Hrvatska odbojkaška natjecanja
NATJECANJA  
 
PRVA HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA – seniorke
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. HAOK MLADOST II 22 18 4 58 24 2.4167 1918 1631 1.1760 53
2. OK KARLOVAC 22 17 5 55 26 2.1154 1859 1683 1.1046 49
3. ŽOK OSIJEK II 22 16 6 53 32 1.6563 1931 1782 1.0836 47
4. OK VELI VRH 22 15 7 49 28 1.7500 1814 1624 1.1170 44
5. OK NEBO 22 12 10 47 38 1.2368 1908 1819 1.0489 38
6. OK UMAG 22 12 10 43 38 1.1316 1765 1733 1.0185 36
7. ŽOK SINJ 22 13 9 46 37 1.2432 1826 1758 1.0387 35
8. OK KITRO VARAŽDIN 22 10 12 41 48 0.8542 1874 1969 0.9518 28
9. OK DON BOSCO 22 7 15 35 49 0.7143 1786 1816 0.9835 26
10. ŽOK NOVA GRADIŠKA 22 5 17 27 57 0.4737 1692 1912 0.8849 17
11. OK ZADAR 22 5 17 25 55 0.4545 1634 1858 0.8794 14
12. ŽOK DRENOVA 22 2 20 16 63 0.2540 1450 1872 0.7746 9
17. kolo (6. ožujka 2021., 7. ožujka 2020.)
97. OK VELI VRH – ŽOK OSIJEK II 3:0 (25:22,28:26,25:18)
1. sudac: Filip Mikuličić     2. sudac: Elena Mujakić     delegat: Davorka Bošković
zapisničar: Leopold Ostojić     1. granični sudac: Paolo Capoccia     2. granični sudac: Magdalena Černjul Šverko
 
98. OK NEBO – ŽOK SINJ 2:3 (25:23,23:25,20:25,25:15,20:22)
1. sudac: Dino Gojačić     2. sudac: Mirela Baltić     zapisničar: Antica Nižić
1. granični sudac: Lorena Drakula     2. granični sudac: Marta Drakula        
 
99. OK UMAG – ŽOK DRENOVA 3:0 (25:21,25:21,25:15)
1. sudac: Edi Grgorinić     2. sudac: Miroslav Andrijanić     zapisničar: Leopold Ostojić
1. granični sudac: Željko Božiček     2. granični sudac: Zoran Ivanković        
 
100. HAOK MLADOST II – OK KITRO VARAŽDIN 0:3 (21:25,22:25,22:25)   video-prijenos
1. sudac: Tomislav Adamek     2. sudac: Marko Antolić     zapisničar: Alka Bešker
1. granični sudac: Anamarija Kezerić                
 
101. OK KARLOVAC – OK ZADAR 3:1 (25:20,25:13,27:29,25:18)
1. sudac: Marin Maganić     2. sudac: Matija Šulc        
 
102. OK DON BOSCO – ŽOK NOVA GRADIŠKA 3:0 (25:22,25:21,25:9)
1. sudac: Mislav Ptiček     2. sudac: Ilija Gvozden     zapisničar: Josipa Jugo
1. granični sudac: Lucija Paić     2. granični sudac: Lara Babić        
 
Mediteranske
igre
zlato 1993.
Europsko
prvenstvo
srebro 1995.
Mediteranske
igre
bronca 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko kadetsko
prvenstvo
srebro 1997.
Europsko
prvenstvo
srebro 1999.
Europsko kadetsko
prvenstvo
zlato 2003.
Europsko juniorsko
prvenstvo
srebro 2006.
Europska
liga
srebro 2006.
Mediteranske
igre
bronca 2009.
Europsko juniorsko
prvenstvo u odbojci na
pijesku, srebro 2009.
Mediteranske
igre
bronca 2013.
Europska
liga
srebro 2013.
World Grand
Prix
bronca 2014.
World Grand
Prix
zlato 2016.
Hrvatski olimpijski odbor Maistra - Rovinj - Vrsar HEP Errea Autowill Sportske novosti Janaf
HT Hrvatska lutrija Podravka Kviki Mikasa Ghia Jutarnji list Jana
politika kolačića  |  politika privatnosti zadnja promjena: 26. srpnja 2021., 21,38
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Ovdje možete pročitati više o Politici kolačića ovog web-sjedišta. Razumijem