Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA – seniorke
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK MLADOST II 16 15 1 45 13 3.4615 1388 1154 1.2028 42
2. OK KARLOVAC 16 12 4 39 18 2.1667 1316 1213 1.0849 36
3. ŽOK OSIJEK II 16 12 4 40 21 1.9048 1400 1259 1.1120 36
4. ŽOK SINJ 16 10 6 35 26 1.3462 1333 1278 1.0430 27
5. OK VELI VRH 16 9 7 31 27 1.1481 1337 1265 1.0569 26
6. OK NEBO 16 7 9 30 30 1.0000 1310 1302 1.0061 23
7. OK UMAG 16 8 8 27 31 0.8710 1245 1285 0.9689 22
8. OK DON BOSCO 16 5 11 26 35 0.7429 1314 1308 1.0046 20
9. OK KITRO VARAŽDIN 16 6 10 28 40 0.7000 1423 1508 0.9436 17
10. ŽOK NOVA GRADIŠKA 16 5 11 26 39 0.6667 1333 1442 0.9244 17
11. OK ZADAR 16 5 11 22 37 0.5946 1234 1328 0.9292 14
12. ŽOK DRENOVA 16 2 14 13 45 0.2889 1072 1363 0.7865 8
2. kolo (17. listopada 2020., 18. listopada 2020.)
7. ŽOK OSIJEK II – OK UMAG 3:1 (25:17,25:18,16:25,25:22)
1. sudac: Ernesta Dubac     2. sudac: Ana Pavičić     delegat: Milan Zamaklar
zapisničar: Dora Ivanić     1. granični sudac: Milenko Korica     2. granični sudac: Marin Šutalo
 
8. OK NEBO – HAOK MLADOST II 2:3 (25:22,20:25,25:23,15:25,14:16)
1. sudac: Ilija Gvozden     2. sudac: Marin Maganić     delegat: Marijan Duka
 
9. OK VELI VRH – OK KARLOVAC 0:3 (24:26,23:25,15:25)
1. sudac: Filip Mikuličić     2. sudac: Ana Tomas     delegat: Roland Ferenčić
 
10. ŽOK SINJ – OK DON BOSCO 3:0 (25:22,25:22,25:16)
1. sudac: Ivan Jukić     2. sudac: Marin Sladić     delegat: Vedrana Serajlić
zapisničar: Deni Pivac     1. granični sudac: Marko Dubravčić     2. granični sudac: Ivana Magzan-Perić
 
11. ŽOK DRENOVA – ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:1 (19:25,25:21,25:23,25:23)
1. sudac: Mihael Bišćan     2. sudac: Edi Grgorinić     zapisničar: Goran Brozić
1. granični sudac: Mihaela Curać     2. granični sudac: Iva Režić        
 
12. OK KITRO VARAŽDIN – OK ZADAR 2:3 (21:25,25:17,25:21,23:25,12:15)
1. sudac: Tomislav Adamek     2. sudac: Marko Antolić     delegat: Boris Vurušić
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 2. ožujka 2021., 0,59
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem