen
71. ŽOK KAŠTEL – ŽOK IVANEC termin nije određen
72. HOK GORICA – OK MEDVEŠČAK termin nije određen
13. kolo (6. veljače 2021., 7. veljače 2021.)
73. HOK GORICA – 0 -
74. OK MEDVEŠČAK – ŽOK KAŠTEL termin nije određen
75. ŽOK IVANEC – OK VELIKA GORICA termin nije određen
76. HAOK MLADOST III – OK DINAMO II termin nije određen
77. OK OLIMPIK II – OK SISAK termin nije određen
78. ŽOK VRBOVEC – OK NOVI ZAGREB termin nije određen
14. kolo (13. veljače 2021., 14. veljače 2021.)
79. 0 – ŽOK VRBOVEC -
80. OK NOVI ZAGREB – OK OLIMPIK II termin nije određen
81. OK SISAK – HAOK MLADOST III termin nije određen
82. OK DINAMO II – ŽOK IVANEC termin nije određen
83. OK VELIKA GORICA – OK MEDVEŠČAK termin nije određen
84. ŽOK KAŠTEL – HOK GORICA termin nije određen
15. kolo (20. veljače 2021., 21. veljače 2021.)
85. ŽOK KAŠTEL – 0 -
86. HOK GORICA – OK VELIKA GORICA termin nije određen
87. OK MEDVEŠČAK – OK DINAMO II termin nije određen
88. ŽOK IVANEC – OK SISAK termin nije određen
89. HAOK MLADOST III – OK NOVI ZAGREB termin nije određen
90. OK OLIMPIK II – ŽOK VRBOVEC termin nije određen
16. kolo (27. veljače 2021., 28. veljače 2021.)
91. 0 – OK OLIMPIK II -
92. ŽOK VRBOVEC – HAOK MLADOST III termin nije određen
93. OK NOVI ZAGREB – ŽOK IVANEC termin nije određen
94. OK SISAK – OK MEDVEŠČAK termin nije određen
95. OK DINAMO II – HOK GORICA termin nije određen
96. OK VELIKA GORICA – ŽOK KAŠTEL termin nije određen
17. kolo (6. ožujka 2021., 7. ožujka 2021.)
97. OK VELIKA GORICA – 0 -
98. ŽOK KAŠTEL – OK DINAMO II termin nije određen
99. HOK GORICA – OK SISAK termin nije određen
100. OK MEDVEŠČAK – OK NOVI ZAGREB termin nije određen
101. ŽOK IVANEC – ŽOK VRBOVEC termin nije određen
102. HAOK MLADOST III – OK OLIMPIK II termin nije određen
18. kolo (13. ožujka 2021., 14. ožujka 2021.)
103. 0 – HAOK MLADOST III -
104. OK OLIMPIK II – ŽOK IVANEC termin nije određen
105. ŽOK VRBOVEC – OK MEDVEŠČAK termin nije određen
106. OK NOVI ZAGREB – HOK GORICA termin nije određen
107. OK SISAK – ŽOK KAŠTEL termin nije određen
108. OK DINAMO II – OK VELIKA GORICA termin nije određen
19. kolo (20. ožujka 2021., 21. ožujka 2021.)
109. OK DINAMO II – 0 -
110. OK VELIKA GORICA – OK SISAK termin nije određen
111. ŽOK KAŠTEL – OK NOVI ZAGREB termin nije određen
112. HOK GORICA – ŽOK VRBOVEC termin nije određen
113. OK MEDVEŠČAK – OK OLIMPIK II termin nije određen
114. ŽOK IVANEC – HAOK MLADOST III termin nije određen
20. kolo (27. ožujka 2021., 28. ožujka 2021.)
115. 0 – ŽOK IVANEC -
116. HAOK MLADOST III – OK MEDVEŠČAK termin nije određen
117. OK OLIMPIK II – HOK GORICA termin nije određen
118. ŽOK VRBOVEC – ŽOK KAŠTEL termin nije određen
119. OK NOVI ZAGREB – OK VELIKA GORICA termin nije određen
120. OK SISAK – OK DINAMO II termin nije određen
21. kolo (10. travnja 2021., 11. ožujka 2021.)
121. OK SISAK – 0 -
122. OK DINAMO II – OK NOVI ZAGREB termin nije određen
123. OK VELIKA GORICA – ŽOK VRBOVEC termin nije određen
124. ŽOK KAŠTEL – OK OLIMPIK II termin nije određen
125. HOK GORICA – HAOK MLADOST III termin nije određen
126. OK MEDVEŠČAK – ŽOK IVANEC termin nije određen
22. kolo (17. travnja 2021., 18. travnja 2021.)
127. 0 – OK MEDVEŠČAK -
128. ŽOK IVANEC – HOK GORICA termin nije određen
129. HAOK MLADOST III – ŽOK KAŠTEL termin nije određen
130. OK OLIMPIK II – OK VELIKA GORICA termin nije određen
131. ŽOK VRBOVEC – OK DINAMO II termin nije određen
132. OK NOVI ZAGREB – OK SISAK termin nije određen
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 27. listopada 2020., 12,17
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem